Index vplyvu Milan Lasica - Index vplyvu v kultúre

Milan Lasica
 
 

Lasica prekvapil úprimným priznaním: Nebaví ma to tak ako kedysi

Jedna z najvýraznejších tvári slovenského herectva, legenda Milan Lasica (77), za svojho života stvárnil stovky divadelných, filmových či seriálových postáv.

 
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
7.17Vplyv / význam klesá
 

Ako Milan Lasica vplýva na nás posledný rok

Chart.

Články, kde sa vyskytuje Milan Lasica v poslednej dobe

 

24. júla 2017

Lasica prekvapil úprimným priznaním: Nebaví ma to tak ako...

Zdroj Nový Čas | Najčítanejší online denník na Slovensku z dňa 24. 7. 2017  •  Milan Lasica  •  0

Jedna z najvýraznejších tvári slovenského herectva, legenda Milan Lasica (77), za svojho života stvárnil stovky divadelných, filmových či seriálových postáv.

5. júla 2017

Milan Lasica: Ako sa cibrí charakter? Najlepšie to vystihuje...

Zdroj kultura.sme.sk z dňa 5. 7. 2017  •  Milan Lasica  •  1

Slovenská mentalita sa nemení, hovorí autor textov z legendárneho albumu Bolo nás jedenásť. Zažijeme ho na Pohode.

7. júna 2017

Art Film Fest ocení M. Vášáryovú i Vetchého, cenu dostane aj...

Zdroj 24hod.sk z dňa 7. 6. 2017  •  Milan Lasica  •  2

Na snímke zľava generálny manažér AFF Michal Ruttkay, umelecký riaditeľ AFF Peter Nágel, prezident AFF Milan Lasica a riaditeľ spoločnosti Film Europe Ivan Hronec počas predfestivalovej tlačovej konferencie ART FILM FESTU (AFF) Košice ...

15. mája 2017

Relax v obľúbenom hoteli Sandor Pavillon**** v Piešťanoch s...

Zdroj Odpadnes.sk - zľavy a akcie na jednom mieste z dňa 15. 5. 2017  •  Milan Lasica  •  2

Cena: 76 €
Relax v obľúbenom hoteli Sandor Pavillon**** v Piešťanoch s wellness a polpenziou.Štvorhviezdičkový Hotel Sandor Pavillon v centre mesta Piešťany ponúka svojim hosťom dokonalý relax. Zdobí ho veľmi príjemná a komorná atmosféra a je určený aj pre náročnejšiu klientelu vyhľadávajúcu luxus a služby na vysokej úrovni.

Hotel Sandor Pavillon v meste Piešťany nesie meno po Sandorovi (Alexandrovi) Winterovi – otcovi Piešťanských kúpeľov a nadväzuje na tradície kúpeľného penziónu a hotela Sandor Pavillon. Je neoddeliteľnou súčasťou ponuky SPA v meste Piešťany.

V pamiatkovo chránenej, novozrekonštruovanej budove hotela Sandor Pavillon budete ubytovaní v luxusných klimatizovaných izbách. Vybavenie izieb spĺňa kritéria náročných klientov, poskytuje pocit príjemnej elegancie a komfortu. K pozitívnej atmosfére prispievajú: kvalitné svetlé textilné tapety v prírodných farbách, bledý koberec s vysokým vlasom, hnedý nábytok na mieru, kvalitné zdravotné matrace, sanita a vysoká čistota v kúpeľni.

Na izbách majú hostia k dispozícii: klimatizáciu, LCD TV + SAT, vysokorýchlostné pripojenie na internet, telefón, minibar v chladničke, trezor, fén, kúpací plášť, hygienické potreby, písacie potreby, kúpeľné oblátky na privítanie.

Pobyt je zameraný na regeneráciu vašich fyzických i duševných síl, zdravý životný štýl, relax a znovuzrodenie všetkých zmyslov. Hostia majú k dispozícii hotelové wellness centrum, v ktorom im je umožnený pobyt v saunách, relaxačnom bazéne s protiprúdom a vo vírivke osamote.

Zamilované dvojice si pri romantickej večeri môžu pochutnať na špecialitách slovenskej a medzinárodnej kuchyne v hotelovej reštaurácii Winter. Vyhovie sa aj najnáročnejším požiadavkám hostí Hotela Sandor Pavillon. Túto kuchyňu ocenili slovami chvály viaceré česko-slovenské, ale aj zahraničné známe osobnosti, napr. speváčky Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Katka Hasprová, herec a humorista Milan Lasica s manželkou, prvý slovenský kozmonaut Ivan Bella a ďalší hostia.

Súčasťou reštaurácie Hotela Sandor Pavillon je vinotéka s ponukou starostlivo vybraných obľúbených domácich i zahraničných vín a špecialít. V Art kaviarni hotela si môžete pochutnať na šálke voňavej kávy, aromatickom čaji a lahodnom dezerte.

Svetoznáme kúpeľné mesto Piešťany ponúka svoje SPA produkty domácim aj zahraničným návštevníkov už niekoľko storočí a v Hoteli Sandor Pavillon niekoľko desaťročí. O najväčší rozkvet a slávu mesta Piešťany sa zaslúžila rodina Winterovcov v rokoch 1889 až 1940, ktorá si prenajala kúpele Piešťany od grófskej rodiny Erdödyovcov. Otec Sandor Winter a jeho synovia Lajosz a Armin budovali kúpeľné objekty, mosty, parky a cesty, usporiadali medzinárodné spoločenské a športové podujatia. Za krátky čas boli postavené napríklad Kúpeľná dvorana, kúpeľný penzión Sandor Pavillon, z ktorého je dnes Hotel Sandor Pavillon, kúpele Irma, kúpalisko Eva, golfové ihrisko. Hold tejto významnej rodine vzdáva i názov pešej zóny v centre mesta Piešťany, Winterovej ulice.

Termálne a minerálne pramene s teplotou 67 - 69°C a sírne bahno sa stali základom liečby reumatizmu, ischias, ochorení pohybového ústrojenstva, poúrazových stavov a nervových ochorení. Vďaka svojej pokojnej liečivej atmosfére kúpeľného mesta Piešťany, množstvu zelene a bohatým tradíciám cestovného ruchu sú Piešťany zárukou dokonalého oddychu so širokou ponukou pre wellness pobyty, ktoré ponúka aj hotel Sandor Pavillon, očakávajúcich kvalitné služby aj pre náročnú klientelu.

Aktivity v okolí: Hotel Sandor Pavillon sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, blízko pešej zóny. Vďaka vynikajúcej polohe Hotela Sandor Pavillon je pre hostí všade blízko: na piešťanské korzo, za prechádzkami do parku mesta Piešťany či k rieke Váh, za kultúrou do kina, divadla alebo na promenádne koncerty, tenisové kurty i za koňmi. Na golfové ihrisko alebo do SPA – kúpeľov na Kúpeľný ostrov sú to z centra mesta Piešťany len 2 km.

Mesto Piešťany má veľmi výhodnú dopravnú polohu: len 80 km od letiska hlavného mesta Bratislava, 130 km do medzinárodného viedenského letiska Schwechat a 280 km od Budapešti.

11. mája 2017

Filmový festival v T. Tepliciach premenovali. Má už tretí...

Zdroj 24hod.sk z dňa 11. 5. 2017  •  Milan Lasica  •  2

Tlačová konferencia k 25. ročníku filmového festivalu Art Film Fest (AFF) v Košiciach 25. januára 2017. Na snímke zľava prezident spoločnosti Film Europe Ivan Hronec, prezident AFF Milan Lasica a producent AFF Ján Kováčik.

28. apríla 2017

Milan Lasica: Dobre sa na tom smeje, ale žiť v tom nebolo...

Zdroj domov.sme.sk z dňa 28. 4. 2017  •  Milan Lasica  •  2

Celoživotnou ambíciou Milana Lasicu bolo stáť na javisku a povedať niečo, čomu by sa ľudia smiali.

23. marca 2017

Relácia Sedem sa vracia. Nič nečakajte, vraví Milan Lasica

Zdroj kultura.sme.sk z dňa 23. 3. 2017  •  Milan Lasica  •  1

Humoristická relácia nebola na obrazovkách šesť rokov.

15. marca 2017

K sledovaniu Sedem pozýva Joj upútavkou s Lasicom

Zdroj Mediálne.sk z dňa 15. 3. 2017  •  Milan Lasica  •  0

Návrat zábavnej relácie Sedem už Joj začala promovať. Do upútavky obsadila herca Milana Lasicu, ktorý bol zrejme najvýraznejšou osobnosťou formátu aj v minulosti, keď sa dlhoročne vysielal na komerčných staniciach. Na Joj sa relácia vráti 23. marca.

25. januára 2017

Lasicov Art Film Fest je na dobrom mieste. Bude ešte viac...

Zdroj 24hod.sk z dňa 25. 1. 2017  •  Milan Lasica  •  2

Prezident festivalu AFF Milan Lasica, archívne foto.

20. januára 2017

Hrajú majstrov, ale v skutočnosti sú to fagani

Zdroj kultura.sme.sk z dňa 20. 1. 2017  •  Milan Lasica  •  3

Milan Lasica a Martin Huba zužitkujú všetko, čím ako herci disponujú. Starí majstri hovoria o tom, že zodpovednosť z nás robí silných ľudí

12. januára 2017

Zdesený Lasica o Kňažkovej streľbe: Nepochopím, ako mu to...

Zdroj RSS - Správy z dňa 12. 1. 2017  •  Milan Lasica  •  3

Herec a expolitik Milan Kňažko (71) má za sebou dramatické stretnutie so zlodejom. Ani tento incident mu však nezabránil v tom, aby sa postavil na divadelné dosky a predstúpil pred divákov. Jeho známy Milan Lasica (76) si však všimol, že nepríjemný zážitok hercom poriadne otriasol!

8. decembra 2016

Milan Lasica: Už nemôžem umrieť predčasne

Zdroj kultura.sme.sk z dňa 8. 12. 2016  •  Milan Lasica  •  4

Keby som mohol, správal by som sa úplne inak, tvrdí dramatik, humorista, prozaik, herec, komik a autor skvelých piesňových textov Milan Lasica.

26. októbra 2016

Milan Lasica: Hra o starých a rozhádaných hercoch sa nám hrá...

Zdroj kultura.sme.sk z dňa 26. 10. 2016  •  Milan Lasica  •  2

Martin Huba a Milan Lasica sa stretli v divadelnej udalosti tejto sezóny.

Štúdio L+S pripravuje premiéru inscenácie Starí majstri

Zdroj 24hod.sk z dňa 26. 10. 2016  •  Milan Lasica  •  2

Na archívnej snímke Martin Huba (vľavo) a Milan Lasica

24. októbra 2016

Milan Lasica a Martin Huba pripravujú inscenáciu Starí...

Zdroj 24hod.sk z dňa 24. 10. 2016  •  Milan Lasica  •  3

Na archívnej snímke Martin Huba (vľavo) a Milan Lasica.

20. októbra 2016

Štúdio L+S pripravuje novú inscenáciu STARÍ MAJSTRI

Zdroj 24hod.sk z dňa 20. 10. 2016  •  Milan Lasica  •  3

Prvou premiérou 34. sezóny Štúdia L+S bude už 29. októbra inscenácia STARÍ MAJSTRI, ktorú v réžii Juraja Nvotu pripravujú dve slovenské herecké legendy - Milan Lasica a Martin Huba. Spolu s nimi si v nej zahrá aj Sisa ...

14. októbra 2016

PRVÉ FOTO Zrážky v centre Bratislavy: Luxusný mercedes Magdy...

Zdroj Topky z dňa 14. 10. 2016  •  Milan Lasica  •  4

BRATISLAVA - Na manželku známeho herca Milana Lasicu, političku Magdu Vášáryovú, čakala krátko po 14-tej hodine veľmi nepríjemná správa. V centre Bratislavy do jej luxusného mercedesu nabúralo auto.

2. septembra 2016

SEDEM BEZ ZÁRUKY - talkshow

Zdroj codnes.sk - Všetky akcie z dňa 2. 9. 2016  •  Milan Lasica  •  3

Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková a Marián Leško /vstupné 15€/12€ v predpredaji /ticketportal.sk

21. júla 2016

Peter Lipa chystá vinyl s výberom z piesní s Milanom Lasicom

Zdroj 24hod.sk z dňa 21. 7. 2016  •  Milan Lasica  •  3

Slovenský spevák Peter Lipa sa rozhodol fanúšikov potešiť výberom piesní z albumov, na ktorých sa textársky podieľal humorista a ...

6. júla 2016

V bratislavskom Štúdiu L+S hrajú aj počas divadelných...

Zdroj 24hod.sk z dňa 6. 7. 2016  •  Milan Lasica  •  4

Na snímke Milan Lasica.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.