Články na internete Jaroslav Spišiak - 45 článkov

Jaroslav Spišiak
Prejdi na stránku:
<< < 1 2 > >>

12. augusta 2017

Z histórie futbalovej kuchyne v našom regióne IV

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 12. 8. 2017  •  Jaroslav Spišiak  •  6

Pokračujeme s uverejňovaním rôznych zaujímavostí z futbalového diania v minulosti v našom regióne. Počas futbalu sa stávajú rôzne zaujímavé situácie, či už inzultácie, nečítanie úradnej správy, alkohol u hráčov, rozhodca sa zranil či odmietol rozhodvať či iné. Náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik nám prináša viaceré takéto zaujímavosti, väčšinu informácií čerpal z rôznych novín.
 Jeseň 2010
Rozhodcovia odmietli rozhodovať zápas Honce – G. Poloma. Obávali sa o svoju bezpečnosť.
Inzultácia v V. lige jeseň 2014
Ide o zápas Turňa nad Bodvou – Gemerská Poloma, k inzultácii asistenta rozhodcu došlo v útrobách štadióna.
Jeseň 2010, Gem. Poloma – Plešivec 1:0 (nedohrané)
Domáci sa už v 3. min. ujali vedenia gólom Klementa a zdalo sa, že zápas prinesie víťazstvo domácim. Nakoniec to však bolo ľahšie, ako očakávali. Po štvrťhodine hry totiž inzultoval kapitán hostí Szabó - Dósza rozhodcu a zápas sa predčasne skončil.
2006 – 2007
II. trieda - osem kontumácií, 3-krát inzultácie Kovstav - Ml. Brzotín 3:0 kont. pre inzultáciu rozhodcu hráčom hostí, tresty: finančná pokuta 5 000 slovenských korún, po skončení súťaže odpočítala ŠTK tri body, brankár Ml. Brzotín T. K. zákaz činnosti na 18 mesiacov nepodmienečne, Honce - Rožňavské Bystré 3:0 kont. pre inzultáciu rozhodcu hráčmi hostí, tresty: finančná pokuta 5 000 slovenských korún, po skončení súťaže ŠTK odpočítala tri body, hráči Rož. Bystrého M.Ď. a J. B. zákaz činnosti na 12 mesiacov nepodmienečne, Jovice - Hrhov 3:0 kont. pre inzultáciu rozhodcu hráčmi hostí, tresty: finančná pokuta 7 000 slovenských korún, po skončení súťaže odpočítala ŠTK tri body, hráči M. G. zákaz činnosti na 18 mesiacov nepodmienečne, D. K. a Zs. D. zákaz činnosti na 12 mesiacov nepodmienečne.
Fanúšik pod vplyvom alkoholu
Fanúšik Nižnej Slanej Jozef Plačko prišiel na dvakrát na tréning dorastu v roku 2003 pod značným vplyvom alkoholu a vykrikoval po hráčoch vulgárne výrazy.
Kríza Gemerskej Polomy jeseň 2008
Mužstvo malo hernú a výsledkovú krízu. V derby v Betliari opäť prehrávala, hoci najmä postranný arbiter bol naklonený Gemerskej Polome.
Nižná Slaná – Ml. Jovice jeseň 2014 – inzultácia hlavného rozhodcu
Porovnávame informovanosť hráčov v dvoch kluboch
V Gemerskej Polome boli hráči na členskú schôdzu v januári pozvaní písomne týždeň dopredu. V Nižnej Slanej boli informovaní v deň konania schôdze.
Jar 2005
Gemerská Poloma - Vyšná Slaná 5:3 nedohrané
Gemerská Poloma: V. Ďuriček - Klement, Gunár, Urban, Forgáč, Lišuch, Z. Greško, Žúdel, Hatvaník, Mar. Ďuriček, Lipták
Vyšná Slaná: Lindák - Vysoký, Rochfaluši, A. Rogos, P. Rogos, Kračún, Fifik, R. Rogos, M. Vido, Valko Krišťák, striedal J. Ambrúž
Stretnutie v Gemerskej Polome sa nedohralo. V 65. min. ho rozhodca Danko predčasne ukončil, pretože sa obával inzultácie zo strany hráčov hostí. V prvom polčase sa hralo na tak ťažký zápas pomerne slušne. Do vedenia sa dostali hostia gólom Fifika. Domáci odpovedal presným zásahom Hatvaníka. Po góle Z. Greška viedli, ale hostia dotiahli po strele M. Vida. Potom sa situácia zopakovala, keď skóroval Lipták a vyrovnával Rogos. V polčase padla jedna žltá karta, ktorú videl M. Vido. V druhom polčase sa hralo len dvadsať minút. Domáci sa ujali vedenia po góloch Žúdela a Mar. Ďuričeka. Po faule ostal na zemi M. Vido, ktorý potom fauloval domáceho hráča. Za to mu rozhodca dal druhú žltú kartu. Červenú mu už nestihol dať, pretože ho obkolesili hráči Vyšnej Slanej. Po chvíle dohadovania sa rozhodli zísť z ihriska, ale po dohovore s vedúcim mužstva na hracej ploche zostali. Arbiter však v obave o svoju bezpečnosť stretnutie ukončil.
2006 / 2007 Problémy s dresmi a registračkami
Rakovnica prišla do Jovíc bez dresov a registračiek. Našťastie stihla dopraviť uvedené veci do Jovíc do uplynutia čakacej doby.
Vybavovanie účtov 2006
Fanúšik Gemerskej Polomy inzultoval v r. 2006 na zápase Betliar - Brzotín rozhodcu Slavomíra Galla. Zrejme išlo o vybavovanie účtov zo zápasu Brzotín – G. Poloma z jesene 2005. Betliaru boli odpočítané 3 body, našťastie sa v súťaži zachránil.
Hráč prišiel na zápas na bicykli
V roku 2003 prišiel na domáci zápas Nižnej Slanej Gejza Valentko na bicykli. Hráč meral cestu na bicykli z Dobšinej.
Rožňave vychytal bod útočník
V r. 2006 nastúpil ako brankár hráč Rožňavy Roland Klinko, zápas mu vyšiel.
Hráč Čoltova nemal chrániče
Jar 2012 Čoltovo nastúpilo proti Nižnej Slanej len s 10 hráčmi, lebo jeden hráč nemal chrániče.
Striedanie rozhodcu
Na jar 2012 na zápase Nižná Slaná - Honce došlo k striedaniu rozhodcu, keď hlavný rozhodca Ladislav Šalamon nemohol pokračovať pre svalové zranenie.
Jar 2012 Dedinky cestovali dvakrát do Čoltova
Na zápas Čoltovo – Dedinky cestovali Dedinky dvakrát, keď funkcionári nečítali úradné správy, v rozpise bolo síce, že Čoltovo hrá zápasy o 10:30, ale neskôr požiadalo o zmenu na úradný hrací čas.
2005 Náhradník tombolu neodmietol
Pri losovaní tomboly sa v Plešivci šťastie usmialo na fanúšika Krásnohorského Podhradia, ktorý vyhral od sponzora malú záhradnú motyčku. Zdá sa, že nemá rád záhradnícke práce, nakoľko ju s úsmevom vrátil. Pán Farkaš, ktorý ju po opakovanom losovaní obdržal, nenapodobnil svojho predchodcu, nakoľko v Gemerskej Hôrke sú jarné práce ešte v plnom prúde.
2012 Ďusiho sen sa splnil
Snom Júliusa Gyenesa bolo, aby raz mohol byť delegovaný spolu so svojimi synmi na stretnutie. Splnilo sa to na v r. 2012, keď do Rudnej bol delegovaný spolu so synmi.
Jeseň 2005
Delegát šiel príkladom
V stretnutí medzi Ml. Brzotín a Kovstavom nariadil hlavný arbiter zápasu po preskúmaní hracej plochy domácim usporiadateľom odstrániť krtince z trávnika. Tí však dlho otáľali a nenašiel sa nikto, kto by vyhovel požiadavke rozhodcu. Iniciatívy sa napokon chytil delegát stretnutia Tibor Domik, vzal hrabličky a sám krtince odstránil.
Jar 2007 Netradičná motivácia pred zápasom
Pred sobotňajším stretnutím proti Chrasti n/H. futbalisti Krh. Podhradia skôr než si obuli kopačky, zvolili netradičný relax a podnikli cestu za poznaním. Celé mužstvo vyšliapalo na hrad Krásna Hôrka a spoločne si prezreli za odborného výkladu priestory hradu. "Táto nezvyčajná forma prípravy vznikla z popudu kapitána Kúna, obrancu Jurínyiho a v neposlednom rade bol to aj môj nápad. Chceli sme pred stretnutím kolektív trochu utužiť a utlmiť emócie. Verím, že nám to pomôže aj pred ďalšími zápasmi a chceme postupne navštíviť Mauzóleum a Múzeum," vysvetlil tento netradičný spôsob vedúci mužstva Krh. Podhradia Ladislav Jobáď.
Jeseň 2004
Lastomírčania mali smolný víkend
Po domácom víťazstve nad extreťoligovou Lokomotívou Košice zemplínske mužstvo z Lastomíra pod vedením nového trénera Fridricha Bliščáka sa predstavilo v uplynulú nedeľu na pôde Rožňavy. Už ich odchod z Michaloviec bol poznamenaný nepríjemnou skúsenosťou keď zistili, že im niekto naftu z autobusu prečerpal a patričné množstvo pohonných hmôt nahradil vodou. Museli siahnuť po náhradnej doprave, ktorá ich síce na stretnutie doviezla včas, ale ich plánovaná rozcvička trvala o čosi kratšie. Smola ich neobišla ani v zápase, keď už v desiatej minúte obranca Barbarič v snahe odvrátiť loptu ju parádnou hlavičkou nasmeroval za chrbát vlastného gólmana Pavlova. Napokon si zaknihovali štvrtú prehru a doposiaľ najviac inkasovali práve v tomto stretnutí s Rožňavou.
Jeseň 2004
Pod hradom gentlemani ešte nevymreli
O ochote funkcionárov v Krásnohorskom Podhradí podať pomocnú ruku aktérom stretnutí sme sa mohli presvedčiť takmer pred rokom. Vtedy po havárii neďaleko Úhornej doviezli na stretnutie rozhodkyňu Henrietu Mihalikovú. S podobnou aktivitou sme sa stretli pred nedávnom, keď futbalisti Krásnohorského Podhradia hostili mužstvo Chrasti n/H. Hosťom sa pokazil autobus štyri kilometre pred cieľovou stanicou . Domáci opäť promptne reagovali, celé mužstvo ratovali a doviezli ich na zápas vlastnými autami. Po stretnutí ich však vyprevadili so štvorgólovou nádielkou.
Výmeny hráčov
Jar 1999 Ján Baran z Vlachova do Nižnej Slanej za Mariána Adama
Jar 1996 z Betliara do G. Polomy Ladislav Kováč a Štefan Ondrej za Jaroslava Spišiaka a Róberta Jakaba
Jeseň 2012 ihrisko v Pači
V prvú nedeľu zimnej prestávky nám divé svine z okolia došli na hraciu plochu a nakoľko loptu ani rozhodcu nemali a nemohli si zahrať futbal, tak nám aspoň poriadne rozryli ihrisko. Nechápem prečo práve na rýpanie užili ihrisko veď v okolitom chotári je miesta dosť. Už aj v minulosti niekoľkokrát ihrisko navštívili, ale spôsobili škody menšieho rozsahu. Návštevu podnikli práve v takom období ako teraz, keď sa už nehrá futbal. V tom čase sme potom areál strážili psami. Z dolnej časti totiž odkiaľ chodíme s valcom nemáme oplotenie. Dnes sme to vibračnou doskou upravili a do budúcna musíme urobiť nejaké opatrenie,“ konštatoval starosta obce a predseda klubu Sokol Pača Ladislav Zagiba.
Vedenie ObFZ neodovzdalo pohár do Plešivca
Býva zvykom odovzdať pohár pre víťazné mužstvo zástupcom ObFZ pre víťaza 1. triedy. V roku 2006 sa tak nestalo.
Funkcionári nabádali k neoprávnenému štartu
V roku 2008 trénoval Štefan Tomášik s Betliarom. K hosťovaniu nedošlo, keď predseda klubu bol v Nemecku. Funkcionári ho nahovorili k neoprávnenému štartu za dorast. Podobne to chcel využiť aj Július Benedik, keď brankár Ďuriček mal stop po červenej karte.
Nevydarené posledné kolo 2007 Dedinky - G. Poloma
Brankár dospelých Krnáč si zabudol doma rukavice. Naviac v zápase dorastu nemohol nastúpiť brankár Tomášik, lebo registračný preukaz bol pri registračných preukazoch dospelých.
Brankári Nižnej Slanej pod vplyvom alkoholu
Stalo sa viackrát, že brankári Jaroslav Sklenár či Ivan Krnáč prišli na zápas pod vplyvom alkoholu.
 
Pripravil Ing. Štefan Tomášik
 

9. novembra 2015

J. SPIŠIAK: Žiadne vyšetrovanie nie je nikdy beznádejne...

Zdroj 24hod.sk z dňa 9. 11. 2015  •  Jaroslav Spišiak  •  15

Na archívnej snímke Jaroslav Spišiak

Spišiak: Žiadne vyšetrovanie nie je nikdy beznádejne...

Zdroj Topky z dňa 9. 11. 2015  •  Jaroslav Spišiak  •  13

BRATISLAVA - Žiadne vyšetrovanie nie je nikdy absolútne beznádejne ukončené a to ani v prípade vraždy právnika Ernesta Valka, ktorá sa odohrala pred piatimi rokmi a doteraz nie je objasnená. Domnieva sa bývalý prezident Policajného zboru SR Jaroslav Spišiak.

30. augusta 2015

Päť rokov po masakri: Zásah proti Harmanovi bol rýchly a...

Zdroj RSS - Správy z dňa 30. 8. 2015  •  Jaroslav Spišiak  •  14

Policajný exprezident Jaroslav Spišiak si spomína na akciu, ktorá nastala pred piatimi rokmi, keď Ľubomír Harman začal po Devínskej Novej Vsi strieľať.

15. januára 2015

Hríb: Mika definitívne zabil Lampu v RTVS

Zdroj SME ONLINE - Z domova z dňa 15. 1. 2015  •  Jaroslav Spišiak  •  17

Štefan Hríb sa so šéfom RTVS nedohodol. Televízii má hroziť aj pokuta za reláciu s Jaroslavom Spišiakom.

14. decembra 2014

Slovenský Cattani chráni Slovnaft

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 14. 12. 2014  •  Jaroslav Spišiak  •  17

Bývalý prezident slovenskej polície Jaroslav Spišiak už pol tucta rokov stráži majetok i dobrú povesť jednej z najväčších firiem v krajine. Je riaditeľom útvaru ochrany a obrany rafinérie Slovnaft.

19. júna 2014

Jaroslav Spišiak: Policajt nemusí byť najmúdrejší

Zdroj SME ONLINE - Z domova z dňa 19. 6. 2014  •  Jaroslav Spišiak  •  19

Nechápem, prečo sa akurát vždy pri súdení niekoho významného sudcovia pomýlia, hovorí bývalý policajný prezident.

18. marca 2014

Spišiaka už nestíhajú za ohováranie

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 18. 3. 2014  •  Jaroslav Spišiak  •  19

Bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak už nie je obvinený z ohovárania.

Stíhanie J. Spišiaka bol prejav zastrašovania, tvrdí D....

Zdroj 24hod.sk z dňa 18. 3. 2014  •  Jaroslav Spišiak  •  25

Trestné stíhanie bývalého policajného prezidenta Jaroslava Spišiak bolo prejavom šikany a zastrašovania za to, že povedal pravdivý výrok. Ukončenie stíhania je zas ...

Polícia stiahla obvinenie bývalého policajného prezidenta J....

Zdroj 24hod.sk z dňa 18. 3. 2014  •  Jaroslav Spišiak  •  18

Bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak už nie je obvinený z ohovárania. Informáciu priniesol internetový spravodajský portál Aktuálne.sk, ktorému ju ...

Spišiak už nie je trestne stíhaný, zodpovednosť za skutok...

Zdroj RSS - Správy z dňa 18. 3. 2014  •  Jaroslav Spišiak  •  19

Trestné stíhanie bývalého policajného prezidenta Jaroslava Spišiaka je minulosťou. Ešte pred dvoma rokmi ho obvinili z ohovárania za vyjadrenia v jednom rozhovore.

2. augusta 2013

Exšéf polície Spišiak s obhajcom Lipšicom: Pri kávičke...

Zdroj cas.sk z dňa 2. 8. 2013  •  Jaroslav Spišiak  •  23

Už viac ako rok čelí bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak obvineniu z ohovárania.

24. júla 2013

Šéf inšpekcie žaluje za výroky o Mellovi nielen Spišiaka,...

Zdroj SME ONLINE - Z domova z dňa 24. 7. 2013  •  Jaroslav Spišiak  •  25

Okrem bývalého policajného prezidenta Jaroslava Spišiaka sa s policajtmi súdi už aj ministerstvo vnútra.

26. marca 2013

Gašpar ruší Spišiaka, policajti už budú hodnotení inak

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 26. 3. 2013  •  Jaroslav Spišiak  •  23

Súčasné vedenie polície ruší hodnotiaci systém bývalého šéfa Jaroslava Spišiaka, ktorý vyvolal množstvo polemík.

2. augusta 2012

Zo Spišiaka je topmanažér v Slovnafte

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 2. 8. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  34

Bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak si k výsluhovému dôchodku prilepší. Od augusta sa totiž zaradil k topmanažérom medzinárodnej skupiny MOL.

24. júla 2012

Zo Spišiakovej reformy nezostane kameň na kameni

Zdroj 24hod.sk z dňa 24. 7. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  27

Z najväčšej reformy hodnotenia policajtov, ktorú za sebou plánoval zanechať jej exprezident Jaroslav Spišiak, nezostane kameň na kameni. Podľa ...

23. júla 2012

Spišiakova konštanta nesedí

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 23. 7. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  21

Z najväčšej reformy hodnotenia policajtov, ktorú za sebou plánoval zanechať jej exprezident Jaroslav Spišiak, nezostane kameň na kameni.

20. júla 2012

Policajný prezident Tibor Gašpar: Ešte som si nestihol...

Zdroj cas.sk z dňa 20. 7. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  22

Tibor Gašpar si myslí, že šéfovať polícii po Jaroslavovi Spišiakovi nie je jednoduché a tvrdí, že bude postupovať proti mafii rovnako razantne ako on.

13. júla 2012

Vracia sa Spišiak do Slovnaftu?

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 13. 7. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  21

Bývalý prezident Policajného zboru Jaroslav Spišiak by mal podľa informácií Pravdy čoskoro opäť nastúpiť do Slovnaftu.

1. júna 2012

Strana 99 % podáva ďalšiu sťažnosť na Spišiaka

Zdroj RSS - Správy z dňa 1. 6. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  20

Hnutie 99% podáva sťažnosť proti odmietnutiu trestného oznámenia na bývalého policajného prezidenta Jaroslava Spišiaka.

30. mája 2012

Hnutie 99%: Spišiak konal pred voľbami protizákonne,...

Zdroj RSS - Správy z dňa 30. 5. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  20

Bývalý prezident Policajného zboru Jaroslav Spišiak konal v rozpore s ustanovením Trestného poriadku a dopustil sa konania, ktoré vykazuje znaky disciplinárneho previnenia, keď komentoval vyšetrovanie hnutia 99%-občiansky hlas na tlačovej konferencii krátko pred voľbami.

Inšpekcia potvrdila, že Jaroslav Spišiak konal protizákonne

Zdroj 24hod.sk z dňa 30. 5. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  23

Inšpekcia ministerstva vnútra podľa hnutia 99 % potvrdila, že Jaroslav Spišiak vystúpením na tlačovej konferencii, na ktorej pred voľbami informoval o údajnom podvode pri získavaní podpisov na hárky ...

Ministerstvo vnútra rozhodlo: Spišiak konal proti 99 %...

Zdroj Topky z dňa 30. 5. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  17

BRATISLAVA - Inšpekcia ministerstva vnútra podľa hnutia 99 % potvrdila, že Jaroslav Spišiak vystúpením na tlačovej konferencii, na ktorej pred voľbami informoval o údajnom podvode pri získavaní podpisov na hárky pod petíciou za vznik hnutia 99 %, porušil zákon.

18. mája 2012

Šufliarsky pri Valkovej vražde neverí na náhodu

Zdroj SME ONLINE z dňa 18. 5. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  17

Bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak nedávno naznačil, že vrahom známeho právnika mohol byť lupič.

15. mája 2012

Kaliňák vymenoval nového policajného prezidenta Tibora...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 15. 5. 2012  •  Jaroslav Spišiak  •  15

Dnešným dňom sa stal novým prezidentom Policajného zboru SR Tibor Gašpar, ktorý prevzal funkciu po Jaroslavovi Spišiakovi. Ten odchádza do civilu, ale minister vnútra Robert Kaliňák očakáva, že bude naďalej komunikovať s vedením. V blízkom období vymenujú do funkcie prvého viceprezidenta PZ SR Jána Holiča, na druhej vicepremiérskej stoličke bude kontinuita – zostane tam Ľubomír Ábel.
Prejdi na stránku:
<< < 1 2 > >>
 

Tituly ďalších článkov

 • Políciu už vedie nový prezident Gašpar, 15. mája 2012
 • Nový policajný šéf pre Plus Jeden deň: Je to pre mňa zadosťučinenie, 15. mája 2012
 • Spišiak: Mám strach, 13. mája 2012
 • Lipšic: Obvinenie Spišiaka je svinstvo, 11. mája 2012
 • Exminister vnútra Lipšic: Obvinenie Spišiaka z ohovárania je svinstvo!, 11. mája 2012
 • Obviniť Spišiaka za pravdu je svinstvo, tvrdí Daniel Lipšic, 11. mája 2012
 • Lipšic nazval obvinenie Spišiaka svinstvom, 11. mája 2012
 • Lipšic: Obvinenie Spišiaka je svinstvo, 11. mája 2012
 • Spišiak môže prísť o 300 tisíc eur, hrozí mu pokuta za ohováranie, 10. mája 2012
 • Expolicajti žiadajú od Jaroslava Spišiaka tučné odškodné, 10. mája 2012
 • Nahradí policajného prezidenta Jaroslava Spišiaka Tibor Gašpar?, 9. mája 2012
 • Robert Kaliňák pre PLUS Jeden deň: Valkova vražda je kúsok pred objasnením!, 2. mája 2012
 • Vnútro rozdalo v marci odmeny vo výške 5,4 milióna, 16. apríla 2012
 • Jaroslav Spišiak: Zatiaľ robím na sto percent!, 14. apríla 2012
 • Návrat Packu do rezortu vnútra: O poste ešte nie je rozhodnuté, 12. apríla 2012
 • Kaliňák: O policajnom prezidentovi nechcem hovoriť, Packa predpoklady spĺňa, 4. apríla 2012
 • Lipšic krátko po zbavení obvinení Ruska: Steak a cigara so Spišiakom!, 26. marca 2012
 • 99 %: Na Ústavnom súde SR napadli výsledok volieb, 21. marca 2012
 • Vrátia sa do polície traja generáli Packa, Jankovič a Gašpar?, 14. marca 2012
 • Spišiak: Získali sme informácie o volebnej korupcii na východe, 9. marca 2012
 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.