Index vplyvu Ľudovít Ódor - Index vplyvu v politike

Ľudovít Ódor
 
 

Podľa premiéra Ódora je riziko prepadnutia eurofondov približne na úrovni 800 miliónov eur

BRATISLAVA - Z nevyčerpaných eurofondov by mohlo prepadnúť 800 miliónov eur. Na spoločnej tlačovej konferencii to po stredajšom rokovaní vlády povedal premiér Ľudovít Ódor. Podpredsedníčka vlády Lívia Vašáková uviedla, že o miliardy SR nepríde. Nie je však podľa nej reálne dočerpanie celej alokácie.

Ľudovít Ódor aktuálne...

Poradie: 3Index vplyvu: 2
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
2.8Vplyv / význam klesá
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
2.63Vplyv / význam klesá
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
9.72Vplyv / význam rastie
 

Ako Ľudovít Ódor vplýva na nás posledný týždeň


Ako Ľudovít Ódor vplýva na nás posledný mesiac

Ako Ľudovít Ódor vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Ľudovít Ódor v poslednej dobe

 

7. júna 2023

Podľa premiéra Ódora je riziko prepadnutia eurofondov...

Zdroj Topky z dňa 7. 6. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Z nevyčerpaných eurofondov by mohlo prepadnúť 800 miliónov eur. Na spoločnej tlačovej konferencii to po stredajšom rokovaní vlády povedal premiér Ľudovít Ódor. Podpredsedníčka vlády Lívia Vašáková uviedla, že o miliardy SR nepríde. Nie je však podľa nej reálne dočerpanie celej alokácie.

6. júna 2023

NATO je pripravené chrániť Slovensko. Budeme aj naďalej...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 6. 6. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Kroky generálneho tajomníka NATO Stoltenberga viedli dnes aj na úrad vlády, kde sa stretol s premiérom Ľudovítom Ódor. Diskutovali o obrane Slovenska či o situácii na Ukrajine.

4. júna 2023

Rázsochy sú podľa šéfa SaS veľkým fiaskom expremiéra Eduarda...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 4. 6. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Smer nepodporí programové vyhlásenie novej vlády Ľudovíta Ódora. Robert Fico už teraz považuje tento materiál za bezcenný.

Podmienky OĽANO sú len na zviditeľnenie pre voľbami, zhodli...

Zdroj Topky z dňa 4. 6. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Podmienky hnutia OĽANO a priatelia pre premiéra Ľudovíta Ódora na prípadnú podporu jeho vlády slúžia na zviditeľnenie sa pred voľbami a sú nesplniteľné. V nedeľnej diskusnej relácii televízie Markíza Na telo to povedal nezaradený poslanec Erik Tomáš pôsobiaci v Hlase-SD. Podobne to vidí poslanec Juraj Krúpa (SaS). Šéf poslaneckého klubu OĽANO Michal Šipoš reagoval, že každý má právo povedať, za akých okolností je ochotný podporiť vládu.

3. júna 2023

Premiér bude o výsledku stretnutí s lídrami informovať v...

Zdroj Topky z dňa 3. 6. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Predseda vlády Ľudovít Ódor v sobotu ukončil sériu rozhovorov s lídrami politických strán. O ich výsledku bude informovať v priebehu najbližších dní. Informoval o tom hovorca premiéra Peter Majer. Ódor rokoval s lídrami v uplynulom týždni v súvislosti s prípravou programového vyhlásenia vlády. Vláda bude so svojím programom žiadať v parlamente poslancov o dôveru.

Podľa Hrabka premiér Ódor hľadá konsenzus kvôli kontinuite v...

Zdroj Topky z dňa 3. 6. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA – Premiér Ľudovít Ódor na vládnutie nepotrebuje nevyhnutne podporu politických strán zastúpených v parlamente. Na stretnutiach s politickými lídrami však hľadá konsenzus na politických krokoch, ktoré by mohli mať kontinuitu aj po parlamentných voľbách. Povedal to publicista Juraj Hrabko.

1. júna 2023

Väčšia akcia v Moldavsku 30 rokov nebola, kvôli štátnikom...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 1. 6. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Zámok Mimi má povesť jednej z najlepších vinární a najvyhľadávanejších destinácií v Moldavsku, každoročne ju navštevujú desaťtisíce ľudí z celého sveta. Mnoho zahraničných hostí bolo na zámku aj vo štvrtok, ale namiesto turistov ho zaplnili premiéri a prezidenti z celej Európy na samite novej platformy Európskeho politického spoločenstva. Stretnutie lídrov 47 krajín vrátane slovenského premiéra Ľudovíta Ódora bolo veľkou logistickou výzvou, […]

Premiér Ódor označil summit EPC za dôležitý signál, hovoril...

Zdroj Topky z dňa 1. 6. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA/BULBOACA — Je dôležité vyslať signál, že v tejto ťažkej dobe nemôže byť nikto neutrálny, povedal slovenský premiér Ľudovít Ódor vo štvrtok na summite lídrov európskych krajín v Moldavsku, informuje TASR.

31. mája 2023

Premiér Ódor sa stretol s Ursulou von der Leyenovou,...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 31. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Premiér Ľudovít Ódor zopakoval, že Slovensko patrí k podporovateľom Ukrajiny pri jej integrácii do Európskej únie.

Premiér sa stretol s Ursulou von der Leyenovou, hovorili o...

Zdroj Topky z dňa 31. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

RATISLAVA - Premiér Ľudovít Ódor sa stretol s predsedníčkou Európskej komisie Ursulou von der Leyenovou. Diskutovali o proeurópskom smerovaní Slovenska, spoločných hodnotách, slobode a právnom štáte. Bavili sa aj o implementácii plánu obnovy a odolnosti či o snahe hľadať riešenia týkajúce sa dovozu poľnohospodárskych produktov z Ukrajiny. TASR o tom informoval tlačový a informačný odbor úradu vlády.

Polícii a vláde pretiekol pohár trpezlivosti: Po tlačovke...

Zdroj Topky z dňa 31. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Nebývalé konšpirácie a umelo vytvorené podozrenia. Presne takto vyzerajú dnešné reakcie na tlačovú konferenciu opozičného Smeru-SSD, ktorý mimovládne organizácie a štátnych úradníkov ministerstiev podozrieva z diskreditácie opozície v zahraničí. Toho sa podľa Smeru mali dopustiť dokonca na pôde NATO a EÚ. Po viacerých ostrých vyhláseniach strany teraz prichádza razantná odpoveď polície, ktorá bola spomenutá tiež a rovnako tak označil tieto slová za konšpirácie aj Úrad vlády, ktorý dnes riadi Ľudovít Ódor.

Premiér Ódor s Fialom rokovali o povojnovej obnove Ukrajiny...

Zdroj Topky z dňa 31. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - O možnosti zapojenia sa do povojnovej obnovy Ukrajiny či energetike hovorili v stredu predseda vlády SR Ľudovít Ódor s českým premiérom Petrom Fialom. Počas stretnutia v Bratislave, ktoré malo podľa Ódora produktívnu atmosféru, sa obaja zhodli, že je potrebné podporovať Ukrajinu všetkými prostriedkami, ktoré sú k dispozícii a pokračovať v odmietaní ruskej agresie.

30. mája 2023

Témam v Európskej únii je potrebné venovať primeranú...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 30. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Predseda vlády Ľudovít Ódor sa stretol s predsedníčkou Európskeho parlamentu Robertou Metsolovou. Jednou z tém ich diskusie boli možnosti, ktoré by podporili záujem Slovákov o budúcoročné voľby do EP.

Boris Kollár si vie predstaviť podporu vlády: Prečítať si...

Zdroj Topky z dňa 30. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Predseda Národnej rady (NR) SR a hnutia Sme rodina Boris Kollár si vie predstaviť podporu vláde odborníkov, prečítať si chce však najskôr jej finálny program. Uviedol to po utorkovom stretnutí s premiérom Ľudovítom Ódorom, kde hovorili o prioritách vlády. Kollár víta najmä pragmatizmus zo strany premiéra. Naznačil, že Ódor by chcel mať vládny program hotový do 12. alebo 13. júna. Trinásteho júna sa má začať aj riadna schôdza parlamentu. "Zaradím to hneď na začiatok," povedal Kollár.

Heger sa stretol s premiérom: Rámec programového vyhlásenia...

Zdroj Topky z dňa 30. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Rámec programového vyhlásenia vlády (PVV) Ľudovíta Ódora spĺňa predpoklady, ktoré očakával expremiér a líder mimoparlamentnej strany Demokrati Eduard Heger. Na utorkovom stretnutí s premiérom sa podľa jeho slov rozprávali aj o potrebe čerpania zvyšných eurofondov.

29. mája 2023

Vojna na Ukrajine: Slovensko bude naďalej podporovať...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 29. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Ľudovít Ódor ubezpečil premiérku Litvy, že Slovensko bude aj naďalej dobrým partnerom či už v otázkach európskej integrácie, alebo Severoatlantickej aliancie.

26. mája 2023

Na Slovensko príde šéfka Európskeho parlamentu Roberta...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 26. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Roberta Metsolová sa v Bratislave stretne so Zuzanou Čaputovou i Ľudovítom Ódorom.

Šéfka Európskeho parlamentu Metsolová pricestuje na návštevu...

Zdroj Topky z dňa 26. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Predsedníčka Európskeho parlamentu (EP) Roberta Metsolová pricestuje v pondelok 29. mája na Slovensko. V rámci dvojdňovej návštevy sa okrem iného stretne s prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou a premiérom Ľudovítom Ódorom. Informoval tlačový atašé EP Ján Jakubov.

Premiér chce pomôcť samosprávam, poukazuje však na situáciu...

Zdroj Topky z dňa 26. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0

BRATISLAVA - Premiér Ľudovít Ódor chce hľadať možnosti, ako podať pomocnú ruku samosprávam. Poukázal však na komplikovanú situáciu s rozpočtom, najmä nekryté výdavky schvaľované parlamentom. Informoval o tom v piatok po rokovaní s predsedom Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Jozefom Božikom, predsedom Združenia samosprávnych krajov SK8 Jozefom Viskupičom a prezidentom Únie miest Slovenska (ÚMS) Richardom Rybníčkom.

25. mája 2023

Od Ódorovej vlády žiadajú rozpočet, ktorý pôjde rovno do...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 25. 5. 2023  •  Ľudovít Ódor  •  0


Politici žiadajú od Ľudovíta Ódora, aby vláda pripravila vyrovnaný rozpočet už do konca augusta. Bežný termín je ale do 15. októbra. Podľa viacerých odborníkov nie je vyrovnaný rozpočet momentálne možný. A tak po jeho vypracovaní bude smerovať rovno do koša.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.