Index vplyvu Peter Pellegrini - Index vplyvu v politike

Peter Pellegrini
 
 

Prieskum k hráčom z KHL: väčšina nesúhlasí s ich neúčasťou. Chcú ich hlavne starší muži a voliči koaličných strán


Väčšina slovenskej spoločnosti nesúhlasí s tým, že hokejisti z KHL nehrali na uplynulých majstrovstvách sveta. Ide hlavne o starších mužov a voličov strán súčasnej koalície, Republiky a z prezidentských volieb voličov Petra Pellegriniho. Voliči súčasnej opozície, Demokratov a Ivana Korčoka s neúčasťou hokejistov z ruskej ligy vo veľkej väčšine súhlasia. Akousi odchýlkou od aktuálneho mocenského prerozdelenia sú voliči KDH, ktorí majú v tejto otázke bližšie […]

Peter Pellegrini aktuálne...

Poradie: 6Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
3.7Vplyv / význam klesá
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
3.37Vplyv / význam rastie
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
2.663Vplyv / význam rastie
 

Ako Peter Pellegrini vplýva na nás posledný týždeň


Ako Peter Pellegrini vplýva na nás posledný mesiac

Ako Peter Pellegrini vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Peter Pellegrini v poslednej dobe

 

26. mája 2024

Prieskum k hráčom z KHL: väčšina nesúhlasí s ich neúčasťou....

Zdroj Šport a pohyb – Denník N z dňa 26. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Väčšina slovenskej spoločnosti nesúhlasí s tým, že hokejisti z KHL nehrali na uplynulých majstrovstvách sveta. Ide hlavne o starších mužov a voličov strán súčasnej koalície, Republiky a z prezidentských volieb voličov Petra Pellegriniho. Voliči súčasnej opozície, Demokratov a Ivana Korčoka s neúčasťou hokejistov z ruskej ligy vo veľkej väčšine súhlasia. Akousi odchýlkou od aktuálneho mocenského prerozdelenia sú voliči KDH, ktorí majú v tejto otázke bližšie […]

25. mája 2024

Pellegrini bude rešpektovať odporúčania, kde má počas...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 25. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

Zvolený prezident Peter Pellegrini bude rešpektovať odporúčania úradu pre ochranu ústavných činiteľov v súvislosti s jeho bývaním.

Zvolený prezident Peter Pellegrini bude bývať podľa...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 25. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Potrebu riešenia otázky bývania troch najvyšších ústavných činiteľov otvoril v uplynulých dňoch minister vnútra Matúš Šutaj Eštok .

24. mája 2024

Nástupca Petra Pellegriniho na čele strany Hlas je známy

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 24. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Meno Pellegriniho nástupcu hľadali od prezidentských volieb, v ktorých zvíťazil predseda Hlasu a následne sa rozhodol, že sa zo straníckej politiky stiahne a bude nadstraníckou hlavou štátu. Hlas si ďalej nárokuje post predsedu Národnej rady Slovenskej republiky. V koalícii chce presadiť Richarda Rašiho.

Za predsedu Hlasu snem zvolí Šutaja Eštoka, odporúča ho...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 24. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Novým predsedom Hlasu sa s veľkou pravdepodobnosťou stane generálny manažér strany a minister vnútra Matúš Šutaj Eštok. Od svojho zvolenia za prezidenta ho do tejto funkcie odporúča Peter Pellegrini a v piatok to spravilo aj predsedníctvo strany. Šutaj Eštok nemal v druhej najsilnejšej vládnej strane reálneho protikandidáta. Jeho zvolenie na straníckom sneme v Košiciach na budúcu sobotu bude už len formalitou. […]

23. mája 2024

Zomrel otec zvoleného prezidenta Petra Pellegriniho, bojoval...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 23. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

V jednej z bratislavských nemocníc zomrel Otto Pellegrini.

Zomrel otec zvoleného prezidenta Petra Pellegriniho

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 23. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Pellegriniho otca trápilo ťažké ochorenie.

22. mája 2024

V českej obci Hradištko začali s tlačou prezidentských...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 22. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Novozvolený prezident Peter Pellegrini plánuje aj autogramiádu v Banskej Bystrici.

21. mája 2024

Robert Kaliňák po atentáte ukázal, že bol korunným princom...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 21. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Kaliňák nemusí byť ani zvoleným prezidentom, no aj tak bude mať stále väčšiu politickú váhu ako Peter Pellegrini, ktorého autorita vždy vyplývala iba z jeho funkcie.

20. mája 2024

Stretnutie prezidentky Čaputovej a Petra Pellegriniho s...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 20. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Zuzana Čaputová je naďalej presvedčená, že najdôležitejšie je upokojiť spoločenskú situáciu. Rešpektuje, že si to vyžaduje nielen čas, ale aj trpezlivosť, uviedol jej hovorca.

Plánované stretnutie lídrov parlamentných strán sa v utorok...

Zdroj Topky z dňa 20. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

BRATISLAVA - Stretnutie prezidentky SR Zuzany Čaputovej a zvoleného prezidenta Petra Pellegriniho so zástupcami parlamentných strán sa v utorok (21. 5.) popoludní neuskutoční. O prípadnom novom termíne budú včas informovať. Informoval o tom prezidentkin hovorca Martin Strižinec.

19. mája 2024

Okrúhly stôl politických strán zrejme nebude. Nedozrel ešte...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 19. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Je falošné tvrdiť, že nejaké stretnutie v utorok, by zmierilo spoločnosť, povedal predseda SNS Andrej Danko v diskusnej relácii. Jediným partnerom na diskusiu je pre neho vraj Robert Fico, nie prezidentka Čaputová.

Danko prezradil najbližšie plány: Rokovanie parlamentu aj...

Zdroj Topky z dňa 19. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

BRATISLAVA - Predseda SNS Andrej Danko očakával, že utorkový okrúhly stôl lídrov politických strán nebude. Podľa neho nie je priestor niekoho obviňovať, ale ani hovoriť o generálnych gestách zmierenia. Zvolenému prezidentovi Petrovi Pellegrinimu poďakoval, že "cúvol". Povedal to v nedeľnej diskusnej relácii TA3 V Politike. Podľa lídra KDH Milana Majerského treba zmierenie a upokojenie v krajine, hnutie bolo na okrúhly stôl pripravené. Obáva sa však, že politici budú situáciu eskalovať.

Pellegrini to povedal jasne: Na okrúhly stôl predsedov strán...

Zdroj Topky z dňa 19. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

BRATISLAVA - Už sú to štyri dni, čo bol spáchaný atentát na premiéra Roberta Fica, ktorý sa z neho aktuálne spamätáva v banskobystrickej nemocnici. Atentátnik Juraj Cintula mu spôsobil viaceré zranenia, pre ktoré premiér podstúpil dve operácie a je naďalej vo vážnom stave. Odchádzajúca prezidentka Zuzana Čaputová a zvolený prezident Peter Pellegrini chceli upokojiť vášne, ktoré vznikli po atentáte a lídrov politických strán zavolali za okrúhly stôl. Teraz však priznal, že na jeho uskutočnenenie ešte zrejme nedozrel čas.

18. mája 2024

Atentát na Roberta Fica: SNS reaguje na plánované stretnutie...

Zdroj Topky z dňa 18. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

BRATISLAVA - Koaličná SNS zvolala na pondelok (20. 5.) svoj poslanecký klub, pričom očakáva definitívne stanovisko od Smeru-SD o účasti alebo neúčasti na stretnutí, na ktoré po atentáte na premiéra Roberta Fica (Smer-SD) pozvala politické strany prezidentka Zuzana Čaputová a jej nástupca Peter Pellegrini. Informovala hovorkyňa strany Zuzana Škopcová.

17. mája 2024

Robert Kaliňák rozumie pozvaniu prezidentky, ešte sa o tom s...

Zdroj Topky z dňa 17. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

BRATISLAVA - Minister obrany a podpredseda vlády Robert Kaliňák (Smer-SD) zatiaľ nepovedal, či sa Smer-SD zúčastní na stretnutí, na ktoré po atentáte na premiéra Roberta Fica (Smer-SD) pozvala prezidentka Zuzana Čaputová a jej nástupca Peter Pellegrini politické strany. Výzve rozumie, no s kolegami ani premiérom o tom ešte nehovoril. Uviedol to na piatkovej tlačovej konferencii pred banskobystrickou nemocnicou.

Bývalý stranícky šéf Roberta Fica z SDĽ kritizuje Blahu a...

Zdroj Topky z dňa 17. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

BRATISLAVA - Atentát na premiéra Roberta Fica vybičoval emócie a atmosféru v spoločnosti. Prezidentka Zuzana Čaputová spolu s novozvoleným prezidentom Petrom Pellegrinim chcú spoločnosť upokojiť a spolu so všetkými politickými stranami v parlamente odmietnuť násilie. Na vlnu vynášania súdov, schvaľovania atentátu zareagovala aj polícia. Bývalý ľavicový politik a diplomat Peter Weiss v súvislosti s polarizáciou spoločnosti nepriamo poukázal na neprimerané reakcie podpredsedov parlamentu Andreja Danka (SNS) a Ľuboša Blahu (Smer-SD). Podľa neho eskalácia konfrontácie nebude mať víťaza.

Pre schvaľovanie atentátu už zasahovala NAKA! Ostrá REAKCIA...

Zdroj Topky z dňa 17. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

BRATISLAVA - Polícia prešetruje zhruba 40 prípadov šírenia nenávisti na sociálnych sieťach, pričom NAKA už zasahovala asi v 5 prípadoch schvaľovania atentátu na premiéra Roberta Fica. Informoval o tom v TA3 minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) s tým, že ľudí predviedli na policajnú stanicu. Podľa jeho slov ten, kto napíše, že „atentátnik mal dokončiť vraždu premiéra,“ bude niesť zodpovednosť za svoje vyjadrenia. Víta iniciatívu prezidentky Zuzany Čaputovej a novozvoleného Petra Pellegriniho, že je čas si sadnúť za okrúhly stôl a upokojiť atmosféru v spoločnosti. Minister v štúdiu Ta3 však opakovane obviňoval médiá a opozičných politikov.

16. mája 2024

Hlas príde na schôdzku lídrov strán, ktoré žiadajú Zuzana...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 16. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1


Čaputová spoločne so svojím nástupcom Pellegrinim pozvú do Prezidentského paláca lídrov všetkých parlamentných politických strán.

15. mája 2024

Politici sú po útoku na Fica šokovaní. Čaputová: Brutálny...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 15. 5. 2024  •  Peter Pellegrini  •  1

Streľba na premiéra ako na jedného z najvyšších ústavných činiteľov je bezprecedentným ohrozením slovenskej demokracie, uviedol Peter Pellegrini.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.