Index vplyvu Ján Počiatek - Index vplyvu v politike

Ján Počiatek
 
 

Za súčasnej vlády podľa SaS prenasledujú tých, ktorí korupciu odhaľujú

BRATISLAVA 26. mája (WebNoviny.sk) - Asistent poslanca NR SR Jozefa Rajtára za stranu Sloboda a Solidarita Filip Rybanič, ktorý si podľa obvinení pozrel v banke účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a bývalého ministra dopravy Jána Počiatka, pôjde pred súd. "Vyšetrovateľ Národnej.....

 

Ján Počiatek aktuálne...

Poradie: 5Index vplyvu: 4
Chart.
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
6.4Vplyv / význam klesá
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
13.8Vplyv / význam rastie
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
21.60Vplyv / význam klesá
 

Ako Ján Počiatek vplýva na nás posledný týždeň

Chart.

Ako Ján Počiatek vplýva na nás posledný mesiac

Chart.

Ako Ján Počiatek vplýva na nás posledný rok

Chart.

Články, kde sa vyskytuje Ján Počiatek v poslednej dobe

 

27. mája 2017

Za súčasnej vlády podľa SaS prenasledujú tých, ktorí...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 27. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  2

BRATISLAVA 26. mája (WebNoviny.sk) - Asistent poslanca NR SR Jozefa Rajtára za stranu Sloboda a Solidarita Filip Rybanič, ktorý si podľa obvinení pozrel v banke účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a bývalého ministra dopravy Jána Počiatka, pôjde pred súd. "Vyšetrovateľ Národnej.....

26. mája 2017

SaS: Obžalovanie Rybaniča je dôkazom, že vláda prenasleduje...

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 26. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Asistent poslanca NR SR Jozefa Rajtára Filip Rybanič, ktorý si podľa obvinení pozrel v banke účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a Jána Počiatka, pôjde pred súd.

Veľká facka od kriminalistov: Usvedčil Kaliňáka, teraz mu...

Zdroj RSS - Správy z dňa 26. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Asistent poslanca NR SR Jozefa Rajtára za stranu Sloboda a Solidarita Filip Rybanič, ktorý si podľa obvinení pozrel v banke účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a bývalého ministra dopravy Jána Počiatka, pôjde pred súd.

Prichytený Počiatek: Čo sa dialo v garáži jeho domu?

Zdroj RSS - Správy z dňa 26. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Zdá sa, že exminister dopravy Ján Počiatek naďalej udržuje dobré vzťahy so smerákmi. Minimálne s niektorými.

18. mája 2017

Kaliňák mal kúpiť predraženú budovu. Spravil si zo štátu...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 18. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Na ministra vnútra Roberta Kaliňáka sa sypú realitné kauzy. Najnovšie poslanci OĽaNO upozornili na pre štát nevýhodnú kúpu budovy v Martine, ktorá má poslúžiť ako klientské centrum v rámci reformy ESO. Nákup bol podľa Veroniky Remišovej a Igora Matoviča predražený, bez súťaže a peniaze mala zinkasovať firma blízka exministrovi Jánovi Počiatkovi.

17. mája 2017

Májová/júnová first minute vstupenka pre 1 osobu na 1...

Zdroj Odpadnes.sk - zľavy a akcie na jednom mieste z dňa 17. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Cena: 6 €
Májová/júnová first minute vstupenka pre 1 osobu na 1 predstavenie do Divadla Malá scéna STU.25. 5. 2017 a 16. 6. 2017 (derniéra) | William Shakespeare

Slávna Shakespearova tragédia o sile slova a manipulácii, o predsudkoch a neznášanlivosti a o láske, ktorá vraždí.

Leto na Cypre. Záhrada. Svadba úspešného generála Othella, muža na vrchole síl, moslima v službách Benátskej republiky s pôvabnou, mladou kresťankou Desdemonou. Do krvi urazený Jago, namiesto ktorého vymenoval generál do funkcie svojho námestníka mladého, neskúseného Cassia. Jagova opitá žena Emília. A napokon, nezvaný hosť: prostitútka Bianca, ktorá miluje Cassia. Na začiatku je Slovo a to Slovo sa Skutkom stane. Svadobná noc sa môže začať...

29. 05. 2017 | Stefan Canev

Komédia o Panne Jane je hra, kde sa stretne herečka, kat a boh v jednej cele. Tešiť sa môžete na mnoho komických situácií, na texty piesní od Ľubomíra Feldeka, hudbu Miloša Janouška a spev Mirky Partlovej. Druhá jednoaktovka má, naopak, výrazne dramatický až tragický nádych. Uvidíte hereckú kreáciu Judity Hansman v postave herečky, ktorej výrazne ovplyvnil život minulý režim.

21. 5. 2017 | John Millington Synge

Írska bláznivá komédia z prelomu 19. a 20. storočia, akoby napísaná na Slovensku a dnes. Hrdinom je ten kto porušuje desatoro a zákony republiky. Poctivý občan je považovaný za hlupáka. Komédia sa môže začať.

Hrdina západného sveta je najznámejšou divadelnou hrou Johna Millingtona Synge. Dej inscenácie sa odohráva v malej dedinke na západe Írska. Prostí ľud zaostalej dedinky, popri všedných povinnostiach, trávi väčšinu svojich dní v opojení alkoholu. Ústrednou postavou sa stáva cudzinec, ktorý im pri svojom príchode dojímavo popisuje, ako zavraždil svojho otca rýľom. Od tej chvíle sa pre nich stáva hrdinom zo západu – odvážnym, nebojácnym a neporaziteľným. Všetci sa odrazu stávajú jeho obdivovateľmi a oslavujú s ním každý jeho triumf, čo skvele nahráva jeho túžbe po heroizme.

Hra, ktorá sa pri svojom počiatku nestretla s pochopením Írskeho národa, si už na divadelných doskách po celej Európe svoje miesto obhájila a získala niekoľko ocenení. V slovenskom spracovaní si diváka najviac získajú vtipné dialógy popretkávané pravým vidieckym sarkazmom. Pozoruhodné sú i herecké výkony Dušana Kaprálika i Judity Hansman. A ako skončí príbeh vychýreného hrdinu?! Záver inscenácie vás možno prekvapí...

Divadlo Malá scéna STU je divadlom aktuálnej témy, kvalitného textu a kvalitných hereckých výkonov. Dramaturgia berie do úvahy predovšetkým diváka; chce mu ponúknuť humor, poznanie, nádej, zážitok a katarziu. Vo svojom repertoári má klasiku, inteligentné komédie, slovenskú aj európsku súčasnú dramatickú tvorbu.

10. mája 2017

V kauze Kaliňákovho účtu má padnúť obžaloba

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 10. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Poslaneckého asistenta Filipa Rybaniča, ktorý si prezeral a vyzradil bankové účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a exministra Jána Počiatka, zrejme obžalujú.

9. mája 2017

Slovensko.Digital vyzýva Érseka, aby zverejnil podklady k IT...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 9. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

IT odborníci zo združenia Slovensko.Digital upozorňujú na možné predraženie a neefektívnosť pri dvoch projektoch ministerstva dopravy, ktorých obstarávanie sa začalo ešte za vedenia ministra Jána Počiatka. Súčasného šéfa rezortu Arpáda Érseka otvoreným listom vyzývajú, aby umožnil k projektom odbornú diskusiu a zverejnil k nim všetky podklady a výsledky interného auditu.

5. apríla 2017

Počiatek má nervy na manželku. Čím ho jeho sexi Ivanka štve?

Zdroj RSS - Správy z dňa 5. 4. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Manželka bývalého politika Jána Počiatka na sebe nešetrí. Ivana Počiatková míňa desaťtisíce eur na luxusné oblečenie, topánky a kabelky. Podľa informácií Plus JEDEN DEŇ si nežnejšia polovička bývalého ministra dopravy niekoľkokrát do týždňa vyrazí na nákupy do neďalekej Viedne.

24. januára 2017

Národniari vracajú úder: Za toto "vybavili" RegioJetu...

Zdroj RSS - Správy z dňa 24. 1. 2017  •  Ján Počiatek  •  2

Je dlhodobo známe, že za bývalého ministra dopravy Jána Počiatka došlo za nejasných okolností v roku 2014 k preferovaniu súkromnej spoločnosti RegioJet a prideľovaniu každoročných dotácií na štátom zrekonštruovanej trase Komárno – Bratislava vo výške 8,5 milióna eur.

17. januára 2017

Ďalší z prominentných párov je v kríze: S osudom Flašíkovcov...

Zdroj RSS - Správy z dňa 17. 1. 2017  •  Ján Počiatek  •  2

Ďalší z prominentných párov je v kríze. Podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ prechádza problémami aj manželstvo bývalého ministra dopravy Jána Počiatka (46). Bude nasledovať manželstvo Počiatkovcov osud manželov Flašíkovcov?

16. januára 2017

Kritizované štátne mapy napĺňali dátami vyše roka

Zdroj ekonomika.sme.sk z dňa 16. 1. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Národný dopravný systém informácií spustilo ministerstvo pred niekoľkými dňami. Árpád Érsek ho zdedil po Jánovi Počiatkovi.

5. januára 2017

Polícia nebude vyšetrovať, ako sa Kaliňák a Počiatek dostali...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 5. 1. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Polícia nebude vyšetrovať okolnosti, za akých minister vnútra Robert Kaliňák a exminister dopravy Ján Počiatek (obaja Smer-SD) nadobudli akcie v spoločnosti B.A. Haus. Podiely vo firme im predal podnikateľ Ladislav Bašternák, podozrivý pre daňové podvody. Trestné oznámenie v súvislosti s obchodom podala opozícia. Národná kriminálna agentúra (NAKA) ho krátko pred Vianocami odmietla.

2. januára 2017

Prokuratúra vyšetruje výpalné u Kaliňáka s Počiatkom

Zdroj domov.sme.sk z dňa 2. 1. 2017  •  Ján Počiatek  •  3

Bývalý člen skupiny takáčovcov vypovedal, že mafia vyberala výpalné v podnikoch Roberta Kaliňáka a Jána Počiatka zo Smeru. Obaja to popierajú.

28. decembra 2016

Smeráci Kaliňák a Počiatek: Platili mafii výpalné? Šokujúce...

Zdroj Nový Čas | Najčítanejší online denník na Slovensku z dňa 28. 12. 2016  •  Ján Počiatek  •  3

Tak to je šok! Z uznesenia Najvyššieho súdu Slovenskej republiky vyplýva, že člen mafiánskej skupiny takáčovcov Jozef Walzer zaspieval a podľa prokurátora títo tvrdí chlapci vyberali výpalné aj v podnikoch, ktoré patrili ministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi a bývalému ministrovi dopravy a financií Jánovi Počiatkovi.

Podniky Kaliňáka a Počiatka platili výpalné mafii, tvrdí...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 28. 12. 2016  •  Ján Počiatek  •  3

Najvyšší súd nepustil na slobodu obvineného v kauze mafiánskej skupiny Takáčovcov, aby nemohol ovplyvniť svedkov. Tých, ktorí platili výpalné za podniky Steam & Coffee a Harley v Bratislave, ktoré patrili ministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi, exministrovi Jánovi Počiatkovi a ich známemu Róbertovi Pintérovi. Vyplýva to z uznesenia súdu, na ktoré upozornila novinárka a blogerka Júlia Mikolášiková.

17. decembra 2016

Nechutné obvinenia na Počiatka: Drogy, divoký žúr a basa!...

Zdroj RSS - Správy z dňa 17. 12. 2016  •  Ján Počiatek  •  6

Bývalého ministra dopravy Jána Počiatka zatkli v zahraničí aj s kokaínom v aute. Ján Počiatek sedí vo väzení v Dubaji kvôli drogám. Počiatek sa stal svedkom kolapsu mladého chlapca na párty v zahraničí. Takéto informácie sa o bývalom politikovi šíria hlavným mestom od parlamentných volieb, kedy Počiatek odišiel z poslaneckých lavíc. Sú to len fámy?

11. decembra 2016

Skutok sa nestal: Kaliňák a Počiatek presvedčili políciu, že...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 11. 12. 2016  •  Ján Počiatek  •  3

Polícia nebude vyšetrovať ministra vnútra Roberta Kaliňáka a exministra financií Jána Počiatka v súvislosti s podvodmi na DPH. Vyšetrovateľ ich vypočul a skonštatoval, že na začatie trestného stíhania nie je žiadny dôvod.

5. decembra 2016

V Rožňave oficiálne otvorili výstavu akademického maliara...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 5. 12. 2016  •  Ján Počiatek  •  2

Dňa 25. novembra 2016 sa v Galérii Baníckeho múzea v Rožňave uskutočnilo oficiálne otvorenie výstavy akademického maliara Rolanda Neupauera pod názvom Internácia. Roland Neupauer žije a tvorí v Krásnohorskom Podhradí. Je absolventom Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave, odbor maľba, ateliér profesora J. Bergera. V súčasnosti sa venuje vlastnej voľnej tvorbe,
v ktorej reflektuje svoje domáce prostredie a subjektívne vnímanie vnútorných i vonkajších podnetov pôsobiacich na jeho osobnosť.
Výstava „Internácia“ je v našich priestoroch už jeho treťou samostatnou autorskou výstavou, pričom prvýkrát u nás v Galérii vystavoval v roku 2011; neskôr v roku 2015 bola jeho výstava inštalovaná v Andrássyho obrazárni v Krásnohorskom Podhradí. Mimo toho sa u nás v rámci účasti na medzinárodnom plenéri MLYN prezentoval aj ako kolektívny vystavovateľ.
Výstavu za Banícke múzeum v Rožňave otvorila Gabriella Badin, ktorá spolu s organizátorkou plenéru MLYN Evou Tományovou, predstavili samotného umelca slovami umeleckej súputníčky z Budapešti, akademickej maliarky, prof. Évy Andrey Szőcs. Po úvodných slovách svoje obrazy a ich príbehy predstavil samotný umelec Roland Neupauer.
Dovoľujeme si na tomto mieste citovať spomínaný list prof. Évy Andrey Szőcs:
Vážení hostia,
je trochu zvláštne hovoriť namiesto niekoho iného, ale Roland ma o to požiadal, aby som predniesla pár svojich myšlienok, ktoré sú dôležité k pochopeniu toho, že niečo je namaľované nie preto, lebo sa tak podarilo, ale preto, že umelec to tak chcel...
Nemám v úmysle robiť prednášku z dejín umenia. Chcem len vyzdvihnúť jednu-dve skutočnosti. Je to napríklad expresivita, ktorá prostriedkami 2. tisícročia nadväzuje na expresionizmus z počiatku minulého storočia. Farebný svet – a nie náhodou – je nositeľom obsahu jednotlivých obrazov. Vyskúšajte si pri vnímaní obrazov zmeniť tento svet farieb a zistíte, že to vôbec nefunguje. Vyzdvihla by som prácu so štetcom. Je práve tak ležérna a naopak jemná, kde treba, a tam kde sa žiada a tak presne ukladá farbu, vytvára formy a gestá, ako by to bolo spontánne. Ale kdeže....
Nie je to však podstatné. Vieme, že Roland je majstrom svojho umenia, pozná všetky nuansy maľby. Podstatné je to, čo nám sprostredkováva. Zriedkakedy sa stretávame s takouto nezaodetou, holou úprimnosťou, ako na Rolandových obrazoch. Cez jeho obrazy nachádzame prístup do jeho hlavy, duše a každodenného života. Dozvedáme sa o tom, čo číta, počúva, čo videl (TANEČNICE, FAŠIANGY, ZNAKY 12 a 13), ale hlavne jeho názory na svet okolo. Robí to s múdrosťou, kritikou a humorom (POD VEŽOU, BAHAM, ČIERNA LABUŤ, PAMAŤOVÁ KARTA, CHARDEASH). O krok ďalej sa stretávame so sebou samým a v určitej symbolike so svojimi hranicami. Je tu rozpad, napätie, protirečenia, technika kontra človek (ROZTRIEŠTENIE, VZNIETENIE, DeTERMINÁTOR).
Všetko toto ukladá na plátno lyricky alebo s výbušnou energiou, ale v žiadnom prípade nie nezúčastnene. Dráždi, domŕza, poláska, vysmieva sa, pošle preč a privolá späť. Drží rovnováhu ako povrazolezec, nakláňa sa vľavo, či vpravo. Má to byť Zlato, či Blato. Je to len jedno písmeno, ale udrží sa vzpriamene a popritom nám predkladá malý krajček svojho života.
Viem si ho predstaviť ako sedí a trochu potuteľne sa usmieva a myslí si: „Tu ma máte, urobil som, čo som vedel a teraz je rad na vás...“ Čo si s tým počneme, je už vaša vec. Keď sme dostatočne otvorení a smelí, aby sme sa nechali uniesť jeho obrazmi, budeme účastní nádherného cestovania, do ktorého možno preniknú aj okamihy nášho života.
Prajem vám príjemnú púť. S pozdravom Szőcs Éva Andrea, Budapešť.“
Výstava Internácia bola sprístupnená od 3. novembra a potrvá do 20. decembra.
Gabriella Badin
Foto: Janka Vaisová
 {oziogallery 670}
 
 

4. decembra 2016

Kde bolo, tam bolo...1

Zdroj Fotky.sme.sk - Najnovšie fotografie od amatérskych umelcov z dňa 4. 12. 2016  •  Ján Počiatek  •  3


Fotograf: golconda
bola raz jedna zabudnutá osada Môce...Osada Môce (nadmorská výška 479 m n.m., počet stálych obyvateľov 2-4, počet domov a chalúp: 10) je jednou zo 6 drevorubačských a uhliarskych osád, zlúčením ktorých vznikla obec Motyčky (okres Banská Bystrica). Aj keď osada leží na trase jednej z vetiev slávnej Jantárovej cesty, počiatky osídlenia osady súvisia s ťažbou dreva pre potreby ťažby a spracovania medenej rudy. Baníctvo spotrebovalo počas stáročí takmer všetok pôvodný porast. Okolité kopce boli...

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.