Index vplyvu Anastasia Kuzminova - Index vplyvu v športe

Anastasia Kuzminova
 
 

Odolnosť a zdravie v rodine Nasti Kuzminovej (Rodinka.sk)

Anastasia Kuzminová je dvojnásobná mama a olympionička. Veľký dôraz kladie na to, aby sa na ich stole objavovala hlavne zdravá strava. Na jeseň je to mimoriadne dôležité.

 
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
19.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
17.54Vplyv / význam klesá
 

Ako Anastasia Kuzminova vplýva na nás posledný mesiac

Chart.

Ako Anastasia Kuzminova vplýva na nás posledný rok

Chart.

Články, kde sa vyskytuje Anastasia Kuzminova v poslednej dobe

 

27. októbra 2017

Odolnosť a zdravie v rodine Nasti Kuzminovej (Rodinka.sk)

Zdroj babetko.sk - rodinka.sk z dňa 27. 10. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  0

Anastasia Kuzminová je dvojnásobná mama a olympionička. Veľký dôraz kladie na to, aby sa na ich stole objavovala hlavne zdravá strava. Na jeseň je to mimoriadne dôležité.

21. októbra 2017

Kuzminová pred začiatkom sezóny srší pozitívnou energiou,...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 21. 10. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  0

DACHSTEIN 21. októbra (WebNoviny.sk) - V uplynulej sezóne bojovala so zdravotnými problémami, ale mesiac pred začiatkom olympijskej zimy najlepšia slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (33) srší pozitívnou energiou. Dvojnásobná olympijská víťazka je pripravená v nastávajúcej sezóne 2017/2018.....

Kuzminová ukázala dokonalé telo v plavkách. A naznačila...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 21. 10. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  0

V uplynulej sezóne bojovala so zdravotnými problémami, ale mesiac pred začiatkom olympijskej zimy najlepšia slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (33) srší pozitívnou energiou.

11. októbra 2017

Najodvážnejšie FOTO Kuzminovej, aké ste kedy videli! Nasťa,...

Zdroj RSS - Šport z dňa 11. 10. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  0

Sezóna sa nezadržateľne blíži. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (33) sa už pripravuje na nový ročník, ktorý odštartuje na konci novembre v Švédskom

23. septembra 2017

5 tipov pre tréning imunity od Anastasie Kuzminovej...

Zdroj babetko.sk - rodinka.sk z dňa 23. 9. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  0

Náš imunitný systém sa vyvíja počas celého nášho života, ale najdôležitejšiu etapu predstavuje obdobie prvých troch rokov. Toto obdobie sa nazýva aj imunitné.

17. mája 2017

Imunitný tréning s Anastasiou Kuzminovou už tento piatok...

Zdroj babetko.sk - rodinka.sk z dňa 17. 5. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

Vezmite svoje deti v kočíku i bez neho a prídite si zašportovať s dvojnásobnou mamou.

1. apríla 2017

Kuzminová v Nórsku už začala s prípravou na olympijskú...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 1. 4. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

SJUSJÖEN 31. marca (WebNoviny.sk) - Slovenská Športovkyňa roka 2010 a 2014 Anastasia Kuzminová už trénuje na dôležitú nadchádzajúcu biatlonovú sezónu. "Včera som v zasneženom prostredí v nórskom stredisku Sjusjöen začala s prípravou na ZOH 2018. Kto povedal, že zima sa už skončila?!?!".....

31. marca 2017

Kuzminová už začala s prípravou na olympijskú sezónu. V...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 31. 3. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

Slovenská Športovkyňa roka 2010 a 2014 Anastasia Kuzminová už trénuje na dôležitú nadchádzajúcu biatlonovú sezónu.

22. marca 2017

SR na špeciálnej olympiáde má tri zlaté a striebornú medailu

Zdroj 24hod.sk z dňa 22. 3. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (vľavo) a jej tréner a manžel Daniel Kuzmin počas tréningu pred začiatkom zimnej olympiády v Komplexw Laura, areáli pre beh na lyžiach a biatlon v ruskom mestečku Krasnaja Poľana.

20. marca 2017

Biatlonistka Nasťa Kuzminová si to po fiasku žehlila u...

Zdroj RSS - Šport z dňa 20. 3. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

Čierna bodka na záver. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová ukončila sezónu hrozivým výsledkom, keď v šprinte obsadila až 78. miesto. Za tento výkon sa potrebovala svojim fanúšikom ospravedlniť a učinila tak na sociálnej sieti. Klobúk dole za to!

7. marca 2017

Úspešné zavŕšenie zimnej biatlonovej sezóny Klubu biatlonu...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 7. 3. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

Druhá polovica zimnej biatlonovej sezóny bola pre Revúčanov Klubu biatlonu Magnezit ŠŠSM doslova nabitá. Počas druhej februárovej soboty prebiehalo v Osrblí III. kolo Viessmann pohára. V rýchlostnom preteku v kategórii 10 - 11 ročných žiakov vybojoval skvelé 2. miesto Markus Sklenárik. Na tretiu priečku so streľbou 3+0 siahla v kategórii 14 - 15 ročných žiačok naša najúpešnejšia klubová biatlonová nádej Ema Kapustová. Rovnako pekné 3. miesto získala v kategórii 10 - 11 ročných žiačok aj Alexandra Štempelová.
Majstrovský titul aj do Revúcej
Nedeľa tohto víkendu niesla prívlastok "majstrovská". Biatlonisti bojovali o titul majstra Slovenska vo vytrvalostných pretekoch. Majstrovský titul vo svojej kategórii získala Ema Kapustová a na stupne víťazov vystúpil aj Markus Sklenárik, ktorý obsadil v kategórii 10 - 11 ročných žiakov pekné 3. miesto.
Odchovanci na EYOFe
V druhej polovici februára sa v tureckom Erzurume konal XIII. Zimný Európsky olympijsky festival mládeže. Do slovenskej olympijskej výpravy boli vybratí aj naši dvaja odchovanci Lukáš Ottinger a Tomáš Sklenárik (v súčasnosti ako stredoškoláci štartujúci za ŽP Šport Podbrezová). V silnej konkurencii 52 pretekárov obstáli výborne, keď v rýchlostnom preteku skončil Lukáš Ottinger na 12. priečke a Tomáš Sklenárik na 16. priečke. Výsledok oboch chlapcov by bol býval určite ešte lepší, keby na pretekoch boli mali svoje lyže, avšak kvôli stratenej batožine, ktorej súčasťou bola práve ich biatlonová výstroj, boli nútení preteky absolvovať na požičaných bežkách. V stíhacích pretekoch skončili Lukáš na 14. mieste, Tomáš na 17. mieste.
Lukáš na Majstrovstvách sveta kadetov a juniorov
V Osrblí sa počas posledného februárového týždňa konali majstrovstvá sveta kadetov a juniorov v zimnom biatlone. Z našich odchovancov sa na ne nominoval Lukáš Ottinger. Lukáš sa v každom z pretekov umiestnil v prvej tretine výsledkovej listiny, najúspešnejším individuálnym pretekom bol preňho rýchlostný pretek, v ktorom obsadil 22. priečku zo 100 štartujúcich. Na tomto preteku ho boli podporiť aj športovci nášho klubu. Lukáš sa podieľal aj na najlepšom výsledku slovenskej reprezentácie na týchto MS vôbec, keď sa pričinil o pekné 7. miesto mužskej štafety kadetov z 23 štartujúcich krajín.
Ocenená Ema Kapustová
Na slávnostnom oceňovaní športovcov mesta 24.2.2017 bola medzi jednotlivcami ocenená aj naša v súčasnosti najúspešnejšia športovkyňa Ema Kapustová. Ocenenie získala za svoje úspechy v letnom aj zimnom biatlone. Medzi jej najvýraznejšie úspechy v roku 2016 patrí 2. miesto na MS v zimnom biatlone v rýchlostných pretekoch, 5. na MS vo vytrvalostných pretekoch. V letnom biatlone je Ema majsterkou Slovenska v pretekoch s hromadným štartom, 2x vicemajsterka Slovenska (v rýchlostných aj vytrvalostných pretekoch). Celkovo sa v rebríčku Slovenského Viessmann pohára v letnom biatlone 2016 umiestnila na druhej priečke.
Na základe výkonnostných previerok sa Ema na jar roku 2016 stala zároveň aj členkou Biathlon Future Teamu pre prípravu budúcich reprezentantov Slovenska, kde na sústredeniach trénovala pod vedením bývalej olympioničky Martiny Halinárovej a Zoltána Baláža.
Majstrovstvá Slovenska
Počas prvého marcového víkendu zavŕšili biatlonisti zimnú sezónu Majstrovstvami Slovenska v už takmer jarnom Osrblí vo veľmi ťažkých snehových podmienkach. V rýchlostnom preteku na na MS darilo najviac Alexandre Štempelovej a Markusovi Sklenárikovi, ktorí v kategóriách 10 - 11 ročných vybojovali zhodne druhú priečku a teda získali tituly vicemajstrov Slovenska. V nedeľu boli na programe preteky s hromadným štartom. Z týchto pretekov Revúčania tiež neodišli naprázdno a získali tri tituly vicemajstrov Slovenska – Ema Kapustová (14 - 15 ročné žiačky), Alexandra Štempelová (10 - 11 ročné žiačky) a Markus Sklenárik (10 - 11 roční žiaci).
Zimnú sezónu môže klub vyhodnotiť ako úspešnú. V pretekoch slovenského Viessmann pohára vybojovali naši pretekári 5 prvých miest, dve druhé a 6 tretích miest. Na majstrovstvách Slovenska získali jednu zlatú, päť strieborných a jednu bronzovú medailu. Po ukončení zimnej sezóny začínajú športovci s prípravou na sezónu letných biatlonových pretekov.
Spoločná fotografia: Bežecká príprava prebiehala v zimnej sezóne prevažne na Štrbskom Plese, na spoločnej fotografii naši pretekári na tréningu na Štrbskom plese s olympioničkami Anastasiou Kuzminovou a Martinou Chrapánovou.
Mgr. Eva Molentová, Mgr. Andrea Tokárová
Foto: Andrea Kuchtová, Štefan Ottinger
 

6. marca 2017

Kuzminová verí, že jej imunita to v závere Svetového pohára...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 6. 3. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

BANSKÁ BYSTRICA 5. marca (WebNoviny.sk) - Slovenská biatlonová reprezentantka Anastasia Kuzminová po opätovných zdravotných problémoch spred mesiaca vynechala aktuálne podujatie Svetového pohára v Pjongčangu a pripravuje sa na záverečné dve kolá seriálu, ktoré sa uskutočnia vo fínskom Kontiolahti.....

5. marca 2017

Verím, že moja imunita to zvládne. Kuzminová sa chystá na...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 5. 3. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

Slovenská biatlonová reprezentantka Anastasia Kuzminová vynechala aktuálne podujatie Svetového pohára v Pjongčangu.

1. marca 2017

Čaká nás čoskoro jeden z najsmutnejších dní v slovenskom...

Zdroj RSS - Šport z dňa 1. 3. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  1

Biatlonistka Anastasia Kuzminová (32) vynechala podujatie Svetového pohára v Južnej Kórei a pred záverečným kolom v sezóne na severe Európy sa pripravuje vo Vysokých Tatrách. Koniec športovej kariéry dvojnásobnej olympijskej víťazky klope na dvere.

21. februára 2017

Fialková na šampionáte prekvapila, s výkonom je spokojná

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 21. 2. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  2

BANSKÁ BYSTRICA 20. februára (WebNoviny.sk) - Slovensko vyťažilo zo svetového šampionátu v biatlone v rakúskom Hochfilzene, ktorý sa skončil v nedeľu, tri umiestnenia v top desiatke. Ide o dve ôsme miesta, konkrétne Anastasie Kuzminovej v rýchlostných pretekoch a potom aj štafety žien doplnenej.....

20. februára 2017

Biatlonistka Anastasia Kuzminová po svetovom šampionáte...

Zdroj RSS - Šport z dňa 20. 2. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  2

Byť matkou a profesionálnou športovkyňou nie je med lízať. V posledných mesiacoch s o tom presviedča dvojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová. Na biatlonové trate sa Nasťa vrátila po takmer dvoch rokoch, keď medzitým stihla priviesť na svet svoje druhé dieťa.

19. februára 2017

Kuzminová: Bola som premotivová a nedostatočne pripravená

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 19. 2. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  2

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová sa 22. miestom v pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom v Hochfilzene nadobro rozlúčila so scénou MS.

Fialková predviedla skvelý finiš a skončila v najlepšej...

Zdroj sport.sme.sk z dňa 19. 2. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  2

Majsterkou sveta v pretekoch s hromadným štartom sa stala Laura Dahlmeierová. Anastasia Kuzminová finišovala na 22. mieste.

17. februára 2017

V dnešnej štafete žien Slovenkám pomôže aj Kuzminová

Zdroj 24hod.sk z dňa 17. 2. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  2

Na snímke slovenská biatlonistka a dvojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová

16. februára 2017

Kuzminová obetovala individuál pre štafetu a mass-štart

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 16. 2. 2017  •  Anastasia Kuzminova  •  2

Slovenská biatlonová reprezentantka Anastasia Kuzminová vypustila zo svojho programu stredajší "individuál" na 15 km na MS v rakúskom Hochfilzene.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.