Index vplyvu Veronika Remišová - Index vplyvu v politike

 
 

Mgr. art. Veronika Remišová, ArtD., M.A., M.A. (* 31. máj 1976, Žilina) je slovenská politička. Vo volebnom období 2016 – 2020 bola zvolená za poslankyňu Národnej rady SR za stranu OĽaNO. V roku 2019 vstúpila do vznikajúcej strany bývalého prezidenta Andreja Kisku ZA ĽUDÍ a na ustanovujúcom sneme bola zvolená za jej podpredsedníčku.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Veronika_Remi%C5%A1ov%C3%A1

 

VIDEOROZHOVOR Štátny tajomník Kaliňák: Tieto regióny budú prioritné! Riadenie Bratislavy je nedôveryhodné a treba urobiť audit

BRATISLAVA – Silné regióny budú prioritou novej vlády. Cieľom je odbúrať byrokraciu, zmeniť legislatívu a peniaze naliať do prioritných regiónov. Len tak sa dá vyliečiť eurofondová depresia, ktorá tu vládne od Veroniky Remišovej, povedal pre topky.sk štátny tajomník Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Michal Kaliňák. Odporúča primátorovi hlavného mesta, aby urobil audit na magistráte. Ten by bol najlepším riešením na upokojenie vzťahov medzi magistrátom, mestskými časťami, župou, ale aj obyvateľmi. Hlavné mesto Slovenska totiž patrí všetkým Slovákom.

Veronika Remišová aktuálne...

Poradie: 8Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
9.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
9.4Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
9.75Vplyv / význam klesá
 

Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný týždeň


Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný mesiac

Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Veronika Remišová v poslednej dobe

 

28. novembra 2023

VIDEOROZHOVOR Štátny tajomník Kaliňák: Tieto regióny budú...

Zdroj Topky z dňa 28. 11. 2023  •  Veronika Remišová  •  0

BRATISLAVA – Silné regióny budú prioritou novej vlády. Cieľom je odbúrať byrokraciu, zmeniť legislatívu a peniaze naliať do prioritných regiónov. Len tak sa dá vyliečiť eurofondová depresia, ktorá tu vládne od Veroniky Remišovej, povedal pre topky.sk štátny tajomník Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Michal Kaliňák. Odporúča primátorovi hlavného mesta, aby urobil audit na magistráte. Ten by bol najlepším riešením na upokojenie vzťahov medzi magistrátom, mestskými časťami, župou, ale aj obyvateľmi. Hlavné mesto Slovenska totiž patrí všetkým Slovákom.

19. novembra 2023

Pellegrini sa ešte nerozhodol, či bude kandidovať za...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 19. 11. 2023  •  Veronika Remišová  •  0

Minister práce Erik Tomáš sa v diskusnej relácii stretol s Veronikou Remišovou.

15. novembra 2023

Poslankyňa Remišová: Nedá sa slúžiť dvom pánom, pán Kuffa, a...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 15. 11. 2023  •  Veronika Remišová  •  0


Kríž používajú ako nástroj na získanie politickej moci. Je to zvlášť odporné, hovorí predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová

7. novembra 2023

Exminister Mikulec vyzýva na zrušenie rozhodnutí v prípade...

Zdroj Topky z dňa 7. 11. 2023  •  Veronika Remišová  •  0

BRATISLAVA - Poslanec hnutia Slovensko Roman Mikulec vyzýva na okamžité zrušenie rozhodnutí v prípade tzv. čurillovcov, ktoré vydal vyšetrovateľ Michal Kulich. Dôvodom je vylúčenie Kulicha z prípadu pre zaujatosť. Spolu s lídrom hnutia Igorom Matovičom a predsedníčkou strany Za ľudí Veronikou Remišovou odsúdili aj pondelkový (6. 11.) zásah voči zástupcovi riaditeľa jedného z odborov inšpekcie.

27. októbra 2023

Lunter sa sťažuje, že župe berú peniaze z eurofondov. Štát...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 27. 10. 2023  •  Veronika Remišová  •  1


Štát žiada od Banskobystrického kraja vrátiť 1,9 milióna eur z eurofondov a môže to byť ešte viac. Nový minister Richard Raši viní Veroniku Remišovú, tá odkazuje na úradníckeho ministra Petra Balíka. Vysvetlenie môže byť komplikovanejšie.

19. októbra 2023

Opoziční politici reagujú na rozhodnutie nevymenovať Rudolfa...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 19. 10. 2023  •  Veronika Remišová  •  1


K tomuto kroku sa pozitívne vyjadril Predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka aj podpredseda SaS Branislav Gröhling. Predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová však považuje za alibistické prijatie nominácie Martiny Šimkovičovej na post ministerky kultúry.

Šimečka oceňuje, že prezidentka odmietla vymenovať Huliaka...

Zdroj Topky z dňa 19. 10. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Predseda Progresívneho Slovenska (PS) Michal Šimečka oceňuje rozhodnutie prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá odmietla nomináciu Rudolfa Huliaka na post ministra životného prostredia. Tento krok oceňuje aj podpredseda SaS Branislav Gröhling. Šéfka Za ľudí Veronika Remišová považuje za alibistické, že prezidentka stopla len nomináciu Huliaka a pri nominácii na vedenie ministerstva kultúry nenamieta Martinu Šimkovičovú.

4. októbra 2023

Myslí to vážne?! Remišová vyrazila na tlačovke všetkým dych:...

Zdroj Topky z dňa 4. 10. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA – Od zatvorenia volebných miestností prešlo len pár desiatok hodín a zvolené strany ešte ani poriadne nerozbehli povolebné rokovania o novej koalícii, no Veronika Remišová už začala hovoriť o konaní referenda o predčasných voľbách.

21. septembra 2023

Remišovej rakúska jazda pokračuje: Majetkové priznanie...

Zdroj Topky z dňa 21. 9. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

KITTSEE - Naliehanie bolo prisilné a pozornosť priveľká. Aj to je zrejme dôvod, prečo sa bývalá podpredsedníčka vlády a šéfa Za ľudí Veronika Remišová rozhodla svoje majetky priznať pre renomovanú neziskovú organizáciu Transparency International Slovensko. Centrum pozornosti je podľa očakávania nedávna vila, ktorú na Remišovú vytiahli predstavitelia Hlasu. Remišová ich obvinenia zmietla zo stola a pôvod majetku na kúpu nehnuteľnosti vysvetlila a dokonca avizovala trestné oznámenie.

18. septembra 2023

Na povrch vyplávala Remišovej vila v Rakúsku: Hypotéka v...

Zdroj Topky z dňa 18. 9. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA/KITTSEE - Vyzerá to tak, že pred voľbami každá drobná, či väčšia vec dokáže vo veľkom vybublať na povrch. Momentálne je to aj údajná "vila", ktorú na verejnosť priniesli predstavitelia Hlasu-SD. Túto nehnuteľnosť v zahraničí si totiž mala ešte minulý rok formou úveru zakúpiť bývalá vicepremiérka a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová. Táto investícia sa stala predmetom viacerých otázok, keďže podľa prvotných prepočtov ide o mimoriadne vysoké splátky. Ako ich šéfka strany vysvetľuje?

9. augusta 2023

Čakali ho voľby aj ostrá kampaň: Namiesto toho prišla...

Zdroj Topky z dňa 9. 8. 2023  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA/LAMAČ - Mal spolu s OĽaNO pomáhať v prebiehajúcej kampani pred voľbami 2023, mal za sebou bohatý národný politický úvod na poste štátneho tajomníka na MIRRI po boku bývalej vicepremiérky Veroniky Remišovej a chystal sa na ďalšie povinnosti. Namiesto toho prišla krutá a nečakaná smrť na motorke. Reč je o Dušanovi Veličovi, ktorý len v 56 rokoch prišiel náhle o život. O všetkom rozhodla tragická nehoda na Búdkovej ulici z konca júla. Dnes mu do bratislavského Lamača prišli dať zbohom všetci blízki, vplyvných politikov nevynímajúc.

26. júla 2023

Veronika Remišová tvrdí, že o čerpaní eurofondov súčasná...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 26. 7. 2023  •  Veronika Remišová  •  1


Pri eurofondoch sa súčasná vláda uchyľuje k zavádzaniu. Uviedla to strana Za ľudí v reakcii na vládou prezentované informácie o aktuálnom čerpaní eurofondov.

6. júla 2023

Matovič je zamestnaním „bojovník proti mafii“, Remišová...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 6. 7. 2023  •  Veronika Remišová  •  2


Koalícia OĽaNO, Za ľudí a Kresťanská únia vedená Igorom Matovičom ide do volieb s kandidátnou listinou plnou netradičných „zamestnaní“. Do takejto kolónky na kandidátnych listinách sa pokúšajú prepašovať politické posolstvá. Predseda hnutia Igor Matovič si ako zamestnanie neuviedol poslanec, ale „bojovník proti mafii“. Predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová si k poslankyni pridala „veriaca v silu ideálov“, jej bývalý stranícky kolega […]

5. júla 2023

OĽANO do volieb povedie Jurinová. Po septembri môže vymeniť...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 5. 7. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

Igor Matovič je na 150. mieste, predsedníčka KÚ Anna Záborská má 148. miesto. Veronika Remišová kandiduje zo 147. miesta.

28. júna 2023

Všetko alebo nič! Matovič bude nútený ísť do volebného...

Zdroj Topky z dňa 28. 6. 2023  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA - Je veľmi dôležité, aké kroky urobí tá-ktorá strana pred parlamentnými voľbami. Jedna záležitosť je premenovať včas celé hnutie a zobrať na kandidátku viacerých ľudí, no druhá vec je už to, ak sa so spájaním na kandidátke čaká do posledného možného dňa, a tak sa musí prikročiť k vstupu do volieb vo forme koalície. O týchto záležitostiach v týchto dňoch rozhoduje líder OĽaNO a priatelia Igor Matovič, ktorý ak sa spojí s Kresťanskou úniou Anny Záborskej a Za ľudí Veroniky Remišovej, bude musieť už prekročiť nie 5, ale 7 percent, čo je v prípade ich preferencií pomerne riziko.

27. júna 2023

Igor Matovič plánuje spojenectvo, ktoré ho môže stáť miesto...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 27. 6. 2023  •  Veronika Remišová  •  1


Igor Matovič sa vyjadril, že plánuje vytvoriť predvolebnú koalíciu. Tá by však potrebovala vo voľbách získať sedem percent hlasov na vstup do parlamentu.

26. júna 2023

Pokojná prechádzka sa zvrtla na drámu: Na Remišovú vyskočil...

Zdroj Topky z dňa 26. 6. 2023  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA – Medvede si nevyberajú. Aktuálne tieto naše najväčšie šelmy trápia obyvateľov v rôznych kútoch Slovenska a negatívne skúsenosti sa len tak kopia. Zážitok, z ktorého tuhne krv v žilách, má po tomto víkende aj poslankyňa Veronika Remišová (Za ľudí). Tá priznáva, že bola vyľakaná na smrť.

10. júna 2023

Rozzúrenej Remišovej praskli nervy: Napadli jej rodinu, v...

Zdroj Topky z dňa 10. 6. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA – To, že politikov veľa ľudí takpovediac „nemusí“ je fakt. Je pritom jedno, z ktorého tábora sú a aké názory presadzujú – kritiku si vypočujú snáď všetci. Pokiaľ však neostane len pri nej a prerastie na ataky, či už slovné, alebo nebodaj aj fyzické, všetká „sranda“ končí. Svoje o tom vie aj poslankyňa Veronika Remišová (Za ľudí).

9. júna 2023

Remišová a Valášek nepodporia schôdzu iniciovanú Smerom-SD,...

Zdroj Topky z dňa 9. 6. 2023  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA - Nezaradení poslanci Národnej rady (NR) SR Veronika Remišová zo strany Za ľudí a Tomáš Valášek z Progresívneho Slovenska nepodporia mimoriadnu schôdzu iniciovanú Smerom-SD. Naopak, poslanci okolo Milana Mazureka v hnutí Republika rokovanie podporia.

3. júna 2023

Kollár a Remišová sa pochytili pre šéfa SIS: Šéfka Za ľudí...

Zdroj Topky z dňa 3. 6. 2023  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA -Parlamentné vzťahy sú s jesennými voľbami, ktoré sú každý deň bližšie, čoraz vypätejšie. Ich krehkosť najnovšie potvrdili aj bývalí koaliční partneri, ktorí sa posekali na jednoduchej téme - výmeny šéfa SIS. K tej by mal podľa predsedníčky Za ľudí Veroniky Remišovej pristúpiť premiér úradníckej vlády Ľudovír Ódor. Deklarovala to po rokovaní s ním. Michal Aláč je pritom aktuálnym šéfom tejto štátnej inštitúcie a je nominantom Sme rodina. Dalo sa čakať, že na tento nápad štipľavo zareaguje aj Boris Kollár, čo sa aj stalo.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.