Vybrané články Peter Velits - Vybrané články

Peter Velits

23. júla 2018

Predstava, že budem hodiny rozprávať, ma desila. Lepšieho...

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 23. 7. 2018  •  Peter Velits  •  0

Peter Velits (33) sa presne pred desiatimi rokmi nezmazateľne zapísal do histórie Tour de France. Ovládol legendárny kopec Col de la Croix de Fer.

25. septembra 2017

Velits: Žijeme v ére Petra Sagana

Zdroj Pravda.sk - Šport - Futbal - Hokej z dňa 25. 9. 2017  •  Peter Velits  •  1

Unikátne tretie víťazstvo Petra Sagana v pretekoch s hromadným štartom na majstrovstvách sveta v cyklistike si vychutnal aj jeho bývalý reprezentačný kolega Peter Velits.

22. septembra 2017

Sagana a jeho parťákov čaká v Bergene náročná trať: Udrie na...

Zdroj RSS - Šport z dňa 22. 9. 2017  •  Peter Velits  •  1

Ako mladý pretekár zaskočil cyklistický svet, keď vyhral majstrovstvá sveta do 23 rokov. Slovák Peter Velits (32) tým naštartoval skvelú dráhu profesionálneho jazdca a na MS sa predstavil ešte štyrikrát. Po ukončení kariéry už bude preteky v Bergene sledovať v úlohe diváka. Pre Plus JEDEN DEŇ ponúkol svoj odborný pohľad na 267,5 km dlhú trať.
 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.