Index vplyvu Ľudovít Ódor - Index vplyvu v politike

Ľudovít Ódor
 
 

Pozvánka na diskusie: Rýchlokurz geniality v Budapešti a na južnom Slovensku


Úspešná kniha bývalého premiéra Ľudovíta Ódora Rýchlokurz geniality vychádza v českom aj v maďarskom preklade. Autor pri tejto príležitosti navštívi Budapešť a aj dve okresné mestá na južnom Slovensku. V Budapešti sa s ním budú zhovárať maďarský matematik, psychológ a publicista László Mérő a riaditeľka Denníka N pre inovácie a nové trhy Veronika Munk. V Dunajskej Strede a v Komárne organizuje besedy maďarský projekt Denníka N […]

Ľudovít Ódor aktuálne...

Poradie: 8Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
10.4Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
5.264Vplyv / význam rastie
 

Ako Ľudovít Ódor vplýva na nás posledný mesiac

Ako Ľudovít Ódor vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Ľudovít Ódor v poslednej dobe

 

22. novembra 2023

Pozvánka na diskusie: Rýchlokurz geniality v Budapešti a na...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 22. 11. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Úspešná kniha bývalého premiéra Ľudovíta Ódora Rýchlokurz geniality vychádza v českom aj v maďarskom preklade. Autor pri tejto príležitosti navštívi Budapešť a aj dve okresné mestá na južnom Slovensku. V Budapešti sa s ním budú zhovárať maďarský matematik, psychológ a publicista László Mérő a riaditeľka Denníka N pre inovácie a nové trhy Veronika Munk. V Dunajskej Strede a v Komárne organizuje besedy maďarský projekt Denníka N […]

10. novembra 2023

Odvolaný riaditeľ Veľkej Fatry: Ľuďom sme zabezpečili drevo...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 10. 11. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Podľa odvolaného riaditeľa Národného parku Veľká Fatra mala byť dôvodom jeho odchodu zonácia, ktorú nedávno schválila vláda Ľudovíta Ódora. Zonácia sa napokon podľa Tarabu a Kuffu meniť nebude. "To je pre národný park pozitívne," povedal bývalý riaditeľ parku Eduard Apfel.

8. novembra 2023

TENTO štátny sviatok je navyše! Prieskum ukázal, ktorý by...

Zdroj Topky z dňa 8. 11. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA – Odchádzajúci kabinet šéfa vlády odborníkov Ľudovíta Ódora na Úrade vlády zanechal na rozlúčku zoznam rád, vďaka ktorým by sme mali prežiť najťažšiu ekonomickú situáciu posledných rokov. Jedným z nepopulárnych návrhov je aj zrušenie jedného zo štátnych sviatkov.

7. novembra 2023

Shooty a Ódor: Ako sa kreslí Slovensko (diskusia)

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 7. 11. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Karikaturista Martin Shooty Šútovec vydáva novú knihu kresieb z rokov 2020 až 2023. O tom, ako sa kreslí Slovensko, budú v bratislavskej Cvernovke 21. novembra o 19:00 diskutovať Shooty a bývalý premiér Ľudovít Ódor. Moderuje Monika Tódová, lístky sú v predaji. Ďalšie chystané diskusie: 16. 11. – Ako zachrániť demokraciu (Divadlo P. O. Hviezdoslava, Bratislava) 22. 11. – Čaká Slovensko minulosť […]

31. októbra 2023

Bývalá šéfka Ódorovej kancelárie Gulášová: Prekvapilo ma, že...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 31. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1


Veronika Gulášová minulý týždeň skončila na úrade vlády, kde viedla kanceláriu premiéra Ľudovíta Ódora. Predtým pracovala v najbližšom tíme Zuzany Čaputovej, viedla aj jej prezidentskú kampaň. „Dostala som ponuku pracovať pre Korčoka,“ hovorí po odchode z úradu vlády. V rozhovore opisuje: ako prebiehalo odovzdanie moci vláde Roberta Fica; čo bude robiť po odchode z úradu vlády; ako hodnotí kampaň […]

26. októbra 2023

Expremiér Ódor zvolil netradičnú rozlúčku: Na jesennej...

Zdroj Topky z dňa 26. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Čas lúčenia nastal a dobre to vie aj už odídený premiér Ľudovít Ódor, ktorý ako prvý v dejinách moderného Slovenska viedol krajinu z pozície vlády menovanej hlavou štátu. Tzv. úradnícku vládu zastupoval od polovice mája tohto roka a teraz sa rozhodol, že sa s fanúšikmi rozlúči jesenne sfarbeným videom na lavičke. Odozva ľudí na tento typ rozlúčky bola zjavná a jasná. Hovoria o najlepšom premiérovi, akého krajina kedy mala, keďže ako člen vlády odborníkov nemal ani žiadne budúce politické ambície.

24. októbra 2023

SNS ustúpila. Ministrom životného prostredia vo štvrtej...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 24. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

Prezidentka Zuzana Čaputová vymenuje štvrtú vládu Roberta Fica v stredu o 14.00. Ešte dnes sa stretne s odchádzajúcim premiérom Ľudovítom Ódorom.

Odchod vlády odborníkov na čele s Ódorom je za dverami:...

Zdroj Topky z dňa 24. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

BRATISLAVA – Už onedlho bude vláda odborníkov vedená povereným premiérom Ľudovítom Ódorom nahradená. Noví ministri kabinetu Roberta Fica (Smer-SSD)budú prezidentkou Zuzanou Čaputovou vymenovaní už zajtra (24. októbra). Takto prebiehalo posledné stretnutie úradníckej vlády s hlavou štátu v Prezidentskom paláci. Nahradení budú nominantmi Smeru, Hlasu a SNS.

22. októbra 2023

Vláda odborníkov nemusí podávať demisiu. Prezidentka môže...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 22. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1


Odvolaná vláda Ľudovíta Ódora bude fungovať až do vymenovania vlády Roberta Fica.

Vláda odborníkov nedáva demisiu: Prezidentka vymenuje rovno...

Zdroj Topky z dňa 22. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

BRATISLAVA - Vláda odborníkov Ľudovíta Ódora nebude podávať demisiu, keďže je tzv. odvolanou vládou. Prezidentka Zuzana Čaputová tak bude môcť rovno vymenovať novú vládu. Uviedol to ústavný právnik z Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave Vincent Bujňák.

18. októbra 2023

Vláda Ódora zhodnotila svoje pôsobenie: Napriek nedôvere...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 18. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1


Najviac ma zaráža, že úradnícka vláda bola vťahovaná do predvolebného boja a kampane. Zažili sme veľa osobných útokov a klamstiev, hovorí premiér Ľudovít Ódor.

Ódorova vláda sa lúčila: Vysmiatych ministrov by ste...

Zdroj Topky z dňa 18. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

BRATISLAVA - Vláda odborníkov nechcela len svietiť a kúriť. Ministri počas piatich mesiacov nechceli byť len štatistami. Na tlačovej konferencii to uviedol premiér Ľudovít Ódor. Upozornil, že jeho vláda vstupovala do ťažkého obdobia bez dôvery parlamentu s chýbajúcimi financiami a v predvolebnom období.

17. októbra 2023

Migranti po voľbách zmizli z hraníc a presunuli sa do miest....

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 17. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

Premiér Ľudovít Ódor ešte minulú stredu prisľúbil, že pre ľudí budú v Bratislave postavené vyhrievané stany. Štát však mešká.

13. októbra 2023

Vyrovnaný rozpočet vlády Ľudovíta Ódora je alibistický!...

Zdroj Topky z dňa 13. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

BRATISLAVA - Schváliť vyrovnaný rozpočet verejnej správy na rok 2024 a zároveň vyzvať nový parlament, aby sa ním nezaoberal, lebo jeho prijatie položí Slovensko ekonomicky na kolená, považuje Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) za alibizmus zo strany vlády Ľudovíta Ódora. Zákon o dlhovej brzde jej síce prikázal predložiť vyrovnaný rozpočet, nezakazoval jej však zároveň pripraviť paralelný návrh realistického rozpočtu. Upozornilo na to hnutie v stanovisku, ktoré poskytla hovorkyňa KDH Lenka Halamová.

12. októbra 2023

Ozdravné návrhy premiéra Ódora pre nás nie sú inšpiráciou....

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 12. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1


Podľa budúceho premiéra Roberta Fica by opatrenia na konsolidáciu verejných financií z dielne Ľudovíta Ódora urobili zo Slovenska najchudobnejšiu krajinu Európskej únie.

Hrabko: Prezidentka nemusí čakať! Novú vládu môže vymenovať...

Zdroj Topky z dňa 12. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

BRATISLAVA - Keďže dočasná vláda Ľudovíta Ódora nemá dôveru parlamentu, prezidentka nemusí čakať na ustanovujúcu schôdzu Národnej rady (NR) SR a nový kabinet Roberta Fica (Smer-SD) môže vymenovať kedykoľvek. Ak by mala k dispozícii návrh zloženia nového kabinetu, tak aj hneď teraz. Povedal publicista Juraj Hrabko.

Rok od vraždy na Zámockej: Ľudia vyšli do ulíc, tiekli slzy!...

Zdroj Topky z dňa 12. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

BRATISLAVA – Sme normálni. To boli slová, ktoré v úvode spomienkového podujatie pri príležitosti 1. výročia útoku na Zámockej povedal moderátor Rastislav Iliev. Nebol jediný. Pred stovky ľudí zhromaždených v centre Bratislavy vystúpil aj predseda vlády Ľudovít Odór a prihovorila sa im aspoň na diaľku aj aktuálne chorá prezidentka Zuzana Čaputová. Na Juraja a Matúša spomínala aj jediná preživšia vlaňajšieho vyčíňania Radka. Jeden z najťažších okamžikov však nastal, keď zazneli srdcervúce slová matky zavraždeného Juraja.

11. októbra 2023

Za Kaliňáka kúpili predražené kamery. Teraz zazmluvnili ešte...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 11. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1


Ministerstvo vnútra sa už pred desiatimi rokmi zachovalo nehospodárne pri nákupe kamerového systému, jeho nehospodárnosť však pokračuje aj teraz za vlády Ľudovíta Ódora. Za servis dá 1,3 milióna eur.

Ódor to povedal jasne! Vládny špeciál do Izraela vyšleme...

Zdroj Topky z dňa 11. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

BRATISLAVA - Vládny špeciál do Izraela sa otočí toľkokrát, koľkokrát je potrebné. Po rokovaní vlády to v súvislosti s repatriačnými letmi z Izraela, sužovaného konfliktom s palestínskymi radikálmi, uviedol predseda vlády SR Ľudovít Ódor. "Nikoho tam nenecháme," uistil.

Vyrovnaný rozpočet má podľa Ódora význam: Ukazuje, v akom...

Zdroj Topky z dňa 11. 10. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  1

BRATISLAVA - Aj keď parlament neschváli vyrovnaný rozpočet, ktorý podľa pravidiel dlhovej brzdy musela pripraviť vláda odborníkov, tento návrh má podľa povereného premiéra Ľudovíta Ódora svoj význam. Ukazuje totiž, v akom stave sú slovenské verejné financie a aké bolestivé by bolo, keby sme sa v tejto chvíli snažili o vyrovnané hospodárenie.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.