Index vplyvu Peter Budaj - Index vplyvu v športe

Peter Budaj
 
 

Budaj zostáva v Tampe, predĺžili mu zmluvu

Slovenský brankár Peter Budaj podľa kanadskej televízie TSN podpísal dvojročný kontrakt.

 
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
13.84Vplyv / význam klesá
 

Ako Peter Budaj vplýva na nás posledný rok

Chart.

Články, kde sa vyskytuje Peter Budaj v poslednej dobe

 

19. júna 2017

Budaj zostáva v Tampe, predĺžili mu zmluvu

Zdroj sport.sme.sk z dňa 19. 6. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Slovenský brankár Peter Budaj podľa kanadskej televízie TSN podpísal dvojročný kontrakt.

22. mája 2017

Má byť vzorom pre Vasilevského. Tampa chce, aby Peter Budaj...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 22. 5. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Aj napriek podčeňovaniu ukázal, že môže byť spoľahlivo fungujúcou súčasťou klubu NHL. Jeho príbeh udivoval najlepšiu ligu sveta. Mnohí žiadali, aby sa predstavil v Zápase Hviezd.

21. mája 2017

Budajova budúcnosť v Tampe Bay: Prehovoril o tom...

Zdroj RSS - Šport z dňa 21. 5. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj zažil v zámorskej NHL turbulentnú sezónu. Z farmy sa dostal na pozíciu jednotky LA Kings a neskôr aj Tampy Bay. Aká bude tá nasledujúca?

19. apríla 2017

Pravda o tom, prečo Budaj odmietol reprezentovať: Toto je...

Zdroj RSS - Šport z dňa 19. 4. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Brankár Peter Budaj (34) má za sebou úspešnú sezónu. Začal v Los Angeles, kde sa mu darilo, a hoci ho vymenili do Tampy, nesťažuje si. Bol tam spokojný a rád by zostal.

16. apríla 2017

MS17: Slovenskú reprezentáciu neposilní brankár Peter Budaj

Zdroj 24hod.sk z dňa 16. 4. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Slovenskú hokejovú reprezentáciu na majstrovstvách sveta v Kolíne nad Rýnom a Paríži neposilní brankár Peter Budaj.

14. apríla 2017

Slováci môžu byť na šampionáte bez hráča z NHL: Budaj musí...

Zdroj RSS - Šport z dňa 14. 4. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Trénerovi slovenskej hokejovej reprezentácie Zdenovi Cígerovi povedali nie všetci hráči, ktorí boli voľní po základnej časti NHL. Ako posledný odmietol brankár Tampy Bay Lightnings Peter Budaj.

Ďalsie NIE zo zámoria. Na MS nepríde ani brankár Peter Budaj

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 14. 4. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Hokejový brankár Peter Budaj sa nepredstaví na májových majstrovstvách sveta v Kolíne nad Rýnom a Paríži.

8. apríla 2017

Video: Budajova Tampa Bay zdolala Montreal, stále drží nádej...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 8. 4. 2017  •  Peter Budaj  •  0

MONTREAL 8. apríla (WebNoviny.sk) - Hokejisti Tampy Bay Lightning zvíťazili nad domácim Montrealom Canadiens 4:2 v jedinom piatkovom stretnutí zámorskej NHL a udržali sa v boji o posledné postupové miesto do play-off. Slovenský brankár Peter Budaj vo víťaznom tíme iba kryl zo striedačky chrbát.....

24. marca 2017

Z Ruska prišla ďalšia bombastická novinka, do KHL po...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 24. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

UFA 23. marca (WebNoviny.sk) - Iba pred týždňom ruské médiá priniesli správu, že slovenský brankár Peter Budaj sa dohodol na budúcej spolupráci s klubom Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Salavat Julajev Ufa. Skúsený gólman, ktorý aktuálne pôsobí v zámorskej NHL v tíme Tampa Bay Lightning, vzápätí.....

23. marca 2017

Budaj odchod do Ufy poprel, Rusi tam teraz posielajú Haláka

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 23. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Iba pred týždňom ruské médiá priniesli správu, že slovenský brankár Peter Budaj sa dohodol na budúcej spolupráci s klubom Kontinentálnej hokejovej ligy Salavat Julajev Ufa.

18. marca 2017

Brankár Peter Budaj dementoval správy o odchode do KHL

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 18. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

TAMPA 17. marca (WebNoviny.sk) - Slovenský brankár Peter Budaj dementoval informácie o svojom odchode do klubu Kontinentálnej hokejovej ligy Salavat Julajev Ufa. Podľa ruských médií sa banskobystrický rodák už dohodol s tímom z Baškirskej autonómnej republiky. Budaj bude po sezóne voľným hráčom,.....

17. marca 2017

Žiadna Ufa. Budaj dementoval správy o odchode do KHL

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 17. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Slovenský brankár Peter Budaj dementoval informácie o svojom odchode do klubu Kontinentálnej hokejovej ligy Salavat Julajev Ufa.

Brankár Peter Budaj smeruje z NHL do KHL, hlásia Rusi

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 17. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

MOSKVA 16. marca (WebNoviny.sk) - Slovenský hokejový brankár Peter Budaj bude od nasledujúcej sezóny pôsobiť v klube KHL Salavat Julajev Ufa, hlásia Rusi.
Podľa Federálnej spravodajskej agentúry s odvolaním sa na nemenovaný vlastný zdroj je dohoda medzi tímom severoamerickej NHL Tampa.....

16. marca 2017

Tomu sa ani nechce veriť: Budaj by mal po sezóne zmeniť klub...

Zdroj 24hod.sk z dňa 16. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Brankár Tampa Bay Peter Budaj.

Budaj od ďalšej sezóny v Ufe, hlásia Rusi

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 16. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj bude od nasledujúcej sezóny pôsobiť v klube KHL Salavat Julajev Ufa, hlásia Rusi.

Horúca novinka z NHL: Budaj v zámorí končí! Vieme, kde bude...

Zdroj RSS - Šport z dňa 16. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Slovenský hokejový brankár Peter Budaj bude od nasledujúcej sezóny pôsobiť v klube KHL Salavat Julajev Ufa, hlásia Rusi.

14. marca 2017

Triumf v novej maske. Budaj nastúpil s Flandersom ako bohom...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 14. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Druhý zápas v drese hokejovej Tampy Bay a prvé víťazstvo. Brankár Peter Budaj 26 zásahmi výrazne prispel k triumfu o play off bojujúcej Tampy na ľade New Yorku Rangers 3:2.

Budaj má na novej prilbe Neda Flandersa ako boha hromu a...

Zdroj sport.sme.sk z dňa 14. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Peter Budaj sa v novej maske premiérovo ukázal proti New Yorku Rangers a svojich spoluhráčov doviedol k víťazstvu 3:2.

13. marca 2017

FOTO VNÚTRI: Brankár Budaj má novú prilbu: Všetko sa...

Zdroj RSS - Šport z dňa 13. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Keď si raz niekto získa dôveru, tak ju má. Príkladom toho je slovenský brankár Peter Budaj (34), ktorý aj po prestupe do Tampy z Los Angeles, ako informoval zostal verný svojim obľúbeným Simpsonovcom a švédskemu dizajnérovi Davidovi Gunnarsonovi, ktorý mu už 10 rokov vyrába motívy na masky.

11. marca 2017

Gemerská kvapka krvi k MDŽ tentoraz v Tornali

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 11. 3. 2017  •  Peter Budaj  •  0

Dňa 8. marca 2017 v čase od 08.00 do 11.00 hodín sa uskutočnila v Tornali už jedenástykrát „GEMERSKÁ KVAPKA KRVI K MDŽ“! Kvapku krvi organizujú samotní darcovia krvi v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR, pracovisko Banská Bystrica, Mestským úradom v Tornali a dobrovoľníkmi, ktorí boli ochotní podieľať sa na tejto ojedinelej humanitnej akcii podieľať a podporiť ju.
Ak bola v prvých rokoch tradícia, že darcov krvi a personál NTS prišiel pozdraviť štatutárny zástupca mesta a dokonca prispel na upomienkové darčeky pre darcov krvi (v kvapke krvi k MDŽ, pre ženy darkyne karafiátom), v poslednom období sa akoby Mestský úrad od takejto akcie „dištancuje“! 
V posledných odberoch museli organizátori uvedenej akcie „žiadať MsKS v Tornali o povolenie „organizovať tieto akcie v jeho priestoroch. Pritom jeho štatutárny zástupca „pán generálný riaditeľ MsKS v Tornali“, sa ani raz neunúval osloviť, pozdraviť darcov krvi, ktorí svojím počinom reprezentujú bezplatne mesto Tornaľa ako on, napriek tomu, že je za svoju funkciu platený.
Darcovia krvi spolu s MÚ Tornaľa pritom túto akciu, ako aj akciu „Gemerská kvapka krvi slobody“ pri príležitosti oslobodenia mesta Tornaľa, organizovali nezištne s cieľom, aby spoluobčanom, ktorí potrebujú krv k obnove zdravia, alebo záchrane života potrebujú túto životodárnu tekutinu organizovali pre svojich spoluobčanov.
Tento rok sa stal výnimkou. Pán riaditeľ MsKS v Tornali na obvyklú písomnú požiadavku o poskytnutie priestorov k uskutočneniu spomenutej akcie odpovedal, že z „dôvodu organizovania MDŽ mestským úradom“ to nie je možné a odporučil iný termín.
Nuž, v ustretí darcom krvi vyšiel Dom socialných služieb v Tornali, ktorý poskytol bezúplatne a ochotne priestory k realizácii tejto akcie. Takže, „GEMERSKÁ KVAPKA KRVI K MDŽ“, jej XI. ročník sa uskutočnil v ďaka pochopeniu a ochote Domu socialných služieb v Tornali v pôvodnom termíne. Termín odberu je dohodnutý s NTS minimálne pol roka dopredu, čiže zmena termínu na poslednú chvíľu znamená neuskutočnenie akcie.
Napriek uvedeným problémom na poslednú chvíľu prišlo darovať krv 34 ochotných rarcov ktorým po lekárskom vyšetrení odobrali krv 29-tim. Boli to: Erika Dobiašová, Beata Šimonová, Póša Róbert, Peter Nociarik, Anna Labodová, Vladimír Slovenčiak st., Vladimír Slovenčiak ml., Jaroslav Szoltz, Štefan Tóth, Renáta Kovácsová, Kristian Rácsi, Slavomír Skalák, všetci z Tornale, Mária Bibláková zo Stárne, Veronika Nágelová zo Žiaru, Július Foltán, Bc. Zsolt Trenka zo Včeliniec, Martin Spodniak, Štefan Koszár z Aboviec, Tibor Demeter, Csaba Csókoly z Kráľa, Kornélia Innadvárová z Kečova, Attila Cselényi, Ján Budaj z Gemera, JUDr. Jozef Pupala z Čierneho Potoka, Gergély Pál z Tácht, Renáta Volomiová, Marek Edôsi z Figy, Pavel Galko z Držkoviec, Róbert Lenkey z Lenky, Róbert Štefan Országh z Vlkyne, Tibor Volgyi, Róbert Gál, Bronislava Mináriková z Rimavskej Soboty.
Z uvedených darcov krvi prvýkrát darovali krv Veronika Nágelová, Póša Róbert,Kornélia Molárová, Róbert Stefan Országh, Attila Cselényi, a Renáta Volónyiová. Zo zdravotných dôvodov z uvedených darcov nemohlo krv darovať päť darcov.
Všetkým darcom krvi, organizátorom kvapky krv k MDŽ, vedeniu a personálu Domou socialných služieb v Tornali a všetkým, ktorí prispeli k úspešnosti uvedenej akcie patrí úprimné poďakovanie.

Organizátori akcie darkyniam krvi a všetkým ženám, ktoré sa podieľali na úspešnosti uvedenej akcie venovali k MDŽ symbolický karafát. K úspešnosti akcie okrem uvedených subjektov prispeli Ing. Štefan Juhász z Chanavy, Jozef Legát a Juraj Gyorfi z Tornale.
Foto autor príspevku:
JUDr. Jozef Pupala
 {oziogallery 794}
 

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.