Index vplyvu Veronika Remišová - Index vplyvu v politike

 
 

Mgr. art. Veronika Remišová, ArtD., M.A., M.A. (* 31. máj 1976, Žilina) je slovenská politička. Vo volebnom období 2016 – 2020 bola zvolená za poslankyňu Národnej rady SR za stranu OĽaNO. V roku 2019 vstúpila do vznikajúcej strany bývalého prezidenta Andreja Kisku ZA ĽUDÍ a na ustanovujúcom sneme bola zvolená za jej podpredsedníčku.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Veronika_Remi%C5%A1ov%C3%A1

 

VOĽBY 2020 Tajná dohoda o vstupe Kisku do politiky? Matovič hovorí o skúške povahy: Som sklamaný, tvrdí

BRATISLAVA - Napätie pred parlamentnými voľbami v opozícii sa dá krájať. Najskôr tu bolo veľké spájanie opozície pred odovzdávaním kandidátok, no napokon z neho nič nebolo. Zažili sme dokonca aj odchod dlhoročnej tváre OĽaNO Veroniky Remišovej do radov Andreja Kisku. Za ľudí má podľa posledného prieskumu Focusu 10,8 percent, zatiaľ čo Obyčajní ľudia rovných 9. V hre vraj bola aj dohoda medzi Matovičovcami a samotným Kiskom.

Veronika Remišová aktuálne...

Poradie: 6Index vplyvu: 1
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
5.4Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
14.9Vplyv / význam rastie
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
17.10Vplyv / význam rastie
 

Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný týždeň


Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný mesiac

Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Veronika Remišová v poslednej dobe

 

27. januára 2020

VOĽBY 2020 Tajná dohoda o vstupe Kisku do politiky? Matovič...

Zdroj Topky z dňa 27. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

BRATISLAVA - Napätie pred parlamentnými voľbami v opozícii sa dá krájať. Najskôr tu bolo veľké spájanie opozície pred odovzdávaním kandidátok, no napokon z neho nič nebolo. Zažili sme dokonca aj odchod dlhoročnej tváre OĽaNO Veroniky Remišovej do radov Andreja Kisku. Za ľudí má podľa posledného prieskumu Focusu 10,8 percent, zatiaľ čo Obyčajní ľudia rovných 9. V hre vraj bola aj dohoda medzi Matovičovcami a samotným Kiskom.

25. januára 2020

Remišová: Polícia nie je očistená od kriminálnych vplyvov

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 25. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

Podpredsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová podporuje názor predsedu Progresívneho Slovenska Michala Trubana, že je dôležité vymeniť súčasného Prezidenta policajného zboru Michala Lučanského. Na jeho miesto by sa mal posadiť čestný, neúplatný a charakterný človek, ktorý dokáže priniesť výsledky vo zvyšovaní dôveryhodnosti polície.

Remišová a Blanár sa zhodli na verejnej voľbe generálneho...

Zdroj Topky z dňa 25. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

BRATISLAVA - Voľba generálneho prokurátora by mala byť verejná. Zhodli sa na tom koaličný poslanec a podpredseda Smeru-SD Juraj Blanár a opozičná poslankyňa a prvá podpredsedníčka mimoparlamentnej strany Za ľudí Veronika Remišová v diskusnej relácii Sobotné dialógy na Rádiu Slovensko.

24. januára 2020

Remišová: Môže obvinený Kiska nominovať ministra vnútra?

Zdroj TREND.sk - všetky weby z dňa 24. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

Podpredsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová odpovedá na otázku, či by sa cítila v konflikte záujmov, ak by mala byť v novej vláde ministerkou vnútra a polícia by naďalej vyšetrovala obvinenie jej straníckeho šéfa Andreja Kisku z daňového podvodu.

16. januára 2020

Kto zrádza Kisku? Matovič zatiaľ meno tají

Zdroj Pravda.sk - Domáce z dňa 16. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

Pôjde strana Za ľudí do koalície so Smerom? Igor Matovič tvrdí, že nie všetci kiskovci sú proti. Veronika Remišová to odmieta.

10. januára 2020

Veronika Remišová: Kandidátku sme skladali tak, aby sme...

Zdroj Topky z dňa 10. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

BRATISLAVA – Kandidátna listina mimoparlamentnej strany Za ľudí bola podľa Veroniky Remišovej postavená tak, aby bola strana v prípade úspechu vo voľbách schopná prevziať zodpovednosť.

9. januára 2020

Plánované uznesenie parlamentu o kríze v Iraku je...

Zdroj Topky z dňa 9. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

BRATISLAVA - Uznesenie Národnej rady SR k situácii v Iraku, ktoré chce na nadchádzajúcej schôdzi parlamentu prijať Andrej Danko (SNS), je podľa Veroniky Remišovej (Za ľudí) marketingový ťah.

3. januára 2020

V školstve sa za rok nič pozitívne nezmenilo: Gröhling a...

Zdroj Topky z dňa 3. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

BRATISLAVA - V školstve na Slovensku sa v roku 2019 nič pozitívne nezmenilo, zároveň sa v uplynulom roku školstvo ani nikde neposunulo. Pri hodnotení rezortu školstva v roku 2019 sa na tom zhodli členovia Výboru Národnej rady (NR) SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Branislav Gröhling (SaS) a Veronika Remišová (nezaradená).

1. januára 2020

Je načase dozrieť, politici hodnotia doterajšie roky...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 1. 1. 2020  •  Veronika Remišová  •  0

1.1.2020 (Webnoviny.sk) - Slováci 27 rokov pracujú na rozvoji krajiny a mnohé sa podarilo, no je načase pozerať sa viac do budúcnosti. Pri príležitosti 27. výročia samostatnosti Slovenskej republiky to pre agentúru SITA povedala podpredsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová. Podľa volebného lídra.....

23. decembra 2019

Cigániková na Vianoce oživuje kapra, Kollár počíta svoje deti

Zdroj Pravda.sk - Domáce z dňa 23. 12. 2019  •  Veronika Remišová  •  0

Aké budú Vianoce u Veroniky Remišovej (Za ľudí), Dušana Jarjabka (Smer) a Dušana Tittela (SNS)? Pre TV Pravda sa o sviatkoch rozhovorili poslanci parlamentu.
 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.