Index vplyvu Martin Fedor - Index vplyvu medzi kauzami

 
 

Poslanec NR SR za SDKÚ DS

 
 
Bývalý minister obrany SR, poslanec NR SR za SDKÚ DS, bezpečnostný odborník, odborník na vojenskú spravodajskú službu. Je verejným činiteľom, venuje sa problematike tajných služieb a bol v médiach spomínaný v kauze prideľovania bytu.
 

Martin Fedor: Nemôžem sa tváriť, že nie som súčasťou histórie J&T. ...

Pred približne pol tuctom rokov si jednu z najväčších domácich investičných skupín J&T rozdelili jej spoločníci na jednotlivé biznisy, od Energetického a průmyslového holdingu (EPH) až po turisticko-rekreačné zoskupenie Tatry mountain resorts.

 
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
4.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
3.36Vplyv / význam klesá
 

Ako Martin Fedor vplýva na nás posledný mesiac

Chart.

Ako Martin Fedor vplýva na nás posledný rok

Chart.

Články, kde sa vyskytuje Martin Fedor v poslednej dobe

 

28. júna 2017

Martin Fedor: Nemôžem sa tváriť, že nie som súčasťou...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 28. 6. 2017  •  Martin Fedor  •  6

Pred približne pol tuctom rokov si jednu z najväčších domácich investičných skupín J&T rozdelili jej spoločníci na jednotlivé biznisy, od Energetického a průmyslového holdingu (EPH) až po turisticko-rekreačné zoskupenie Tatry mountain resorts.

Z J&T sa vo veľkom vrhol na farmy. A tlačí sa medzi...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 28. 6. 2017  •  Martin Fedor  •  1

Investície do telekomunikácií či IT sektora boli jeho doménou, nielen keď patril medzi lídrov J&T. Na tieto brandže sa zameriava aj so svojou vlastnou investičnou skupinou Sandberg Capital. Menej je už známe, že Martin Fedor sa zaujíma aj o poľnohospodárstvo. A nielen v menšom a preto, aby mal peknú farmu na vidieku a vlastné potraviny pre rodinu či známych, tak ako to robí mnoho majetnejších ľudí.

28. mája 2017

Bývalý partner J&T sa cez Swan blíži aj k verejným IT...

Zdroj ekonomika.sme.sk z dňa 28. 5. 2017  •  Martin Fedor  •  4

Swan sa spojí s operátorom Benestra, investičná skupina Martina Fedora bude mať v novom podniku polovičný podiel.

23. mája 2017

Expartner J&T zväčšuje stopu v telekomunikačnom biznise....

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 23. 5. 2017  •  Martin Fedor  •  3

Akvizičné ambície investičnej skupiny Sandberg Capital, za ktorou stojí expartner J&T Martin Fedor, sú známe, odkedy vlani kúpil spoločnosť Benestra. A už od jesene sa hovorilo o tom, že má namierené do Swanu, ktorého majitelia do svojich projektov hľadajú nových investorov. Spojením Benestry a Swanu má teraz vzniknúť najväčší alternatívny operátor na slovenskom trhu.

22. mája 2017

Užšia spolupráca EÚ v oblasti obrany nám podľa poslanca...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 22. 5. 2017  •  Martin Fedor  •  1

BRATISLAVA 21. mája (WebNoviny.sk) - Užšia spolupráca EÚ v oblasti obrany nám podľa poslanca NR SR Martina Fedora (Most-Híd) ušetrí miliardy eur. Ako povedal Fedor pre agentúru SITA, v súvislosti s budúcnosťou EÚ sa často hovorí o nevyhnutosti dobudovania spoločného trhu, schengenu, eurozóny, ale.....

21. mája 2017

Poznáme už dvoch futbalových Majstrov rožňavského okresu:...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 21. 5. 2017  •  Martin Fedor  •  1


Predposledný májový víkend priniesol pre divákov veľmi pekný počet gólov. Najviac si strelecky užili žiaci z Dobšinej, ktorí rovesníkom z Drnavy ukázali 25 svojich gólov v ich sieti. Čo je však horšie, ostatné dobšinské mužstvá tento víkend nezvládli, keď Á-čko prehralo v Sokoľanoch 1:9 a dorastenci doma s bystränskými rovesníkmi prehrali 1:6. Jedenásť gólov v sieti videli aj v Štítniku v zápase s Čoltovom, podobne aj v Krásnohorskej Dlhej Lúke v zápase s Honcami, ktorý sa skončil 9:2.
Najviac sa zaiste tešili z víťazstva dospelí futbalisti MFK Rožňava v Medzeve, kde zápas štvrtoligistov skončil 3:1 pre hostí. Dobrú formu potvrdili v rovnakej súťaži aj Krásnohorčania s Gečou, ktorú doma porazili tesne 3:2. Na opačnej strane musíme kritizovať hráčov previnilcov: Makkaia z Dlhej Vsi, R. Horvátha z Béčka Krh. Podhradia a O. Tokolyi z Jovíc za udelenie červených kariet od rozhodcov za hru, ktorá na ihriská nepatrí. Chváľme prvých majstrov okresu: žiakov z Slavošoviec i dorastencov Rožňavského Bystrého, hoci posledný zápas hrajú 27. mája na domácej pôde s rovesníkmi z Gemerskej Hôrky. Bodový náskok im však už umožňuje oslavovať.
DOSPELÍ
IV. LIGA JUH 26. KOLO 21.5.2017
FK Krásnohorské Podhradie – FK Geča 73 3:2 (1:0). G: M. Almáši 2, R. Kuzma – S. Kopas, M. Figura. ŽK: S. Kopas, M. Figura. R: V. Paulišin - D. Olejník, J. Sučka. DS: J. Lacko. Di: 100. PODHRADIE: 1 M. Manko – 4 J. Erdofalvi C, 6 M. Pollák (76 Benedik), 16 M. Almáši, 11. R. Kuzma, 3 K. Zubrický, 17 D. Gere (90 Genči), 2 I. Oravec, 5 M. Mészner, 9. L. Héger (67m Vozár). Cennú trofej v podobe víťazstva získali Krásnohorčania v tomto kole so súperom z Geče a tým i cenné tri body do tabuľky súťaže 4. ligy. Strelecky sa presadil domáci Maroš Almáši dvoma gólmi. Autori gólov za hostí sa dočkali v závere zápasu aj po žltej karte.
Spartak Medzev – MFK Rožňava 1:3 (1:1), G: R. Jurko – F. Kovács 2, L.Figúr, ŽK: M. Matej, R. Gondoľ, G. Majoroš - I. Petruk, P. Sappanoš, R: P. Ištoňa - D. Béreš, D. Capíl, DS: J. Michna. Di: 200. ROŽŇAVA: Pulen – Breuer, Babik, Petruk (87 Drobňák), M. Gere, P. Gere C, M. Gallo (90 Greško), Sappanoš, Kovács (77 Kardos), Figúr, Ištók. Líder súťaže si priviezol tri cenné body do súťaže z dobre hrajúceho Medzeva a udržal si pozíciu lídra aj naďalej. Prvý polčas priniesol dva góly a tri žlté karty, ale rozhodovalo sa v II. polčase. Dva góly a tri body nakoniec patrili hosťom z Rožňavy, ktorí v závere zápasu dali možnosť zapojiť do hry aj troch náhradníkov.
V. LIGA K – G 22. KOLO 21.5.2017
FK Gemerská Hôrka - FK Košická Nová Ves 0:0, ŽK: R. Szkokan, R. Madarász, T. Kardoš - M. Lučko, Ch. Hric, R: J. Pavlovský - R. Bobko, S. Zemčák, DS: M. Koščák, Di: 100. Podľa udelených žltých kariet je badateľné, že v zápase sa dosť bojovalo o výsledok. Žlté karty však ani jednému mužstvu nepriniesli gól a ak sa obidva súperi rozišli bez gólovou remizou.
TATRA Sokoľany - MFK Dobšiná 9:1 (4:0), G: D. Varga 4, L. Varga, L. Lukáč, L. Majoroš, M. Miškovič, A. Brunovský - M. Gelda, ŽK: 0 – R. Gotthardt, R: Š. Kavčák - S. Vass, M. Tomáš, DS: F. Izrael. Di: 130. Hostia z Dobšinej poriadne dostali na ihrisku v Sokoľanoch. Deväť gólov je však dostať v situácii, v ktorej sa nachádza dobšinský futbal, viac ako zdvihnutý prst. Ten však stále nedáva veľkú nádej na záchranu v súťaži.
I. TRIEDA 22.KOLO 21.5.2017
ŠK Jablonov n/T - Sokol Gemtex Rudná 1:1 (0:0). G: F. Rohály - O. Vysoký (11m), ŽK: L. Zajdo - 0, R: M. Uharček - V. Martinko, T. Gyenes, DS: F. Drenko. Di: 50. Domáci Jablonovčania sa síce v 51. minúte ujali vedenia gólom F. Rohálya, ale o 15 minút z pokutového kopu vyrovnal Ondrej Vysoký z Rudnej.
Tatran Betliar - Zlatý klas Dlhá Ves 3:2 (1:1), G: R. Fabián, Zs. Barkas, L. Lorincz – M. Makkai, A. Orvos, ŽK: Zs. Barkas, L. Lorincz – D. Zsóri, ČK M. Makkai (D. Ves), R: P. Gálik - R. Farkaš, DS: G. Farkaš. Di: 50.
Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka - OTJ Honce 9:2 (7:2). G: J. Čižmár 3, K. Albert, %S. Bodnár, A. Rigo (všetci po 2) - J. Hric, J. Pástor, ŽK: bez kariet, R: J. Molnár - Š. Iglasi, DS: Š. Bodnár, Di: 80.
Baník Rožňavské Bystré - FK Hrhov 9:0 (4:0). G: R. Bubenčík 3, O. Šomšák a J. Drenko po 2, P. Kubejm , P. Minčík, ŽK: O. Ujházi - 0, R: D. Poťmák - V. Martinko, DS: F. Drenko. Di: 80. Hostia si dali na seba čakať, nakoniec nastúpili iba deviati. Domáci hrali pekný futbal, ktorému nechýbali góly. Viaceré príležitosti zlikvidoval hosťujúci brankár Bartók, ktorý vyrazil domácim aj pokutový kop Jana Urbana. Bystrania navyše trafili bránu hostí šesťkrát.
Baník Drnava – Sokol Bohúňovo 3:1 (2:1). G: D. Zakhar (11m), A. Herczeg, T. Lipták - R. Lipták. ŽK: K. Šoltés - A. Gerely. R: M. Uharček - T. Gyenes, DS: J. Šmelko. Di: 100.

II. TRIEDA 16.KOLO 20.5.2016
FK Baník Štítnik - Baník Rakovnica 9:0 (3:0). G: B. Milko 4, M. Gallo-Barnák 2, Z. Zdechovan (vl.), V. Máťaš, L. Gemerský (vl.) ŽK: bez kariet, R: R. Drenko – J. Gyenes, L. Marton, DS: L. Nagy. Di: 17. Hostia pricestovali na zápas a nastúpili iba deviati.
Mladosť Brzotín - Polom Gemerská Poloma 2:0 (1:0). G: K. Rezmuves, K. Konya, ŽK: M. Rusnyák, E. Polyák, A. Rusnyák - 0, R: R. Mikulec, DS: J. Bobrík. Di: 60. Prekvapenie kola. Domáci zaradili do zápasu 12 hráčov a všetci pomohli mužstvu zvíťaziť nad nováčikom z G. Polomy. Tí prišli 14-ti a tiež všetci nastúpili do zápasu, ale nik z nich nedal gól a to rozhodlo. Brzotínčania získali nielen tretie víťazstvo, ale odpútali sa aj z posledného mužstva v tabuľke.
Mladosť Lipovník - Sokol Pača 3:2 (2:0). G: D. Bollo, F. Emodi, A. Gorgei – R. Adam 2, ŽK: G. Józsa - 0, R: J. Gyenes – A. Farkaš, L. Šalamon. Di: 50. Lipovníčania sa v susedskom derby preukázali tromi strelcami, kým hostia z Pače iba jedným. V zápase hranom bez žltej karty získali domáci cenný skalp.
FK Krásnohorské Podhradie B - Mladosť Jovice 3:2 (2:0). G: M. Tolvaj, K. Horváth G. Polák - G. Lindák 2, ŽK: M. Tolvaj - 0, ČK: R. Horváth - O. Tokolyi. R: M. Šimčík, DS: O. Vysoký, Di: 100. Ďalšie derby dvoch susedných mužstiev skončilo aj s dvomi udelenými červenými kartami za vzájomné napadnutie dvoch súperov ešte za stavu 2:0 pre domácich. Aj keď posledný gól zápasu vsietil hosťujúci hráč 6 minút pred koncom, pre Jovice už nepriniesol väčší úžitok.
ŠK Baník Štítnik - Družba Čoltovo 11:0 (9:0). G: V. Valent 3, J. Rochl a D. Barboriak po 2, A. Rochl, A. Krága, L. Dudáš, Cs. Jonáš (vl.). ŽK: 0 – L. Lázok, V. Tamáš, R: L. Gyenes, DS: Š. Maté, Di: 50. Hostia nastúpili len desiati. Domáci však vynikli aj strelecky, keď súperovi naložili jedenásťku. Najviac si znej užil Vladimír Valent, ktorý do nej priespel tromi gólmi.

DORAST
III. LIGA K – G 22. KOLO 20.5.2017
Jednota Košice - MFK Rožňava 10:0 (4:0). G: M. Durkáč a T. Lipták po 3, Z. Majoroš, Š. Forgáč, M. Kuľbaba, O. Ihnát. ŽK: M. Kuľbaba. R: P. Berta, Di: 20.
FK Kechnec - Baník Drnava 2.3 (2:1), G: E. Švenk (11m), J. Horváth - D. Tisza, R. Kováč, T. Lipták. ŽK: bez kariet, R: Z. Kováčová. Di: 30.
21.5.2017 o 10.30
FK Krásnohorské Podhradie – FK Hrhov 3:2 (1:0). G: M. Smrek, R. Rezmuves, D. Genči - A. Gruľo 2, ŽK: bez kariet, R: S. Haviarik. Di: 45.
I. TRIEDA 10.KOLO 20.5.2017
FK Gemerská Hôrka - FK Plešivec 0:8 (0:3). G: D. Viola, R. Viola a V. Šereš (všetci po 2), K. Csocso, M. Csupori (vl.). ŽK: M. Laven, P. Ferenc – A. Imre. R: S. Haviarik. Di: 60.
Tatran Betliar - Krásnohorská Dlhá Lúka 1:1 (1:0). G: L. Buday – A. Lovaš. ŽK: M. Bikár - E. Spišák. R: G. Rási. Di: 10.
MFK Dobšiná - Baník Rožňavské Bystré 1:6. Neoficiálny výsledok.
ŽIACI
I. TRIEDA 10. KOLO 20.5.2017
FK Krásnohorské Podhradie - Papiereň Slavošovce 0:5 (0:2). G: J. Karalo, E. Ruso, A. Vavrek, S. Gunár, L. Gábor. ŽK: bez kariet, R: V. Martinko. Di: 20. Žiaci Slavošoviec nestratili body ani v poslednom zápase súťaže a stali sa presvedčivo Majstrami I. triedy žiakov. Gratulujeme!  
MFK Dobšiná - Baník Drnava 25:0 (12:0). G: M. Tokarčík 7, J. Fedor a L. Fedirko (obaja po 5), B. Fajdek 3, J. Polanecký 2, A. Labuda, L. Lacko, S. Čonka. ŽK: bez kariet. R: D. Poťmák. Di: 30.
FK Plešivec - Poloma Gemerská Poloma 10:0 (6:0). G: M. Kliment 3, D. Beke 2, P. Dani, A. Čobády, E. Lalik, G. Tomi, M. Ferenčík (vl.). ŽK: bez kariet. R: V. Martinko. Di: 30.
(MG od) 

19. mája 2017

Brannú výchovu netreba brať podľa Fedora ako spomienku na...

Zdroj domov.sme.sk z dňa 19. 5. 2017  •  Martin Fedor  •  1

Zavedenie brannej výchovy do škôl treba podľa Martina Fedora vnímať moderne.

16. mája 2017

NR SR prijala Deklaráciu o nevyhnutnosti podpory obrany SR

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 16. 5. 2017  •  Martin Fedor  •  1

Národná rada SR prijala Deklaráciu o nevyhnutnosti podpory obrany SR, ktorú predložili bývalí ministri obrany Martin Fedor (Most-Híd) a Martin Glváč (Smer-SD).

7. mája 2017

Futbalový výsledok žiakov Slavošoviec v Drnave by skrášlil i...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 7. 5. 2017  •  Martin Fedor  •  0

Prvý májový víkend priniesol so sebou vo futbalových súťažiach tri zaujímavé výsledky. Štvrtoligové Krásnohorské Podhradie jednoznačným víťazstvom potvrdilo, že má záujem asj v novom ročníku bojovať v tejto súťaži. Derby zápas dvoch štítnických mužstiev priniesol pred najväčšou návštevou soboty na hornom Gemeri spravodlivú remizu, aj keď domáci góly vsietili súperovi iba z dvoch pokutových kopov. Tretím zápasom, ktorý si zaslúži pozornosť, je dorastenecký v Rožňavskom Bystrom, kde proti Baníku
nastúpil FK Plešivec. Bystränskí htráči potvrdili úlohu favorita a upevnili sa tak i svoje postavenie lídra v tabuľke I. triedy dorastu. Nezabudnime ani na štvrtoligovú  MFK Rožňavu dospelých, ktorá mala voľno, ale bodový náskok z predchádzajúcich kôl jej nijako neohrozil postavenie lídra. Nedeľa priniesla tiež rušný futbal. V Betliari rozhodcovia udelili na obidvoch stranách i 3 červené karty, čo značne poškodilo úroveň futbal obidvoma súpermi. Niektoré futbalové stretnutia na hornom Gemeri sa pre prietrže mračien neuskutočnili.  
DOSPELÍ 
IV. LIGA JUH 24. KOLO 6.5.2017 
FK Krásnohorské Podhradie - Rudňany 5:0 (2:0). G: Almáši 3, Erdofalvi a Héger, ŽK: 0 – A. Hric, J. Mikuš, R: M. Mišenčík - I. Jurášek, D. Béreš. DS: K Zvolánek. Di: 100. 
PODHRADIE:  Manko – Erdifalvi C, Pollák, Vaško, Almáši, Kuzma, Zubrický (Héger), Gere (Vozár), Oravec, Kun (Luko), Mészner. Tréner: J. Balta. Dôležité tri body vyjovali futbalisti spod Krásnohorského hradu so súperom z Rudnian, ktorý takisto bojuje o zotrvanie v súťaži. Strelecky sa darilo Almášimu, ktorý sa hetrikom zapísal do streleckej listiny.  
MFK Rožňava mala voľno. 
V. LIGA K-G 20. KOLO 6.5.2017 
FK Gemerská Hôrka - Malá Ida 1:1 (0:0). G: M. Andreja (vlastný) - M. Andreja, ŽK: T. Kardoš, J. Kovács - R. Fehér, M. Andreja. R: O. Šuba - D. Bobko, T. Klokočka. DS: J. Tkáčik. Di: 50. 
FK: G. Asztalos – D. Bodnár, T. Kardoš, R. Szkokan, J. Kovács, Š. Tóth C, Z. Farkas (B. Vysoký), A. Prónyai, R. Madarász, V. Vávra, D. Betík.  
Vlastným gólom strelca hostí Andreja nakoniec v Gemerskej Hôrke zostal aspoň bod za hru, ktorý im však veľmi nepomohol. V tabuľke zostali aj po tomto kole až na 12. mieste a boj o záchranu naďalej pokračuje. 
Kechnec – MFK Dobšiná  výsledok zatiaľ neznámy.
I. TRIEDA 20. KOLO 7.5.2017
Tatran Betliar – OFK Vyšná Slaná 3:1 (1:0). G: R. Fabián, Zs. Barkász, M. Ďuríček, ŽK: M. Marciš - M. Gallo, Š. Domik. ČK: M. Arvay – A. Rogos, P. Zabrel. R: P. Galík - T. Gyenes. DS: J. Šmelko. Di: 50. Dávno nevidela hŕstka divákov taký zápas v Betliari ako v tomto stretnutí. Svedčia o tom štyri góly, 3 žlté karty a tri červené karty. DK bude mať iste hodne práce s ich delikventmi. 
Apex Kružná - Zlatý klas Dlhá Ves 0:2 (0:1). G: A. Orvos, R. Ferdinand. ŽK: L. Mezei  R. Ferdinand. R: J. Szor – R. Farkaš. DS: L. Nagy. Di: 50. Domáci nepotvrdili že na svojom ihrisku sú takmer neporaziteľní. Do zápasu nenastúpil ich najlepší hráč a prejavilo sa to aj na výsledku. Hostia vystriedali 4 hráčov z lavičky. 
Jablonov n/T - OTJ Honce 6:3 (2:1). G: P. Milata 2, A. Vislay, Á. Kaqrdos, T. Hlavček, J. Sklenár (vlastný) - O. Varga 2, S. Dzureň. ŽK: L. Zajdó, P. Hutník - J. Sklenár, M. Pástor. Jablonovčania potrebujú body ako soľ na vylepšenie svojho postavenia, hostia zase snahou hrať aj vonku solídny futbal. Zbytočne si však dali aj vlastný gól.  
Jednota Krh. Dlhá Lúka - Sokol Bohúňovo nehralo sa.
         Baník Rožňavské Bystré - Baník Drnava 4:0 (2:0). G: P. Kubej, J. Lipták-Giba, J. Urban, O. Šomšák. ŽK: O. Ujházi, S. Grančák - J. Gorgei, K. Šoltés. R: J. Gyenes – M. Nemčko. DS: Š. Bodnár. Di: 80. Banícke derby prinieslo konečne na jar víťazstvo domácim. Drnavčania nastúpili s druhým najlepším strelcom súťaže. Bystrania dali príležitosť ďalšiemu svojmu dorastencovi Hloškovi a zápas zvládli aj strelecky. Hostia mali síce silnejšiu striedačku, ale ani tá im výmenou za hráčov základnej zostavy nepriniesla nielen víťazstvo, ale ani gól, čo sa doteraz vo vzájomných zápasoch hádam ani nestalo. 
1. Krh. Dlhá Lúka 16 12 3 1 62:26 39 2. Vyšná Slaná 17 12 2 3 42:20 38 3. Drnava 16 10 2 4 46:25 32 4. Rudná 17 10 0 7 43:45 30 5. Dlhá Ves 17 9 0 8 34:27 27 6. Betliar 17 9 0 8 38:33 27 7. Kružná 17 8 0 9 32:41 24 8. Rožňavské Bystré 17 6 3 8 39:43 21 9. Jablonov n/T 17 5 1 11 37:47 16 10. Honce 17 5 1 11 43:59 16 11. Bohúňovo 16 3 3 10 19:35 12 12. Hrhov 16 3 1 12 30:64 10   Nižná Slaná         odst.     Vlachovo         odst.   II. TRIEDA 12. KOLO 6.5.2017 
FK Baník Štítnik - ŠK Baník Štítnik 2:2 (1:1). G: M. Gallo-Barnák 2 (obidva z 11m) – J. Rochl, L. Dudáš. ŽK: M. Chochol, Maroš Gallo – M. Sivók, V. Valent. R: J. Szor – J. Gyenes, V. Martinko. DS: O. Vysoký. Di: 200. FK:  
Derby dvoch štítnických mužstiev skončilo spravodlivou remízou. Vedenia sa ujali hostia z ŠK, ale domáci v 58. minúte hry sa ujali vedenia druhým gólom z pokutového kopu. Nakoniec hostia vyrovnali ešte 5 minút pred koncom stretnutia. FK tak stratil prvý bod v súťaži i dva ďalšie góly do zbierky svojho brankára.  
Brzotín - Čoltovo nehralo sa. 
Fk Krh. Podhradie B – Rakovnica nehralo sa. 
Sokol Pača - Polom Gemerská Poloma 0:0. R: L. Gyenes - R. Mikulec, L. Šalamon. Di: 50.
Mladosť Lipovník - Mladosť Jovice  3:2 (0:1). G: L. Emodi, D. Bollo, M. Papcún - G. Grecmacher 2. ŽK: A. Korszinski, L. Emodi - Á. Kerekes. R: G. Rasi - M. Simčák, DS: G. Gašpar. Di: 70.
DORAST 
III. LIGA K-G 20.KOLO 6.5.2017 
Jednota Košice - FK Hrhov 10:2 (5:1). G: M. Durkáč 2, T. Lipták 2, B. Gašparik 2, Z. Majoroš, K. Hamdan, P. Pecha, O. Ihnat – A. Máté, T. Szakács. ŽK: bez kariet. R: V. Kuspan. Di: 30.  
Ťahanovce - Baník Drnava 0:4 (0:2). G: R. Kováč, E. Mackovják, M. Ondrej, T. Lipták. ŽK: bez kariet. R: P. Slimák. Di: 30.  
Medzev – MFK Rožňava 2:2 (1:1). G: D. Jačman, Z. Klempár - M. Ikri 2. ŽK: 0 – M. Zatroch + ČK. Di: 50. 
FK Krh. Podhradie - Poproč 4:0 (2:0). G: M. Smrek 2, D. Genči, D. Šimko, ŽK: bez kariet. R: V. Gallo. Di: 20. 
I.TRIEDA 8. KOLO 6.5.2017 
Baník Rožňavské Bystré - FK Plešivec 5:0 (1:0). G: Cs. Koncz a M. Polyák po 2, D. Hloška. ŽK: R. Jakab, Cs. Koncz - E. Vanyo. R: L. Gyenes. Di: 20.  
MFK Dobšiná - Krh. Dlhá Lúka 2:2 (0:0). G: N. Rigo, L. Dunka - A. Lovaš, N. Simon. ŽK: bez kariet. R: D. Poťmák. Di: 30. 
Tatran Betliar – FK Gemerská Hôrka 2:2 (2:1). G: L. Buday 2 – D. Kokény 2. ŽK: J. Bitto – 0. R: G. Rási. Di: 10. 
   1. Rožňavské Bystré 7  5  1  1 47:11  16 2. Gemerská Hôrka 7  4  2  1 48:20  14 3. Plešivec 8  3  2  3 24:19  11 4. Krh. Dlhá Lúka 8  3  2  3 23:30  11 5. Betliar 8  2  2  4 19:34   8 6. Dobšiná 8  1  1  6 18:65   4 ŽIACI 
I.TRIEDA  8.KOLO 7.5.2017 
Baník Drnava - Papiereň Slavošovce 0:18 (0:10). G: M. Gábor 5, L. Gábor 4, S. Gunár 2, K. Lalík 2, T. Karalo 2, V. Lalík, A. Vavrek, L. Felezký.  ŽK: bez kariet. R: M. Šimčák. Di: 20.  
MFK Dobšiná - Polom Gem. Poloma 9:1 (3:0). G: M. Tokarčík 3, J. Fedor 2, S. Čonka 2, B. Fajdek, J. Polanecký - D. Turzák. ŽK: bez karioet. R: R. Mikulec. Di: 20. 
FK Plešivec - FK Krh. Podhradie 4:1 (1:0). G: G. Topmi 2, J. Szabari, M. Kliment – V. Zubatý. ŽK: bez kariet. R: L. Marton. Di: 30. 
(MG od)
 

15. apríla 2017

Štát musí podľa exministra obrany vedieť účinne bojovať...

Zdroj domov.sme.sk z dňa 15. 4. 2017  •  Martin Fedor  •  0

Exminister obrany a poslanec Mostu Martin Fedor verí, že štátne orgány nepodceňujú tieto hrozby.

13. apríla 2017

M. Fedor nebude kandidovať za predsedu Trenčianskeho kraja

Zdroj 24hod.sk z dňa 13. 4. 2017  •  Martin Fedor  •  0

Poslanec Národnej rady SR z klubu Mosta-Híd Martin Fedor nebude kandidovať za predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja. Kandidatúru síce zvažoval, ale napokon sa ...

1. februára 2017

M. FEDOR: Bojovať treba nielen s extrémizmom, ale aj s...

Zdroj 24hod.sk z dňa 1. 2. 2017  •  Martin Fedor  •  2

/Poslanec NRSR Martin Fedor

27. januára 2017

Župné voľby 2017: O kreslo trenčianskeho župana zabojuje aj...

Zdroj RSS - Správy z dňa 27. 1. 2017  •  Martin Fedor  •  2

Poslanec Národnej rady za Most-Híd Martin Fedor uvažuje nad kandidatúrou na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja. Definitívne sa však ešte nerozhodol.

23. januára 2017

Hrnčiar nevylučuje, že požiada o členstvo v Moste-Híd. Bugár...

Zdroj domov.sme.sk z dňa 23. 1. 2017  •  Martin Fedor  •  1

Do klubu pribudli okrem Hrnčiara poslanci Eduard Adamčík, Katarína Cséfalvayová, Martin Fedor a Igor Janckulík.

6. októbra 2016

Skupinu expartnera J&T vidieť aj v Energoteli. Má to byť len...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 6. 10. 2016  •  Martin Fedor  •  16

Investičná skupina expartnera J&T Martina Fedora Sandberg Capital je personálne prepojená so spoločným telekomom slovenských energetických podnikov. Michal Rybovič, investičný manažér Sandbergu a šéf Benestry, ktorú skupina nedávno prevzala, je predsedom predstavenstva Energotelu. Podľa obchodného registra sa ním stal v apríli tohto roka.

2. októbra 2016

Dorastenci Baníka Rožňavské Bystré budú zimovať na prvom...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 2. 10. 2016  •  Martin Fedor  •  2

Desiaty mesiac - október nepriniesol futbalovým mužstvám MFK Rožňava počas prvého víkendu veľkú radosť pri získavaní bodov v jednotlivých súťažiach. Najviac potešenia mali iba futbalisti kategórie dospelí. Tí na domácom ihrisku získali tri body s Medzevom po tesnom víťazstve 3:2. Piatoligoví zástupcovia horného Gemera
v tomto kole nebodovali, hoci Gemerskohôrčania neboli od toho ďaleko. Dobšinčania sa však predstavili ako pohostinní klub a Sokoľanom umožnil vsietiť sedmičku gólov i zisk troch bodov. Mladší futbalisti súťažiaci v I. triedach ukončili jesennú časť 5. kolom, ktoré bolo v dorasteneckej súťaži pre chlapcov Baníka Rožňavské Bystré veľmi úspešné. Zvíťazili najvyšším rozdielom v tomto ročníku, keď súperovi z Dobšinej zaťažili konto osemnástimi gólmi a okrem toho budú zimovať aj na 1. priečke tabuľky. To iste nečakal nikto z nich pred začiatkom súťaže ani počas nej. Veď vlaňajšieho majstra porazili na jeho pôde 7:3! Počas víkendu bol zazanamenaní iba jeden vylúčení (Zatroch) po udelení druhej žltej karty v zápase Dlhá Ves - Betliar.

DOSPELÍ
IV. LIGA JUH 1.10.2016 11. KOLO:
MFK Rožňava - Medzev 3:2 (2:1). G: M. Gere (33´PK), F. Kovács (37´), J. Figúr (77´) - F. Varga 2 (23´, 56´). ŽK: T. Hajdúk (29´), M. Róth (64´) - R. Gogoľ (20´), T. Palko (30´), V. Herczeg (34´), R. Szalka (34´), E. Čierny (35´), Sz. Bortnyák (88´). R: D. Mano – S. Bíro, M. Fedák. DS: P. Koščo. Di: 150.

FK Geča 73 - FK Krásnohorské Podhradie 7:1 (4:0). G: D. Papcún 2 (1´, 9´PK), M. Figura (28´), M. Pach (31´), P. Varhoľák (54´), Ľ. Leško (85´), J. Bartok (88´) - R. Kuzma (73´), M. Almáši nepremenil v 12 minúte PK. ŽK: Ľ. Leško (12´) - M. Almáši (20´), L. Héger (71´), J. Erdofalvi (88´). R: M. Filipák - D. Mati, L. Dzivjak. DS: J. Tornay. Di: 100.
V. LIGA K-G 2.10.2016 9.KOLO
FK Košická Nová Ves – FK Gemerská Hôrka 2:1 (0:1). G: T. Bujnovský (71´ PK), R. Papaj (80´) - D. Bodnár (27´), ŽK: E. Slatina (69´) - D. Betík (58´), R. Ferdinand (75´), A. Izák (80´), T. Kardoš (81´), Š. Tóth (84´). R: P. Knap – J. Baldovský, M. Godžák, DS: P. Guľko. Di: 100.
MFK Dobšiná - FK Tatra Sokoľany 0:7 (0:5). G: D. Varga 3 (4´, 10´, 43´), G. Majoroš 2 (64´, 80´), M. Pida (38´), M. Miškovič (45´). ŽK: M. Dudra (23´), D. Barnák (38´) - 0. R: J. Pavlovský - M. Zoričák, G. Svat. DS: J. Čelovský. Di: 100.
I. TRIEDA – 9. KOLO
ZK Dlhá Ves – Tatran Betliar 3:0 (1:0). G: Cs. Flander (41´), D. Novák (88´), A. Pomaj (90´). ŽK: D. Zsóri (45´) - M. Ďuríček (26´), Ľ. Zatroch 2 (57´, 85´ČK), K. Šubovič (60´). R: R. Drenko – D. Poťmák, L. Šalamon. DS: F. Drenko. Di: 60. O konečnom výsledku sa rozhodlo až v úplnom závere. Práve vtedy hostia stratili po druhej žltej karte hráča.
Gemtex Rudná - Jablonov n/T 5:1 (2:1). G: O. Vysoký (14´, 23´), P. Szollos (58´), Z. Molčan (73´), F. Čapó (88´) - P. Milata (7´). ŽK: R. Štefán (75´) - G. Páll (47´). R: M. Nemčko - V. Martinko, I. Tokoly. DS: J. Šmelko. Di: 80. Rudná bola známa, že jej hráči nevydržali do konca. Tentoraz tomu tak nebolo a druhý polčas využili na gólový trhák.

FK Hrhov - Baník Rožňavské Bystré 2:2 (2:1). G: T. Szakács 2 (16´, 23´) - O. Šomšák 2 (41´, 56´). ŽK: 0 – D. Koncz (65´). R: V. Martinko – T. Gyenes. DS: Š. Hadar. Di: 50. Domáci momentálne nehrajú v súťaži prvé husle, bod hostí je pre nich iba slabou útechou.
FO Vlachovo - Kružná 2:1 (0:1). G: I. Gallo (46´), J. Valko (62´) - O. Kerekes (30´). ŽK: M. Gál (43´) - M. Szabó (79´), L. Mezei (89´). R: L. Šalamon - R. Farkaš. DS: P. Béreš. Di: 30. Hostia si v prvom polčase úspešne počínali vo Vlachove. Nakoniec body zostali Vlachovu.
     TABUĽKA I. TRIEDY PO 9. KOLE
1. Vyšná Slaná 8  7  1  0 24:6 22 2. Krásnohorská Dlhá Lúka 8  6  2  0 36:14 20 3. Drnava 8  6  1  1 35:12 19 4. Dlhá Ves 9  5  0  4 18:13 15 5. Rožňavské Bystré 8  4  1  3 21:20 13 6. Rudná 9  4  1  4 23:23 13 7. Betliar 8  4  0  4 17:18 12 8. Bohúňovo 8  3  1  4 14:12 10 9. Kružná 8  3  0  5 20:25   9 10. Jablonov n/T 8  2  1  5 14:22   7 11. Vlachovo 9  2  1  6 15:28   7 12. Honce 9  2  0  7 18:34   6 13. Hrhov 8  1  1  6 15:43   4 Nižná Slaná ods Sokol Bohúňovo - Baník Drnava 0:2 (0:2). G: K. Šoltés 2 (22´, 39´). ŽK: R. Volčko (24´), Z. Tomi (35´), P. Kubík (41´) - M. Maliňák (23´). R: L. Gyenes – I. Tokoly. DS: F. Drenko. Di: 100. Hostia sa ukazujú v dobrej forme a na tri body im stačila hra prvého polčasu.
OTJ Honce – Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka 2:7 (1:5). G: M. Vranec (35´), A. Ragyina (47´), S. Dzureň nepremil v 14 . min. PK – M. Lovas 2 (7´, 79´), R. Klinko 2 (17´ PK, 45´PK), Š. Bodnár (2´), K. Albert (9´). ŽK: M. Pástor (22´), L. Hajdu (45´), M. Vranec (59´), - K. Albert (23´). R: J. Gyenes – M. Nemčko. DS: J. Bobrík. Di: 80. Hostia nemali s Honcami veľkú "robotu". Domáci sa snažili, ale bolo to pre nich málo. Dobrú mušku nemal ani ich strelec Dzureň, keď nedal gól ani z 11-ky.
II. TRIEDA 7. KOLO 
Baník Rakovnica – FK Baník Štítnik 0:6 (0:4). G: D. Kakalejčík 3 (1´, 3´, 66´), Ma. Gallo (14´), J. Zdechovan (44´), M. Gallo-Barnák (54´). ŽK: 0 – M. Gallo-Barnák (38´ za kritiku rozhodcu). R: K. Baczúk - R. Mikulec. DS: G. Gašpar. Di: 30. Líder súťaže nedoprial domácim vsietiť čo len gól. Najlepším strelcom bol tentoraz Kakalejčík s troma gólmi. 
TABUĽKA II. TRIEDY PO 7. KOLE
1. FK Baník Štítnik 7  7  0  0 47:2 21 2. ŠK Baník Štítnik 6  5  0  1 22:7 15 3. Jovice 7  4  1  2 14:21 13 4. Lipovník 7  4  0  3 25:15 12 5. Krásnohorské Podhradie 7  4  0  3 22:13 12 6. Gemerská Poloma 7  3  0  4 17:21   9 7. Rakovnica 7  2  0  5 9:20   6 8. Čoltovo 6  1  2  3 13:21   5 9. Pača 7  1  1  5 8:27   4 10. Brzotín 7  1  0  6 4:34   3 Čoltovo - ŠK Baník Štítnik : (:).
   Sokol Pača - Mladosť Lipovník 1:7 (0:3). G: M. Slávik (63´) - A. Gorgei 4 (3´, 15´, 18´, 72´), R. Szucs (55´), T. Korsinszki (69´), F. Emodi (82´). ŽK: bez kariet. R: D. Poťmák. DS: L. Nagy. Di: 50. Domácim uniká sila vyhrávať, s ktorou predtým hodne disponovali. Dnes ich nahradzuje Mladosť Lipovník. 
Gemerská Poloma - Mladosť Brzotín 5:0 (2:0). G: M. Dorčák 2 (58´, 70´), M. Neubauer (4´ PK), M. Ďurán (35´), L. Jasenka (52´). ŽK: M. Neubauer (40´) - E. Polyák (53´). R: L. Marton. DS: O. Vysoký. Di: 120. Prekvapením kola je vysoká účasť divákov na zápase nováčika s posledným mužstvom tabuľky.
Mladosť Jovice – FK Krh. Podhradie 4:2 (3:2). G: Á. Kerekes 2 (5´, 40´), G. Lindák (28´) - L. Zubatý (37´), G. Polyák (45´). ŽK: 0 – G. Polyák (58´). R: M. Šimčák. DS: Š. Bodnár. Di: 60. 
 
KOMENTÁR Ladislava Székelyho k zápasu Baník Rakovnica - FK Baník Štítnik 
Hostia začali v Rakovnici raketovo. Miloš Leng poslal dlhú prihrávku do pokutového územia a Kakalejčík popod brankára skóroval - 0:1. O dve minuty Maroš Gallo poslal krásnu prihrávku, Kakalejčík ju zúžitkoval a bolo 0:2. Obrana domáceho mužstva dvakrát spravila tú istú chybu, keď nechala voľného hráča. Domáci nevedeli, kde skôr skočiť. Hostia ďalej útočili a v 14. min Maroš Gallo krásnym lóbom upravil stav na 0:3. To už bolo veľa na domáce mužstvo. Keď sa v 17. min zranil hráč domáceho mužstva Kováč, museli prvýkrát striedať. V 44. minute Ján Zdechovan peknou strelou upravil polčasový stav na 0:4. Smola domáceho mužstva sa však neskončila. Hneď po otvorení druhého polčasu sa zranil ďalší ich hráč - Turcsáni, ale už nemali nikoho na striedačke, preto museli dohrávať o jedného hráča menej. V 54. min Miloš Gallo Barnák prehral v pokutovom území až 4 hráčov a upravil stav na 0:5. Hráči domáceho mužstve potom rezignovali a v 66. min. upravil Kakalejčík na konečných 0:6. Pred 60 divákmi rozhodoval Baczúk.
Po zápase sa zdôverili:  
Pán Gallo st. z hostí: Hrali sme dobre, aj súper hral bez faulov. Len rozhodca pokazil dobrý dojem z hry. 
Tréner hosti pán Milko: Sme spokojní, výsledok sme čakali.
Kapitán domácich Fábian: Hrali sme nad svoje možnosti, ale súper nás zvalcoval.
Pán Ľubo Sedlák: Hostia potvrdili favorita. Hralo sa slušne.
DORASTENCI
III. LIGA 9. kolo
FK Hrhov – FK Krásnohorské Podhradie 2:1 (1:0). G: G. Šmajda (11´), T. Szakács (61´) - R. Grosmann (88´ vlastný). ŽK: 0 – T. Doboš (90´). R: V. Tóth. Di: 40.
Baník Drnava – FK Kechnec 4:1 (1:1). G: R. Kováč 2 (70´, 80´), D. Tisza (42´PK), T. Lipták (66´) - D. Moščák (2´). ŽK: D. Fodor (61´) - L. Gungl (35´), J. Darjanin (37´). R: V. Gallo. Di: 20.
MFK Rožňava - KAC Jednota Košice 1:2 (1:1). G: M. Bakoš (44´) - D. Pástor (17´), M. Durkáč (86´). ŽK: M. Bakoš (8´), J. Hovorka (40´), Z. Répási (64´), M. Laven (21´) - P. Orémus (32´). R: V. Gallo. Di: 25.
I. TRIEDA 5. KOLO
Baník Rožňavské Bystré - MFK Dobšiná 18:0 (8:0). G: M. Polyák 4 (5´, 10´, 66´, 69´), Cs. Koncz 3 (15´, 34´, 49´), P. Milko 3 (21´, 23´, 28´), D. Hloška 3 (59´, 68´, 74´), F. Znak 2 (47´, 52´), D. Parti (36´), I. Čopál (80´), R. Jakab nepremenil PK. ŽK: 0 – M. Nehrer (83´). R: I. Tokoly. Di: 10. 
FK Plešivec - FK Gemerská Hôrka 3:3 (2:2). G: D. Viola (14´), A. Viola (20´), P. Katona (63´) - D. Kokény 3 (5´, 30´, 52´). ŽK: bez kariet. R: R. Mikulec. Di: 20. 
Krásnohorská Dlhá Lúka - Tatran Betliar 2:2 (1:0). G: A. Lovaš 2 (13´, 72´) -
   - P. Szilágyi (73´), R. Fabíni (90´). ŽK: bez kariet. R: V. Martinko. Di: 10.
TABUĽKA I. TRIEDA DORAST PO JESENNEJ ČASTI
1. Rožňavské Bystré 5  3  1  1 38:9 10 2. Gemerská Hôrka 5  3  1  1 39:15 10 3. Plešivec 5  2  2  1 16:10   8 4. Krásnohorská Dlhá Lúka 5  2  1  2 16:22   7 5. Betliar 5  2  1  2 13:21   7 6. Dobšiná 5  0  0  5 8:5   0 ŽIACI
II. LIGA - 9. KOLO
Starší žiaci
KAC Jednota Košice - MFK Rožňava 6:0 (3:0). G: M. Simon 2 (24´, 53´), M. Sabol (29´, 65´), D. Sekeľský (21´), B. Gazdag (45´). ŽK: bez kariet. R: P. Berta. Di: 50.
Mladší žiaci
KAC Jednota Košice - MFK Rožňava 9:2 (2:2). G: N. Hrab 4 (13´, 50´, 52´, 55´), M. Bidulský 2 (39´, 53´), P. Forrai (34´), F. Gajdoš (43´) - S. Bizik 2 (1´, 22´). ŽK: bez kariet. R: P. Berta. Di: 30.
I. TRIEDA – 5.KOLO
Papiereň Slavošovce - FK Krásnohorské Podhradie 4:1 (1:1). G: V. Lalik (22´), K. Lalik (53´), L. Gábor (55´), S. Gunár (65´) - O. Pápezsík (12´). ŽK: 0 – A. Domik (40´), O. Pápezsík (54´). R: S. Haviarik. Di: 50.
Baník Drnava – MFK Dobšiná 1:9 (0:3). G: G. Petro (43´) - M. Tokarčík 3 (21´, 44´, 67´), B. Macko (14´), J. Fedor (28´), B. Fajdek (46´), S. Čonka (50´), A. Wágner (55´), L. Fedirko (57´). ŽK: bez kariet. R: R. Mikulec. Di: 20.
ŠK Polom Gemerská Poloma – FK Plešivec 0:9 (0:6). G: M. Kliment 3 (3´, 35´, 63´), L. Molnár 2 (12´, 27´), O. Greško (18´ PK), M. Krnáč 21´), Zs. Bernáth (60´), D. Beke (67´). ŽK: bez kariet. R: L. Marton. Di: 30.
(MG od)
{oziogallery 579}
 
 

 

   

27. septembra 2016

Štvorka už nie je čisto slovenská, investora hľadá aj...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 27. 9. 2016  •  Martin Fedor  •  16

Majitelia skupiny Danubiatel/Swan, ktorá prevádzkuje aj štvrtého mobilného operátora, sa po rokoch expanzie z vlastných zdrojov spájajú s externými investormi. Tridsať percent mobilného projektu, ktorý vstúpil na trh s marketingovým sloganom „slovenský operátor“, už ovláda český investičný fond. A do poskytovania služieb v pevných sieťach Swanu zasa podľa informácií TREND.sk mieri investičná spoločnosť expartnera J&T Martina Fedora.

25. septembra 2016

Najčastejšie tlieskali gólom v bráne diváci na futbalovom...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 25. 9. 2016  •  Martin Fedor  •  2

Prvý tohtoročný jesenný víkend pripravil pre divákov na futbalových ihriskách aj na hornom Gemeri priam futbalovú idylu. Fanúšikovia však na väčšine ihrísk odmietli sa tešiť nielen z hry svojich hráčov, ale aj zo slnečných lúčov ešte stále teplého slnka. Tam, kde prišli diváci na zápas, väčšinou videli aj pekné góly.
Napríklad v Drnave na zápase s Hrhovom zatlieskali až trinásťkrát strelcom za utešené góly. Samozrejme, že vždy sa tešia víťazi a smútok pripadá porazenému. V našom prípade smútok mali hráči Hrhova. Spomeňme i strelcov gólov. S najväčším počtom strelených gólov sa aj tentoraz zapísal bývalý ligový hráč Miloš Gallo-Barnák hájací dres FK Baník Štítnik. Súpera z Pače v zápase II. triedy pokoril päťkrát. Góly sú vždy ozdobou hráča. Opakom sú červené karty, ktoré tiež padli počas zápasov tohto víkendu. Až dvaja hráči Honiec takto boli potrestaní v zápase s Tatranom Betliar na ich ihrisku. Po druhej žltej čakala červená aj hráča Dlhej Vsi na zápase v Jablonove n/T. Všetkých čaká aj ďalší trest i ponaučenie dať si záležať na čistote hry. Čo ešte dodať? To, že ďalší bod získali štvrtoligoví hráči FK Krásnohorského Podhradie v zápase doma s Gelnicou. Blízko k tomu boli aj Rožňavskí hráči, ale škrt cez rozpočet im spravil pkutový kop domácih hráčov Kalše po nariadenom pokutovom kope hlavného rozhodcu.
DOSPELÍ
IV. LIGA JUH 10. KOLO
FK Krásnohorské Podhradie - AŠK Maria Huta Gelnica 1:1 (0:0). G: R. Kuzma (83´) - M. Hudák (75´). ŽK: M. Mészner (73´) - J. Kandráč (76´), E. Lénárt (90´). R: E. Anguš - M. Fedák, M. Žofčák. DS: Š. Leško. Di: 125. Desiate kolo prinieslo domácim Krásnohorčanom v súboji s lepšie postavenou Gelnicou v tabuľke aspoň bod. Po nerozhodnom 1. polčase rozhodujúce minuty prišli takmer na koniec súboja. Najprv rozhodca "odmenil" žltou kartou domáceho Mésznera a o dve minuty diváci boi svedkami gólom od hráčov hostí do siete podhradských. Potom rozhodca pohrozil kartou gelnickému Kandáračovi, aby o 10 minut nato sa presadil strelec domácich Kuzma a vyrovnal stav na 1:1. Futbalové divadlo zatiahol žtou kartou hosťujúci hráč Lénárt. Pred postupne chudnúcou návštevou 124 divákov rozhodoval Anguš.
Mladosť Kalša - MFK Rožňava 1:0 (0:0). G: P. Krakovský (87´). ŽK: 0 – Pavol Gere (43´). R: P. Ištoňa - S. Vaňo, S. Bíro. DS: L. Popik. Di: 120. Zrejme ťažko sa odchádzalo z ihriska v Kalši hráčom hostí, ktorí startili body až v 87 minute po premenenom pokutovom kope domácim hráčom Krakovským. Je to ich zatiaľ prvá prehra v tomto ročníku a strata predbežného 1. miesta v tabuľke.

V. liga K-G 8. KOLO
FK Gemerská Hôrka - TJ Kokšov-Bakša 3:0 (1:0). G: D. Bodnár 2 (50´, 75´), D. Betík (16´). ŽK: R. Szkokan – P. Hudák (59´), M. Stoľárov (69´). R: S. Zemčák - M. Jakubčo, M. Greš. DS: J. Tkáčik. Di: 80. Gemerskohôrčania v sobotňajšom zápase bodovali naplno a hneď sa to prejavilo aj v tabuľke. Na víťazstvo so súperom vložili všetko, dokonca využili i pravidlo možnej výmeny štyroch hráčov, čo sa im aj vydarilo. Hostia nemali toľko hráčov ani na lavičke.
Družstevník Perín - MFK Dobšiná 2:2 (0:1). G: P. Jarušinský (46´), P. Lochmann (90´) - M. Hrabčák (5´vlastný gól), R. Gotthardt (62´). ŽK: J. Plichta (32´) - J. Barnák (88´). R: J. Kmec – D. Kačmár, A. Baniková, DS: A. Koščo. Di: 100. Hosťom z Dobšinej už druhýkrát víťazstvo na súperových ihriskách odišlo medzi prstami. Aj keď si domáci zapísali vlastný gól a prehrávali, hostia sa nevzdávali a ešte v 88 minute vyhrávali 2:1. V poslednej minute rozhodol o výsledku domáci hráč a bolo vyrovnané.

I. TRIEDA 8. KOLO
FK Apex Kružná - Sokol Gemtex Rudná 3:4 (0:1). G: J. Kamenský (60´), L. Varga (68´), P. Fabián (70´) - O. Vysoký 3 (27´, 82´, 90´), G. Beshir (81´). ŽK: J. Kamenský (27´), L. Varga (27´), M. Ruszó (76´), L. Mezei (89´). R: L. Gyenes, DS: J. Bobrik. Di: 100. 
Baník Rožňavské Bystré - FO Vlachovo 5:2 (2:2). G: P. Minčík 3 (31´, 41´, 82´), R. Bubenčík (78´, 85´) - M. Gál (43´), M. Šivec (45´). ŽK: , R: V. Martinko – M. Nemčko, DS: L. Nagy, Di: 40. Hostia ani po dobrom výsledku v minulom kole v Rudnej, neprilákali divákov na zápas v Bystrom, kde zaznamenali najnižšiu účasť v jesennej časti. Domáci síce vyhrávali v prvom polčase 2:0, ale stačili dva kiksy pred bránou v závere polčasu a bolo na prekvapenie domácich hráčov vyrovnané. Strelecky vyšiel zápas Petrovi Minčíkovi, ktorý hosťov pozdravil troma gólmi. Dva ďalšie pridal Roman Bubenčík. V závere dostali šancu i dvaja mladí hráči, ktorí si túto šancu zahrať si v Áčku veľmi vážili. 
Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka - OFK Vyšná Slaná 2:2 (1:1). G: R. Klinko 2 (44´ PK, 50´) - P. Zabrel (7´), O. Kračún (83´). ŽK: 0 – P. Zabrel (68´), A. Rogos (71´). R: J. Szor – T. Gyenes. DS: P. Béreš. Di: 100. Dve doteraz neporazené mužstvá odohrali vyrovnaný zápas aj tentoraz. Bližšie k víťazstvu však boli domáci, ale hostia vyrovnali ešte 7 minút pred koncom zápasu. Hralo sa pred slušnou návštevou divákov. 
Tatran Betliar – OTJ Honce 3:2 (2:0). G: R. Fabián 2 (35´, 72´PK), L. Fafrák (33´) - S. Dzureň 67´), L. Hajdu (69´). ČK: J. Karalo (72´), J. Pástor (75´). R: P. Galík - R. Mikulec, DS: O. Vysoký. Di: 50. Hostia na prvý pohľad odohrali smoliarsky zápas. Do 69. minúty hrali nerozhodne 2:2. Potom však rozhodca vylúčil brankára hostí za stiahnutie protihráča za dres a odpískal proti Hončanom aj pokutový kop. Krátko po jeho premenení a po červenej karte musel odísť z ihriska druhý hráč hostí a výsledok zápasu 3:2 v prospech domácich sa už do konca zápasu nezmenil. 
   1.  Vyšná Slaná 8  7  1  0 24:6  22 2. Krásnohorská Dlhá Lúka 7  5  2  0 29:12  17 3. Drnava 7  5  1  1 33:12  16 4. Betliar 7  4  0  3 17:15  12 5. Dlhá Ves 8  4  0  4 15:13  12 6. Rožňavské Bystré 7  4  0  3 19:18  12 7. Bohúňovo 7  3  1  3 14:10  10 8. Rudná 8  3  1  4 18:22  10 9. Kružná 7  3  0  4 19:23   9 10. Jablonov n/T 7  2  1  4 13:17   7 11. Honce 8  2  0  6 16:27   6 12. Vlachovo 8  1  1  6 13:27   4 13. Hrhov 7  1  0  6 13:41   3 Nižná Slaná odst. ŠK Jablonov n/T - ZK Dlhá Ves 3:1 (1:1). G: M. Derján 2 (29´, 46´), P. Milata (79´) - A. Orvos (10´). ŽK: Á. Kardos (66´) - P. Mičinsky 2 (73´, 78´). R: Š. Iglai – L. Šalamon. DS: J. Šmelko. Di: 50. Hostia prví začali vyhrávať gólom Orvosa už v 10´ hry, ale vylúčenie ich hráča v 78´ po druhej žltej karte predznamenalo ich prehru v tomto zápase. Namiesto vyrovnania padol v 79 minute do ich brány tretí gól.
Baník Drnava – FK Hrhov 12:1 (8:1). G: B. Šoltés 4 (18´, 25´, 68´, 71´), J. Čeľovský 3 (1´, 30´, 50´), J. Maliňák 2 (9´, 29´), R. Bernáth (4´ vlastný gól), K. Šoltés (37´), D. Zakhar (88´PK), - A. Gruľo (24´). ŽK: , R: D. Poťmák - R. Farkaš, DS: F. Drenko. Di: 85. Hostia prišli na zápas do Drnavy s malou dušičkou a to sa prejavilo aj na góloch strelených do ich brány. Tá síce zniesla až dvanásť rán, dokonca jednu aj od vlastného hráča, ale to pomohlo len domácim hráčom, ktorí príliš ľahko prišli k trom bodom. Dokonca sa ušlo i brankárovi Zakharovi, ktorý si premenením PK pripísal už druhý gól tejto jesene. 
NAJLEPŠI STRELCI I. TRIEDY PO 8. KOLE:

II. TRIEDA 6. KOLO
TABUĽKA II. TRIEDY PO 6. KOLE
1. FK Baník Štítnik 6  6  0  0 41:2  18 2. ŠK Baník Štítnik 6  5  0  1 22:7  15 3. Krh. Podhradie  6  4  0  2 20:9  12 4. Jovice 5  3  1  1 9:17  10 5. Lipovník 6  3  0  3 18:14   9 6. Rakovnica 6  2  0  4 9:14   6 7. Gemerská Poloma 6  2  0  4 12:21   6 8. Čoltovo 6  1  2  3 13:21   5 9. Pača 6  1  1  4 7:20   4 10. Brzotín 6  1  0  5 4:29   3 FK Krásnohorské Podhradie - Družba Čoltovo 8:1 (3:1). G: Š. Darvaš 3 (19´, 32´, 59´), L. Zubatý 2 (56´, 86´), Š. Tolvaj 2 (64´, 69´), J. Gulykás (20´) - Sz. Lakatoš (27´), (P. Peprik v 62´nepremenil PK). ŽK: 0 – Sz. Lakatos (73´). R: L. Marton. DS: Š. Hadar. Di: 100. Jednoznačný zápas s druhým najväčším počtom gólov v tomto kole pre domácich hráčov, na zápasy ktorých chodí veľmi početná kulisa divákov. Strelcom zápasu bol s 3 gólmi Štefan Darvaš. 
Mladosť Brzotín - Mladosť Jovice 2:1 (0:1). G: A. Rusnyák (51´), R. Kona (90´) - N. Barczi (4´) ŽK: bez kariet. R: M. Šimčák, DS: G. Gašpar. Di: 50. Veľké prekvapenie, ktoré sa udialo na úkor hostí. Tí síce už v 4 inute sa ujali vedenia, ale posledné slovo patrilo domácim a zrodilo sa ich prvé víťazstvo v jesennej časti súťaže.

   FK Baník Štítnik - Sokol Pača 10:0 (1:0). G: M. Gallo-Barnák 5 (34´, 53´, 69´, 77´, 89´), D. Grác 2 (49´, 81´), P. Bene (59´), Ľ. Hatvaník (79´), J. Zdechovan (83´). ŽK: (35´), B. Milko (40´). R: M. Nemčko - V. Martinko, A. Farkaš, DS: F. Drenko. Di: 60. Do Kunovej Teplici, kde sa hral zápas, prišli v najsilnejšie zostave na II. triedu nebývalú, rozhodcovia. A to napriek tomu, že bojazliví Pačania v nekompletnej zostave – iba deviati. Proti favoritovi sa však skvele bránili iba v prvom polčase, kedy im domáci "zavesili" do siete iba jeden gól. V druhom sa Pačania už absolútne nedostali k slovu, strieľali naďalej iba domáci, ktorým sa ušli i dve žlté karty. Keby ste neverili, pozrite si, kto bol najlepším strelcom zápasu. 
ŠK Baník Štítnik - Baník Rakovnica 2:1 (1:0). G: A. Krága 2 (26´, 85´) - P. Brdár (89´). ŽK: M. Sivok (60´), A. Krága (72´), M. Gallo (75´), A. Rochl (75´) -A. Burdiga (66´), J. Kováč (88´). R: J. Gyenes, Š. Bodnár, Di: 100. Na dva ostatné zápasy futbalistov ŠK Baník Štítnik prišlo až 500 divákov. Na zápas s Rakovnicou ich z nich prišlo až sto. Videli síce iba tri góly v sietiach brankárov, ale zato až 6 žltých kariet. Nakoniec bola spokojnosť na strane domácich, lebo získali do súťaže ďalšie tri body. 

Mladosť Lipovník - Poloma G. Poloma 3:2 (2:1). G: A. Gorgei 2 (12´, 56´), R. Szucs (16´) - Z. Greško (28´), M. Dorčák (82´). ŽK: , R: K. Bacúk - A. Farkaš, DS: Š. Máté. Di: 50. Dvaja nováčikovia súťaže odohrali pomerne vyrovnané stretnutie. Tri body pripadli však domácim, pretože hostia stále iba doťahovali výsledok.
DORAST
III. LIGA K-G 8. KOLO
FC Lokomotíva Košice B – MFK Rožňava 3:1 (0:1). G: G. Bohunický (47´), M. Šuca (49´), R. Plachetka (85´) - M. Ikri (40´). ŽK: 0 - M. Mitrik (86´). R: M. Petraššovitš. Di: 40.
FK Krásna - FK Hrhov 8:0 (1:0). G: D. Bajus 5 (49´, 64´, 67´, 80´, 81´), A. Bodnár 2 (42´, 53´), J. Timko (9´). ŽK: bez kariet. R: M. Hrebeňár, Di: 30.
Baník Drnava – OFK Slovan Poproč 2:1 (1:0). G: T. Lipták 2 (43´, 78´) - P. Schmiedl (82´). R: P. Gonos. Di: 30.
FK Krásnohorské Podhradie – FK Kechnec 7:1 (2:1). G: A. Krak 2 (50´, 73´), B. Harabin (18´), M. Smrek (43´), J. Horváth (55´vlastný gól), T. Doboš (62´), R. Šoltés (69´) - D. Moščák (33´). ŽK: D. Džačár (36´), B. Harabin (57´), R. Rezmuves (59´, ČK 81´) - 0. R: V. Gallo. Di: 30.
I. TRIEDA 4. KOLO
FK Gemerská Hôrka - Krásnohorská Dlhá Lúka 8:1 (2:0). G: R. Kardos 3 (13´, 85´, 89´), P. Ferenc (44´, 67´), F. Ferenc (60´, 73´), D. Kokény (80´) - R. Kardos (89´vlastný gól). ŽK: bez kariet. R: L. Gyenes. Di: 20.
MFK Dobšiná - FK Plešivec 0:9 (0:3). G: R. Viola 5 (27´, 35´, 44´, 57´, 82´), D. Viola (48´), V. Šereš (52´), S. Kovács (78´), K. Csocso (85´). ŽK: 0 – S. Kovács (71´). R: R. Mikulec. Di: 20.
Tatran Betliar - Baník Rožňavské Bystré 3:1 (1:0). G: L. Buday (16´), R. Szilágyi (69´), M. Zentko (70´) - D. Parti (55´). ŽK: B. Silardi (87´) - F. Znak (25´), P. Milko (87´). R: L. Gyenes. Di: 20.

ŽIACI
I. TRIEDA 4. KOLO
FK Krásnohorské Podhradie - ŠK Polom Gemerská Poloma 5:1 (2:0). G: O. Pápezsik 2 (7´, 37´), M. Krištóf (24´), Zs. Prékop (59´PK), L. Koteles (68´PK) - J. Molčan (40´). ŽK: bez kariet. R: V. Martinko. Di: 20. 
MFK Dobšiná - Papiereň Slavošovce 0:1 (0:1). G: S. Gunár (17´). ŽK: M. Tokarčík (41´), J. Fedor (61´) - J. Karalo (23´), T. Karalo (54´), V. Lalik (70´). R: I. Tokoly. Di: 20.
FK Plešivec - Baník Drnava 8:0 (5:0). G: L. Molnár 2 (4´, 45´), M. Kliment 2 (6´, 21´), D. Beke 2 (33´, 66´), G. Tomi (30´), Zs. Bernath (51´). ŽK: bez kariet. R: L. Marton. Di: 30.
MG od
 
 

7. septembra 2016

Fedor priznal dôvod, pre ktorý podporil vznik koalície: Za...

Zdroj Topky z dňa 7. 9. 2016  •  Martin Fedor  •  2

BRATISLAVA – Poslanec NR SR Martin Fedor (Most-Híd) tvrdí, že protischránkový zákon je jedným z dôvodov, prečo podporil vznik koalície.

4. septembra 2016

Prečo sa dva majstrovské zápasy vo futbalovej I. triede cez...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 4. 9. 2016  •  Martin Fedor  •  1

Prvý septembrový víkend priniesol množstvo rôznorodého futbalu. Diváci si mali možnosť vybrať zápasy od žiackeho zápolenia na okresnej úrovni až po medzištátny stretnutie Á mužstiev Slovensko – Anglicko zaradené do súboja o účasť na majstrovstvách sveta. Pravda, najviac sa spoliehalo na televízne vysielanie tohto súboja,
i keď nevyylučujem medzi divákmi i našich Gemerčanov, keď sa už v zostave objavil jediný náš krajan Gyombér z Revúcej. Ale doteraz nevídaný súboj dvoch gemerských účastníkov IV. ligy JUH v Rožňave mal svoj istý náboj a videlo ho doteraz nevídaný počet divákov. Niektorí ich odhadli na vyše tisíc. Súboj bol až taký zaujímavý, že futbalisti susednej Rudnej sa rozhodli radšej si ísť pozrieť toto divadlo do Rožňavy, ako odohrať majstrovský zápas v Dlhej Vsi. Ale zápas mal dobrú úroveň aj bez toho. Horšie je, že kým mládežnícke súboje od 3 ligy až po I triedu žiakov priniesli nebývalé výsledky, na dvoch ihriskách I triedy bolo pusto. Dvaja súperi neprišli. Po Rudnej ani Vlachovčania do Honiec a tak poslední Hončania získajú prvé tri body bez boja. Dve mužstvá tak odignorovali svojich súperov a ochudobnili o futbalový zážitok iste stovku fanúšikov. Vlachovčania už vlani to skúšali viackrát. A keďže tohto roku nich zo súťaže I. triedy nik nevypadne do nižšej súťaži, zrejme to vyskúšajú ešte viackrát. Medzi stretnutia, ktoré v tomto kole prekvapili boli v I. triede Betliarčania, ktorí si priviezli tri cenné body z Hrhova, kde sa viac darí dorastencom ako ich Áčku. V II triede je to vysoká prehra& futbalistov Rakovnice na domácom ihrisku s nováčikom súťaže a remiza Pače v Čoltove. Teraz už pekne po poriadku.
DOSPELÍ
IV LIGA JUH 7. KOLO
MFK Rožňava - FK Krásnohorské Podhradie 3:2 (1:1). G: F. Kovács (13´), J. Figúr (52´), L. Drobňák (59´) - L. Héger (23´), R. Kuzma (50´). F. Kovács v 65´ min. nepremenil pokutový kop. ŽK: L. Strelka (45´), F. Kovács (90´) - Z. Zdechovan (31´), A. Vaško (35´), N. Luko (90´). R: Z. Lang – M. Maňkoš, M. Fedák, DS: A. Szabó. Di: 800.
ROŽŇAVA: G. Pulen – Z. Breuer, M. Gere, F. Kovács, L. Drobňák, J. Figúr, J. Ďuriček, J. Korfanta, Á. Lippai, T. Hajdúk, L. Strelka.
Krh. PODHRADIE: M. Manko – M. Mészner, J. Erdofalvi C, M. Almáši, R. Kuzma, L. Héger, A. Vaško, M. Pollák, Z. Zdechovan, N. Luko, K. Zubrický.
V. LiGA K-G 5. kolo
MFK Dobšiná - FK Gemerská Hôrka 4:1 (0:1). G: F. Fabian 2 (46´, 59´), J. Barnák (77´), A. Gallo (83´) - D. Gere (3´). ŽK: 0 – R. Szkokan (76´). R: M. Macko – S. Mišková, P. Konečný, DS: M. Maliňák. Di: 200.
DOBŠINÁ: Š. Potočný - A. Gallo, M. Gelda, M. Putnocký, J. BArnák, M. Poliak, J. Gelda, L. Greško, R. Gotthardt C, M. Majerčák (35´ M. Langer), F. Fabián.
G.HôRKA: O. Siman – M. Lorinc, R. Szkokan, R. Madarász, D. Bodnár, T. Kardoš, A. Izák, V. Kováč (73´ B. Vysoký), D. Gere, V. Vávra, T. Galajda (55´R. Ferdinand). V derby zápase boli papierovým favoritom domáci, ale hostia sa ujali vedenia už v 3 minúte gólom Gereho. Vydržali tak celý prvý polčas. V druhom lepšie strieľali na bránu domáci a dokázali udržať tri body v prospech seba. Pochvalu si zaslúži slušná hra oboch mužstiev, keď rozhodca udelil žltú kartu iba hráčovi hostí už v závere zápasu. 
I. TRIEDA 5. kolo
Dlhá Ves - Rudná nehralo sa! Najväčšie prekvapenie kola, keď domáci sa pred odchodom na zápas zišli iba 4. Museli tak domácim a rozhodcom oznámiť, že na zápas neprídu. Vraví sa, že rudňanskí futbalisti dali prednosť zápasu IV.ligy v Rožňave a radšej zaplatia pokutu. 
Vyšná Slaná - Kružná 4:1 (1:1). G: O. Kračún (26´), M. Gallo (53´ PK), G. Keršák (72´), M. Oravec (84´) - L. Varga (35´). ŽK: 0 – L. Varga (27´), R. Garan (31´), L. Mezei (65´). R: D. Poťmák - I. Tokoly. Di: 80. Nováčik súťaže nezačal vo Vyšnej Slanej zle. Dokonca bol domácim v prvom polčase vyrovnaným súperom. Rozhodca ich ale iba trestal žltými kartami a nastúpenej zostave nemali pod Radzimom nárok na úspech. 
FK Hrhov – Tatran Betliar 2:4 (0:1). G: G. Veverica (90´) - R. Fabián 2 (80´, 90´ PK), I. Lorinc (17´), M. Oravec (62´). ŽK: E. Dévai (31´), (90´ČK), T. Zsigrai (82´) - Ľ. Zatroch (86´). R: P. Galík - T. Gyenes. Di: 100. Hrhovčanom sa tohto roku nevydaril vstup do súťaže podľa predstáv. Prehrali už štvrtý zápas z piatich a tak to zrejme irituje v zápasoch. Teraz na to doplatil udelením červenej karty Erik Dévai za priestupok v závere zápasu, za ktorý rozhodca ešte nariadil proti domácim pokutový kop. Betliar si tak víťazstvom pod Soroškou vynahradil domácu prehru. 
FK Baník Drnava – Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka 4:6 (0:5). G: D. Tisza 2 (54´, 78´), M. Mázik (51´), B. Šoltés (61´) - A. Rigó 2 (38´, 62´), R. Klinko (13´), P. Klárik (25´), Š. Bodnár (27´), J. Čižmár (36´). ŽK: P. Búlik (53´) - A. Rigó (62´). R: J. Szor – R. Farkaš, DS: P. Béreš. Di: 100. Hostia vedia proti domácim nájsť vždy vhodnú taktiku, ako si odniesť tri body. Teraz sa im vyplatilo využili na to prvý polčas, v ktorom vsietili až päť gólov. Drnavčania v druhom polčase 
   TABUĽKA I. TRIEDY PO 5. KOLE:
1. Vyšná Slaná 5  5  0  0  16:3  15 2. Krásnohorská Dlhá Lúka 4  4  0  0  21:9  12 3. Baník Drnava 5  3  1  1  17:11  10 4. Bohúňovo 5  3  0  2  14:7   9 5. Dlhá Ves 5  3  0  2  9:5   9 6. Tatran Betliar 4  2  0  2  10:9   6 7. Rožňavské Bystré 4  2  0  2  11:11   6 8. Rudná 5  2  0  3  11:14   6 9. Jablonov n/T 4  1  1  2  9:11   4 10. Apex Kružná 4  1  0  3  8:15   3 11. Vlachovo 5  1  0  4  8:17   3 12. Honce 5  1  0  4  9:19   3 13. FK Hrhov 5  1  0  4  11:23   3 Baník Nižná Slaná    odst  vystriedali troch hráčov, ktorým sa podarilo spoločne s B. Šoltésom 4 gólmi upraviť stav, ale ten stačili iba na skorigovanie výsledku, lebo hostia stihli ešte pridať do siete domácich jeden gól. Zápas sledovalo sto divákov.
Bohúňovo - Jablonov n/T 2:1 (0:1). G: R. Kulík (57´), K. Illés (81´) - Patrik Milata (33´). ŽK: F. Király (52´) - Paskal Milata (69´), M. Szabó (85´). R: K. Baczúk - A. Farkaš. DS: Š. Bodnár. Di: 80. 
Honce – Vlachovo nehralo sa!

Baník Rožňavské Bystré mal voľno.
II. TRIEDA 3. KOLO
TABUĽKA II.TRIEDY PO 3 KOLE:
1. FK Baník Štítnik 3  3  0  0 21:0  9 2. ŠK Baník Štítnik 3  3  0  0 16:3  9 3. Krh. Podhradie B 3  2  0  1 8:3  6 4. Sokol Pača 3  1  1  1 6:6  4 5. Mladosť Jovice 3  1  1  1 5:15  4 6. Mladosť Lipovník 3  1  0  2 8:9  3 7. Polom Gem. Poloma 3  1  0  2 7:10  3 8. Rakovnica 3  1  0  2 5:9  3 9. Čoltovo 3  0  2  1 5:6  2 10. Mladosť Brzotín 3  0  0  3 1:21  0 Mladosť Jovice – FK Polom Gem. Poloma 4:3 (1:3). G: G. Grecmacher 3 (59´, 88´, 9´), Á. Kerekes (35´). M. Dorčák 2 (25´, 43´), P. Kašai (36´). ŽK: I. Galata (58´), G. Grecmacher (89´) - R. Polyák (89´), P. Kašai (90´). R: R. Mikulec. DS: J. Šmelko. Di: 40.
     Baník Rakovnica - Mladosť Lipovník 1:6 (0:3). G: A. Burdiga (88´) - G. Lakomi (19´), L. Fabián (30´vlastný), R. Szucs (32´), T. Korszinszki (47´), A. Gorgei (57´), F. Emodi (60´). ŽK: J. Turcsányi (41´) - M. Papcún (75´). R: S. Haviarik – L. Šalamon, DS: L. Nagy. Di: 50. Nepríjemne vysoká prehra zastihla domácich hráčov už druhýkrát za sebou. O to je pre nich nepríjemnejšia, že im ju spôsobil nováčik súťaže z Lipovníka a tak budú mať čo robiť, aby si napravili povesť u svojich fanúšikov. 
Družba Čoltovo - Sokol Pača 1:1 (0:0). G: L. Lázok (76´) - M. Slávik (73´). ŽK: bez kariet. R: Š. Iglai, DS: G. Gašpar. Di: 25. 

Krh Podhradie B – FK Baník Štítnik 0:1 (0:1). G: M. Gallo-Barnák (36´). ŽK: J. Gulykáš (8´), L. Zubatý (39´), G. Polyák (43´), M. Tolvaj (55´) - 0. R: J. Gyenes – L. Marton, DS: J. Bobrík. Di: 70. 
ŠK Baník Štítnik - Mladosť Brzotín 8:0 (5:0). G: D. Barboriak 2 (40´, 66´), M. Sivók 2 (73´, 80´), G. Tomi (9´), A. Krága (19´), V. Valent (36´), ŽK: bez kariet. R: M. Šimčák - M. Nemčko. DS: O. Vysoký. Di: 50. 
DORAST
III. LIGA K-G 5. kolo
FK Hrhov – MFK Spartak Medzev 21:0 (9:0). G: T. Szakács 15 (5´, 17´, 29´, 32´, 42´, 45´, 49´, 52´, 58´, 70´, 73´, 75´, 76´, 87´, 90´), A. Gruľo 3 (7´, 30´, 67´), D. Grulyo 2 (10´, 72´), M. Rybár (85´). ŽK: bez kariet. R: S. Haviarik. Di: 30.
Baník Drnava – FK Krásna 1:2 (0:1). G: R. Kováč (49´) - D. Bajus (34´), R. Behun (73´). ŽK: D. Babič (58´) - S. Gajdušek (48´), R. Behun (50´), D. Gordoň (58´), D. Bajus (58´). R: V. Gallo. Di: 20.
FK Krásnohorské Podhradie – MFK Ťahanovce 11:0 (9:0). G: A. Krak 4 (4´, 10´, 45´, 71´), M. Smrek 2 (12´, 29´), Š. Kušnier 2 (38´, 44´), D. Šimko (2´), B. Harabin (21´), D. Genči (89´). ŽK: 0 – P. Kolesár (53´),. R: S. Haviarik. Di: 50.
MFK Rožňava - FK Čaňa 3:1 (2:1). G: Z. Répási (8´), M. Mitrík (40´), D. Džačovský (47´) - T. Lipták (21´). ŽK: M. Laven (54´), M. Mitrík (68´) - S. Buchlák (83´). R: P. Gonos. Di: 30.
I. TRIEDA 1. kolo:
FK Gemerská Hôrka - Baník Rožňavské Bystré 3:7 (2:4). G: D. Váradi (14´), M. Csupori (42´), V. Balázs (48´) - C. Koncz 4 (10´, 12´, 56´, 65´), M. Polyák 2 (1´, 5´), D. Hloška (52´). ŽK: bez kariet. R: R. Mikulec. Di: 40.
Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka - FK Plešivec 5:0 (3:0). G: P. Máté 2 (12´, 29´), N. Simon 2 (53´, 85´), E. Spišák (35´, v 85´nepremenil PK). ŽK: bez kariet. R: L. Gyenes. Di: 10.
MFK Dobšiná - Tatran Betliar 4:6 (1:2). G: K. Ferko 2 (54´, 86´), N. Rigo (87´), M. Kováč (37´vlastný) - L. Buday 4 (38´, 64´, 67´, 89´), P. Szilágyi 2 (37´, 69´). ŽK: bez kariet. R: M. Šimčák. Di: 50.

ŽIACI  
I. TRIEDA – 1. kolo
FK Krásnohorské Podhradie - Baník Drnava 5:1 (2:1). G: Zs. Prékop 2 (49´, 68´), D. Mikula (11´), L. Koteles (16´)., R. Horváth (65´) - P. Gavlák (24´). ŽK: bez kariet. R: K. Baczúk. Di: 30.
MFK Dobšiná - FK Plešivec 6:2 (1:1). G: M. Tokarčík 3 (57´, 69´, 70´), J. Fedor 2 (18´, 41´), P. Dunajský (68´) - G. Tomi (47´). ŽK: A. Labuda – 0. R: I. Tokoly. Di: 35.
FK Polom Gemerská Poloma - Papiereň Slavošovce 0:14 (0:5). G: T. Karalo 4 (14´, 30´, 43´, 50´), K. Lalik 3 (20´, 41´, 46´), L. Gábor 2 (26´, 47´), S. Gunár (22´), V. Lalik (51´), J. Karalo (61´), M. Gábor (62´), A. Vavrek (68´). ŽK: bez kariet. R: V. Martinko. Di: 20.
MG od
 

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.