Index vplyvu Veronika Remišová - Index vplyvu v politike

 
 

Mgr. art. Veronika Remišová, ArtD., M.A., M.A. (* 31. máj 1976, Žilina) je slovenská politička. Vo volebnom období 2016 – 2020 bola zvolená za poslankyňu Národnej rady SR za stranu OĽaNO. V roku 2019 vstúpila do vznikajúcej strany bývalého prezidenta Andreja Kisku ZA ĽUDÍ a na ustanovujúcom sneme bola zvolená za jej podpredsedníčku.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Veronika_Remi%C5%A1ov%C3%A1

 

Tvrdenia o nulových investíciách do bezpečnej samosprávy sú podľa Remišovej nepravdivé

BRATISLAVA - Minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richard Raši (Hlas-SD) v pondelok opäť zavádzal a jeho tvrdenia o nulových investíciách do riešenia bezpečnosti samospráv za bývalej vlády sú nepravdivé. V reakcii na jeho vyjadrenia to uviedla exministerka a v súčasnosti opozičná poslankyňa Národnej rady (NR) SR Veronika Remišová (hnutie Slovensko, Za ľudí, KÚ).

Veronika Remišová aktuálne...

Poradie: 6Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
8.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
9.4Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
12.55Vplyv / význam klesá
 

Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný týždeň


Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný mesiac

Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Veronika Remišová v poslednej dobe

 

27. mája 2024

Tvrdenia o nulových investíciách do bezpečnej samosprávy sú...

Zdroj Topky z dňa 27. 5. 2024  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richard Raši (Hlas-SD) v pondelok opäť zavádzal a jeho tvrdenia o nulových investíciách do riešenia bezpečnosti samospráv za bývalej vlády sú nepravdivé. V reakcii na jeho vyjadrenia to uviedla exministerka a v súčasnosti opozičná poslankyňa Národnej rady (NR) SR Veronika Remišová (hnutie Slovensko, Za ľudí, KÚ).

23. mája 2024

Remišová reaguje na Rašiho slová: Eurofondy sa podarilo...

Zdroj Topky z dňa 23. 5. 2024  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Eurofondy sa podarilo vyčerpať na viac ako 100 % vďaka opatreniam, ktoré presadila ešte bývalá vláda. Uviedla to opozičná poslankyňa parlamentu Veronika Remišová (hnutie Slovensko, Za ľudí, KÚ) s tým, že bez iniciatív, ktoré ako vtedajšia ministerka investícií presadila, by Slovensko nemalo najlepšie čerpanie eurofondov v histórii SR. Reagovala tak na štvrtkové vyjadrenia ministra investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richarda Rašiho (Hlas-SD) o čerpaní eurofondov z programového obdobia 2014-2020.

22. mája 2024

Veronika Remišová podáva trestné oznámenie na poslanca SNS...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 22. 5. 2024  •  Veronika Remišová  •  1


Podľa Remišovej ide o nenávistné a urážlivé vyjadrenia, ktoré v slušnej spoločnosti nemajú čo hľadať.

17. mája 2024

Politická vojna je nebezpečná pre celé Slovensko. Nepomôže...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 17. 5. 2024  •  Veronika Remišová  •  1


Znižovanie napätia nie je jednosmerka. Všetci by sme sa mali smerovať k väčšej ľudskosti a empatii. Najdôležitejšie kroky smerom k znižovaniu napätia však musia prísť od tých, ktorí majú v rukách moc.

26. apríla 2024

Časť opozície vyzýva prezidentku nepodpísať zákon o...

Zdroj Topky z dňa 26. 4. 2024  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Opoziční poslanci Veronika Remišová a Michal Šipoš (obaja hnutie Slovensko, Za ľudí, KÚ) vyzývajú prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby nepodpísala tento týždeň v parlamente schválený zákon o mimoriadnych opatreniach pre strategické investície a obrátila sa na Ústavný súd SR. Zákon podľa nich hrubým spôsobom porušuje práva občanov.

25. apríla 2024

Namiesto rozvoja a prosperity hrozí Slovensku stopnutie...

Zdroj Topky z dňa 25. 4. 2024  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Namiesto rozvoja a prosperity Slovensku pre rozvrat právneho štátu hrozí úplné zastavenie eurofondov. Opozičná poslankyňa parlamentu Veronika Remišová (hnutie Slovensko, Za ľudí, KÚ) tak reagovala na štvrtkové vyhlásenia premiéra Roberta Fica (Smer-SD) a ministra investícií Richarda Rašiho (Hlas-SD) po kontrolnom dni na Ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR.

Konanie premiéra vykazuje známky zastrašovania súdnej moci,...

Zdroj Topky z dňa 25. 4. 2024  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Konanie premiéra Roberta Fica (Smer-SD) vykazuje známky zastrašovania alebo nebezpečného vyhrážania sa súdnej moci. Tvrdila to opozičná poslankyňa parlamentu Veronika Remišová (hnutie Slovensko, Za ľudí, KÚ) na štvrtkovej tlačovej besede v reakcii na utorkovú (23. 4.) kontrolu rezortu spravodlivosti na najvyššom súde. Fico sa podľa jej slov snaží dostať k veciam, na ktoré nemá žiadny právny nárok.

23. apríla 2024

Výbor chce od Náhlika vysvetlenie k jeho majetkovým pomerom

Zdroj Topky z dňa 23. 4. 2024  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Poslanec Národnej rady (NR) SR Peter Náhlik (Hlas-SD) by mal Výboru NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií vysvetľovať, prečo neuviedol v majetkovom priznaní za rok 2022, že vlastní vilu v Bratislave. Výbor začal na svojom utorkovom zasadnutí konanie v tejto veci voči Náhlikovi. Uviedla predsedníčka výboru Veronika Remišová (Slovensko, Za ľudí, KÚ) s tým, že podnetom by sa mali poslanci zaoberať na ďalšej schôdzi výboru v júni, na ktorý pozvú aj Náhlika.

16. apríla 2024

Zákon o strategických investíciách obmedzuje vlastnícke...

Zdroj Topky z dňa 16. 4. 2024  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Vládna koalícia sa chystá hrubým spôsobom porušovať vlastnícke práva ľudí na Slovensku. V súvislosti s vládnym návrhom zákona o mimoriadnych opatreniach pre strategické investície to v utorok vyhlásila opozičná poslankyňa Veronika Remišová (Hnutie Slovensko, Za ľudí, KÚ). Predseda tohto poslaneckého klubu Michal Šipoš avizoval, že budú hlasovať proti návrhu, aj proti skrátenému legislatívnemu konaniu o ňom.

26. marca 2024

Rezort investícií plánuje reštartovať IT projekt...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 26. 3. 2024  •  Veronika Remišová  •  2


Projekt podľa šéfa rezortu investícií Richarda Rašiho znefunkčnila bývalá ministerka Veronika Remišová. Podľa nej však postupoval podľa plánu a ušetrili na ňom milióny eur.

14. marca 2024

Veronika Remišová podáva podnet na Generálnu prokuratúru pre...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 14. 3. 2024  •  Veronika Remišová  •  2


Na Generálnu prokuratúra sa obrátila aj opozičná strana SaS, ktorá je presvedčená, že Pavol Gašpar je vo vedení SIS nezákonne.

Richard Raši odmieta, že by podujatie Ministerstva...

Zdroj Topky z dňa 14. 3. 2024  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA - Minister investícií Richard Raši (Hlas-SD) odmieta, že by vlaňajší pracovný kongres organizovaný Ministerstvom investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR slúžil na prezentáciu prezidentského kandidáta a predsedu Hlasu-SD Petra Pellegriniho. Vyplýva to z Rašiho reakcie na tvrdenia opozičnej poslankyne a šéfky strany Za ľudí Veroniky Remišovej.

Remišová sa obrátila na Generálnu prokuratúru pre kampaň...

Zdroj Topky z dňa 14. 3. 2024  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA - Poslankyňa Národnej rady (NR) SR a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová podáva podnet na Generálnu prokuratúru (GP) SR vo veci nelegálnej kampane za peniaze občanov pre prezidentského kandidáta, predsedu Hlasu-SD Petra Pellegriniho. Na GP sa vo štvrtok obrátila aj strana SaS. Je presvedčená, že Pavol Gašpar je vo vedení Slovenskej informačnej služby (SIS) nezákonne.

29. februára 2024

Kotlár odmieta porušenie zákona, jeho konateľstvo vo firme...

Zdroj Topky z dňa 29. 2. 2024  •  Veronika Remišová  •  3

BRATISLAVA - Výbor Národnej rady (NR) SR pre nezlučiteľnosť funkcií by sa mohol zaoberať prípadom konateľstva poslanca Petra Kotlára (SNS) vo firme. Potvrdila to predsedníčka výboru Veronika Remišová (klub Slovensko, Za ľudí, KÚ). Kotlár obvinenia odmieta.

9. februára 2024

Odkaz opozičných poslankýň vláde: Sme nahnevané, nepremlčíte...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 9. 2. 2024  •  Veronika Remišová  •  3

Zároveň vyzvali verejnosť, aby takisto vyjadrili nespokojnosť. Poslankyňa klubu bývalého OĽaNO Veronika Remišová sa obrátila na voličky koalície.

4. februára 2024

Tomáš Taraba dal zamestnankyni niekoľkotisícovú odmenu. Má...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 4. 2. 2024  •  Veronika Remišová  •  3


Minister životného prostredia Tomáš Taraba na obvinenia Veroniky Remišovej uviedol, že šéfka kancelárie preveruje zamestnávanie takzvaných „dohodárov“.

1. februára 2024

Koalícia vo výbore zablokovala aj konanie voči premiérovi,...

Zdroj Topky z dňa 1. 2. 2024  •  Veronika Remišová  •  3

BRATISLAVA - Predsedníčka Výboru Národnej rady (NR) SR pre nezlučiteľnosť funkcií Veronika Remišová (klub Slovensko, Za ľudí, KÚ) vyhlásila, že koalícia zablokovala konania voči premiérovi Robertovi Ficovi (Smer-SD) v súvislosti s jeho majetkovým priznaním aj voči ministerke kultúry Martine Šimkovičovej (nominantka SNS) v súvislosti s jej vystupovaním vo vysielaní TV Slovan. Konania voči nim tak výbor nezačal.

31. januára 2024

Prezidentské voľby 2024: Historik Dubovský kandiduje....

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 31. 1. 2024  •  Veronika Remišová  •  3


Koalícia mobilizuje voličov, opozícia musí tiež, hovorí poslankyňa Veronika Remišová. Strany Za ľudí a KÚ preto predstavili konzervatívneho kandidáta. Je ním historik z Ústavu pamäti národa Patrik Dubovský.

Dubovský chce osloviť najmä konzervatívneho a kresťanského...

Zdroj Topky z dňa 31. 1. 2024  •  Veronika Remišová  •  3

BRATISLAVA - Historik Patrik Dubovský chce svojou prezidentskou kandidatúrou osloviť najmä konzervatívneho a kresťanského voliča. Chce, aby v prvom kole mohli ľudia voliť podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Podporujú ho strany Za ľudí a Kresťanská únia. Predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová zdôraznila, že konzervatívni voliči si nemôžu vyberať medzi Andrejom Dankom (SNS) a Štefanom Harabinom. Myslí si, že je potrebné mobilizovať každého demokratického voliča.

28. januára 2024

Podľa Matúša Šutaja Eštoka budú zmeny v novele Trestného...

Zdroj Topky z dňa 28. 1. 2024  •  Veronika Remišová  •  3

BRATISLAVA - Zmeny v navrhovanej novele Trestného zákona budú reagovať na pripomienky Európskej komisie (EK) i Generálnej prokuratúry (GP) SR. V diskusnej relácii TV Markíza Na telo to avizoval minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD). Poslankyňa parlamentu Veronika Remišová (klub Slovensko, Za ľudí, KÚ) kritizuje obsah novely, jej prijímanie v skrátenom legislatívnom konaní i skrátenie rozpravy.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.