Index vplyvu Igor Matovič - Index vplyvu v politike

Igor Matovič
 
 

Mgr. Igor Matovič (* 11. máj 1973, Trnava) je slovenský podnikateľ a politik, poslanec NR SR. V rokoch 1993 - 1998 absolvoval Fakultu managementu na Univerzite Komenského v Bratislave. Od roku 1997 pôsobí ako živnostník. V roku 2002 založil vydavateľstvo regionPRESS, ktoré v súčasnosti vydáva 36 regionálnych týždenníkov na celom Slovensku. V roku 2007 dal prepísať firmu na svoju manželku Pavlínu.

V parlamentných voľbách v roku 2010 bol zvolený vďaka preferenčným hlasom na kandidátke strany SaS spolu s dalšími troma členmi občianskeho združenia Obyčajní ľudia za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky. Prekrúžkoval sa z posledného stopäťdesiateho na štvrté miesto na kandidátke strany.

 

Andrej Danko sa ospravedlňoval a za návrh Smeru hlasoval aj Igor Matovič. Ako vyzeral parlament po atentáte


Národná rada dnes odsúdila atentát na premiéra a vyzvala na zastavenie šírenia nenávisti voči vláde, ale aj iným politikom a ústavným činiteľom.

Igor Matovič aktuálne...

Poradie: 6Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
12.3Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
5.238Vplyv / význam klesá
 

Ako Igor Matovič vplýva na nás posledný mesiac

Ako Igor Matovič vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Igor Matovič v poslednej dobe

 

21. mája 2024

Andrej Danko sa ospravedlňoval a za návrh Smeru hlasoval aj...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 21. 5. 2024  •  Igor Matovič  •  1


Národná rada dnes odsúdila atentát na premiéra a vyzvala na zastavenie šírenia nenávisti voči vláde, ale aj iným politikom a ústavným činiteľom.

18. mája 2024

SNS očakáva stanovisko od Smeru k účasti na stretnutí v...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 18. 5. 2024  •  Igor Matovič  •  1

SNS nepodporuje okrúhly stôl za účasti lídra hnutia Slovensko Igora Matoviča.

30. apríla 2024

Ďalší prieskum ukazuje nárast Republiky, do parlamentu by sa...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 30. 4. 2024  •  Igor Matovič  •  1


Ak by sa parlamentné voľby uskutočnili v aprílový víkend, koalícia strán okolo Igora Matoviča by sa do Národnej rady SR neprebojovala a SNS Andreja Danka by brány parlamentu preliezla len tesne. Agentúra AKO sa snažila zachytiť nálady v spoločnosti po prezidentských voľbách.

26. apríla 2024

Kandidátna listina koalície Slovensko, Za ľudí pre eurovoľby...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 26. 4. 2024  •  Igor Matovič  •  1


Slovensko (bývalé OĽaNO) kandiduje v koalícii so stranou Za ľudí, majú číslo 22. Na kandidátke je aj predseda strany Igor Matovič.

22. apríla 2024

Kauza Matovičovho exposlanca Heráka ožíva: Obžaloba zo...

Zdroj Topky z dňa 22. 4. 2024  •  Igor Matovič  •  1

BRATISLAVA – Bývalá hviezda strany Igora Matoviča sa zrejme postaví pred súd. Na exposlanca Jána Heráka bola podaná na nitrianskom okresnom súde obžaloba. Politická kariéra Heráka skončila po tom, ako bol obvinený zo sexuálneho zneužívania.

3. apríla 2024

Hnutie Slovensko podporilo v druhom kole prezidentských...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 3. 4. 2024  •  Igor Matovič  •  2


Hnutie Slovensko bude voliť Ivana Korčoka, uviedol Igor Matovič.

2. apríla 2024

Poslanec Náhlik nepriznal dom vo Vrakuni. Igor Matovič ho vo...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 2. 4. 2024  •  Igor Matovič  •  2


Poslanec Hlasu Peter Náhlik vlastní lietadlo, ktorým minulý týždeň letel na stretnutie Peter Pellegrini.

24. marca 2024

Voľby 2024: Matovičovo totálne víťazstvo v rómskej osade! V...

Zdroj Topky z dňa 24. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2

BRATISLAVA – Koalícia OĽaNO a priatelia (dnes SLOVENSKO), Za ľudí a KÚ v parlamentných voľbách v septembri 2023 uchmatlo víťazstvo takmer vo všetkých obciach, ktorých väčšina obyvateľov pozostáva z rómskych komunít. Igor Matovič bol vtedy v povolebnej dohre kritizovaný za údajnú manipuláciu voličov. Dnes sa však karta obrátila. Matovič, ako prezidentský kandidát zvíťazil len v troch z pôvodných bášt hnutia SLOVENSKO. Ostatné hlasy mu ukradol jeden z favoritov.

Patrik Dubovský nevylúčil podporu Korčoka: Hnutie Slovensko...

Zdroj Topky z dňa 24. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2

BRATISLAVA - Patrik Dubovský, ktorý nepostúpil do druhého kola prezidentských volieb, nevylúčil podporu Ivana Korčoka. Jeho možnej podpore sa bude venovať aj hnutie Slovensko, ktoré malo v prvom kole volieb ako kandidáta svojho lídra Igora Matoviča.

23. marca 2024

Igor Matovič očakáva volebný zisk na úrovni dvoch percent

Zdroj Topky z dňa 23. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  1

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát a predseda hnutia Slovensko Igor Matovič očakáva volebný zisk na úrovni dvoch percent. Na sociálnej sieti poukázal na to, že jeho cieľom nebolo voľby vyhrať, pričom na kampaň minul nula eur.

20. marca 2024

Takto by voľby dopadli dnes, jasné výsledky PRIESKUMU!...

Zdroj Topky z dňa 20. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2

BRATISLAVA – Pokiaľ by sa voľby do Národnej rady (NR) SR konali v marci, parlamentná zostava strán by ostala rovnaká. Kartami by zamiešalo najmä rozhodnutie Igora Matoviča. Pokiaľ by do volieb vstúpili v koalícii, ani by si neškrtol, ako samostatná strana by však okresal mandáty súčasnej vládnej koalícii. Najsilnejší Smer však zoslabol, na krk mu dýchajú poslanci Progresívneho Slovenska.

18. marca 2024

Veľká prezidentská debata: Matovič "diskutoval" sám, Harabin...

Zdroj Topky z dňa 18. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2

BRATISLAVA – Duel medzi trojkou a štvorkou predvolebných prieskumov je tu. Dvaja kandidáti, ktorí chcú zabojovať o priazeň voličov sa proti sebe postavia tvárou v tvár. Zatiaľ čo jeden tvrdí, že svoju kandidatúru neberie až tak vážne a v skutočnosti nekandiduje, druhý si myslí, že práve on je jediným a skutočným víťazom prezidentských volieb. V priamom prenose TV Markíza sa z oči v oči mali pozrieť Igor Matovič a Štefan Harabin, jeden z duelantov však nedorazil.

Igor Matovič v predvolebnej diskusii: TOTO má podľa neho byť...

Zdroj Topky z dňa 18. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2

BRATISLAVA - Prezident by mal podľa kandidáta na hlavu štátu Igora Matoviča robiť všetko pre to, aby spravodlivosť v štáte fungovala, a nie následne opravovať chyby spravodlivosti rozdávaním amnestií. Uviedol to v diskusnej relácii v TV Markíza. S Matovičom mal diskutovať aj kandidát Štefan Harabin, ten sa však diskusie nezúčastnil.

13. marca 2024

Igor Matovič a Andrej Danko nekandidujú. Iba skúšajú, čo...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 13. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2


Ako má verejnosť veriť niekomu, kto kandiduje v dvoch voľbách, no pri prvých hovorí, že v nich v skutočnosti nekandiduje, a o tých druhých naznačuje, že si mandát neuplatní?

Igor Matovič kandiduje do europarlamentu. Nedávno tvrdil, že...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 13. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2


Predseda hnutia Slovensko pred mesiacom v našej relácii NA ROVINU tvrdil, že europarlament nie je nič pre neho. Napriek tomu v eurovoľbách kandiduje. A hoci tvrdí, že prenechá svoje miesto Petrovi Pollákovi, nevylučuje ani, že do europarlamentu nakoniec nastúpi, ak by jeho hnutie získalo dve kreslá.

Kandidujem do europarlamentu, mandát si zrejme neprevezmem,...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 13. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2


Hnutie Slovensko a strana Za ľudí predstavili spoločnú kandidátku do Európskeho parlamentu. Aj tentokrát si nechali predstavenie kandidátov na poslednú chvíľu.

Sto eur od Matoviča potešilo, ale stačí to na dva nákupy...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 13. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2


Rodinný balíček Igora Matoviča mal zmierniť infláciu v slovenských domácnostiach. Lenže hoci vláda zvýšila daňový bonus aj prídavok na dieťa a rodičom a slabším sociálnym skupinám rozdala jednorazový príspevok 100 eur, rodine Jozefa Petrinca zo Zvolena sa životná úroveň zhoršila. „Sto eur potešilo, ale to je taká pomoc na jednu návštevu lekárne a dva nákupy,“ hovorí   živnostník v stavebníctve, […]

Hnutie Slovensko ide do eurovolieb v koalícii so stranou Za...

Zdroj Topky z dňa 13. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2

BRATISLAVA - Hnutie Slovensko ide do volieb do Európskeho parlamentu (EP) v koalícii so stranou Za ľudí. Za lídrom kandidátky, súčasným europoslancom Petrom Pollákom nasledujú poslanci Národnej rady SR Roman Mikulec a Michal Šipoš. Z 15. miesta kandiduje predseda hnutia Slovensko Igor Matovič. Odvoláva sa na tradíciu, že z posledného miesta chce pomôcť koalícii uspieť.

11. marca 2024

Podľa Matoviča chce minister práce Erik Tomáš svojím návrhom...

Zdroj Topky z dňa 11. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2

BRATISLAVA - Minister práce Erik Tomáš (Hlas-SD) chce svojím návrhom podviesť zodpovedných rodičov, a to ženy-matky. Uviedol to líder opozičného hnutia Slovensko Igor Matovič v reakcii na Tomášove pondelkové vyjadrenia. Hnutie Slovensko v parlamente podľa Matoviča odhlasuje zakotvenie v ústave, aby ženy-matky mali rovnaký dôchodok ako muži, ale za podmienky, že súčasná vláda ponechá v ústave zároveň rodičovský dôchodok.

10. marca 2024

Chystá Igor Matovič ďalšie prekvapenie? Strany majú na...

Zdroj Topky z dňa 10. 3. 2024  •  Igor Matovič  •  2

BRATISLAVA - Politické strany alebo koalície majú posledné hodiny na podanie kandidátnych listín do volieb do Európskeho parlamentu (EP). Lehota uplynie v nedeľu o polnoci. Voľby do EP sa budú na Slovensku konať v sobotu 8. júna. Predstavenie kanidátky si opäť na poslednú chvílu necháva hnutie Slovensko (bývalé OĽaNO).

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.