Index vplyvu Patrik Vrbovský (Rytmus) - Index vplyvu v kultúre

 
 

PRIZNANIE Jasminy Alagič: Extrémny STRACH zo vzťahu s Rytmusom... Dobre, že si sa nepos*ala!

BRATISLAVA - Moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik Rytmus Vrbovský spolu začali randiť v roku 2018. Aktuálne brunetka priznala, že do tohto vzťahu išla v obrovským strachom...

Patrik Vrbovský (Rytmus) aktuálne...

Poradie: 4Index vplyvu: 1
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
6.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
3.4Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
4.28Vplyv / význam klesá
 

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný týždeň


Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný mesiac

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Patrik Vrbovský (Rytmus) v poslednej dobe

 

6. júna 2023

PRIZNANIE Jasminy Alagič: Extrémny STRACH zo vzťahu s...

Zdroj Topky z dňa 6. 6. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik Rytmus Vrbovský spolu začali randiť v roku 2018. Aktuálne brunetka priznala, že do tohto vzťahu išla v obrovským strachom...

14. mája 2023

Végh si spravil chuť pred Vémolom, legenda zbila Rytmusa. Do...

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 14. 5. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0


Čo spája bývalého MMA šampióna organizácie Bellator Attilu Végha, ikonu domácej rapovej scény Patrika „Rytmusa“ Vrbovského, strieborného hokejistu z MS 2012 v Helsinkách Marcela Hossu či účastníčku reality šou Farma Moniku Haklovú? Odpoveď – Fight Night Challenge.

Ďalšia BITKA Farmárov: Michal ROZBIL Braňa zo Survivor a...

Zdroj Topky z dňa 14. 5. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

TRNAVA - Za nami je ďalší galavečer Fight Night Challenge, kde sa okrem profi zápasníkov aj tentokrát predviedli známe osobnosti. Vrcholom večera bol súboj rapera Patrika Rytmusa Vrbovského, no do ringu nastúpili aj farmári Šimon Koleň a Michal Mošpán, ktorí súperili so súťažiacimi zo Survivor - Braňom Martanovičom a Nathanom Dzabom. A veru, bolo sa na čo pozerať!

12. mája 2023

Rytmus prežil obrovský ŠOK: Skoro som dostal INFARKT!

Zdroj Topky z dňa 12. 5. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Splnil sa mu sen! Raperovi Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému (46) skoro oči vypadli, keď to uvidel. V prvom momente prežil obrovský šok a nezmohol sa na žiadne slová, len napísal, že skoro dostal infarkt. Aha, čo mu vyrazilo dych!

23. marca 2023

Rytmusovo vtipkovanie a pokus o SAMOVRAŽDU: Jasminina...

Zdroj Topky z dňa 23. 3. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

DUBAJ - K jedným z najkrajších šoubiznisových párov určite patrí ten, ktorý tvorí slovenský raper Patrik Vrbovský (46) alias Rytmus s moderátorkou Jasminou Alagič (33). Dvojica sa vzájomne dopĺňa aj svojským humorom. No toto hudobník prestrelil a... Jej reakcia nemala chybu!

16. marca 2023

Dara UZAVRELA KONFLIKT s Popovičom: TOTO je dôvod, prečo ho...

Zdroj Topky z dňa 16. 3. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Koncom januára zorganizovala Dara Rolins v pražskej O2 aréne koncert, ktorý spôsobil obrovský rozruch. Speváčka sa postarala o šou, za akú by sa nehanbili ani najväčšie svetové hviezdy a aby bolo všetko dokonalé, k veľkolepej udalosti si prizvala aj mnohých svojich kolegov z hudobnej scény vrátane svojho bývalého partnera Patrika Rytmusa Vrbovského, s ktorým odpálila hit Párty DJ. Mnohých ale prekvapilo, keď pieseň Nebo, peklo, raj odspievala so speváčkou Tinou. Pôvodne totiž ide o duet s Tomim Popovičom... A potom vznikol konflikt.

13. februára 2023

Rytmus má smrtiacu chorobu... Jasmina, s týmto sa nežartuje!

Zdroj Topky z dňa 13. 2. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

DUBAJ - Nepríjemnostiam sa nevyhli! Obľúbený slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský (46) a jeho krásna manželka Jasmina (33) si spoločne so synčekom Sanelom momentálne užívajú oddych v slnečnom Dubaji. Ako ale tmavovláska na sociálnej sieti Instagram prezradila, drsného umelca počas dovolenky potrápili nečakané zdravotné problémy.

10. februára 2023

LUXUSNÁ dovolenka Jasminy a Rytmusa: Z tej sumy ODPADNETE......

Zdroj Topky z dňa 10. 2. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

DUBAJ - Jasmina Alagič (33) a jej manžel Patrik Rytmus Vrbovský (46) si spolu so synčekom Sanelom momentálne užívajú v slnečnom Dubaji. Spojené arabské emiráty sa v ich prípade už dajú považovať aj za druhý domov, keďže si tam zaobstarali nehnuteľnosť. Trávia tam veľa času, no a niet divu, že taká luxusná dovolenka aj niečo stojí. Najnovšie raper priznal, koľko tam dokáže minúť peňazí. Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

5. februára 2023

Rytmus svoju polovičku a synčeka rozmaznáva: Jasmina a Sanel...

Zdroj Čas z dňa 5. 2. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

Jasmina (33) je hrdou manželkou rapera Rytmusa (46), s ktorým vychováva aj ich synčeka Sanela (3). Nie je tajomstvom, že Patrik Vrbovský na svoju rodinu nedá dopustiť a dal by im všetko, čo im na očiach vidí. Nebolo tomu inak ani tentokrát.

2. februára 2023

Patrik “Rytmus” Vrbovský: Musel som sa učiť po rómsky

Zdroj Pravda - Kultúra z dňa 2. 2. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

Už 9. februára príde do kín čierna komédia Invalid, v ktorej uvidíme hrať aj rapera Rytmusa. Vo videu hovorí, ako vymýšľal hlášky do filmu a ako sa mu nakrúcalo v rómskej osade.

1. februára 2023

Premiéra filmu Invalid: Jasmina ako Kardashianka, Martin...

Zdroj Topky z dňa 1. 2. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

BRATISLAVA - Včera sa v jednom z bratislavských kín odohrala premiéra filmu Invalid. Nechýbal Patrik Vrbovský (46) alias Rytmus so svojou ženou Jasminou Alagič (33), ktorá prišla nastajlovaná ako svetová hviezda. Po dlhom čase vyvetral svoju partnerku Paulínu Ištvancovú (29) aj Martin Madej (35). A jednoznačne všetkých zaujal Sáva Popovič (55).

29. januára 2023

Rytmus a Dara šokovali: Opäť SPOLU na pódiu... Jej vrúcne...

Zdroj Topky z dňa 29. 1. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

BRATISLAVA - V sobotu večer to v pražskej O2 aréne vrelo! Popová diva Dara Rolins totiž oslávila svoje 50-narodeniny a pri tejto príležitosti usporiadala veľkolepý koncert, kde na pódiu nechýbali ani jej priatelia z hudobnej brandže. A najväčšie prekvapenie prišlo v momente, keď sa zrazu objavil jej niekdajší partner - raper Patrik Rytmus Vrbovský.

27. januára 2023

Rytmus si dláždi hereckú kariéru: Zahral si po boku ďalšej...

Zdroj Topky z dňa 27. 1. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (46) sa do povedomia ľudí dostal vďaka svojej prevratnej hudbe. Dnes, keď generácie počujú pseudonym Rytmus či názov skupiny Kontrafakt, hneď vedia, o koho ide. Momentálne mu však už hudobná kariéra zrejme nestačí. Učarovalo mu herectvo!

17. januára 2023

Rytmusa zastrelili, ale len vo videoklipe

Zdroj Gigavideo.sk z dňa 17. 1. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

Patrik Rytmus Vrbovský spolu s Igorom Kmeťom nahrali cigánsku pesníčku, kde Rytmusa vo videoklipe zastrelil miestny cigánsky vajda. Užite si vlastaného Rytmusa v novom videoklipe Asal.

3. januára 2023

Sebecký karierista Rytmus: Toto si s ním bývalé frajerky...

Zdroj Topky z dňa 3. 1. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Raper Patrik Rytmus Vrbovský oslavuje narodeniny krátko po vianočných sviatkoch. Tie, bohužiaľ, ako dieťa nemal rád a trvalo to až do dospelosti, kým nestretol svoju manželku. Jeho predchádzajúce priateľky si s ním tak rodinnú atmosféru naozaj neužili.

25. decembra 2022

Fight Night Challenge 3: Do ringu sa vracajú známe osobnosti

Zdroj Šport a pohyb – Denník N z dňa 25. 12. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

Už 27. 12. sa môžu diváci aj tipéri tešiť na skutočnú boxerskú lahôdku. Nadupaná Fight Night Challenge 3 bude opäť plná známych osobností zo sveta MMA športu aj showbiznisu. Do Brna zavítajú mená ako Martin Valihora, Patrik „Rytmus“ Vrbovský, Imi Baron, Frayer Flexking, Dominika Mirgová, Aless Cappareli, Marek Bartl, Alexander Cverna a mnoihí ďalší. Turnaje známych […]

19. októbra 2022

Neprajníci aj médiá si zgustli, ale pravú lásku nezastavíš,...

Zdroj Pravda - Koktail z dňa 19. 10. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  5

Dvojica Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský je vraj zamilovanejšia než kedykoľvek predtým.

14. októbra 2022

Rytmus má nový job! Bude robiť announcera MMA zápasov v...

Zdroj 24hod.sk z dňa 14. 10. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  5

Patrik „Rytmus“ Vrbovský neustále prekvapuje a aj tento raz sa púšťa do celkom nových vôd.

12. septembra 2022

Plačková týždeň po pôrode na finále, Rytmus v saku za 5000...

Zdroj Topky z dňa 12. 9. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  5

BANSKÁ BYSTRICA - V nedeľu večer sa v Banskej Bystrici konalo slovenské finále súťaže krásy Miss Universe. Ujsť si ho nenechali viaceré známe tváre a dokonca ani Zuzana Plačková (31), ktorá len pred týždňom priviedla na svet synčeka Diona. Počas večera vystúpil aj Patrik Rytmus Vrbovský (45), ktorý zažiaril v koženom saku za 5000 eur a... Fero, ty si nová kráľovná?!

4. septembra 2022

Rytmus priznal PSYCHICKÉ PROBLÉMY: Trpel úzkosťami......

Zdroj Topky z dňa 4. 9. 2022  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  5

BRATISLAVA - Psychické problémy si prizná málokto z nás. Raper Patrik Rytmus Vrbovský vyšiel s pravdou von a dokázal, že aj na oko drsný chlap môže trpieť úzkosťami. Jeho nečakané ťažkosti spôsobilo TOTO a nebola to vôbec sranda!

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.