Index vplyvu Miroslav Beblavý - Index vplyvu v politike

 
 

Doc. Ing. Miroslav Beblavý, PhD. (* 6. január 1977, Bratislava) je slovenský politik a vedec, poslanec Národnej rady SR a líder strany SPOLU – občianska demokracia. Do politiky vstúpil v roku 2002 ako štátny tajomník na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny. Neskôr bol poslancom za SDKÚ – DS. Dňa 12. decembra 2013 zo strany vystúpil a v parlamente pôsobil ako nezaradený poslanec.

V roku 2014 vstúpil do strany #SIEŤ. Na ustanovujúcom sneme bol zvolený za podpredsedu. Po voľbách v roku 2016 na svoju funkciu rezignoval.[4] Zostal v NR SR ako nezaradený poslanec. Na jar 2017 sa spojil s Jozefom Mihálom, Katarínou Macháčkovou a Simonou Petrík, s ktorými založili stranu SPOLU – občianska demokracia.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Beblav%C3%BD

 

Kotlebovci prišli na diskusiu PS/SPOLU: FOTO Mali pripravené otázky a kričali Na stráž!

BRATISLAVA - Niekoľko členov koalície PS/SPOLU vrátane Michala Trubana a Miroslava Beblavého odcestovalo na východ. Okrem iných akcií sa zúčastnili aj niekoľkých zhromaždení kotlebovcov. Zdá sa, že sympatizanti ĽSNS im to chceli vrátiť. Rozhodli sa prísť na jednu z diskusií. Nič nenechali na náhodu! Otázky mali pripravené vopred.

Miroslav Beblavý aktuálne...

Poradie: 11Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
18.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
11.11Vplyv / význam rastie
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
15.13Vplyv / význam rastie
 

Ako Miroslav Beblavý vplýva na nás posledný týždeň


Ako Miroslav Beblavý vplýva na nás posledný mesiac

Ako Miroslav Beblavý vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Miroslav Beblavý v poslednej dobe

 

24. januára 2020

Kotlebovci prišli na diskusiu PS/SPOLU: FOTO Mali pripravené...

Zdroj Topky z dňa 24. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Niekoľko členov koalície PS/SPOLU vrátane Michala Trubana a Miroslava Beblavého odcestovalo na východ. Okrem iných akcií sa zúčastnili aj niekoľkých zhromaždení kotlebovcov. Zdá sa, že sympatizanti ĽSNS im to chceli vrátiť. Rozhodli sa prísť na jednu z diskusií. Nič nenechali na náhodu! Otázky mali pripravené vopred.

19. januára 2020

Kollár má podmienky pre vstup do koalície. Beblavý chce...

Zdroj Pravda.sk - Domáce z dňa 19. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

V relácii televízie TA3 V politike diskutovali líder hnutia Sme rodina Boris Kollár a predseda strany Spolu-OD Miroslav Beblavý.

VOĽBY 2020 Kollárove podmienky a Beblavého túžba po zmene...

Zdroj Topky z dňa 19. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár má niekoľko zásadných podmienok na vstup do povolebnej koalície, vylúčil však stranu Smer-SD a ĽSNS. Povedal to v diskusnej relácii televízie TA3 V politike. Predseda strany Spolu - občianska demokracia Miroslav Beblavý považuje za kľúčovú skôr celkovú zmenu systému na Slovensku. Obaja politici sa zhodli na tom, že je potrebné urobiť zásadné reformy v zdravotníctve, školstve či v justícii.

18. januára 2020

Prepustenie Trnku? Buď je to procesná finta, alebo zlyhanie,...

Zdroj Slovensko z dňa 18. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Nad konaním prokurátora, ktorý nevidel dôvody na Trnkovu väzbu, Miroslavovi Beblavému "zostáva rozum stáť."

Generálny prokurátor nemôže v kancelárii využívať skrytú...

Zdroj Pravda.sk - Domáce z dňa 18. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Hosťami diskusnej relácie RTVS Sobotné dialógy boli predseda NR SR a SNS Andrej Danko a predseda PS/Spolu Miroslav Beblavý.

13. januára 2020

PS-Spolu podáva na Pentu podnety na prokuratúru a finančnú...

Zdroj Topky z dňa 13. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Mimoparlamentná koalícia Progresívne Slovensko (PS)-Spolu podáva na skupinu Penta podnety na prokuratúru a finančnú správu. Týkať sa majú podnikania súkromnej zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorej je jediným akcionárom. Lídri Michal Truban a Miroslav Beblavý o tom informovali na pondelkovom zhromaždení pred sídlom Penty v Bratislave.

8. januára 2020

Truban s Beblavým chcú Haščákovi a jeho kumpánom ukázať, že...

Zdroj 24hod.sk z dňa 8. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

Predstavitelia koalície Progresívne Slovensko (PS)/Spolu Michal Truban a Miroslav Beblavý organizujú v Bratislave protest s názvom Berieme si späť naše peniaze. Ako informovali na sociálnej sieti ...

Politológ o odstrčení Kollára z opozície: Málokto uverí, že...

Zdroj Topky z dňa 8. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Kiskovho novoročného obeda sa zúčastnili len pozvaní. A to Miroslav Beblavý, Michal Truban (PS/Spolu), Richard Sulík (SaS) a šéf KDH Alojz Hlina. Borisa Kollára exprezident nepozval a Igor Matovič sa nezúčastnil. Dostal vraj správu, keď už nebolo možné reagovať. Ako situáciu v opozícií vidí politológ z Ekonomickej univerzity v Bratislave Radoslav Štefančík. Prečo Kollára podľa neho ignorujú a ako vidí pozíciu Matoviča v opozícií a budúcej koalícií.

7. januára 2020

Opoziční lídri sa zhodli: VIDEO My sme alternatíva! Matovič...

Zdroj Topky z dňa 7. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Andrej Kiska pozval lídrov opozičných demokratických strán na novoročný obed. Zúčastnili sa na ňom lídri koalície PS/SPOLU Michal Truban a Miroslav Beblavý, líder SaS Richard Sulík a šéf KDH Alojz Hlina.Kiska po stretnutí povedal, že sa zhodli na tom, že pre novú vládu musia byť prioritou spravodlivosť, školstvo a zdravotníctvo. Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič sa obeda nezúčastnil. Borisa Kollára nepozvali.

1. januára 2020

Miroslav Beblavý sumarizuje rok 2019: Toto sú podľa neho...

Zdroj Topky z dňa 1. 1. 2020  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - Ľudia nebývajú dokonalí a to isté platí o politikoch. Svoje podstatné chyby počas roka 2019 dal na sociálnej sieti dohromady aj programový líder PS/Spolu Miroslav Beblavý. Sumarizuje v ňom za asistencie niektorých vtipných obrázkov najhoršie politické prehrešky, ktorých sa ako koalícia vraj dopustili.

31. decembra 2019

Rodina Beblavých mala cez víkend slávnostnú večeru: FOTO...

Zdroj Topky z dňa 31. 12. 2019  •  Miroslav Beblavý  •  0

BRATISLAVA - U rodiny Beblavých to cez uplynulý víkend bolo skutočné pestré. Člen paktu o neútočení si totiž dali slávnostnú večeru s rodinou, na ktorú prišiel aj ďalší člen spomínaného paktu - líder KDH Alojz Hlina s manželkou Martinou. Miroslavovi Beblavému z PS/Spolu ale nebolo všetko jedno, pretože stál zoči-voči profesionálom.

23. decembra 2019

"Čakajú, že cez Vianoce sa im to prepečie." Vláda chce kúpiť...

Zdroj Slovensko z dňa 23. 12. 2019  •  Miroslav Beblavý  •  0

Michal Truban a Miroslav Beblavý adresovali premiérovi Petrovi Pellegrinimu adresovali výzvu, aby zastavil kúpu budovy.

16. decembra 2019

Koalícia PS/Spolu podá podnet na ministra Richtera za letáky

Zdroj 24hod.sk z dňa 16. 12. 2019  •  Miroslav Beblavý  •  0

Na archívnej snímke (vľavo) Miroslav Beblavý (SPOLU-OD) a Michal Truban (Progresívne Slovensko).

8. decembra 2017

Krok, ktorý nikto nečakal! Nahnevaný Fico šokuje: Nemám na...

Zdroj RSS - Správy z dňa 8. 12. 2017  •  Miroslav Beblavý  •  0

Premiér Robert Fico uvažuje o zrušení 30-eurových poplatkov u lekárov, ktorí ošetria pacienta mimo svojich ordinačných hodín. Len predvčerom prijaté opatrenie však premiér považuje stále za správne. Zrušiť ho chce vraj len preto, aby opozícia nemohla klamať. Nezaradený poslanec Miroslav Beblavý nad jeho krokmi krúti hlavou.
 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.