Index vplyvu Patrik Vrbovský (Rytmus) - Index vplyvu v kultúre

 
 

ŠŤASTNÝ koniec v prípade VYKRADNUTIA domu Jasminy a Rytmusa: Polícia chytila ZLODEJOV

MALINOVO - Po 7 mesiacoch sa zrejme dočkajú šťastného konca. Polícia totiž zadržala zlodejov, ktorí Jasmine Alagič a Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému vykradli dom.

Patrik Vrbovský (Rytmus) aktuálne...

Poradie: 1Index vplyvu: 1
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
1.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
1.4Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
1.32Vplyv / význam klesá
 

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný týždeň


Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný mesiac

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Patrik Vrbovský (Rytmus) v poslednej dobe

 

17. júla 2024

ŠŤASTNÝ koniec v prípade VYKRADNUTIA domu Jasminy a Rytmusa:...

Zdroj Topky z dňa 17. 7. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

MALINOVO - Po 7 mesiacoch sa zrejme dočkajú šťastného konca. Polícia totiž zadržala zlodejov, ktorí Jasmine Alagič a Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému vykradli dom.

13. júla 2024

Rytmus v OHROZENÍ života: Na diaľnici mu začalo HORIEŤ auto!...

Zdroj Topky z dňa 13. 7. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA – A je to vonku! Patrik „Rytmus“ Vrbovský zažil na diaľnici situáciu, v ktorej by sa nechcel ocitnúť nikto. Keď si teraz spomenie, ako mu z ničoho nič začalo horieť auto, namiesto horúčavy mu po tele behajú zimomriavky.

10. júla 2024

Prípravy na Rytmusov megakoncert vrcholia: Predstavil ĎALŠIU...

Zdroj Topky z dňa 10. 7. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

PRAHA - Najväčší sólo koncert v kariére Patrika Rytmusa Vrbovského s názvom Rytmus KING FOREVER bude hostiť O2 Aréna v Prahe už 14.septembra. Na pódiu sa s najúspešnejším domácim interpretom stretne jeho dlhoročný partner zo skupiny Kontrafakt, ktorým je raper Ego. Chýbať nebudú ďalšie hviezdy ako Dara Rolins, Igor Kmeťo či charizmatický Viktor Sheen... A známa je ďalšia hviezda!

24. júna 2024

Jasmina o nezvyčajnej výchove Rytmusovho syna: Dúfam, že...

Zdroj Topky z dňa 24. 6. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Je to už takmer päť rokov, čo sa život moderátorky Jasminy Alagič a rapera Patrika Rytmusa Vrbovského navždy zmenil a to v momente, keď do ich rodiny pribudol synček Sanel. Milujúci rodičia na neho nedajú dopustiť a Jasmina sa netají tým, že ju materstvo zmenilo. Typickou mamou však rozhodne nie je.

13. júna 2024

Na Rytmusov koncert sa chystá aj športová megahviezda: Je mi...

Zdroj Topky z dňa 13. 6. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Legendárny rapový král Patrik „Rytmus“ Vrbovský chystá jeden z najväčších koncertov kariéry s názvom RYTMUS: KING FOREVER. V O2 Aréne sa predstaví konkrétne 14. septembra, pre fanúšikov si spoločne s produkciou Petra Větrovského pripravil celoživotnú šou v sólovom podaní. Chýbať nebudú najznámejšie skladby z albumov Bengoro, Král, Fenomén či Krstný otec.

7. júna 2024

Jasmina prezradila pikošky z ich novej reality šou: S...

Zdroj Topky z dňa 7. 6. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský prednedávnom potešili fanúšikov veľkolepou novinkou! Manželia, ktorí bezpochyby patria k najsledovanejším párom v našom šoubiznise, sa pustili do nakrúcania vlastnej reality šou.

14. mája 2024

Rytmus a Jasmina budú mať vlastnú REALITY SHOW: Exkluzívne...

Zdroj Topky z dňa 14. 5. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

BRATISLAVA - Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský prednedávnom potešili fanúšikov veľkolepou novinkou! Manželia, ktorí bezpochyby patria k najsledovanejším párom v našom šoubiznise, sa pustili do nakrúcania vlastnej reality šou.

25. apríla 2024

Rytmusov kamarát Rosaldo je späť: Je z neho dospelý chlap......

Zdroj Topky z dňa 25. 4. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

BRATISLAVA - Malý Mário z Piešťan sa pred rokmi preslávil vďaka Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému (47). Vtedy ho hudobník natočil na jednom zo sídlisk ako svojho veľkého fanúšika, no potom sa z neho stal jeho verný parťák. Dlhých 10 rokov o Rosaldovi nebolo počuť. No je späť už ako dospelý chlap... Pozrite, ako vyzerá!

23. apríla 2024

DOKONALÁ Jasmina Alagič: Chcela sa vrhnúť do RINGU a......

Zdroj Topky z dňa 23. 4. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

BRATISLAVA - Uplynulú sobotu boli fanúšikovia športu absolútne nadšení! V bratislavskej Tipos Aréne sa konalo šieste kolo Fight Night Challenge, no a keďže medzi hlavných organizátorov tejto udalosti patrí aj raper Patrik "Rytmus" Vrbovský... Vyspovedali sme jeho krásnu manželku - Jasminu Alagič Vrbovskú!

22. apríla 2024

Jasmina s Rytmusom budú žiť v dvoch domácnostiach: Z tohto...

Zdroj Topky z dňa 22. 4. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

BRATISLAVA – Vedia zarobiť a peniaze aj investovať. Jasmína Alagič s Patrikom Vrbovským sa vrhli do kúpy nehnuteľností. Starosti sú však viac na pleciach Jasmíny.

18. apríla 2024

Dubaj sa OTRIASA v základoch: Známa Slovenka VYCÚVALA z kúpy...

Zdroj Topky z dňa 18. 4. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

BRATISLAVA/DUBAJ - Nie je žiadnym tajomstvom, že Slováci vo veľkom skupujú byty v Dubaji. Urobili tak napríklad aj Jasmina Alagič s Patrikom Rytmusom Vrbovským či Zuzana Strausz Plačková. Známa Slovenka bola kúsok od toho, aby do nehnuteľnosti zainvestovala, no vycúvala z toho. Toto je dôvod!

17. marca 2024

Rytmusov najznámejší album sa mal volať úplne INAK: Názov...

Zdroj Topky z dňa 17. 3. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (47) to v kariére doslova "zabil". Podarilo sa mu dostať zo sídliska na pomyselný vrchol. A pri tejto príležitosti ho čaká sólový koncert v pražskej O2 aréne. Rozhodol sa preto rekapitulovať si celé doterajšie pôsobenie. A jeho najznámejší album Bengoro je toho neodmysliteľnou súčasťou. Vedeli ste, že mal mať spočiatku úplne iný názov?

13. marca 2024

Mokráňovej zlý sen: Mizli jej veci z bytu... TAKTO odhalila...

Zdroj Topky z dňa 13. 3. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Nočná mora každého človeka! Prednedávnom sme vás informovali, že dom Jasminy Alagič a Patrika Rytmusa Vrbovského vykradli. Zmizli im z domu hodnotné veci. No a prešlo pár mesiacov a máme tu ďalšiu krádež. Tentokrát u fitnessky Lucii Mokráňovej... Ako odhalila zlodeja?

6. marca 2024

Šokujúce PRIZNANIE Rytmusa: S Tinou robiť NECHCEL... Takýto...

Zdroj Topky z dňa 6. 3. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

BRATISLAVA - Patrika Rytmusa Vrbovského v Prahe čaká veľký sólový koncert. Pri tejto príležitosti si rekapituluje celú svoju kariéru, ktorej neodmysliteľnou súčasťou je aj spoločná pieseň so speváčkou Tinou - Príbeh. Raper však, šokujúco, s ňou dlho odmietal pracovať... Takýto mal na to dôvod!

26. februára 2024

Rytmus zaťal do živého: Vydal nový KLIP.... Takto funguje...

Zdroj Topky z dňa 26. 2. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

BRATISLAVA - Meno Patrik "Rytmus" Vrbovský je pojem a osobnosť, ktorú netreba nikomu predstavovať. Kráľ slovenského rapu začal od absolútnej "nuly". Na svojej kariére drel v podstate už odmalička, nenechal sa zastaviť a dnes je z neho hudobná ikona. Aj napriek tomu, že je už dávno "za vodou", nesedí s nohami vyloženými na stole. Práve naopak. Legendárny umelec maká viac než kedykoľvek predtým a prostredníctvom svojho umenia inšpiruje celý česko-slovenský národ. Dôkazom toho je aj jeho najnovší počin...

14. februára 2024

Rytmusov HIT milujú aj zlatokopky: Objednali si ho tryskáčom...

Zdroj Topky z dňa 14. 2. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

BRATISLAVA - Za 18 rokov, čo Patrik Rytmus Vrbovský (47) tvorí ako sólo umelec, sa mu podarilo vyprodukovať hity, ktoré zarezonovali spoločnosťou. K takým patrí aj pieseň Zlatokopky, ktorá sa dočkala rôznych remake-kov a dodnes si ju fanúšikovia s nadšením pospevujú. Aj samotné zlatokopky... Rapera si dokonca objednali súkromným tryskáčom na Ibizu!

5. februára 2024

Moment, kedy sa Rytmus cítil úplne SÁM: Obrovský HEJT,...

Zdroj Topky z dňa 5. 2. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (47) patrí k najvýraznejším postavám slovenskej rapovej scény. Od roku 2003, kedy spolu so skupinou Kontrafakt vydali prvú pieseň, sa mu podarilo prepracovať na pomyselný hudobný vrchol. No napriek tomu, že sa mu darilo ako nikomu inému, cítil sa sám!

29. januára 2024

DRSNÉ spomienky Rytmusa: Každý si robil, čo chcel... Bežne...

Zdroj Topky z dňa 29. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v košickej Steel aréne konala veľkolepá premiéra filmu Vojna policajtov. Súčasťou hereckého ansáblu bol aj raper Patrik Rytmus Vrbovský (47), ktorý stvárnil úlohu mafiánskeho bossa. My sme ho po premiére oslovili na rozhovor, kde nám prezradil rôzne pikošky z nakrúcania, ale aj to, ako si spomína na 90. roky, do ktorých bola táto akčná snímka zasadená...

22. januára 2024

Rytmusov HIT má už 18 rokov: Vrazil doňho posledné peniaze…...

Zdroj Topky z dňa 22. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  5

BRATISLAVA - Uplynulo celých 18 rokov od momentu, kedy sa Patrik Rytmus Vrbovský (47) rozhodol vydať na sólovú dráhu. V roku 2006 nahral album Bengoro, z ktorého pochádza aj pieseň Cigánsky sen. Až po rokoch však priznal, že na videoklip k nej, dal svoje posledné peniaze. A vyplatilo sa... Stala sa z nej totiž hymna stokárov!

6. januára 2024

Romantické VYZNANIE lásky Rytmusovi: Jasmina, toto si ZABILA!

Zdroj Topky z dňa 6. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  5

BRATISLAVA - Slovenská moderátorka Jasmina Alagič (34) svojmu manželovi Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému (47) zablahoželala k narodeninám pred zrakmi státisícov sledujúcich. Romantické vyznanie lásky však doslova zaklincovala nečakanou vetou, ktorá väčšinu fanúšikov dostala do popuku. No mohla toto povedať?

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.