Index vplyvu Veronika Remišová - Index vplyvu v politike

 
 

Mgr. art. Veronika Remišová, ArtD., M.A., M.A. (* 31. máj 1976, Žilina) je slovenská politička. Vo volebnom období 2016 – 2020 bola zvolená za poslankyňu Národnej rady SR za stranu OĽaNO. V roku 2019 vstúpila do vznikajúcej strany bývalého prezidenta Andreja Kisku ZA ĽUDÍ a na ustanovujúcom sneme bola zvolená za jej podpredsedníčku.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Veronika_Remi%C5%A1ov%C3%A1

 

Remišová pripustila, že Za ľudí podporí zmenu ústavy: Majú však podmienky

BRATISLAVA - Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová si vie predstaviť, že strana za istých podmienok podporí zmenu ústavy k predčasným voľbám. Vyplýva to z jej vyjadrení v nedeľnej diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD) si myslí, že bývalá koalícia nebude schopná novelu prijať.

Veronika Remišová aktuálne...

Poradie: 10Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
9.9Vplyv / význam rastie
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
7.138Vplyv / význam klesá
 

Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný mesiac

Ako Veronika Remišová vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Veronika Remišová v poslednej dobe

 

22. januára 2023

Remišová pripustila, že Za ľudí podporí zmenu ústavy: Majú...

Zdroj Topky z dňa 22. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová si vie predstaviť, že strana za istých podmienok podporí zmenu ústavy k predčasným voľbám. Vyplýva to z jej vyjadrení v nedeľnej diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD) si myslí, že bývalá koalícia nebude schopná novelu prijať.

20. januára 2023

Remišová: Žilinka sa vysmieva do tváre všetkým občanom,...

Zdroj 24hod.sk z dňa 20. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

Podľa poverenej ministerky investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie, a predsedníčky Za ľudí Veroniky Remišovej sa ...

13. januára 2023

Heger po stretnutí s KDH a Remišovou o detailoch mlčí....

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 13. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

Eduard Heger, Milan Majerský a Veronika Remišová si sadli za jeden stôl. Dočasne poverený premiér nechcel prezradiť detaily stretnutia.

Prišiel Majerský zachrániť Remišovú a Hegera? Záhadné...

Zdroj Topky z dňa 13. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Politická scéna je momentálne po páde vlády Eduarda Hegera výrazne búrlivá. Nikto ani len netuší, čo sa bude odohrávať o pár hodín, nie to ešte na druhý deň. Podobné pocity môžu mať voliči aj zo záhadného stretnutia predsedu KDH Milana Majerského s predstaviteľmi vlády. Heger a Veronika Remišová sa totiž za záhadných okolností stretli s lídrom kresťanských demokratov a jeho manželkou a europoslankyňou Miriam Lexmann, aby sa vraj porozprávali o tom, aby neprepadávali voličské hlasy. Naznačuje to možný nový projekt týchto troch osobností?

8. januára 2023

Úradnícka vláda by nebola správnym riešením, zhodli sa Raši...

Zdroj Topky z dňa 8. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Úradnícka vláda by v aktuálnej situácii nebola správnym riešením, v Národnej rade (NR) SR by nemusela získať dôveru a SR by bola v rovnakej situácii, ako je dnes. V nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na telo sa na tom zhodli podpredseda Hlasu-SD a nezaradený poslanec Richard Raši s vicepremiérkou a predsedníčkou strany Za ľudí Veronikou Remišovou. Hlas-SD trvá na predčasných voľbách. Remišová podčiarkla potrebu pokračovať v začatých reformách, čo podľa nej neurobí žiadna iná vláda.

Sme rodina nepostaví vlastného kandidáta na prezidenta:...

Zdroj Topky z dňa 8. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Hnutie Sme rodina nepostaví vlastného kandidáta na prezidenta. V rozhovore to povedal predseda hnutia a Národnej rady (NR) SR Boris Kollár. Otázku prípadnej podpory niektorého z kandidátov iných strán označil za predčasnú, rovnako ako vicepremiérka a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová. Obaja chcú počkať na mená kandidátov.

3. januára 2023

Slovensko nie je ďaleko od katastrofy v podobe Smeru a...

Zdroj 24hod.sk z dňa 3. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

Slovensko nie je ďaleko od katastrofy v podobe Smeru a fašistov, tvrdí predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová. Situácia ...

2. januára 2023

Stredové, pravicové a konzervatívne sily by mali vytvoriť...

Zdroj Topky z dňa 2. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Stredové, pravicové a konzervatívne sily by mali vytvoriť silný a jednotný blok založený na spoločných hodnotách, aby vo voľbách neprepadol ani jediný hlas voličov. V rozhovore pre TASR to skonštatovala vicepremiérka a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová. V takomto bloku vidí okrem Za ľudí aj strany, ako KDH či OĽANO. Otázku svojho prestupu do inej strany označila za absurdnú.

1. januára 2023

Politici reagujú na 30. výročie vzniku Slovenska: Svoju...

Zdroj Topky z dňa 1. 1. 2023  •  Veronika Remišová  •  1

BRATISLAVA - Počas troch desaťročí samostatnosti prešlo Slovensko obrovský kus cesty a prekonalo na nej mnoho prekážok. V súvislosti s 30. výročím vzniku SR to uviedla podpredsedníčka dočasne poverenej vlády Veronika Remišoví (Za ľudí).

27. decembra 2022

Najväčším úspechom rezortu Remišovej je podľa nej schválenie...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 27. 12. 2022  •  Veronika Remišová  •  1


Za najväčší úspech Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR v končiacom sa roku označila šéfka rezortu Veronika Remišová (Za ľudí) schválenie nového programového obdobia zo strany Európskej komisie.

22. decembra 2022

Mohlo to byť aj bez zbytočného cirkusu, reaguje Remišová na...

Zdroj 24hod.sk z dňa 22. 12. 2022  •  Veronika Remišová  •  1

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová v reakcii na schválený rozpočet ocenila zodpovednosť všetkých poslancov, ...

11. decembra 2022

Obetuje vláda ministra Mikulca, aby získala na svoju stranu...

Zdroj Webnoviny.sk z dňa 11. 12. 2022  •  Veronika Remišová  •  2

Veronika Remišová potvrdila, že rozhodujúci hlas bude mať Martin Borguľa.Jeden z rozhodujúcich hlasov pri utorkovom odvo...

Mikulec by mohol podľa Pellegriniho odísť, aby poslanec...

Zdroj Topky z dňa 11. 12. 2022  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA - Minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO) by mohol v pondelok (12. 12.) skončiť vo funkcii, aby poslanec parlamentu Martin Borguľa (Sme rodina) nezahlasoval za pád vlády. Tvrdí to poslanec parlamentu a líder mimoparlamentného Hlasu-SD Peter Pellegrini. Vicepremiérka a predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová to odmieta, tento scenár podľa nej nie je v hre. Vyplýva to z ich vyjadrení v diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12.

8. decembra 2022

SaS odvoláva vládu za vlastnú nečinnosť, je to pokrytectvo,...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 8. 12. 2022  •  Veronika Remišová  •  2


Vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) vyhlásila, že SaS odvoláva vládu Eduarda Hegera (OĽANO) za svoju vlastnú nečinnosť. Počas diskusie o návrhu na vyslovenie nedôvery vláde v Národnej rade SR pripomenula, že SaS bola súčasťou koalície a jej aktuálne konanie označila za pľuvanec do tváre slušným ľuďom na Slovensku a za pokrytectvo.

Remišová v Ide o pravdu: Ficova vláda bola horšia ako naša....

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 8. 12. 2022  •  Veronika Remišová  •  2

Každý minister v tejto vláde to robí lepšie ako jeho predchodovia vo Ficovej vláde, tvrdí Veronika Remišová a dodáva, že vládnuť s Matovičom je lepšie ako s Ficom.

6. decembra 2022

Remišová kritizuje Maďarov za „spojenie“ s Ficom, ktorý má...

Zdroj Webnoviny.sk z dňa 6. 12. 2022  •  Veronika Remišová  •  2

Veronika Remišová taktiež zdôraznila, že nepozná prípad, keď predstaviteľ iného štátu spravil tlačovú besedu o ochrane n...

4. decembra 2022

Remišová obvinila SaS. Snažia sa zlomiť poslancov, aby...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 4. 12. 2022  •  Veronika Remišová  •  2

Ani vlastná mať im nerozumie. Čo vlastne chcú? Pýta sa šéfka Za ľudí Veronika Remišová.

22. novembra 2022

Košický primátor Polaček kritizuje ministerku Remišovú, že...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 22. 11. 2022  •  Veronika Remišová  •  2

Znovuzvolený primátor Košíc Jaroslav Polaček po víťazstve vo voľbách okrem iného odkázal ministerke investícií Veronike Remišovej, aby neblokovala košické projekty. "Odkedy som jej spílil bilbord, odvtedy Košice nemá rada," povedal. Remišovej ministerstvo odpovedalo, že primátor klame.

20. novembra 2022

Remišová pripúšťa ďalšie zvýšenie platov lekárov: Dôležité...

Zdroj Topky z dňa 20. 11. 2022  •  Veronika Remišová  •  2

BRATISLAVA - Vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) pripúšťa ďalšie navýšenie platov zdravotníkov, je podľa nej nutné nájsť kompromis. Poslanec Národnej rady SR a šéf mimoparlamentného Hlasu-SD Peter Pellegrini považuje požiadavky Lekárskeho odborového združenia (LOZ) za primerané a zvládnuteľné. Uviedli to v diskusnej relácii Na telo v televízii Markíza.

6. novembra 2022

Remišová považuje referendum za kampaň Smeru a Hlasu, Blanár...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 6. 11. 2022  •  Veronika Remišová  •  2


Vicepremiérka a predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová považuje referendum o možnosti skrátiť volebné obdobie za kampaň opozičných strán Smer-SD a Hlas-SD. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD) to odmieta, referendum je podľa neho ústavným právom občanov SR.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.