Index vplyvu Ján Počiatek - Index vplyvu v politike

Ján Počiatek
 
 

Advokát Bžán zarobí na Gabčíkove milióny, Počiatek zveril jeho synovi eurofondy

Pavol Bžán sa dostal na ministerstvo dopravy v čase, keď ho viedol Ján Počiatek zo Smeru. Jeho otec Radomír sa s Počiatkom zabával na otvorení svojej kancelárie v Bratislave.

 
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
28.32Vplyv / význam klesá
 

Ako Ján Počiatek vplýva na nás posledný rok

Chart.

Články, kde sa vyskytuje Ján Počiatek v poslednej dobe

 

28. septembra 2017

Advokát Bžán zarobí na Gabčíkove milióny, Počiatek zveril...

Zdroj Domov.sme.sk - spravodajstvo zo Slovenska - články z dňa 28. 9. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Pavol Bžán sa dostal na ministerstvo dopravy v čase, keď ho viedol Ján Počiatek zo Smeru. Jeho otec Radomír sa s Počiatkom zabával na otvorení svojej kancelárie v Bratislave.

15. augusta 2017

Prokuratúra v obchode Kaliňáka s Bašternákom nič nezákonné...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 15. 8. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Obchod Roberta Kaliňáka a Jána Počiatka s Ladislavom Bašternákom z októbra 2013 nebudú orgány činné v trestnom konaní vyšetrovať ako korupciu. Definitívne stanovisko prijala Generálna prokuratúra, ktorá preštudovala celý spis.

Prokuratúra už preverila obchod Kaliňáka s Bašternákom. Bola...

Zdroj RSS - Správy z dňa 15. 8. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Obchod Roberta Kaliňáka a Jána Počiatka s Ladislavom Bašternákom z októbra 2013 nebudú orgány činné v trestnom konaní vyšetrovať ako korupciu.

3. augusta 2017

Rybanič sa postavil pred súd. Kvôli tomuto tam však...

Zdroj RSS - Správy z dňa 3. 8. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Proces za zatvorenými dverami, rozhodnutie obžalovaného nevypovedať aj nedostavenie sa poškodeného Roberta Kaliňáka na súd. Takýto bol prvý deň procesu s obžalovaných Filipom Rybaničom na Okresnom súde Bratislava V. Za vinu sa mu kladie, že ako zamestnanec Tatrabanky si pozrel na účty ministra Roberta Kaliňáka a exministra Jána Počiatka.

2. augusta 2017

SaS tvrdí, že dôkazy proti Rybaničovi sú nezákonné

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 2. 8. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

BRATISLAVA 1. augusta (WebNoviny.sk) - Filipa Rybaniča, ktorý je asistentom poslanca NR SR za SaS Jozefa Rajtára, čaká vo štvrtok 3. augusta súdne pojednávanie. Podľa obvinení si pozrel v banke účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a bývalého ministra dopravy Jána Počiatka. Poslanci NR SR za stranu.....

28. júla 2017

EXKLUZÍVNE FOTO: Počiatek ukázal svoju dlho utajovanú dcéru....

Zdroj RSS - Správy z dňa 28. 7. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Bývalý minister financií aj dopravy Ján Počiatek (46) má doma hotový poklad, ktorý mu môže závidieť každý muž. Denníku Plus JEDEN DEŇ poskytol expolitik exkluzívne fotografie svojej manželky a dvoch dcér, s ktorými trávi tieto dni na spoločnej dovolenke. Všetkým závistlivcom aj neprajníkom tak dokázal, že „šuškandy“ o kríze v jeho manželstve nie sú pravdivé.

13. júla 2017

Šokujúce! Počiatka spája s únosom Michala Kováča mladšieho...

Zdroj RSS - Správy z dňa 13. 7. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Meno sudcu, ktorý bude rozhodovať o zavlečení Michala Kováča mladšieho do cudziny, už je známe. Prípad bude prejednávať Karol Posluch, ktorý rozhodol aj o drogovej kauze exministra Jána Počiatka.

11. júla 2017

Súd: Pýtať sa Počiatka na drogy nie je trestné a definícia...

Zdroj Mediálne.sk z dňa 11. 7. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Je úplne legitímne pýtať sa člena vlády, či svoj úrad nevykonáva pod vplyvom návakových látok. Konštatoval to súd, ktorý v prípade sporu medzi Martinom Daňom a exministrom Jánom Počiatkom pripomenul aj to, že slovenská legislatíva nedefinuje pojem novinár.

23. júna 2017

Kažimír si pýta potlesk, volá k sebe svojho najväčšieho...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 23. 6. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Názor | Bolo to počas prvej vlády Roberta Fica, keď analytici ministerstva financií liezli čerstvému premiérovi natoľko na nervy, že sa pravidelne vypytoval vtedajšieho ministra Jána Počiatka, dokedy ich bude držať pokope. Išlo o partiu mladých ľudí spolu s Martinom Filkom v Inštitúte finančnej politiky odchovanú fiškálnym jastrabom Ľudovítom Ódorom. Kto si pamätá na narábanie s verejnými zdrojmi v tom čase, uzná, že stáli proti sebe dva nezlučiteľné vesmíry.

8. júna 2017

FOTO Kokaínová kauza na súde: Počiatek žiada jediné!

Zdroj RSS - Správy z dňa 8. 6. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Kokaínová kauza Jána Počiatka graduje aj po jeho odchode z politiky. Bývalý minister financií aj dopravy sa včera pre obvinenia, že berie drogy, musel postaviť pred súd. Na verejnosti sa pritom ukázal podnikateľ po dlhom čase. Na Okresnom súde Bratislava III pokračovalo pojednávanie s občianskym aktivistom Martinom Daňom.

7. júna 2017

VIDEO Počiatka dostali drogy až na súd. Ako to je s jeho...

Zdroj RSS - Správy z dňa 7. 6. 2017  •  Ján Počiatek  •  2

Kokainová kauza Jána Počiatka naberá na obrátkach. Bývalý minister dopravy sa dnes ráno postavil kvôli obvineniu, že berie drogy, pred súd.

27. mája 2017

Za súčasnej vlády podľa SaS prenasledujú tých, ktorí...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 27. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  3

BRATISLAVA 26. mája (WebNoviny.sk) - Asistent poslanca NR SR Jozefa Rajtára za stranu Sloboda a Solidarita Filip Rybanič, ktorý si podľa obvinení pozrel v banke účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a bývalého ministra dopravy Jána Počiatka, pôjde pred súd. "Vyšetrovateľ Národnej.....

26. mája 2017

SaS: Obžalovanie Rybaniča je dôkazom, že vláda prenasleduje...

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 26. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  2

Asistent poslanca NR SR Jozefa Rajtára Filip Rybanič, ktorý si podľa obvinení pozrel v banke účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a Jána Počiatka, pôjde pred súd.

Veľká facka od kriminalistov: Usvedčil Kaliňáka, teraz mu...

Zdroj RSS - Správy z dňa 26. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  2

Asistent poslanca NR SR Jozefa Rajtára za stranu Sloboda a Solidarita Filip Rybanič, ktorý si podľa obvinení pozrel v banke účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a bývalého ministra dopravy Jána Počiatka, pôjde pred súd.

Prichytený Počiatek: Čo sa dialo v garáži jeho domu?

Zdroj RSS - Správy z dňa 26. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  2

Zdá sa, že exminister dopravy Ján Počiatek naďalej udržuje dobré vzťahy so smerákmi. Minimálne s niektorými.

18. mája 2017

Kaliňák mal kúpiť predraženú budovu. Spravil si zo štátu...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 18. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Na ministra vnútra Roberta Kaliňáka sa sypú realitné kauzy. Najnovšie poslanci OĽaNO upozornili na pre štát nevýhodnú kúpu budovy v Martine, ktorá má poslúžiť ako klientské centrum v rámci reformy ESO. Nákup bol podľa Veroniky Remišovej a Igora Matoviča predražený, bez súťaže a peniaze mala zinkasovať firma blízka exministrovi Jánovi Počiatkovi.

17. mája 2017

Májová/júnová first minute vstupenka pre 1 osobu na 1...

Zdroj Odpadnes.sk - zľavy a akcie na jednom mieste z dňa 17. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Cena: 6 €
Májová/júnová first minute vstupenka pre 1 osobu na 1 predstavenie do Divadla Malá scéna STU.25. 5. 2017 a 16. 6. 2017 (derniéra) | William Shakespeare

Slávna Shakespearova tragédia o sile slova a manipulácii, o predsudkoch a neznášanlivosti a o láske, ktorá vraždí.

Leto na Cypre. Záhrada. Svadba úspešného generála Othella, muža na vrchole síl, moslima v službách Benátskej republiky s pôvabnou, mladou kresťankou Desdemonou. Do krvi urazený Jago, namiesto ktorého vymenoval generál do funkcie svojho námestníka mladého, neskúseného Cassia. Jagova opitá žena Emília. A napokon, nezvaný hosť: prostitútka Bianca, ktorá miluje Cassia. Na začiatku je Slovo a to Slovo sa Skutkom stane. Svadobná noc sa môže začať...

29. 05. 2017 | Stefan Canev

Komédia o Panne Jane je hra, kde sa stretne herečka, kat a boh v jednej cele. Tešiť sa môžete na mnoho komických situácií, na texty piesní od Ľubomíra Feldeka, hudbu Miloša Janouška a spev Mirky Partlovej. Druhá jednoaktovka má, naopak, výrazne dramatický až tragický nádych. Uvidíte hereckú kreáciu Judity Hansman v postave herečky, ktorej výrazne ovplyvnil život minulý režim.

21. 5. 2017 | John Millington Synge

Írska bláznivá komédia z prelomu 19. a 20. storočia, akoby napísaná na Slovensku a dnes. Hrdinom je ten kto porušuje desatoro a zákony republiky. Poctivý občan je považovaný za hlupáka. Komédia sa môže začať.

Hrdina západného sveta je najznámejšou divadelnou hrou Johna Millingtona Synge. Dej inscenácie sa odohráva v malej dedinke na západe Írska. Prostí ľud zaostalej dedinky, popri všedných povinnostiach, trávi väčšinu svojich dní v opojení alkoholu. Ústrednou postavou sa stáva cudzinec, ktorý im pri svojom príchode dojímavo popisuje, ako zavraždil svojho otca rýľom. Od tej chvíle sa pre nich stáva hrdinom zo západu – odvážnym, nebojácnym a neporaziteľným. Všetci sa odrazu stávajú jeho obdivovateľmi a oslavujú s ním každý jeho triumf, čo skvele nahráva jeho túžbe po heroizme.

Hra, ktorá sa pri svojom počiatku nestretla s pochopením Írskeho národa, si už na divadelných doskách po celej Európe svoje miesto obhájila a získala niekoľko ocenení. V slovenskom spracovaní si diváka najviac získajú vtipné dialógy popretkávané pravým vidieckym sarkazmom. Pozoruhodné sú i herecké výkony Dušana Kaprálika i Judity Hansman. A ako skončí príbeh vychýreného hrdinu?! Záver inscenácie vás možno prekvapí...

Divadlo Malá scéna STU je divadlom aktuálnej témy, kvalitného textu a kvalitných hereckých výkonov. Dramaturgia berie do úvahy predovšetkým diváka; chce mu ponúknuť humor, poznanie, nádej, zážitok a katarziu. Vo svojom repertoári má klasiku, inteligentné komédie, slovenskú aj európsku súčasnú dramatickú tvorbu.

10. mája 2017

V kauze Kaliňákovho účtu má padnúť obžaloba

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 10. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  0

Poslaneckého asistenta Filipa Rybaniča, ktorý si prezeral a vyzradil bankové účty ministra vnútra Roberta Kaliňáka a exministra Jána Počiatka, zrejme obžalujú.

9. mája 2017

Slovensko.Digital vyzýva Érseka, aby zverejnil podklady k IT...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 9. 5. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

IT odborníci zo združenia Slovensko.Digital upozorňujú na možné predraženie a neefektívnosť pri dvoch projektoch ministerstva dopravy, ktorých obstarávanie sa začalo ešte za vedenia ministra Jána Počiatka. Súčasného šéfa rezortu Arpáda Érseka otvoreným listom vyzývajú, aby umožnil k projektom odbornú diskusiu a zverejnil k nim všetky podklady a výsledky interného auditu.

5. apríla 2017

Počiatek má nervy na manželku. Čím ho jeho sexi Ivanka štve?

Zdroj RSS - Správy z dňa 5. 4. 2017  •  Ján Počiatek  •  1

Manželka bývalého politika Jána Počiatka na sebe nešetrí. Ivana Počiatková míňa desaťtisíce eur na luxusné oblečenie, topánky a kabelky. Podľa informácií Plus JEDEN DEŇ si nežnejšia polovička bývalého ministra dopravy niekoľkokrát do týždňa vyrazí na nákupy do neďalekej Viedne.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.