Index vplyvu Tina - Index vplyvu v kultúre

 
 

Maltézsky psík, Maltez, Maltezák s PP

Maltézsky psík, Maltez, Maltezák s PP ponúka nášho zlatého maltez do skvelej rodinky, kde by dostal tú najlepšiu starostlivosť. ,je kompletne očkovaný (3x očkovanie +besnota)odčervený +stronghold, čipovaný +EU pas a rodokmeň. tina je veľmi milý , spoločenský, veselý a naučený hygiene. Je zvyknutý na deti, iné zvieratá a vodiť sa na vodítku. Prosím, len vážny záujem.

Tina aktuálne...

Poradie: 5Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
6.21Vplyv / význam rastie
 

Ako Tina vplýva na nás posledný mesiac

Ako Tina vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Tina v poslednej dobe

 

20. decembra 2022

Maltézsky psík, Maltez, Maltezák s PP

Zdroj nbazar.sk - všetky inzeráty z dňa 20. 12. 2022  •  Tina  •  1

Maltézsky psík, Maltez, Maltezák s PP ponúka nášho zlatého maltez do skvelej rodinky, kde by dostal tú najlepšiu starostlivosť. ,je kompletne očkovaný (3x očkovanie +besnota)odčervený +stronghold, čipovaný +EU pas a rodokmeň. tina je veľmi milý , spoločenský, veselý a naučený hygiene. Je zvyknutý na deti, iné zvieratá a vodiť sa na vodítku. Prosím, len vážny záujem.

9. decembra 2022

Obrovská bolesť Tiny Turner: Pred 4 rokmi sa zabil jeden syn...

Zdroj Topky z dňa 9. 12. 2022  •  Tina  •  2

LOS ANGELES - Speváčka Tina Turner (83) prežíva veľmi náročné životné obdobie. V roku 2018 prišla o svojho staršieho syna Craiga, 59-ročný muž ukončil svoj život samovraždou. A len 4 roky po tom jej osud uštedril ďalšiu bolestivú ranu. Zomrel totiž aj jej mladší syn Ronnie (†62). Jeho nehybné telo objavili v jeho dome susedia!

26. novembra 2022

KVÍZ o najslávnejšej rockovej babičke: Zvládne ho len ten,...

Zdroj Topky z dňa 26. 11. 2022  •  Tina  •  2

BRATISLAVA - Jej hity poznajú celé generácie! Hoci dnešná oslávenkyňa Tina Turner má už 83 rokov, do starého železa rozhodne nepatrí. V posledných rokoch síce žije skôr v ústraní, avšak niet pochýb, že keby vzala do ruky mikrofón a obula si topánky na opätku, tak by to na pódiu poriadne roztočila. Spravte si s nami kvíz a zistite ako dobre túto divu poznáte!

18. novembra 2022

Tina Mazeová: Vonnovej fotku mám na chladničke dodnes....

Zdroj Šport a pohyb – Denník N z dňa 18. 11. 2022  •  Tina  •  2

Tina Mazeová je lyžiarska legenda, ktorá má s Petrou Vlhovou veľa spoločného. Tiež vyhrala Svetový pohár a olympiádu, tiež sa stala slávnou v malej krajine, tiež bola po veľkom glóbuse zničená, tiež ju trénoval Livio Magoni aj Mauro Pini a tiež mala veľkú rivalku z USA, ktorú dlho nevedela poraziť. Mazeová pred začiatkom sezóny o týchto témach poskytla rozhovor pre Denník […]

21. októbra 2022

Deň pred: Shiffrinová má niečo, čo Vlhová nie. Legenda verí...

Zdroj Pravda - Šport - Futbal - Hokej z dňa 21. 10. 2022  •  Tina  •  3

Tina Mazeová hodnotí šance pred začiatkom sezóny.

13. októbra 2022

Recenzia: Tina Oziewicz a detská kniha o emóciách Čo robia...

Zdroj ZN.SK z dňa 13. 10. 2022  •  Tina  •  3

Detská duša je veľmi zraniteľná, nevinná, všetky emócie prežíva úplne inak ako dospelý. Deti často nevedia jednotlivé emócie pomenovať...
Príspevok Recenzia: Tina Oziewicz a detská kniha o emóciách Čo robia pocity? zobrazený najskôr ZN.SK.

18. augusta 2022

Brit Laugher získal zlato v skokoch z 1 m dosky

Zdroj TERAZ.sk - Šport z dňa 18. 8. 2022  •  Tina  •  3

Nemky Lena Hentschelová a Tina Punzelová získali na ME v plaveckých športoch v Ríme zlaté medaily v synchronizovaných skokoch z 3 m dosky.

ME v plávaní: Trojmetrovú dosku ovládli Nemky

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 18. 8. 2022  •  Tina  •  3


Nemky Lena Hentschelová a Tina Punzelová získali na ME v plaveckých športoch v Ríme zlaté medaily v synchronizovaných skokoch z 3 m dosky. Druhá menovaná tak pridala ďalšie zlato k stredajšiemu triumfu z miešaných párov v tej istej disciplíne.

16. augusta 2022

Tina prichádza so šokujúcim odhalením: Neuveríte, čím sa...

Zdroj Čas z dňa 16. 8. 2022  •  Tina  •  3

Známa speváčka Martina Kmeťová alias Tina (38) sa v slovenskom šoubiznise pohybuje už zopár rokov a jej hlas a tvár sú známe takmer každému. Čo by však z obľúbenej interpretky bolo, keby svoj život nezasvätila spevu, ale celkom inému povolaniu?

10. augusta 2022

Raper Separ VYZNAL LÁSKU mladučkej frajerke: TOTO môže Tinu...

Zdroj Topky z dňa 10. 8. 2022  •  Tina  •  3

BRATISLAVA - Už je to nejaký ten piatok, odkedy si speváčka Martina Kmeťová (38) alias Tina a jej bývalý manžel Michael Kmeť (35), známy pod umeleckým menom Separ, dali definitívne zbohom. Ako speváčka, tak aj otec jej dcérky Aničky už majú nové vzťahy, no ten Separov začal o niečo skôr. Pôvodne ako neviazané priateľstvo s výhodami...

23. júna 2022

Speváčka Tina s krátkymi vlasmi: Wau, teraz si ju mýlia so...

Zdroj Topky z dňa 23. 6. 2022  •  Tina  •  5

BRATISLAVA - Speváčka Tina (38) sa v poslednom čase pohybuje na verejnosti s iným imidžom ako obvykle. Jej kučeravé vlasy sú teraz krátke a ľuďom pripomína niekoho úplne iného...

8. júna 2022

6 rokov od KOLAPSU speváčky Tiny: Diagnóza skleróza...

Zdroj Topky z dňa 8. 6. 2022  •  Tina  •  4

BRATISLAVA - Keď v roku 2016 Martine Csillaghovej (38) alias Tine lekári diagnostikovali sklerózu multiplex, bol to obrovský šok - aj pre fanúšikov, no najmä pre ňu. Vtedy sa zmenil speváčkin život od základov, alebo aspoň jej pohľad naň. V týchto dňoch od kolapsu uplynulo presne 6 rokov. A Tina je vďačná, že žije!

20. mája 2022

Speváčka Tina o svojej chorobe: Nemohla sa hýbať... Bolo mi...

Zdroj Topky z dňa 20. 5. 2022  •  Tina  •  5

BRATISLAVA - Umelkyňa Tina, vlastným menom Martina Csillaghová, už niekoľko rokov bojuje s vážnou chorobou. Diagnostikovali jej sklerózu multiplex. Toto nevyliečiteľné ochorenie môže niektorých pripútať až na invalidný vozík a problémami pri fyzickej aktivite si prešla aj speváčka.

19. mája 2022

Čím všetkým si prešla Tina Turner? Dozviete sa z...

Zdroj Pravda - Kultúra z dňa 19. 5. 2022  •  Tina  •  5

TINA je oslavou nesmierneho talentu Tiny Turner, cesty k celosvetovej sláve napriek všetkým očakávaniam a jej prijatiu seba samej ako milovanej a uznávanej bojovníčky proti osudu.

15. mája 2022

Štyridsiatka na krku ju nezastaví: Tina ukázala odvážny...

Zdroj Čas z dňa 15. 5. 2022  •  Tina  •  5

Speváčka Tina (38) už síce na verejnosti nevystupuje toľko, čo v minulosti, na skalných fanúšikov však nezabudla.

2. mája 2022

Princ Harry! Skvelé riešenie všetkých túžob a problémov...

Zdroj Pravda - Koktail z dňa 2. 5. 2022  •  Tina  •  4

Autorka a odborníčka na kráľovskú rodinu Tina Brown sa vo svojej novej knihe zaoberá aj vzťahom, ktorý v britskej kráľovskej rodine za posledné roky vyvolal najväčší rozruch.

24. apríla 2022

Promi oslava narodenín: Mokráňová prišla s dvojičkou a Tina...

Zdroj Topky z dňa 24. 4. 2022  •  Tina  •  4

TRENČIANSKE TEPLICE - V kúpeľnom meste Trenčianske Teplice sa pred pár dňami konala oslava 20. narodenín známej firmy zo Slovenska, zameranej na doplnky výživy. Akciu si nenechala ujsť napríklad Lucia Mokráňová (30), ktorá je nielen aktívnou športovkyňou, no najmä mamičkou na plný úväzok. Spoločnosť jej robila jej dvojička - brat Lukáš. Známa slovenská fitness trénerka Tina Zlatoš Turnerová zas predviedla potetované ruky!

13. apríla 2022

NA PREDAJ novostavba 3-izb. golfového domu, 407m2, Skalica

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 13. 4. 2022  •  Tina  •  4

Cena: 189.000 EUR
Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj veľmi peknú novostavbu 3-izbového golfového domu - bungalovu, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti mesta Skalica, v súkromnej lokalite v tesnej blízkosti golfového areálu. TECHNICKÝ STAV: Stavba je samostatne stojaci jednopodlažný murovaný objekt, skolaudovaný v r. 2018. Stavba je postavená z tvárnic Ytong Lambda hr. 30 cm zateplená 5 cm fasádnym polystyrénom. Priečky Ytong hr. 15 cm, pričom sú ukončené železobetónovým vencom výšky 10 cm s výstužou. Strecha je plytká valbová, strešná krytina je keramická škrydľa, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorné omietky sú vápennocementové. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom v drevodekore. Podlahy v interiéry sú laminátové 8mm v kombinácií s keramickou dlažbou v kuchyni a kúpeľni. Interiérové dvere plastové vo farbe drevodekor. Vykurovanie domu je podlahové riešené elektrokotlom, alternatívu nízkoenergetického vykurovania poskytujú keramické krbové kachle na tuhé palivo. V exteriéri domu boli uskutočenené odkopové práce, inštalované odtokové rúry na odvádzanie vody, pozemok bol zarovnaná s navážkou novej čiernej zeminy, osadená bola zámková dlažba pred a okolo domu, vydláždené parkovacie státie pre 2 - 3 autá, pozemok domu bol kompletne oplotený, pričom predná časť plotu je napojená na elektriny v prípade budúceho ovládania brány či potreby videovrátnika. V zadnej časti pozemku bola vydláždená plocha na stavbu záhradného domu značky Tinaman, ktorý bude v blízkej dobe postavený. DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite Virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=wHpmfN3yH3h Zastavaná plocha domu predstavuje 90m2, úžitková plocha domu 78m2 vrátane terasy o výmere 10,79 m2 + 40 m2 povala domu. Po vstupe do domu cez bezpečnostné dvere sa nachádzame v predsieni o výmere 4,23 m2, vybavenej vstavaným roldorom na mieru. Srdce domu tvorí obývačka otvorene prepojená s kuchyňou a jedálňou. Kuchyňa (12,71 m2) disponuje kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi zn. Whirpool vo farbe biely lesk (rúra, mikrovlnka, varná doska - zn. Mora, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu). Obývačka (21 m2) je krásne presvetlená, s výstupom na terasu, pričom v tejto miestnosti nachádzame osadené keramické kachle, ktoré dodávajú príjemné teplo domova. Dom ďalej dispozične pozostáva z 2 samostatných nepriechodných izieb (spálňa 12,73 m2 a 2.spálňa 12,54 m2 s výstupom na terasu), kúpeľne vybavenej sprchovým masážnym kútom (4,72 m2) s osadeným elektrokotlom. Relax zónu bude budúcim majiteľom poskytovať zastrešená terasa 10,79 m2 orientovaná na pozemok. Úložný priestor na uskladnenie sezónnych vecí bude poskytovať povala o ploche 40 m2 s ďalšou plochou v úložných boxoch ( celkovo 80m2). POZEMOK: Pozemok je rovinatý, zatrávnený, oplotený, o výmere 407 m2. INŽINIERSKE SIETE: RD je napojený na inžinierke siete – elektrická energia, obecný vodovod, kanalizácia. LOKALITA: Dom sa nachádza v rekreačnej oblasti v tesnej blízkosti golfového areálu, v ktorom sa nachádza salónik a skvelá reštaurácia, ktorá vám poskytne chutný gastronomický zážitok, pravé skalické vína a iné miestne špeciality v príjemnom prostredí. V reštaurácii je možné si usporiadať športové, súkromné podujatia, svadby, krst, súkromné oslavy. V blízkosti sa taktiež nachádza Vinohradnícky dom, penzión, množstvo vinárstiev.

25. februára 2022

Tina Turner prehrala spor o vlastnú podobizeň! Súd tvrdí,...

Zdroj Pravda - Koktail z dňa 25. 2. 2022  •  Tina  •  4

Speváčka Tina Turner vo štvrtok prehrala v Nemecku súdny spor o používanie svojej podobizne na plagátoch nemeckej spoločnosti. Informovala o tom agentúra DPA.

21. januára 2022

Tina Turner kúpila vo Švajčiarsku nehnuteľnosť za 67...

Zdroj Pravda - Koktail z dňa 21. 1. 2022  •  Tina  •  4

Speváčka Tina Turner sa definitívne usadí vo Švajčiarsku. Ako informujú svetové médiá, dokonca tam kúpila rozľahlú usadlosť.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.