Index vplyvu Patrik Vrbovský (Rytmus) - Index vplyvu v kultúre

 
 

Rytmus zaťal do živého: Vydal nový KLIP.... Takto funguje RASIZMUS na Slovensku!

BRATISLAVA - Meno Patrik "Rytmus" Vrbovský je pojem a osobnosť, ktorú netreba nikomu predstavovať. Kráľ slovenského rapu začal od absolútnej "nuly". Na svojej kariére drel v podstate už odmalička, nenechal sa zastaviť a dnes je z neho hudobná ikona. Aj napriek tomu, že je už dávno "za vodou", nesedí s nohami vyloženými na stole. Práve naopak. Legendárny umelec maká viac než kedykoľvek predtým a prostredníctvom svojho umenia inšpiruje celý česko-slovenský národ. Dôkazom toho je aj jeho najnovší počin...

Patrik Vrbovský (Rytmus) aktuálne...

Poradie: 2Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
4.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
2.3Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
3.24Vplyv / význam rastie
 

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný týždeň


Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný mesiac

Ako Patrik Vrbovský (Rytmus) vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Patrik Vrbovský (Rytmus) v poslednej dobe

 

26. februára 2024

Rytmus zaťal do živého: Vydal nový KLIP.... Takto funguje...

Zdroj Topky z dňa 26. 2. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Meno Patrik "Rytmus" Vrbovský je pojem a osobnosť, ktorú netreba nikomu predstavovať. Kráľ slovenského rapu začal od absolútnej "nuly". Na svojej kariére drel v podstate už odmalička, nenechal sa zastaviť a dnes je z neho hudobná ikona. Aj napriek tomu, že je už dávno "za vodou", nesedí s nohami vyloženými na stole. Práve naopak. Legendárny umelec maká viac než kedykoľvek predtým a prostredníctvom svojho umenia inšpiruje celý česko-slovenský národ. Dôkazom toho je aj jeho najnovší počin...

14. februára 2024

Rytmusov HIT milujú aj zlatokopky: Objednali si ho tryskáčom...

Zdroj Topky z dňa 14. 2. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Za 18 rokov, čo Patrik Rytmus Vrbovský (47) tvorí ako sólo umelec, sa mu podarilo vyprodukovať hity, ktoré zarezonovali spoločnosťou. K takým patrí aj pieseň Zlatokopky, ktorá sa dočkala rôznych remake-kov a dodnes si ju fanúšikovia s nadšením pospevujú. Aj samotné zlatokopky... Rapera si dokonca objednali súkromným tryskáčom na Ibizu!

5. februára 2024

Moment, kedy sa Rytmus cítil úplne SÁM: Obrovský HEJT,...

Zdroj Topky z dňa 5. 2. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (47) patrí k najvýraznejším postavám slovenskej rapovej scény. Od roku 2003, kedy spolu so skupinou Kontrafakt vydali prvú pieseň, sa mu podarilo prepracovať na pomyselný hudobný vrchol. No napriek tomu, že sa mu darilo ako nikomu inému, cítil sa sám!

29. januára 2024

DRSNÉ spomienky Rytmusa: Každý si robil, čo chcel... Bežne...

Zdroj Topky z dňa 29. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  0

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v košickej Steel aréne konala veľkolepá premiéra filmu Vojna policajtov. Súčasťou hereckého ansáblu bol aj raper Patrik Rytmus Vrbovský (47), ktorý stvárnil úlohu mafiánskeho bossa. My sme ho po premiére oslovili na rozhovor, kde nám prezradil rôzne pikošky z nakrúcania, ale aj to, ako si spomína na 90. roky, do ktorých bola táto akčná snímka zasadená...

22. januára 2024

Rytmusov HIT má už 18 rokov: Vrazil doňho posledné peniaze…...

Zdroj Topky z dňa 22. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Uplynulo celých 18 rokov od momentu, kedy sa Patrik Rytmus Vrbovský (47) rozhodol vydať na sólovú dráhu. V roku 2006 nahral album Bengoro, z ktorého pochádza aj pieseň Cigánsky sen. Až po rokoch však priznal, že na videoklip k nej, dal svoje posledné peniaze. A vyplatilo sa... Stala sa z nej totiž hymna stokárov!

6. januára 2024

Romantické VYZNANIE lásky Rytmusovi: Jasmina, toto si ZABILA!

Zdroj Topky z dňa 6. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Slovenská moderátorka Jasmina Alagič (34) svojmu manželovi Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému (47) zablahoželala k narodeninám pred zrakmi státisícov sledujúcich. Romantické vyznanie lásky však doslova zaklincovala nečakanou vetou, ktorá väčšinu fanúšikov dostala do popuku. No mohla toto povedať?

3. januára 2024

Zlodej v dome Rytmusa a Jasminy: VIDEO... Polícia zverejnila...

Zdroj Topky z dňa 3. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Začiatkom týždňa sa na verejnosť dostala informácia o krádeži v rodinnom dome Patrik Rytmusa Vrbovského (46) a Jasminy Alagič (34). Zlodej sa do ich domu dostal v sobotu popoludní a odniesol si veci v hodnote 84-tisíc eur. Polícia teraz zverejnila video, ktoré zaznamenáva celý priebeh krádeže!

2. januára 2024

Rytmusovi a Jasmine VYKRADLI DOM za bieleho dňa: Zlodeji si...

Zdroj Topky z dňa 2. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (46) a Jasmina Alagič (34) sa netaja tým, že si radi doprajú luxus. Len nedávno sa raper na sociálnych sieťach pýšil novým prsteňom vykladaným 1700 kusmi diamantov za 100-tisíc eur. Ktovie, či práve ten vyprovokoval zlodejov k akcii... Preposledný deň roka totiž dom známej dvojice vykradli. Za bieleho dňa!

Rytmus a Jasmina po KRÁDEŽI v dome: Ponúkajú KRÁĽOVSKÚ...

Zdroj Topky z dňa 2. 1. 2024  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

MALINOVO - Včera sa na verejnosť dostala správa, že rodinný dom Patrika Rytmusa Vrbovského (46) a Jasminy Alagič (34) v sobotu vykradli. Zlodej si z neho odniesol šperky za 84-tisíc eur. Manželia sa zhodujú v tom, že im ukradnutých vecí nie je ľúto, no už len z princípu chcú zlodeja dolapiť. Ponúkajú kráľovskú odmenu za informácie a... Zverejnili VIDEO!

26. decembra 2023

Luxusné Vianoce u Rytmusa: Dal si vyrobiť MEGA prsteň s...

Zdroj Topky z dňa 26. 12. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Patrik Vrbovský (46) alias Rytmus je známy svojím pozitívnym vzťahom k luxusu. Zárobky za roky svojej práce rád ukazuje prostredníctvom šperkov, drahých áut či nehnuteľností. Aj teraz si doprial šperk, ktorý u nás ani v Česku nemá obdobu. Dal si totiž vyrobiť prsteň posiaty 1700 kusmi diamantov. Jeho hodnota je 100-tisíc eur!

18. decembra 2023

Rytmus prehovoril o VÝCHOVE SYNA: Svoje detstvo mu...

Zdroj Topky z dňa 18. 12. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  1

BRATISLAVA - Raper Patrik Rytmus Vrbovský a jeho manželka, moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, sa už vyše štyri roky tešia zo spoločného synčeka Sanela. Toho síce na verejnosti veľmi neukazujú, zároveň však nemajú žiadny problém čo-to o ňom prezradiť. Ako vyzerá výchova dieťaťa jedného z najznámejších párov nášho šoubiznisu?

7. decembra 2023

Rytmusovo PRIZNANIE po 12 rokoch: S porotcovaním v SuperStar...

Zdroj Topky z dňa 7. 12. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  2

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (46) si za svoju kariéru prešiel naozaj všeličím. V roku 2011 prijal ponuku robiť porotcu v Česko Slovenskej SuperStar. Ako však najnovšie priznal, zo šou chcel odísť. Toto je za tým!

28. septembra 2023

PROBLÉMY pred veľkolepou šou Rytmusa: Hrozilo, že koncert...

Zdroj Topky z dňa 28. 9. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4

PRAHA - Uplynulá sobota sa zapíše do histórie skupiny Kontrafakt. Patrik Rytmus Vrbovský, Michal Ego Straka a Ondrej Anys Beňačka sa postavili pred vypredanú O2 arénu a odpálili to na pódiu naplno so svojimi hitmi. Avšak, tesne pred koncertom nastali isté problémy, pre ktoré celá táto udalosť ani nemusela byť!

3. septembra 2023

Rytmus ŠOKUJE: Detská pieseň s Mirom Jarošom... TOTO by ste...

Zdroj Topky z dňa 3. 9. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Toto čakal naozaj málokto! Patrik Rytmus Vrbovský (46) je známy predovšetkým ako drsný raper, ktorý sa vo svojich skladbách nevyhýba ani hrubým vulgarizmom. O to väčší šok prišiel, keď dnes predstavil svoju novinku. V spolupráci s Mirom Jarošom (46) vydal pieseň pre deti.

30. júla 2023

PREKVAPIVÉ slová Rytmusa: Svoje tetovania ĽUTUJE... Vyzerá...

Zdroj Topky z dňa 30. 7. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - K hudobnému štýlu rap určite patria aj tetovania. Nemusí to byť síce pravidlom, ale väčšina raperov má na svojom tele výrazné kerky. Jedným z nich je aj Patrik Rytmus Vrbovský (46). Po rokoch však priznal, že to vyzerá otrasne a ľutuje to!

28. júla 2023

Jasmina s Rytmusom ukázali syna: FOTO Sanel má oči po mame!

Zdroj Topky z dňa 28. 7. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Pred 4 rokmi Jasmina Alagič Vrbovská a jej manžel Patrik Rytmus Vrbovský prežili najkrajší deň v ich životoch. Zaľúbenci sa stali rodičmi synčeka, ktorý dostal netradičné meno Sanel a stal sa stredobodom celého ich vesmíru. Už od jeho narodenia ho pred zrakom širokej verejnosti chránia, no teraz...

19. júla 2023

Rytmusov NOVÝ job: Po hereckej kariére... Pustil sa aj do...

Zdroj Topky z dňa 19. 7. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Patrik Rytmus Vrbovský (46) sa na jedinú oblasť vo svojom pracovnom živote nesústredí. Ako si mohol pred časom každý všimnúť, stal sa z neho komentátor MMA zápasov, zápasník, ale aj herec. Raper sa pustil do rôznych projektov, aby zabezpečil svoju milovanú rodinu. No a momentálne svoj rečový talent využíva aj pri novej práci. Toto je jeho aktuálny job!

18. júla 2023

Rytmus a Jasmina sa buchli po vrecku: Sedačka za CENU...

Zdroj Topky z dňa 18. 7. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Vďaka úspechu si môžu raper Patrik Rytmus Vrbovský a moderátorka Jasmina Alagič dovoliť naozaj veľa. No gauč za cenu auta? Uff!

6. júna 2023

PRIZNANIE Jasminy Alagič: Extrémny STRACH zo vzťahu s...

Zdroj Topky z dňa 6. 6. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  3

BRATISLAVA - Moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik Rytmus Vrbovský spolu začali randiť v roku 2018. Aktuálne brunetka priznala, že do tohto vzťahu išla v obrovským strachom...

14. mája 2023

Végh si spravil chuť pred Vémolom, legenda zbila Rytmusa. Do...

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 14. 5. 2023  •  Patrik Vrbovský (Rytmus)  •  4


Čo spája bývalého MMA šampióna organizácie Bellator Attilu Végha, ikonu domácej rapovej scény Patrika „Rytmusa“ Vrbovského, strieborného hokejistu z MS 2012 v Helsinkách Marcela Hossu či účastníčku reality šou Farma Moniku Haklovú? Odpoveď – Fight Night Challenge.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.