Index vplyvu Patrik Vrbovský (Rytmus) - Index vplyvu v kultúre

 
 

Rytmus a Dara šokovali: Opäť SPOLU na pódiu... Jej vrúcne slová pre rapera vás dostanú!

BRATISLAVA - V sobotu večer to v pražskej O2 aréne vrelo! Popová diva Dara Rolins totiž oslávila svoje 50-narodeniny a pri tejto príležitosti usporiadala veľkolepý koncert, kde na pódiu nechýbali ani jej priatelia z hudobnej brandže. A najväčšie prekvapenie prišlo v momente, keď sa zrazu objavil jej niekdajší partner - raper Patrik Rytmus Vrbovský.

Patrik Vrbovský (Rytmus) aktuálne...

Poradie: 4Index vplyvu: 1
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
2.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
2.4Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
4.22Vplyv / význam rastie
 

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný týždeň


Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný mesiac

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Patrik Vrbovský (Rytmus) v poslednej dobe

 

29. januára 2023

Rytmus a Dara šokovali: Opäť SPOLU na pódiu... Jej vrúcne...

Zdroj Topky z dňa 29. 1. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - V sobotu večer to v pražskej O2 aréne vrelo! Popová diva Dara Rolins totiž oslávila svoje 50-narodeniny a pri tejto príležitosti usporiadala veľkolepý koncert, kde na pódiu nechýbali ani jej priatelia z hudobnej brandže. A najväčšie prekvapenie prišlo v momente, keď sa zrazu objavil jej niekdajší partner - raper Patrik Rytmus Vrbovský.

27. januára 2023

Rytmus si dláždi hereckú kariéru: Zahral si po boku ďalšej...

Zdroj Topky z dňa 27. 1. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (46) sa do povedomia ľudí dostal vďaka svojej prevratnej hudbe. Dnes, keď generácie počujú pseudonym Rytmus či názov skupiny Kontrafakt, hneď vedia, o koho ide. Momentálne mu však už hudobná kariéra zrejme nestačí. Učarovalo mu herectvo!

17. januára 2023

Rytmusa zastrelili, ale len vo videoklipe

Zdroj Gigavideo.sk z dňa 17. 1. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

Patrik Rytmus Vrbovský spolu s Igorom Kmeťom nahrali cigánsku pesníčku, kde Rytmusa vo videoklipe zastrelil miestny cigánsky vajda. Užite si vlastaného Rytmusa v novom videoklipe Asal.

3. januára 2023

Sebecký karierista Rytmus: Toto si s ním bývalé frajerky...

Zdroj Topky z dňa 3. 1. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Raper Patrik Rytmus Vrbovský oslavuje narodeniny krátko po vianočných sviatkoch. Tie, bohužiaľ, ako dieťa nemal rád a trvalo to až do dospelosti, kým nestretol svoju manželku. Jeho predchádzajúce priateľky si s ním tak rodinnú atmosféru naozaj neužili.

25. decembra 2022

Fight Night Challenge 3: Do ringu sa vracajú známe osobnosti

Zdroj Šport a pohyb – Denník N z dňa 25. 12. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

Už 27. 12. sa môžu diváci aj tipéri tešiť na skutočnú boxerskú lahôdku. Nadupaná Fight Night Challenge 3 bude opäť plná známych osobností zo sveta MMA športu aj showbiznisu. Do Brna zavítajú mená ako Martin Valihora, Patrik „Rytmus“ Vrbovský, Imi Baron, Frayer Flexking, Dominika Mirgová, Aless Cappareli, Marek Bartl, Alexander Cverna a mnoihí ďalší. Turnaje známych […]

19. októbra 2022

Neprajníci aj médiá si zgustli, ale pravú lásku nezastavíš,...

Zdroj Pravda - Koktail z dňa 19. 10. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

Dvojica Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský je vraj zamilovanejšia než kedykoľvek predtým.

14. októbra 2022

Rytmus má nový job! Bude robiť announcera MMA zápasov v...

Zdroj 24hod.sk z dňa 14. 10. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

Patrik „Rytmus“ Vrbovský neustále prekvapuje a aj tento raz sa púšťa do celkom nových vôd.

12. septembra 2022

Plačková týždeň po pôrode na finále, Rytmus v saku za 5000...

Zdroj Topky z dňa 12. 9. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BANSKÁ BYSTRICA - V nedeľu večer sa v Banskej Bystrici konalo slovenské finále súťaže krásy Miss Universe. Ujsť si ho nenechali viaceré známe tváre a dokonca ani Zuzana Plačková (31), ktorá len pred týždňom priviedla na svet synčeka Diona. Počas večera vystúpil aj Patrik Rytmus Vrbovský (45), ktorý zažiaril v koženom saku za 5000 eur a... Fero, ty si nová kráľovná?!

4. septembra 2022

Rytmus priznal PSYCHICKÉ PROBLÉMY: Trpel úzkosťami......

Zdroj Topky z dňa 4. 9. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Psychické problémy si prizná málokto z nás. Raper Patrik Rytmus Vrbovský vyšiel s pravdou von a dokázal, že aj na oko drsný chlap môže trpieť úzkosťami. Jeho nečakané ťažkosti spôsobilo TOTO a nebola to vôbec sranda!

3. augusta 2022

Šokujúca ZMENA v 10. ročníku Talentu: Jasmina ako...

Zdroj Topky z dňa 3. 8. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - 10. ročník šou Česko Slovensko má talent prichádza opäť na televízne obrazovky a s ním aj plno prekvapení. Jojka prezradila, že sa diváci majú na čo tešiť. Novinkou je napríklad fakt, že porota nebude zložená z fixnej švorice, ale jeden z nich sa bude každú epizódu meniť. Lukratívny džob dostal v novej sérii aj Patrik Rytmus Vrbovský. V projekte sa tak objaví spolu s manželkou Jasminou Alagič!

29. júla 2022

Komička Simona po kauze s Rytmusom: Ľudia jej NALOŽILI…....

Zdroj Topky z dňa 29. 7. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

BRATISLAVA - Odvtedy, čo Slovensko riešilo "instagramový" spor medzi komičkou Simonou Salátovou a Patrikom Rytmusom Vrbovským, uplynul už rok. Komička sa vtedy v relácii Silná zostava pustila do Dominiky Cibulkovej a pred kamerami jej naložila kvôli tomu, že počas vyhrotenej koronakrízy vycestovala do zahraničia, čím naštvala mnohých Slovákov, ktorým nezostávalo nič iné, len byť doma a podľa jej mienky sa nezachovala spolupatrične. Po Simoninej kritike si tenistku zastalo mnoho známych osobností, no a medzi nimi aj spomínaný raper.

22. júla 2022

Rytmus zabil: Jasmina na krku na celý život a ako bonus...

Zdroj Topky z dňa 22. 7. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Patrik Vrbovský (45,) známy ako Rytmus, je milujúcim manželom krásnej moderátorky Jasminy Alagič (33). Spolu majú rozkošného synčeka Sanela (2) a dennodenne hudobník svojej rodinke dokazuje, ako ich veľmi ľúbi. A tentokrát to spravil naozaj originálne. Bude ich mať totiž na krku celý život. Manželky sa teda už len tak ľahko nezbaví a poistil si ju aj malým bonusom.

18. júla 2022

Jasmine a Rytmusovi ide karta: Veľké biznis plány a takto je...

Zdroj Čas z dňa 18. 7. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

Ide im karta! Jasmina Alagič a raper Patrik Rytmus Vrbovský spojili svoje životy manželským sľubom, ktorý si dali na honosnom zámku v Pezinku v roku 2019. Odvtedy do ich rodiny pribudol syn Sanel a trojica žije doslova svoju rozprávku v dome neďaleko Bratislavy. To však zďaleka nie je jediná nehnuteľnosť, ktorú manželia vlastnia a do ich portfólia nedávno pribudol aj luxusný byt v Dubaji. Podľa slov moderátorky šou Česko Slovensko má talent sa tu ich ambície však zďaleka nekončia.

11. júla 2022

Rytmus bol kedysi talentovaným športovcom: Po rokoch sa k...

Zdroj Topky z dňa 11. 7. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Fúha! Patrik Rytmus Vrbovský (45) patrí k najväčším hip-hopovým fenoménom na Slovensku. Nie každý však vie, že ešte predtým, ako sa postavil pred mikrofón, mal úplne iné ambície. Venoval sa rýchlostnej kanoistike a mal na ňu talent. Po rokoch sa k nej vrátil a... Rovno si sadol do K4 s medailistami z olympiády v Tokiu!

5. júla 2022

Hulvátsky ŽARTÍK na adresu stand-up komičky: Rytmus po roku...

Zdroj Topky z dňa 5. 7. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

BRATISLAVA - Keď v marci minulého roka v relácii verejnoprávnej RTVS vystúpila Dominika Cibulková (33), verejnosť to riešila ešte niekoľko dní. Bývalú tenistku si tam vtedy drsne podala aj stand-up komička Simona Salátová. No jej slová sa zjavne dotkli aj rapera Patrika Rytmusa Vrbovského (45). Na adresu humoristky totiž vystrúhal veľmi hulvátsky žartík. Odvtedy uplynul viac ako rok a hudobník zjavne precitol. Simone sa totiž verejne ospravedlnil!

3. júna 2022

ONLINE: Patrik "Rytmus" Vrbovský vs. Moloch Vlavo dnes...

Zdroj Sportnet z dňa 3. 6. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

Sledujte s nami online prenos zo zápasu v rámci Fight Night Challenge 2: Patrik "Rytmus" Vrbovský vs. Moloch Vlavo.

2. júna 2022

Majk Spirit sa chystá oskalpovať Separa!

Zdroj Čas z dňa 2. 6. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

Už tento piatok zažije Bratislava adrenalínovú zábavu, akú ešte naozaj nezažila. Fight Night Challenge 2 sľubuje nezabudnuteľnú šou. Proti sebe nastúpia slávni profesionálni bojovníci a raperi. Všetci sa chystajú prekračovať svoje hranice. Tešiť sa môžete na zápasy Patrika „Rytmusa“ Vrbovského, Attilu Végha, Separa, Majka Spirita a ďalších osobností! Všetci to berú naozaj vážne. Dôkazom je i slovná prestrelka Majka Spirita so Separom, ktorému hrozí skalp! Fight Night Challenge 2 bude v piatok 3.6. v NTC Aréne v Bratislave. Začne sa o 18.00.

19. mája 2022

Jasmine rupli nervy: Rytmus ju vytočil a VYHODILA mu všetky...

Zdroj Topky z dňa 19. 5. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  5

BRATISLAVA - Jasmina Alagič Vrbovská a jej manžel Patrik Rytmus Vrbovský na prvý pohľad vyzerajú ako absolútne dokonalý pár, ktorý si perfektne rozumie. Avšak, je jasné, že keď sa vyskytnú nejaké tie bežné nezhody, vzhľadom na jej balkánsky temperament a jeho rómsku krv musí byť doma "veselo". A veru, zjavne je to naozaj tak!

23. apríla 2022

Rytmus o svojom rivalovi: Už to nie je smiešne, ale smutné!...

Zdroj Čas z dňa 23. 4. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

Patrik Rytmus Vrbovský (45) sa pripravuje na svoj ďalší zápas v boxe. Jeho súperom bude kolega z brandže reper Moloch (37). Pre toho má jasný odkaz!

31. marca 2022

Nečakaný zvrat na dovolenke: Jasmina a Rytmus kúpili NOVÝ...

Zdroj Topky z dňa 31. 3. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

DUBAJ - Druhý domov v luxusnom Dubaji! Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská a raper Patrik Rytmus Vrbovský sa vybrali na dovolenku do Spojených arabských emirátov. Luxusnú destináciu si natoľko zamilovali, že tam rovno kúpili byt a plánujú tam tráviť veľa času.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.