Index vplyvu Miroslav Beblavý - Index vplyvu v politike

 
 

Doc. Ing. Miroslav Beblavý, PhD. (* 6. január 1977, Bratislava) je slovenský politik a vedec, poslanec Národnej rady SR a líder strany SPOLU – občianska demokracia. Do politiky vstúpil v roku 2002 ako štátny tajomník na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny. Neskôr bol poslancom za SDKÚ – DS. Dňa 12. decembra 2013 zo strany vystúpil a v parlamente pôsobil ako nezaradený poslanec.

V roku 2014 vstúpil do strany #SIEŤ. Na ustanovujúcom sneme bol zvolený za podpredsedu. Po voľbách v roku 2016 na svoju funkciu rezignoval.[4] Zostal v NR SR ako nezaradený poslanec. Na jar 2017 sa spojil s Jozefom Mihálom, Katarínou Macháčkovou a Simonou Petrík, s ktorými založili stranu SPOLU – občianska demokracia.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Beblav%C3%BD

 

Keď prídu európske miliardy do Chujavy (píše Miroslav Beblavý)

Problémom eurofondov u nás nie je chýbajúca vízia, ale realizácia.

Miroslav Beblavý aktuálne...

Poradie: 9Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
16.48Vplyv / význam klesá
 

Ako Miroslav Beblavý vplýva na nás posledný mesiac

Ako Miroslav Beblavý vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Miroslav Beblavý v poslednej dobe

 

26. júla 2020

Keď prídu európske miliardy do Chujavy (píše Miroslav...

Zdroj SME.sk | Najčítanejšie správy na Slovensku - titulka z dňa 26. 7. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Problémom eurofondov u nás nie je chýbajúca vízia, ale realizácia.

29. júna 2020

Kauza diplomovka naberá na obrátkach: Beblavý vytiahol na...

Zdroj Topky z dňa 29. 6. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Predseda NR SR Boris Kollár a poslankyňa za jeho stranu Petra Krištúfková čelia podozreniu, že sa pri písaní svojej diplomovovej práce dopustili plagiátorstva. S týmto odhalením prišiel bývalý poslanec Miroslav Beblavý. Ten navyše pred pár dňami upozornil na to, že ešte vlani prišiel s návrhom zákona, ktorý by v takýchto prípadoch umožnil neprávom získané tituly odobrať.

23. júna 2020

Kollár a Krištúfková majú spoločný problém: Ich práce majú...

Zdroj Pravda.sk - Domáce z dňa 23. 6. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Strana Spolu poukázala na to, že záverečná práca predsedu parlamentu Borisa Kollára je plagiát a Miroslav Beblavý to isté tvrdí o práci Petry Krištúfkovej.

VIDEO Škandál v Sme rodina narastá: Plagiátorstvu čelí...

Zdroj Topky z dňa 23. 6. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Dnes hnutie Sme rodina skutočne nemá svoj deň. Potom, ako sa prevalila kauza odpísanej záverečnej práce podpredsedníčky výboru sociálnych vecí Petry Krištúfkovej, na ktorú upozornil bývalý politik Miroslav Beblavý prichádza ďalší podnet zo strany SPOLU. Plagiátorstva sa totiž podľa nich mal dopustiť aj predseda parlamentu a šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár! Podozrenie však už padá aj na tretieho člena Sme rodina.

12. júna 2020

Rozbroje v SPOLU? Zo strany odchádzajú členovia: Ideologický...

Zdroj Topky z dňa 12. 6. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA – Po tohtoročných parlamentných voľbách sa zem poriadne zatriasla pod viacerými stranami. Nielen pod tými, ktoré roky vystupujú pod známou značkou, ale aj pod nováčikmi. Takmer vo všetkých z nich sa zmenilo vedenie a otázkou je ich budúcnosť. Výnimkou nie je ani strana SPOLU – očianska demokracia, ktorej tvárou bol Miroslav Beblavý. Novým predsedom sa stal aktivista Juraj Hipš a strana zozelenela. Reakciou bol vznik iniciatívy Občianski demokrati Slovenska, ktorú založil už bývalý člen SPOLU Slavomír Olšovský. Ide o skupinu ľudí, ktorá podporovala druhého kandidáta v boji o predsedu strany SPOLU Pavla Macka.

4. mája 2020

Uvoľniť či neuvoľniť? Odborníci radia: KORONAVÍRUS...

Zdroj Topky z dňa 4. 5. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Bývalý programový líder koalíciecie PS/SPOLU a ekonóm Miroslav Beblavý spolu s kolegami analyzovali ekonomickú situáciu na Slovensku, ktorú výrazne ovplyvnila kríza spôsobená pandémiou koronavírusu. Desiatky expertov odporúčajú, aby sa urýchlilo uvoľňovanie obmedzení.

25. apríla 2020

Strana Spolu – občianska demokracia má nového predsedu,...

Zdroj 24hod.sk z dňa 25. 4. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Delegáti sa dnešnom sneme strany Spolu - občianska demokracia zvolili za nového predsedu Juraja Hipša. Nahradil tak Miroslava Beblavého, ktorý sa po ...

Podporovateľ Valla Beblavý zarába na koronavíruse v hlavnom...

Zdroj Topky z dňa 25. 4. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Magistrát hlavného mesta sa nedávno chválil dokumentom s tromi scenármi možného vývoja pandémie koronavírusu v Bratislave a s dopadmi na obyvateľov. Kým iné mestá na podobných materiáloch pracujú so svojimi internými zamestnancami, aby ušetrili každý cent a ešte si aj vedenia miest znižujú platy, primátor Matúš Vallo si k spolupráci prizval Miroslava Beblavého (Spolu). A nebolo to zadarmo.

Konal sa snem mimoparlamentnej strany Spolu: Novým predsedom...

Zdroj Topky z dňa 25. 4. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Novým predsedom mimoparlamentnej strany Spolu sa v sobotu stal Juraj Hipš, ktorý vo funkcii nahradí doterajšieho predsedu Miroslava Beblavého. Snem strany sa v sobotu konal elektronicky, dôvodom je pandémia nového koronavírusu. 

23. apríla 2020

Blokáda parlamentu má dohru: Kollár rozhodol! Piatim...

Zdroj Topky z dňa 23. 4. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Bývalí poslanci Národnej rady (NR) SR Martin Poliačik, Jozef Mihál, Simona Petrík, Viera Dubačová a Alan Suchánek prídu o polovicu platu za apríl 2020, na ktorý majú nárok. Rozhodol o tom predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina). Exposlanci spolu s bývalým poslancom Miroslavom Beblavým boli vo februári vykázaní z rokovacej sály ešte predchádzajúcim predsedom NR SR Andrejom Dankom pre obštrukciu s obsadením rokovacieho pultu. Beblavý o polovicu platu nepríde, Kollár vyhovel jeho námietke.

2. apríla 2020

KORONAVÍRUS Beblavý má jasno: Toto je najohrozenejšia...

Zdroj Topky z dňa 2. 4. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Pandémia koronavírusu poznamenala celý svet. Aj Slovensko bojuje s ekonomickými problémami, z ktorých sa budeme ešte dlho spamätávať. Ohrozené sú takmer všetky skupiny. Bývalý politik Miroslav Beblavý si to uvedomuje, no jasne definoval, ktorá skupina je podľa neho najohrozenejšia.

23. marca 2020

Beblavý: Zachraňovať musíme nielen podnikateľov, pomáhať...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 23. 3. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Ekonóm a bývalý predseda Spolu Miroslav Beblavý zverejnil na Facebooku komentár, ako by mal podľa neho vyzerať antivírusový ekonomický balíček. Povedal, že po prečítaní návrhu 43 opatrení, ktoré zverejnil poslanec a šéf finančného výboru z SaS Marián Viskupič, má vážne obavy, či budú realizovateľné a najmä či pomôžu. Beblavý hovorí, že štát by nemal teraz pomáhať iba podnikateľom, ale […]

22. marca 2020

Politik Miroslav Beblavý: Nanič sú opatrenia, ku ktorým sa...

Zdroj Topky z dňa 22. 3. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA – Predstavitelia novej vlády zverejnili predbežný návrh 43 opatrení, ktorými chcú zmierniť ekonomické a sociálne dopady koronavírusu. Možno si ich prečítať napríklad tu. Nasledujúci text ako reakcia na vládny návrh vyjadruje osobné názory M. Beblavého z odborného hľadiska, nie je nijako spojený s politickou stranou SPOLU – občianska demokracia.

2. marca 2020

Lídri koalície PS-Spolu chcú vyvodiť politickú zodpovednosť

Zdroj SME | Aktuálne spravodajstvo. Najnovšie správy z domova - články z dňa 2. 3. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Miroslav Beblavý odchádza z politiky.

1. marca 2020

Facka Beblavému. Po 18 rokoch je bez funkcie

Zdroj Slovensko z dňa 1. 3. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

PS/Spolu tvrdili, že idú vymeniť starých politikov, ale Miroslav Beblavý čelil kritike, že on je vlastne v politike tiež pridlho.

26. februára 2020

VOĽBY 2020 Michal Truban v ankete: Po vražde novinára sa...

Zdroj Topky z dňa 26. 2. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Prišiel z IT okruhov ako mladý programátor, venoval sa web supportu vo svojej firme. Vstúpil do politiky a vlani bol zvolený za predsedu Progresívneho Slovenska a nahradil tak Ivana Štefunka. Medzičasom čelil tzv. drogovej kauze, ktorá naňho vyplávala z minulosti najskôr formou videí z prednášok študentom a potom aj cez jeho fórum, kde sa ponáhľal predať "5 gramov bieleho". Spolu s lídrom strany Spolu Miroslavom Beblavým idú do volieb na jednom koni. Toto je predseda koalície Progresívne Slovensko - Spolu - Občianska demokracia - Michal Truban.

25. februára 2020

Beblavý vyhlásil, že budú pokračovať v obštrukcii. Na...

Zdroj Slovensko z dňa 25. 2. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Miroslav Beblavý vyjadril veľké poľutovanie nad tým, že poslanci za Sme rodina pomohli naplniť kvórum, keďže sa prezentovali.

22. februára 2020

Tortoví rebeli sadli Ficovi a Dankovi na lep: Len naťahujú...

Zdroj Topky z dňa 22. 2. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA – Nezaradení poslanci okolo Miroslava Beblavého svojou tortovou obštrukciou podľa publicistu Juraja Hrabka sadli na lep predsedovi parlamentu Andrejovi Dankovi a lídrovi Smeru Robertovi Ficovi. Blokádu poslanci ukončili počas prejavu premiéra Petra Pellegriniho, ktorý rečnil od provizórneho pultu. Zo sály protestne odišli.

Sociálne opatrenia sme predložili kvôli opozícii! Tomáš sa...

Zdroj Topky z dňa 22. 2. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Mimoriadna schôdza parlamentu bola zvolaná a otvorená nezákonne. Uviedol Miroslav Beblavý z koalície PS/SPOLU. Erik Tomáš zo Smeru tieto tvrdenia odmieta, podľa jeho názoru stranu Smer viedlo k presadeniu 13. dôchodku či dvojnásobných rodinných prídavkov správanie sa opozície. Parlament nebol v závere uplynulého pracovného týždňa uznášaniaschopný.

20. februára 2020

Cigániková ukázala Vaľovej obscénne gesto. Tá si vyprosuje,...

Zdroj Slovensko z dňa 20. 2. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Od utorka blokovala šestica poslancov PS/Spolu na čele s Miroslavom Beblavým rokovanie parlamentu.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.