Index vplyvu Robert Kaliňák - Index vplyvu v politike

Robert Kaliňák
 
 

JUDr. Robert Kaliňák (* 11. máj 1971) je slovenský politik. Je poslancom NR SR a bývalý podpredseda vlády a minister vnútra. Kaliňák je podpredseda strany SMER - sociálna demokracia.

Rober Kaliňák pracoval v rokoch 1992 až 1995 ako asistent v komerčno-právnej kancelárii. V roku 1995 absolvoval Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Od skončenia školy do roku 1999 pôsobil v advokátskej kancelárii Majeríkova and Partners ako koncipient. Následne až do roku 2002 pracoval v advokátskej kancelárii Majeríková-Kaliňák-Koštial-Turčan v Bratislave.

 

Šokujúce obvinenie exministra Naďa: Rusko chce vraj zmanipulovať voľby v prospech Smeru

BRATISLAVA - Najvyšší ústavní činitelia dostali zo zahraničia spravodajskú informáciu o snahe zmanipulovať voľby zo strany Ruska. V relácii Na telo TV Markíza to vyhlásil poslanec Národnej rady SR za mimoparlamentnú stranu Demokrati Jaroslav Naď, podľa ktorého mal konkrétny občan dostať finančnú odmenu za manipuláciu volieb v prospech strany Smer-SD. Exminister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) to vylúčil, tvrdenie označil za "bláboly". Manipulácie volieb sa však obáva tiež, a to pre postupnú elektronizáciu volebných systémov.

Robert Kaliňák aktuálne...

Poradie: 10Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
17.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
10.64Vplyv / význam rastie
 

Ako Robert Kaliňák vplýva na nás posledný mesiac

Ako Robert Kaliňák vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Robert Kaliňák v poslednej dobe

 

28. mája 2023

Šokujúce obvinenie exministra Naďa: Rusko chce vraj...

Zdroj Topky z dňa 28. 5. 2023  •  Robert Kaliňák  •  0

BRATISLAVA - Najvyšší ústavní činitelia dostali zo zahraničia spravodajskú informáciu o snahe zmanipulovať voľby zo strany Ruska. V relácii Na telo TV Markíza to vyhlásil poslanec Národnej rady SR za mimoparlamentnú stranu Demokrati Jaroslav Naď, podľa ktorého mal konkrétny občan dostať finančnú odmenu za manipuláciu volieb v prospech strany Smer-SD. Exminister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) to vylúčil, tvrdenie označil za "bláboly". Manipulácie volieb sa však obáva tiež, a to pre postupnú elektronizáciu volebných systémov.

28. apríla 2023

Kaliňák v Ide o pravdu: Kukláči mi denne doručujú pozvánky...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 28. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  0

Robert Kaliňák sa vracia do politiky. Tvrdí, že pre katastrofálne fungovanie tejto vlády a "ruky do práce je treba priložiť vždy". Pokoj je to, čo Slovensko potrebuje, povedal.

21. apríla 2023

Ako Fico vymaľoval na Súmračnej. Fakty vyvracajú jeho...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 21. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  1


Detailne sme sa pozreli na nahrávky a prepisy, ktoré podľa Roberta Fica a Roberta Kaliňáka predstavujú nezvratný a kľúčový dôkaz o manipulovaní ich vyšetrovania.

6. apríla 2023

Odmietnutie obžaloby na Kaliňáka a Brhela: Zareagoval aj...

Zdroj Topky z dňa 6. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2

BRATISLAVA - Sudca Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici odmietol v pondelok obžalobu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry na exministra vnútra Roberta Kaliňáka a podnikateľa Jozefa Brhela st. za zločin podplácania. Vec vracia prokurátorovi, pretože zistil závažné procesné chyby, najmä porušenie práva na obhajobu. K odmietnutiu obžaloby sa vyjadril aj Úrad špeciálnej prokuratúry.

5. apríla 2023

Prečo Robert Kaliňák neposilňuje dôveru v štát (komentár...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 5. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2


Robert Fico si robí prostredníctvom súdov kampaň zadarmo.

Prečo sudca odmietal obžalobu na Kaliňáka a Brhela? Chyby...

Zdroj Topky z dňa 5. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2

BANSKÁ BYSTRICA - Samosudca Špecializovaného trestného súdu odmietol obžalobu na exministra vnútra Roberta Kaliňáka a oligarchu Jozefa Brhela. V uznesení konštatuje viaceré závažné pochybenia.

4. apríla 2023

O obžalobe Kaliňáka a Brhela rozhodne Najvyšší súd, Fico už...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 4. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  1


Sudca Špecializovaného trestného súdu odmietol obžalobu na Roberta Kaliňáka a Jozefa Brhela pre podozrenia z podplácania Františka Imreczeho. Vyšetrovateľke vyčíta aj to, že Kaliňákovi neuznala covid. Od Najvyššieho súdu bude závisieť, či Maroš Žilinka stihne rozhodnúť podľa paragrafu 363.

Sudca ŠTS odmietol obžalobu prokurátora ÚŠP na Roberta...

Zdroj 24hod.sk z dňa 4. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2

Kaliňák na tlačovej konferencii povedal, že rozhodnutie ŠTS konštatuje viac ako 12-násobné porušenie Trestného poriadku.

Súd odmietol obžalobu Kaliňáka a Brhela vo veci...

Zdroj 24hod.sk z dňa 4. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2

Špecializovaný trestný súd odmietol obžalobu na bývalého ministra vnútra Roberta Kaliňáka a podnikateľa Jozefa Brhela v kauze ...

Sudca odmietol obžalobu prokurátora na Roberta Kaliňáka a...

Zdroj Topky z dňa 4. 4. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2

BRATISLAVA - Sudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici odmietol v pondelok (3. 4.) obžalobu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) na exministra vnútra Roberta K. a podnikateľa Jozefa B. st. za zločin podplácania. Vec vracia prokurátorovi, pretože zistil závažné procesné chyby, najmä porušenie práva na obhajobu. Potvrdila to hovorkyňa súdu Katarína Kudjáková. Rozhodnutie súdu nie je právoplatné.

31. marca 2023

Fico odmieta Kaliňákovu obžalobu: Výpovede Imreczeho...

Zdroj Topky z dňa 31. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  1

BRATISLAVA - Predseda opozičného Smeru-SD Robert Fico namieta obžalovanie exministra vnútra Roberta Kaliňáka. Spochybňuje pritom výpovede bývalého šéfa Finančnej správy Františka Imreczeho. Fico naďalej hovorí o deštrukcii právneho štátu.

29. marca 2023

Fico tvrdí, že za Robertom Kaliňákom stojí nielen on, ale aj...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 29. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  1


Líder opozičného Smeru-SD Robert Fico stojí za Robertom Kaliňákom. Označuje ho za obeť zneužívania trestného práva a manipulácií trestných vecí.

Na Roberta Kaliňáka bola podaná obžaloba: Zmenil sa postoj...

Zdroj Topky z dňa 29. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  1

BRATISLAVA - Líder opozičného Smeru-SD Robert Fico stojí za Robertom Kaliňákom. Označuje ho za obeť zneužívania trestného práva a manipulácií trestných vecí. Konštatuje to v stanovisku, ktoré poskytol vedúci tlačového oddelenia Smeru-SD Ján Mažgút.

Fico by dal za Kaliňáka ruku do ohňa: Dostane plnú podporu!...

Zdroj Čas z dňa 29. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  1

Líder opozičného Smeru-SD Robert Fico stojí za Robertom Kaliňákom. Označuje ho za obeť zneužívania trestného práva a manipulácií trestných vecí. Konštatuje to v stanovisku, ktoré TASR poskytol vedúci tlačového oddelenia Smeru-SD Ján Mažgút.

28. marca 2023

Špeciálna prokuratúra obžalovala Roberta Kaliňáka a Jozefa...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 28. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2


Obžaloba súvisí s podozreniami okolo „dorovnávania“ platu Františkovi Imreczemu, niekdajšiemu prezidentovi finančnej správy a nominantovi Smeru.

Smer ide do volieb s manažérom Kaliňákom, s heslom z roku...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 28. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  1


Preferenčne najsilnejšia strana Smer v utorok predstavila ďalšie detaily svojej predvolebnej kampane: volebného manažéra a koncept prvej časti volebného programu, konkrétne v oblasti zahraničnej politiky. Šéfom volebného štábu Smeru je bývalý minister vnútra Robert Kaliňák, ktorý v posledných parlamentných voľbách nekandidoval. Na Kaliňáka je čerstvo podaná obžaloba pre podozrenia súvisiace s „dorovnávaním“ platu Františkovi Imreczemu, niekdajšiemu prezidentovi finančnej správy a nominantovi […]

PRÁVE TERAZ Špeciálna prokuratúra podala obžalobu na Roberta...

Zdroj Topky z dňa 28. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2

BRATISLAVA - BRATISLAVA – Pre podozrenie súvisiace s „dorovnávaním“ platu Františkovi Imreczemu podal Úrad špeciálnej prokuratúry obžalobu na Roberta Kaliňáka (Smer-SD) a Jozefa Brhela. K tomuto sledovanému prípadu už rýchlo zareagoval aj svojím vyhlásením generálny prokurátor Maroš Žilinka.

Špeciálna prokuratúra obžalovala Roberta Kaliňáka: Čo mu...

Zdroj Čas z dňa 28. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  2

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) podal na Špecializovaný trestný súd obžalobu na Roberta Kaliňáka a Jozefa Brhela st. pre podozrenie z podplácania niekdajšieho šéfa finančnej správy Františka Imreczeho. 

27. marca 2023

ESĽP zamietol sťažnosti Roberta Fica a Roberta Kaliňáka...

Zdroj Topky z dňa 27. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  1

BRATISLAVA - Európsky súd pre ľudské práva (ESĽP) zamietol sťažnosti šéfa Smeru-SD Roberta Fica a exministra vnútra Roberta Kaliňáka. Sťažnosti súviseli s obvineniami, ktoré im boli vznesené v apríli 2022 v rámci vyšetrovania, nad ktorým vykonával dozor Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP). Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR o tom informovalo na svojom webe.

3. marca 2023

Brhel s Kaliňákom si chcú pomôcť paragrafom 363. Ich žiadosť...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 3. 3. 2023  •  Robert Kaliňák  •  3

Po obvinení z podplácania, z ktorého ich usvedčuje kajúcnik František Imrecze, sa oligarcha Jozef Brhel a exminister vnútra Robert Kaliňák rozhodli žiadať o postup cez paragraf 363. Zastaví Žilinka ich stíhanie?

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.