Index vplyvu Patrik Vrbovský (Rytmus) - Index vplyvu v kultúre

 
 

Jasmina Alagič ukázala telo v bikinách: Aha, takto vyzerá rok po pôrode!

OPATIJA - Po korona-karanténe sa život pomaly vracia do normálu a otvárajú sa hranice aspoň medzi najbližšími štátmi Európy. Jedným z nich je aj Chorvátsko, ktoré je azda jedinou prímorskou krajinou, v ktorej Slováci aktuálne môžu tráviť leto. Oddýchnuť si na Balkán išla aj Jasmina Alagič (31) s manželom Patrikom Rytmusom Vrbovským (43) a synčekom Sanelom. A z horúcej pláže moderátorka zverejnila fotku len v plavkách - pozrite, ako vyzerá rok po pôrode!

Patrik Vrbovský (Rytmus) aktuálne...

Poradie: 4Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
6.3Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
5.22Vplyv / význam klesá
 

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný mesiac

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Patrik Vrbovský (Rytmus) v poslednej dobe

 

1. júla 2020

Jasmina Alagič ukázala telo v bikinách: Aha, takto vyzerá...

Zdroj Topky z dňa 1. 7. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

OPATIJA - Po korona-karanténe sa život pomaly vracia do normálu a otvárajú sa hranice aspoň medzi najbližšími štátmi Európy. Jedným z nich je aj Chorvátsko, ktoré je azda jedinou prímorskou krajinou, v ktorej Slováci aktuálne môžu tráviť leto. Oddýchnuť si na Balkán išla aj Jasmina Alagič (31) s manželom Patrikom Rytmusom Vrbovským (43) a synčekom Sanelom. A z horúcej pláže moderátorka zverejnila fotku len v plavkách - pozrite, ako vyzerá rok po pôrode!

22. júna 2020

Oktagon Underground má za sebou šiestu sériu: Na „Piráta“...

Zdroj Nový Čas | Najčítanejší online denník na Slovensku z dňa 22. 6. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

Slovenská časť projektu Oktagon Underground vyvrcholila šiestym podujatím. Do bratislavského Eden Parku prilákala opäť viacero celebrít na čele s Patrikom Rytmusom Vrbovským (43), ktorý si nenechal ujsť atraktívny duel „Piráta“ Krištofiča s Vlastislavom Čepom.

17. júna 2020

Rytmus na FOTO s parádnou kočkou: Wau, toto je fakt jeho...

Zdroj Topky z dňa 17. 6. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Toto snáď ani nemôže byť pravda! moderátorka Jasmina Alagič dnes zverejnila fotografiu svojho manžela Patrika Rytmusa Vrbovského po boku ženy, ktorá nevyzerá, že by bola o čo i len rôčik od neho staršia. No ide pritom o jeho svokru Líviu!

11. júna 2020

Kotleba sa snažil rasizmus obhájiť Rytmusom: VIDEO Tvrdý...

Zdroj Topky z dňa 11. 6. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA/PEZINOK - Na poslednom hlavnom pojednávaní s Marianom Koltebom pre kontroverzné šeky so sumou 1488, predseda ĽSNS navrhol ako ďalší dôkaz pesničku od rapera Patrika Vrbovského. Chce tak dokázať, že slovo "Cigáň" sa používa bežne a nie je urážlivé. Rytmus si to však zrejme nemyslí.

19. apríla 2020

Jasmina Alagič a Rytmus oslavujú výročie: TIETO slová vás...

Zdroj Topky z dňa 19. 4. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA – Všetkých prekvapilo, keď Patrik Rytmus Vrbovský (43) začal randiť s moderátorkou Jasminou Alagič (30). Ešte viac prekvapivá bola rýchlosť, akou ich láska napredovala. Už o pár dní jej vyznával lásku, po polroku sa zasnúbili, na Vianoce oznámili tehotenstvo a v máji sa vzali. Teraz oslavujú druhé výročie a slová, ktoré jeden druhému venovali vás rozcítia.

7. apríla 2020

8-mesačný Sanel otvára Rytmusovi oči: Koniec luxusu a...

Zdroj Topky z dňa 7. 4. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Odkedy sa Patrik Vrbovský (43) alias Rytmus dozvedel, že sa stane otcom, zmenil sa mu život, ale i jednotlivé priority. Raper, ktorý si v minulosti potrpel na okázalý luxus, chce ísť synovi príkladom a vrátiť sa k bežnejšiemu životnému štýlu.

2. apríla 2020

Kto je Jasmina Alagič Vrbovská? Krásna Rytmusova manželka má...

Zdroj Topky z dňa 2. 4. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Preslávila sa ako moderátorka Fashion TV a zúčastnila sa aj súťaže Miss Slovensko 2009. Minulý rok si vzala populárneho rapera Patrika Vrbovského, známeho aj ako Rytmus. Má vlastnú mamičkovskú značku oblečenia a prúdi v nej balkánsko-maďarská krv, no narodila sa v Nemecku. V septembri priniesla na svet syna, ktorý dostal typické balkánske meno Sanel. Hovoríme o večne usmiatej Jasmine Alagič Vrbovskej.

22. marca 2020

Radosť z ďalšieho bábätka: Jasmina Alagič prezradila sladké...

Zdroj Topky z dňa 22. 3. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Moderátorka Jasmina Alagič (30) a jej partner Patrik "Rytmus" Vrbovský (43) sa už niekoľko mesiacov tešia zo synčeka Sanela, ktorý prišiel na svet minulý rok v lete. Krásna moderátorka sa však už teší na príchod ďalšieho bábätka.

14. marca 2020

KORONAVÍRUS Strach Jasminy Alagič: Bojí sa o rodinu......

Zdroj Topky z dňa 14. 3. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA – Koronavírus vyvoláva strach a obavy takmer u všetkých ľudí. Výnimkou nie sú ani známe tváre a medzi nimi moderátorka Jasmina Alagič (30) a jej manžel Patrik Rytmus Vrbovský (43). Tí totiž urobili poriadne opatrenia a aby sa vyhli nákaze, zabarikádovali sa vo svojej vile!

13. marca 2020

Rytmus si vystrelil zo Smotánky: Takto reaguje Markíza a......

Zdroj Topky z dňa 13. 3. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - V stredu ráno Patrik Vrbovský (43) uverejnil príspevok, prostredníctvom ktorého sa prevalilo, že si z markizáckej Smotánky poriadne vystrelil. Tím populárnej relácie totiž predtým spracovával reportáž o premiére jeho dokumentu Tempos, no a kvôli zvukovému komentáru sa potrebovali informovať, ako sa volá manžel jeho nevlastnej sestry. Rytmus však uviedol vymyslené meno, ktoré vo vysielaní napokon naozaj odznelo. Na tom, ako mu jeho žartík vyšiel, sa najprv dobre zabával a teraz...

12. marca 2020

Rytmus si kopol do Markízy: Hanba pred tisíckami divákov......

Zdroj Topky z dňa 12. 3. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Ešte v roku 2018 to vyzeralo tak, že Rytmus (43) si v Markíze poriadne zavaril a viac si tam neškrtne. Dokonca chceli voči nemu podniknúť právne kroky. No teraz si z televízie opäť poriadne vystrelil. Jeho "vtípek" sa dokonca dostal aj do Smotánky a doteraz nikto netušil, že Patrik Vrbovský všetkých nachytal, a tak sa mu Markízu podarilo strápniť pred takmer celým Slovenskom...

4. marca 2020

Tempos

Zdroj codnes.sk - Všetky akcie z dňa 4. 3. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

Hudobný dokument TEMPOS rozpráva príbeh Patrika „Rytmusa“ Vrbovského a jeho 30-ročnej rapovej kariéry. Príbeh filmu je mapovaním cesty z nuly na vrchol - prehry, výhry a fakty.

28. februára 2020

Módne (s)hity z premiéry: Frlajs má v paži, lacná viazačka...

Zdroj Topky z dňa 28. 2. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - V utorok večer sa v jednom z bratislavských kín konala slávnostná premiéra dlho očakávaného dokumentárneho filmu Rytmus: Tempos, ktorý rozpráva príbeh nášho najznámejšieho rapera Patrika Vrbovského (43). Na premietaní nechýbali mnohé známe tváre. Na ich outfity si posvietila módna návrhárka Andrea Koreňová. Kým niektorým by udelila rovno 100 bodov zo 100, iní niektorými kúskami trafili skutočne vedľa.

27. februára 2020

Do kín prišiel hudobný dokument Tempos, mapujúci Rytmusovu...

Zdroj Webmagazín - Všetky správy z dňa 27. 2. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

Do slovenskej kinodistribúcie vstúpil hudobný dokumentárny film Tempos. Patrik Rytmus Vrbovský v ňom rekapituluje tridsať rokov svojho pôsobenia na hudobnej scéne.

26. februára 2020

FOTO Premiéra filmu o Rytmusovi: Egove intímnosti s...

Zdroj Topky z dňa 26. 2. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - V jednom z bratislavských kín uviedli v utorok večer nový dokument o Patrikovi Rytmusovi Vrbovskom (43). Medzi čestnými hosťami slávnostnej premiéry nemohli chýbať raperovi najbližší. Michal Straka (36) alias Ego z Kontrafaktu dorazil spolu s dcérkami a manželkou Petrou, ktorej pred fotografmi dal poriadne horúci bozk. A prišla aj Patrikova nevlastná sestra Veronika!

21. februára 2020

Unikla FOTKA Rytmusovho syna: TOTO je malý Sanel... Na koho...

Zdroj Topky z dňa 21. 2. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (43) sa celé mesiace bránil tomu, aby verejnosti ukázal svojho synčeka Sanela. Vždy, keď pridá na sociálne siete fotku drobca, tváričku má zahalenú. Aktuálne však svetlo sveta uzrel nový dokument o živote rapera. A práve tam unikla fotka, na ktorej chlapčekovi vidno do tváre. Tak čo? Podobá sa na mamu alebo otca?

14. februára 2020

Drsná scéna medzi hudobníkmi: Slovenská speváčka prefackala...

Zdroj Topky z dňa 14. 2. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Paľo Drapák (55) nemá o konflikty v slovenskom šoubiznise žiadnu núdzu. Ten posledný pamätný sa stal koncom roka 2018, keď si jeho meno do pesničky prepožičal Patrik Rytmus Vrbovský a problém bol na svete. Najnovšie si speváka podala jeho kolegyňa...

9. februára 2020

Exkluzívne! Jasmina Alagič búra predsudky o Rytmusovi:...

Zdroj Topky z dňa 9. 2. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Koncom júla začali Jasmina Alagič Vrbovská (30) a jej manžel Patrik "Rytmus" Vrbovský (43) prežívať najkrajšie obdobie vo svojich životoch. Dvojici sa narodil synček Sanel, vďaka čomu sa z nich stala kompletná rodinka. Maličkému rodičia venujú všetok svoj čas, no a nám večne usmiata moderátorka prezradila, ako to u nich doma vyzerá, porozprávala nám aj o tom, aký je jej zákonitý otcom.

2. februára 2020

Šťastní rodičia Alagič a Rytmus túžia po veľkej rodine:...

Zdroj Topky z dňa 2. 2. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

Majú v tom jasno. Prominentný pár Jasmina Alagič Vrbovská (30) a Patrik Rytmus Vrbovský (43) prežívajú momentálne najkrajšie obdobie svojho života.

29. januára 2020

Nový muž v živote Dary Rolins: Zbalila speváčka známeho...

Zdroj Topky z dňa 29. 1. 2020  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Po boku speváčky Dary Rolins (47) sa od rozchodu s Patrikom Vrbovským (43) neobjavoval oficiálne žiaden partner. Mnohokrát bola spájaná s fešákmi, vzťah nepotvrdila, no zakaždým tvrdila, že nie je sama, ale nemusí to znamenať, že má "frajera". Tentoraz by mala slovenská diva tvoriť pár s raperom, ktorý je od nej o 21 rokov mladší!

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.