O vplyve / význame

 

Vplyv / význam osobnosti, predmetu, témy, udalosti

Vplyv / význam

Miera prihliadania / miera brania do úvahy širokej skupiny ľudí na názory / činy konkrétnej osobnosti. Množstvo vlastností / názorov, ktoré široká skupina ľudí preberá od konkrétnej osobnosti.

Index vplyvu

Merná jednotka vplyvu / číselné vyjadrenie množstva vplyvu. Čím vyšší index vplyvu, tým väčší vplyv / dopad na širokú skupinu ľudí.

Vlastnosť byť vplyvný / významný

Niečo / niekto je vplyvný / významný, ak má index vplyvu vysoký.

Vplyv / význam na "Kto hýbe Slovenskom"

Index vplyvu

Index vplyvu sa počíta na základe počtu článkov vybraných internetových zdrojov, ktoré o danej osobnosti píšu. Čím viac sa o osobnosti píše, tým viac ľudí sa o nej dozvie. Osobnosť sa stáva známa/významná.

Internetové zdroje

Popularita osobnosti, predmetu, témy, udalosti

Popularita

Miera/množstvo priazne/náklonnosti širokej skupiny ľudí ku konktétnej osobnosti, predmetu, téme, udalosti. Popularitu môžeme definovať aj ako pozitívny vplyv.

Index popularity

Jednotka popularity / číselné vyjadrenie množstva popularity.

Vlastnosť byť populárny

Niečo / niekto je populárny, ak má index popularity vysoký.

Vlastnosť byť nepopulárny

Niečo / niekto je nepopulárny, ak má index popularity nízky až nulový.

Popularita a čas

Popularita je závislá na čase. Čo je dnes populárne, už zajtra nemusí byť. A naopak, čo dnes populárne nie, môže byť zajtra.

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.