Index vplyvu Zuzana Martináková - Index vplyvu v politike

 
 

Rádio Aktual angažovalo mnohé známe hlasy, aj Štefucu či Martinákovú

Pripravované Rádio Aktual už spustilo skúšobné vysielanie a oznámilo základ zostavy ľudí, s ktorými počíta vo vysielaní. Medzi moderátormi sú aj bývalý hlas Rádia Vlna Alex Štefuca, niekdajšia politička Zuzana Martináková či dlhoročná tvár RTVS Marta Jančkárová.

Zuzana Martináková aktuálne...

Poradie: 11Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
 

Ako Zuzana Martináková vplýva na nás posledný mesiac

Ako Zuzana Martináková vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Zuzana Martináková v poslednej dobe

 

1. mája 2017

Rádio Aktual angažovalo mnohé známe hlasy, aj Štefucu či...

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 1. 5. 2017  •  Zuzana Martináková  •  7

Pripravované Rádio Aktual už spustilo skúšobné vysielanie a oznámilo základ zostavy ľudí, s ktorými počíta vo vysielaní. Medzi moderátormi sú aj bývalý hlas Rádia Vlna Alex Štefuca, niekdajšia politička Zuzana Martináková či dlhoročná tvár RTVS Marta Jančkárová.

21. októbra 2016

Kto dal policajtom indície o uplácaní poslancov?

Zdroj domov.sme.sk z dňa 21. 10. 2016  •  Zuzana Martináková  •  10

O úplatkoch sa pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.

20. októbra 2016

Martinákovej manžel sa vracia do veľkej politiky: Bude...

Zdroj RSS - Správy z dňa 20. 10. 2016  •  Zuzana Martináková  •  9

Budú sa kvôli politike hádať? O návrate bývalého novinára Mariána Bednára do veľkej politiky sme informovali už včera. Na úrad vlády má nastúpiť ako nová posila mediálneho tímu, ktorý buduje premiérov poradca Erik Tomáš. Bednárova manželka Zuzana Martináková však pôsobí na opačnom politickom póle.

25. augusta 2016

Martináková sa vracia! Keď zistíte, ku komu sa pridala,...

Zdroj RSS - Správy z dňa 25. 8. 2016  •  Zuzana Martináková  •  9

Keď jej to nevyšlo v politike priamo, skúša to aspoň ako poradkyňa. Slovensko si Zuzanu Martinákovú pamätá ako političku, ktorá stála po boku expremiéra Mikuláša Dzurindu. Dnes o nej v politike už nepočuť. Zrieknuť sa jej však zrejme úplne nedokázala. Radí poslankyni z Kollárovej rodiny.

10. apríla 2013

Poradkyňa pre všetko: Martináková sa vyzná v sociálnej...

Zdroj RSS - Správy z dňa 10. 4. 2013  •  Zuzana Martináková  •  32

Potenciál Zuzany Martinákovej využíva ministerstvo práce na sto percent. Rezort doteraz tvrdil, že bývalá poslankyňa za SDKÚ a neskôr zakladateľka Slobodného fóra poskytuje konzultácie iba v sociálnej oblasti. Podľa našich informácií to nie je všetko.

9. apríla 2013

Kariéra u Richtera? Martináková pracuje pre rezort práce

Zdroj RSS - Správy z dňa 9. 4. 2013  •  Zuzana Martináková  •  28

Tá sa vie obracať! Nevyšla jej politická kariéra, tak sa vrhá do odborných vôd. Podľa našich informácií Zuzana Martináková totiž spolupracuje s ministerstvom práce, ktorému šéfuje Ján Richter zo Smeru. Martináková pritom ešte nedávno propagovala skôr pravicové myšlienky.

9. marca 2013

Cynická obluda: Nezabúdajte na Zuzanu!

Zdroj SME online z dňa 9. 3. 2013  •  Zuzana Martináková  •  38

Starosti Zuzany Martinákovej. Lacné vtipy na úrovni ich autora.

18. februára 2012

Martináková: Zisk zdravotných poisťovní treba zakázať

Zdroj Topky z dňa 18. 2. 2012  •  Zuzana Martináková  •  28

BRATISLAVA - Verejné zdravotné poistenie nesmie byť predmetom zisku a vlastníctva súkromných poisťovní a iných finančných inštitúcií. Zisk zdravotných poisťovní by sa preto mal obmedziť alebo, ak to umožní legislatíva, zrušiť. Myslí si to predsedníčka mimoparlamentnej strany Robíme to pre deti - SF (RTPD - SF) Zuzana Martináková.

17. februára 2012

Zuzana Martináková chce ísť s Matovičom na detektor lži

Zdroj 24hod.sk z dňa 17. 2. 2012  •  Zuzana Martináková  •  30

Predsedníčka strany Robíme to pre deti - SF Zuzana Martináková by šla na detektor lži. "Zdá sa mi to ako dosť dobrý spôsob na to, ako oddeliť zrno od plevela," uviedla ...

Martináková sa ponúkla Matovičovi na detektor lži

Zdroj Topky z dňa 17. 2. 2012  •  Zuzana Martináková  •  31

BRATISLAVA - Predsedníčka strany Robíme to pre deti - SF Zuzana Martináková by šla na detektor lži. "Zdá sa mi to ako dosť dobrý spôsob na to, ako oddeliť zrno od plevela," uviedla dôvod podpory myšlienky šéfa Obyčajných ľudí a nezávislých osobností Igora Matoviča.

27. januára 2012

Na rovinu: Robíme to pre deti - SF a Strana zelených

Zdroj SME online z dňa 27. 1. 2012  •  Zuzana Martináková  •  31

Čo chcú presadiť po voľbách a kto ich platí? V debate s Jurajom Hrabkom povedali na rovinu Zuzana Martinákova (Robíme to pre deti – SF) a Braňo Král ...

15. marca 2009

Rozhodnú Gemerčania 21. marca 2009, kto bude prezidentom...

Zdroj Ondrej DOBOŠ-MAJ GEMER z dňa 15. 3. 2009  •  Zuzana Martináková  •  30

Aj občania Gemera pristúpia 21. marca 2009 k volebným urnám, aby preukázali, ktorému z kandidátov prejavujú najväčšiu dôveru, aby sa mohol stať prezidentom Slovenskej republiky. Na post prezidenta SR kandidujú: Dagmar Bollová, súčasný prezident SR Ivan Gašparovič, ktorého podporuje Smer-SD a SNS, predsedníčka Slobodného fóra Zuzana Martináková, kandidát ĽS-HZDS Milan Melník, kandidát Konzervatívnych demokratov Slovenska František Mikloško, spoločná kandidátka opozície Iveta Radičová a kandidát Komunistickej strany Slovenska Milan Sidor.

11. júla 2006

Róbert Kotian: Opaterný poškodil SF strašným spôsobom

Zdroj Blog: Karol Sudor z dňa 11. 7. 2006  •  Zuzana Martináková  •  28

Po prečítaní rozhovoru s Branislavom Opaterným mi napísal, že sa nemôže zbaviť dojmu o mojej informačnej podvýživenosti. Kvôli objektivite a vzhľadom na vyslovené Opaterného obvinenia na adresu Zuzany Martinákovej som ponúkol priestor na vyjadrenie aj jej. Na telefonáty nereagovala, neskôr sa ozval on ako hovorca Slobodného fóra a povedal, že Martináková mi osobný rozhovor neposkytne, pretože sa nechce k Opaternému vyjadrovať. On bol ochotný na moje otázky odpovedať, ale iba prostredníctvom mailu.

Róbert Kotian: Opaterný poškodil SF strašným spôsobom (sudor)

Zdroj Blog z dňa 11. 7. 2006  •  Zuzana Martináková  •  20

Po prečítaní rozhovoru s Branislavom Opaterným mi napísal, že sa nemôže zbaviť dojmu o mojej informačnej podvýživenosti. Kvôli objektivite a vzhľadom na vyslovené Opaterného obvinenia na adresu Zuzany Martinákovej som ponúkol priestor na vyjadrenie aj jej. Na telefonáty nereagovala, neskôr sa ozval on ako hovorca Slobodného fóra a povedal, že Martináková mi osobný rozhovor neposkytne, pretože sa nechce k Opaternému vyjadrovať. On bol ochotný na moje otázky odpovedať, ale iba prostredníctvom mailu. Bývalý komentátor denníka SME, bývalý komentátor + redaktor týždenníka Formát a bývalý šéfredaktor týždenníka Domino fórum, dnes politik v tričku Slobodného fóra - Róbert Kotian.

4. júla 2006

Branislav Opaterný: Martináková je už ako Dzurinda

Zdroj Blog: Karol Sudor z dňa 4. 7. 2006  •  Zuzana Martináková  •  30

V roku 1985 vyštudoval Matematicko-fyzikálnu fakultu, odbor jadrová fyzika. Robil programátora, pracoval v Nemecku pre firmu SAP, neskôr začal podnikať v oblasti logistiky a informačných technológií. Cez ANO vstúpil do politiky, stal sa štátnym tajomníkom Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií, po sporoch s Pavlom Ruskom sa stal nezávislým poslancom, aby neskôr vstúpil do Slobodného fóra. Tesne pred voľbami ho predsedníčka Zuzana Martináková vyhodila z volebnej kandidátky kvôli rozporom v ...

Branislav Opaterný: Martináková je už ako Dzurinda (sudor)

Zdroj Blog z dňa 4. 7. 2006  •  Zuzana Martináková  •  19

V roku 1985 vyštudoval Matematicko-fyzikálnu fakultu, odbor jadrová fyzika. Robil programátora, pracoval v Nemecku pre firmu SAP, neskôr začal podnikať v oblasti logistiky a informačných technológií. Cez ANO vstúpil do politiky, stal sa štátnym tajomníkom Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií, po sporoch s Pavlom Ruskom sa stal nezávislým poslancom, aby neskôr vstúpil do Slobodného fóra. Tesne pred voľbami ho predsedníčka Zuzana Martináková vyhodila z volebnej kandidátky kvôli rozporom v strane. Prečo odišiel z ANO, prečo neuspel ani v Slobodnom fóre, aké bolo pozadie problémov v strane, o „transparentnosti“ v jej vnútri a ďalších veciach som sa zhováral s Branislavom Opaterným. 
 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.