Index vplyvu Peter Budaj - Index vplyvu v športe

Peter Budaj
 
 

VIDEO: Detská úprimnosť je najviac. Peter Budaj jr. je hitom internetu

Budajov sedemročný syn Peter vykorčuľoval spoločne s hráčmi domáceho tímu a so svietiacou hokejkou sa premával po ľade Amalie Areny.

 
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
15.3Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
18.37Vplyv / význam klesá
 

Ako Peter Budaj vplýva na nás posledný mesiac

Chart.

Ako Peter Budaj vplýva na nás posledný rok

Chart.

Články, kde sa vyskytuje Peter Budaj v poslednej dobe

 

13. apríla 2018

VIDEO: Detská úprimnosť je najviac. Peter Budaj jr. je hitom...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 13. 4. 2018  •  Peter Budaj  •  0

Budajov sedemročný syn Peter vykorčuľoval spoločne s hráčmi domáceho tímu a so svietiacou hokejkou sa premával po ľade Amalie Areny.

31. marca 2018

Jurčo zranil súperovho brankára, Tatar opäť bodoval

Zdroj Šport.sme.sk - Športové výsledky, futbal, hokej tenis, atletika, basketbal, hádzaná, volejbal - články z dňa 31. 3. 2018  •  Peter Budaj  •  0

Slovenskí brankári Peter Budaj a Jaroslav Halák neboli ani na lavičkách svojich tímov.

26. marca 2018

Podporiť Gemerskú kvapky krvi k MDŽ prišli nielen...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 26. 3. 2018  •  Peter Budaj  •  0

Už XIII. ročník „GEMERSKEJ KVAPKY KRVI K MDŽ“ sa uskutočnil 21. marca 2018 v čase od 08.00 do 11.30 hodiny. Akcia sa uskutočnila v spolupráci s Národnou transfúznou službou v SR, vysunuté pracovisko v Banskej Bystrici, darcov krvi v Tornali a DDSS v Tornali. Napriek tomu, že odber sa neuskutočnil v deň osláv MDŽ, prišlo v prvý jarný deň darovať krv celkom 36 darcov krvi, od ktorých po základnom zdravotnom vyšetrení bola odobratá krv 26. darcom. Darovať krv prišli nielen Tornalčania, ale aj zo širokého okolia títo darcovia: Adriana Zaigmordová, Ľudovít Samko z Hucína, Gergely Pál z Tácht, Daniel Fedák z Čičaroviec, Lórant Ligárt z Bohúňova, Miroslav Kochan, Matej Škvarna z Hrachova, Pavel Galko z Držkoviec, František Nágel z Gemerskej Panice, Tibor Demeter z Kráľa, Štefan Kasík, Patrik Sajko z Aboviec, Norbert Varnék z Bretky,
Róbert Štefan Országh z Vlkyne, Attila Cselényi, Ján Budaj z Gemera, Gregor Seres, Tibor Volgyi, Róbert Gál z Rimavskej Soboty, Gyula Fálin Včelince, Bianka Ondrejšíková z Lenky, Gabriela Kvetková, Alžbeta Pupalová, Júlia Trenková, Jaroslav Bizon, Elena Máteová, Peter Nociarik, Július Folin, Róbert Pósza, Vivien Pénteková, Kristian Káli, Csaba Tímár, Barbara Pálová, Mgr. Jaroslav Szoltz z Tornale. Všetkým darcom krvi aj touto cestou patrí poďakovanie. Poďakovanie patrí aj všetkým, ktorí prispeli k úspešnému priebehu odberu krvi.   
Podnet k darovaniu krvi práve na počesť MDŽ práve v Tornali prišiel od samotných darcov krvi, ktorí pracovali v tamojšej textilnej fabrike „OZETA“, v ktorej pracovalo vyše 900 zamestnancov, väčšina žien. Žiaľ po „nežnej revolúcii“ v roku 1989 prišlo postupne o prepúšťaniu pracovníkov a neskor k likvidácii fabriky. Aký symbolický: ženy z Tornale a okolia prišli o prácu a o prežitie museli hľadať nový spôsob obživy. Podobne ako v druhej polovici 19. storočia  ženy v textilných fabrikách v USA bojovali za svoje práva, skrátenie pracovnej doby zo 14 hodín na 8 hodín, zákaz práce detí, zlepšenie pracovných podmienok,..
Prvá taká masová demonštrácia žien  v textilných fabrikách práve 8. marca 1857 rozohnala  polícia streľbou. Viac ako 15.000 žien (niektoré pramene uvádzajú viac ako 40.000) usporiadalo 8. marca 1908 demonštráciu pri výročí štrajku žien z roku 1857 v New Yorku štrajk za svoje nesplnené práva, rozšírené o volebné právo žien, ktoré už príslušné miesta nemohli ignorovať. O dva roky neskôr v roku 1910 medzinárodný kongres žien v Kodani vyhlásil 8. marec za medzinárodný deň boja žien za svoje práva - MDŽ. (OSN tento sviatok uznala až v roku 1975.) Tento nerovný boj s kapitálom vyvrcholil 25. marca 1911, kedy v niekoľkoposchodovej textílnej fabrike Tringle Factoryv New Yorku vypukol požiar, pri ktorom zahynulo 146 krajčírok, poväčšine migrantiek z Európy vo veku 16 - 23 rokov! Obetí nemuselo byť toľko, keby zamestnávateľ nezamykal dvere medzi jednotlivými podlažiami. Súd zamestnávateľa uznal za nevinného a ten pozostalým na osobu priznal odškodné 75 dolárov. Taká bola hodnota krajčírky!
Po zatvorení textílnej fabriky v Tornali museli stovky žien z Tornale a okolia hľadať prácu v zahraničí najmä v Rakúsku, Nemecku,.. a zamestnať sa bez ohľadu na kvalifikáciu ako opatrovateľky , samozrejme za horších podmienok ako domáce ošetrovateľky.                                                                     
V Tornali 25.3.2018                                           
JUDr. Jozef Pupala
 

12. marca 2018

Tampa povolala Budaja nazad do prvého tímu. Nastúpi proti...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 12. 3. 2018  •  Peter Budaj  •  1

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj absentuje v NHL, odkedy utrpel 29. decembra 2017 zranenie v dolnej časti tela.

8. marca 2018

Brankár Budaj by mal odohrať na farme „bleskov“...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 8. 3. 2018  •  Peter Budaj  •  1

SYRACUSE 8. marca (WebNoviny.sk) - Slovenský hokejový brankár Peter Budaj by mal odohrať prvý duel po zranení v piatok v tíme Syracuse Crunch proti Hershey Bears v nižšej zámorskej súťaži AHL. Informoval o tom portál SlovakNHL.sk s odvolaním sa na špecializovaného novinára Erika Erlendssona z Lightning.....

6. marca 2018

Peter Budaj sa zotavil zo zranenia, Tampa ho poslala na...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 6. 3. 2018  •  Peter Budaj  •  1

SYRACUSE 6. marca (WebNoviny.sk) - Slovenský hokejový brankár Peter Budaj sa zotavil zo zranenia a je pripravený vrátiť sa do súťažného kolotoča. Nebude to však za Tampu Bay Lightning v NHL, ale za tím Syracuse Crunch v nižšej AHL, kam ho vedenie organizácie poslalo na kondičný pobyt.
Podľa.....

Vráti sa do tímu lídra NHL? Budaj je fit, o jeho osude...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 6. 3. 2018  •  Peter Budaj  •  1

Peter Budaj sa naposledy predstavil v súťažnom zápase ešte 29. decembra proti Philadelphii Flyers (3:5) a odvtedy figuroval na listine indisponovaných hráčov.

14. februára 2018

Brankára Budaja mrzí, že na ZOH 2018 v Pjongčangu nie sú...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 14. 2. 2018  •  Peter Budaj  •  1

TAMPA 13. februára (WebNoviny.sk) - Hokejový brankár Peter Budaj bol súčasťou slovenskej reprezentácie na ostatných troch zimných olympijských hrách - v Turíne 2006, Vancouveri 2010 i Soči 2014. Dovedna na olympijskom ľade odchytal štyri stretnutia. V juhokórejskom Pjongčangu však chýba, rovnako.....

31. decembra 2017

Budaj je na listine zranených hráčov, Tampa povolala z farmy...

Zdroj 24hod.sk z dňa 31. 12. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Na archívnej snímke vľavo slovenský brankár Peter Budaj z Tampy Bay Lighting v zápase hokejovej NHL Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche 7. decembra 2017 v Tampe.

30. decembra 2017

Budaj napriek zraneniu podporil svoj tím. Neskutočný...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 30. 12. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Peter Budaj nedochytal zápas NHL, v ktorom jeho Tampa Bay podľahla doma Philadelphii 3:5.

27. decembra 2017

Brankár Budaj o Vianociach a novoročnom záväzku: Darčeky si...

Zdroj Nový Čas | Najčítanejší online denník na Slovensku z dňa 27. 12. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Výborný hokejový rok 2017 má za sebou aj gólman Tampy Bay Peter Budaj (35). Denníku Nový Čas prezradil, ako prežíva vianočné sviatky, ako hodnotí tento rok po športovej stránke i to, prečo si darčeky s rodinou otvára až ráno po Štedrom dni.

17. decembra 2017

Video: Budaj päťkrát inkasoval, ale Tampa aj tak vyhrala....

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 17. 12. 2017  •  Peter Budaj  •  1

DENVER 17. decembra (WebNoviny.sk) - Slovenský brankár Peter Budaj v bránke hokejovej Tampy Bay síce päťkrát inkasoval, ale jeho spoluhráči strelili na ľade Colorada 6 gólov, pridali siedme víťazstvo v sérii a potvrdili líderský post v NHL. Budaj oslávil tretí triumf v šiestom zápase v tejto sezóne,.....

8. decembra 2017

Gemerskú kvapku krvi v Tornali podporilo 35 dobrovoľných...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 8. 12. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Miestny Klub darcov krvi v Tornali spolu so Základnou organizáciou protifašistických bojovníkov, vedením DdaSS a NTS SR vysunutým pracoviskom v Banskej Bystrici, už po dvanástykrát zorganizovali „Gemerskú kvapku slobody“  pri príležitosti 73. výročia oslobodenia mesta vojakmi 2. Ukrajinského frontu Červenej armády a v jej začlenení aj vojakmi 4. rumunskej armády. 
Darovať krv prišlo celkom 40 darcov, z ktorých po vyšetrení darovalo krv 35, z toho bolo 12 žien. Z 35 darcov krv darovalo po prvýkrát celkom 7 prvodarcov (Miroslav Barinka z Hrachova-Svetlej, Lena Máteová z Tornale, Beata Ondrejsíková z Lenky, Michaela Mlináriková z Rimavskej Soboty).
Stalo sa už tradíciou, že koncom roka prídu aj prvodarcovia - maturanti tamojšieho gymnázia, ktorí už dovŕšili 18 rokov veku. Tento raz boli traja (Csaba Límar z Tornale, BálintKalas z Vyšných Valíc a Patrik Sajkó z Aboviec). Okrem nich darovali opakovane krv traja študenti tohto gymnázia. 
Ďalšími darcami boli: Jaroslav Pinzík z Tornale (daroval krv už po 106 krát), Miroslav Kochan, Matej Škvarka z Hrachova, Martin Gombos, Štefan Jánkošík, Ján Budaj, Attila Cselényi, Patrícia Almaiová z Gemera, Bianka Andrejšíková, Marian Habovčík, Róbert Lenkey z Lenky, Pavol Galko z Držkoviec, Martin Spodniak, Štefan Kóšik z Aboviec, Ľudovít Samko z Hucína, Gergely Pál z Tácht, István Róbert Országh z Vlkyne, Daniel Fedák z Čičaroviec, Lukás Foltán zo Včeliniec, Tibor Volggyi, Peter Gál, Bernadeta Mlinariková, Róbert Gál z Rimavskej Soboty, Alžbeta Pupalová, Silvia Pusztaiová, Peter Nociarik, Mária Jakubovská, Monika Huslík, Milena Demeterová, Zuzana Ujpálová, Gábor Oros, Beata Simonová, Eva Kvetková a Erika Dobiasová z Tornale.
Za perfektné organizačné zvládnutie akcie treba poďakovať vedeniu DDASS v Tornali, Ing.Štefanovi Juhászovi z Chanavy, Jozefovi Legátovi z Tornale a Marianovi Habovčíkovi z Lenky a samozrejme v mene bezmenných pacientov, ktorým darovaná krv prispeje k záchrane života, či obnove zdravia všetkým, ktorí boli ochotní najvzácnejšiu tekutinu krv bezplatne darovať.
JUDr. Jozef Pupala
 

4. novembra 2017

Pánik zaznamenal jeden plusový bod, zo Slovákov bol v akcii...

Zdroj Šport.sme.sk - Športové výsledky, futbal, hokej tenis, atletika, basketbal, hádzaná, volejbal - články z dňa 4. 11. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Peter Budaj ostal iba na striedačke Tampy Bay Lightning.

3. novembra 2017

VIDEO Budaj zahviezdil aj ako náhradník: Tento zákrok...

Zdroj RSS - Šport z dňa 3. 11. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Postreh musí byť! Táto vlastnosť je typická pre brankárov, no slovenský hokejový gólman Peter Budaj (35) dostal divákov do varu aj zo striedačky. Môže za to reflexívny zákrok v súboji jeho Tampy Bay proti New Yorku Rangers.

20. októbra 2017

Halák dosiahol v NHL významnú métu, odohral v nej už...

Zdroj Šport.sme.sk - Športové výsledky, futbal, hokej tenis, atletika, basketbal, hádzaná, volejbal - články z dňa 20. 10. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Možnosť absolvoval štyristo duelov v profilige má stále aj Peter Budaj.

18. októbra 2017

Video: Kučerov napodobnil hviezdy NHL, Budaj predviedol 30...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 18. 10. 2017  •  Peter Budaj  •  1

NEW JERSEY 18. októbra (WebNoviny.sk) - Slovenský hokejový brankár Peter Budaj nezabránil pri prvom štarte v sezóne prehre Tampy Bay Lightning proti domácim hráčom New Jersey Devils 4:5 po samostatných nájazdoch v utorkovom stretnutí severoamerickej NHL. Rodák z Banskej Bystrice zneškodnil 30.....

Budaja chváli aj Stamkos. Držal nás v hre, hovorí hviezda...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 18. 10. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj má na svojom konte tohtosezónnu premiéru v zámorskej NHL.

VIDEO Hokejová hviezda sa už radovala, ale zakročil Budaj:...

Zdroj RSS - Šport z dňa 18. 10. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj absolvoval v noci na stredu premiéru v novej sezóne zámorskej NHL, jeho Tampa Bay prehrala na ľade New Jersey 4:5 po samostatných nájazdoch.

17. októbra 2017

Detroit prehral s Tampou, Tatarova asistencia nestačila

Zdroj Šport.sme.sk - Športové výsledky, futbal, hokej tenis, atletika, basketbal, hádzaná, volejbal - články z dňa 17. 10. 2017  •  Peter Budaj  •  1

Slovenský brankár Peter Budaj proti Detroitu nenastúpil.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.