Index vplyvu Igor Matovič - Index vplyvu v politike

Igor Matovič
 
 

Mgr. Igor Matovič (* 11. máj 1973, Trnava) je slovenský podnikateľ a politik, poslanec NR SR. V rokoch 1993 - 1998 absolvoval Fakultu managementu na Univerzite Komenského v Bratislave. Od roku 1997 pôsobí ako živnostník. V roku 2002 založil vydavateľstvo regionPRESS, ktoré v súčasnosti vydáva 36 regionálnych týždenníkov na celom Slovensku. V roku 2007 dal prepísať firmu na svoju manželku Pavlínu.

V parlamentných voľbách v roku 2010 bol zvolený vďaka preferenčným hlasom na kandidátke strany SaS spolu s dalšími troma členmi občianskeho združenia Obyčajní ľudia za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky. Prekrúžkoval sa z posledného stopäťdesiateho na štvrté miesto na kandidátke strany.

 

KORONAVÍRUS Danko nalieha na premiéra: VIDEO Chce stretnutie ohľadom ruskej vakcíny

BRATISLAVA – Predseda mimoparlamentnej SNS Andrej Danko žiada premiéra Igora Matoviča (OĽANO) o stretnutie k ruskej vakcíne proti ochoreniu COVID-19. Podľa neho môže prísť čas, že množstvo západných vakcín nebude stačiť a bude treba nakupovať vakcínu z východu. Danko tvrdí, že vie pomôcť, odvoláva sa na "nespočetné množstvo" vzťahov, ktoré v minulosti nadviazal s Ruskom.

Igor Matovič aktuálne...

Poradie: 1Index vplyvu: 3
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
1.10Vplyv / význam rastie
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
1.74Vplyv / význam rastie
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
1.1565Vplyv / význam klesá
 

Ako Igor Matovič vplýva na nás posledný týždeň


Ako Igor Matovič vplýva na nás posledný mesiac

Ako Igor Matovič vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Igor Matovič v poslednej dobe

 

23. januára 2021

KORONAVÍRUS Danko nalieha na premiéra: VIDEO Chce stretnutie...

Zdroj Topky z dňa 23. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA – Predseda mimoparlamentnej SNS Andrej Danko žiada premiéra Igora Matoviča (OĽANO) o stretnutie k ruskej vakcíne proti ochoreniu COVID-19. Podľa neho môže prísť čas, že množstvo západných vakcín nebude stačiť a bude treba nakupovať vakcínu z východu. Danko tvrdí, že vie pomôcť, odvoláva sa na "nespočetné množstvo" vzťahov, ktoré v minulosti nadviazal s Ruskom.

Generálny prokurátor Žilinka pritvrdil: Pozrie sa na dotáciu...

Zdroj Topky z dňa 23. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Už aj na generálnej prokuratúre sa rozniesli informácie o medializovanom (už bývalom) poradcovi premiéra Igora Matoviča Pavla Kalinského. Jeho občianske združenie malo totiž od ministerstva životného prostredia pomerne štedrú finančnú dotáciu, ktorej výška je takmer 400-tisíc eur. Prípad zašiel až tak ďaleko, že sa mu už začal venovať aj sám nový generálny prokurátor Maroš Žilinka.

KORONAVÍRUS Ružinovský starosta bojuje proti vírusu humorom:...

Zdroj Topky z dňa 23. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Každý má svoju stratégiu na boj s koronavírusom. Kým premiér Igor Matovič volí spôsob celoplošného testovania a niekto ďalší to zas vidí inak, potom zas prichádza na scénu ružinovský starosta Martin Chren, ktorý spojil (ne)príjemné s užitočným a dal sa na kampaň pomocou vtipov. Ich podoba vás skutočne pobaví, pretože svojím štýlom útočia na aktuálne dianie.

22. januára 2021

Na Slovensko pricestovalo 65 poľských zdravotníkov. je to...

Zdroj Slovensko z dňa 22. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

Sledujte brífing premiéra Igora Matoviča. Oficiálny začiatok je naplánovaný na 14.00 hod.

Premiér Igor Matovič ocenil počas videokonferencie lídrov EÚ...

Zdroj 24hod.sk z dňa 22. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

Vo vystúpeniach lídrov rezonovala aj myšlienka solidarity s tretími krajinami. Lídri považujú za samozrejmé poskytnúť vakcíny aj týmto krajinám čo najskôr.

21. januára 2021

Kauza štedrých dotácií na ministerstve: Matovičov poradca...

Zdroj Topky z dňa 21. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Poradca premiéra Igora Matoviča Pavol Kalinský končí spoluprácu s Úradom vlády SR. Informoval o tom po medializovaných informáciách o dotáciách pre občianske združenie, v ktorom je štatutárom. Zároveň deklaroval, že za projektmi, ich kvalitou a prínosom pre spoločnosť a prírodu si stojí.

20. januára 2021

Slovensko nakúpilo štyri milióny dávok vakcín, vyhlásil...

Zdroj Slovensko z dňa 20. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

Sledujte brífing premiéra Igora Matoviča a ministra zdravotníctva Mareka Krajčího.

Pellegrini dostáva košom. Národný front proti Matovičovi...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 20. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

Takzvaný národný front proti Igorovi Matovičovi (OĽaNO) opozícia nevytvorí. Viaceré strany odskakujú od pozvánky lídra Hlasu-SD Petra Pellegriniho byť v petičnom výbore, ktorý bude organizovať zber podpisov za referendom o predčasných voľbách. Ukázalo sa, že osoba Roberta Fica a pôsobenie jeho.....

MIMORIADNA SPRÁVA z vlády! Premiér oznámil, že Slovensko...

Zdroj Topky z dňa 20. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Vláda dnes rokovala na 70. zasadnutí. Okrem toho, že mali na pláne viaceré legislatívne zmeny, ktoré sa týkali napríklad sčítania obyvateľstva alebo pandemického príspevku, vládni predstavitelia museli hasiť náhly problém so zákazom vychádzania, ktorý nečakane stratil platnosť počas dvoch dní pred 27. januárom, kedy začína prísnejší zákaz vychádzania. Na konci dňa však okrem iného premiér Igor Matovič oznámil pozitívnu správu.

19. januára 2021

Matovičov testovací projekt má trhliny: Najväčšie nepravdy a...

Zdroj Topky z dňa 19. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Po niekoľkých rokovania sa vláda, s výnimkou líderky Za ľudí Veroniky Remišovej, dohodla na opätovnom plošnom testovaní. Tentoraz to nazývajú skríning. Premiér Igor Matovič však stále nepočúva odborníkov, ktorí tvrdia, že plošné testovanie nemá veľký efekt.

17. januára 2021

Vláda sa konečne dohodla! LOCKDOWN sa predlžuje: Do prírody...

Zdroj Topky z dňa 17. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Premiér Igor Matovič pretláča plošné testovanie aj napriek tomu, že odborníci s tým nesúhlasia. Podľa nich by sa masovo testovať malo, ale nie na celom Slovensku. Vláda zasadala počas týždňa štyrikrát, no ani v sobotu nebolo jasné, v akom rozsahu a za akých podmienok sa testovanie uskutoční.

Trnavskej firme sa darí: Najprv nedoplatok v poisťovni a...

Zdroj Topky z dňa 17. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

TRNAVA - Ministerstvo hospodárstva pod vedením Richarda Sulíka na príkaz premiéra Igora Matoviča objednalo 5,2 milióna antigénových testov za takmer 26 miliónov eur. Rezort hospodárstva antigénové testy nakúpil priamo od trnavskej firmy, ktorá na začiatku „obchodov“ so štátom mala dlh v Sociálnej poisťovni. Táto spoločnosť k dnešnému dňu podpísala so štátom počas pandémie koronavírusu zmluvy za takmer 73 milióna eur.

Strana Hlas-SD označila koalíciu za spolupáchateľa: Pomohla...

Zdroj Topky z dňa 17. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Vládna koalícia sa stala spolupáchateľom premiéra Igora Matoviča (OĽANO) pri napĺňaní jeho obsesie z celoplošného testovania. Myslí si to strana Hlas-SD, ktorej stanovisko k oznámenému schválenému uzneseniu vlády oznámila hovorkyňa Patrícia Medveď Macíková.

16. januára 2021

Masívne testovanie bude, ale stále nevieme, v akom rozsahu....

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 16. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

Ani štyri zasadnutia vlády v priebehu šiestich dní nestačili na to, aby kabinet Igora Matoviča (OĽaNO) prijal konkrétne uznesenie, ako bude postupovať v boji s pandémiou koronavírusu v nasledujúcich dňoch. Definitívnu verziu materiálu by mali ministri schváliť v nedeľu na rokovaní o jednej popoludní. Ľudia z úradu vlády však hovoria, že tentoraz sa už čaká len na to, aby bola finálna podoba […]

Cigániková sa obula do premiéra: Ostrá kritika! Matovič musí...

Zdroj Topky z dňa 16. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - SaS nie je stranou, ktorá by hneď utekala z bojiska. Odchodom z koalície by sa situácia na Slovensku nezlepšila. Jediným problémom koalície je povaha premiéra Igora Matoviča (OĽANO). Uviedla to predsedníčka Výboru Národnej rady SR pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková (SaS). Nezaradený poslanec parlamentu Richard Raši považuje za najlepšie riešenie v momentálnom konflikte vo vláde prepísanie politickej mapy. Obaja to povedali v diskusnej relácii Sobotné dialógy na Rádiu Slovensko.

Dohodli sa na celoplošnom testovaní? VIDEO Minister Krajčí...

Zdroj Topky z dňa 16. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Odporúčania odborníkov, ale aj ministra zdravotníctva Mareka Krajčího, aby sa pred Vianocami sprísnili opatrenia, vláda odignorovala. Premiér Igor Matovič sa rozhodol, že opäť nastúpi na scénu plošné testovanie celého Slovenska. Organizácia však ešte nie je jasná ani primátorom miest. V sobotu opäť zasadá vláda, tentokrát online.

15. januára 2021

Vláda dosiahla kompromis, vyhlásil po rokovaní Sulík

Zdroj Slovensko z dňa 15. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

Premiér Igor Matovič v posledných dňoch presadzoval plošné testovanie na celom Slovensku.

Verejné rokovania vlády by prispeli k transparentnosti....

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 15. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

Rozpory vo vyjadreniach premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) a ministra hospodárstva Richarda Sulík (SaS) ako to bolo so schvaľovaním celoplošného testovania, sa v stredu rozhodla vláda riešiť netradične. Na schôdzi schválila zverejnenie zvukovej nahrávky z časti rokovania. Na jej základe sa mala.....

Muž sa Matovičovi vyhrážal zabitím a odrezaním hlavy,...

Zdroj 24hod.sk z dňa 15. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

Polícia začala trestné stíhanie pre prečin nebezpečného vyhrážania sa v súvislosti s hrozbami adresovanými premiérovi Igorovi Matovičovi (

Po páde Radičovej vlády dve obdobia vládol Fico: Teraz to...

Zdroj Topky z dňa 15. 1. 2021  •  Igor Matovič  •  0

BRATISLAVA - Konfliktná komunikácia medzi predsedom vlády Igorom Matovičom (OĽANO) a jej podpredsedom a ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom (SaS) destabilizuje vládnu koalíciu a podľa lídra Sme rodina a predsedu Národnej rady (NR) SR Borisa Kollára ohrozuje plnenie programových cieľov koaličných strán.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.