Index vplyvu Mário Kollár - Index vplyvu v kultúre

 
 

Kuly z Desmodu sa pochválil synmi: MLADŠÍ má už 8 rokov… Aha, aký je z neho fešák!

BRATISLAVA - Počas uplynulých veľkonočných sviatkov sociálne siete len tak praskali vo švíkoch pod návalom rodinných fotografií zo šibačky a polievačky. A to, ako to u nich doma vyzerá, ukázal aj líder Desmodu - spevák Mário Kuly Kollár. Ten sa nepochválil len korbáčmi, ale aj svojimi synátormi. A ten mladší... Veď to už dávno nie je batoľa!

Mário Kollár aktuálne...

Poradie: 2Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
18.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
 

Ako Mário Kollár vplýva na nás posledný mesiac

Ako Mário Kollár vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Mário Kollár v poslednej dobe

 

3. apríla 2024

Kuly z Desmodu sa pochválil synmi: MLADŠÍ má už 8 rokov…...

Zdroj Topky z dňa 3. 4. 2024  •  Mário Kollár  •  2

BRATISLAVA - Počas uplynulých veľkonočných sviatkov sociálne siete len tak praskali vo švíkoch pod návalom rodinných fotografií zo šibačky a polievačky. A to, ako to u nich doma vyzerá, ukázal aj líder Desmodu - spevák Mário Kuly Kollár. Ten sa nepochválil len korbáčmi, ale aj svojimi synátormi. A ten mladší... Veď to už dávno nie je batoľa!

15. februára 2024

Hudákovi volal kandidát na prezidenta: Povedal jednu vetu a...

Zdroj Topky z dňa 15. 2. 2024  •  Mário Kollár  •  3

BRATISLAVA - Čo slovo, to perla! Michal Hudák opäť zasadol do kresla glosátorov v relácii Hit roka spolu s kolegami Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou a Máriom Kuly Kollárom. Tentokrát si zaspomínajú na roky 1984, 1986, 1978.

11. februára 2023

Kuly zbalil kufle a zobral rodinku na dovolenku: Pred mrazmi...

Zdroj Čas z dňa 11. 2. 2023  •  Mário Kollár  •  9

Hudobník Mário Kuly Kollár (51) utiekol pred mrazivou slovenskou zimou do exotiky! A to aj spolu s rodinkou - milovanou manželkou Luciou (31) a ich synčekom Christiánom (6).

24. novembra 2022

DVA DESMODY skončili na SÚDE: Kuly vyhral… TOTO je nový...

Zdroj Topky z dňa 24. 11. 2022  •  Mário Kollár  •  11

BRATISLAVA - V lete minulého roku zostali fanúšikovia kapely Desmod v šoku, keď sa dozvedeli, že skupina, tak ako ju poznajú, skončila. Zostava, v ktorej zostali spevák a hlavná tvár skupiny Mário "Kuly" Kollár a bubeník Ján Škorec, bola doplnená o iných hudobníkov. Lenže v podstate rovnaký zámer mali aj tí, čo z pôvodného Desmodu odišli...

28. septembra 2022

Z futbalovej kuchyne 7. ligy ObFZ Rožňava

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 28. 9. 2022  •  Mário Kollár  •  12

V článku nášho spolupracovníka Ing. Štefana Tomášika sa dočítame o aktualitách v 7. futbalovej lige ObFZ Rožňava v ročníku 2022-2023. Okrem štatistík 7. ligy autor uvádza prestupy a hosťovania a predstavuje tri futbalové kluby. Text dopĺňa fotografia FK Baník Rožňavské Bystré.
Ďalšie prestupy a hosťovania
Michal Ruszó – ŠK Polom Gemerská Poloma – Drnava
Róbert Miglavič – Gemerská Hôrka – Dlhá Ves
Kristián Illés – Gemerská Hôrka – Dlhá Ves
Najlepší strelci 7. ligy
6 – Lukáš Felezký (Rožňava B / Rudná), Attila Görgei (Lipovník), Attila Prónyai (Krh. Dlhá Lúka)
5 – Kilián Šoltés (Drnava), Boris Milko (Rožň. Bystré), Ľubomír Lukáč (Pača), Ondrej Šomšák (Krh. Dlhá Lúka)
4 – Miloš Gallo (Rožň. Bystré), Martin Arvay (Betliar)

Najviac odohrali – 720 minút (plný počet): Miroslav Tomášik, Lukáš Jasenka (obaja ŠK Polom Gemerská Poloma), Mário Tokarčík (Dobšiná), Zoltán Üveges (Hrhov), Adam Rochl (Rožň. Bystré), atď.
Najviac žltých kariet: 3 - Attila Prónyai (Krh. Dlhá Lúka)
Najviac červených kariet: 1 – Jakub Rochl (Rožň. Bystré), Peter Darvaš (Pača)

Predstavujeme FK Baník Rožňavské Bystré
Výbor: predseda: Ján Gonos, vedúci mužstva: Ján Gonos, tréner: Viliam Gallo
Káder ku 27. 9. : Dárius Forgáč, Tomáš Kandalík - Adam Rochl, Richard Jakab, Filip Čapó, Róbert Rochl, Ladislav Fabian, Milan Gallo, Tomáš Kuchta, Tomáš Ivanič, Ondrej Ujházy, Jakub Rochl, Peter Milko, Viliam Gallo, Zoltán Laven, Marek Gábor, Boris Milko, Roman Viola, Gabriel Tomi, Marcel Ikri, Peter Minčík, Miloš Gallo, Ján Rochl.
Strelci
5 – Boris Milko, 4 – Miloš Gallo, 3 – Ján Rochl, 2 – Viliam  Gallo, Jakub Rochl, Róbert Rochl, Adam Rochl, 1 - Peter Minčík, Milan Gallo, Roman Viola, Tomáš Kuchta 
Umiestnenia v tabuľke
Celkovo: 1. miesto
Doma: 1. miesto
Vonku: 1. miesto

Predstavujeme FK Sokol Gemtex Rudná / Rožňava B
Výbor: predseda: Soňa Domiková, člen výboru: Ján Rabas (zodpovedný za B - mužstvo) 
Káder ku 27. 9. : Kristián Kocis, Ladislav Rabas, Ján Rabas, Dávid Oravecz – Ondrej Vysoký, Goran Beshir, Zoran Molčan, Alex Hajdúk, Rastislav Greško, Richard Ďurský, Ondrej Sanisló, Marián Molnár, Marek Jančík, Zoltán Breuer, Filip Znak, Attila Gyömbér, Ján Ivanič, Pavol Kontra, Lukáš Felezký, Stanislav Hric, Karol Kováč, Lukáš Benko, Dávid Orbán, Stanislav Ďuriček, Vladislav Konček, Ján Urban, Matyas Timár, Lukáš Drobňák, Ladislav Dávid, František Čapó, Martin Skalický
Strelci
6 – Lukáš Felezký, 3 – Vladislav Konček, Filip Znak, 2 – Ladislav Dávid, Ján Urban, Zoran Molčan, 1 – Lukáš Drobňák
Umiestnenia v tabuľke
Celkovo: 8. miesto
Doma: 7. miesto
Vonku: 11. miesto

FK Sokol Pača
Výbor: Predseda: Dušan Vašuta, Tajomník: Bc. Ivan Demjan, Manažér: Roman Bubenčík, Vedúci mužstva: Milan Cmorik a Miroslav Venény
Káder ku 27. 9. : Denis Zakhar, Ladislav Harhovský – Marcel Lopata, Radovan Dlugoš, Gabriel Ongyik, Peter Darvaš, Jakub Drenko, Milan Cmorik, Ivan Demjan, Michal Tóth, Ján Bocko, Karol Rezmüves, Marek Kollárik, Brian Lipták, Matej Zagiba, Roman Nemec, Gabriel Orosz, Radovan Farkaš, Martin Tolvaj, Ľubomír Gajdoš, Ľubomír Lukáč, Ján Horváth, Ľubomír Hutník, Jozef Gulykáš, Štefan Darvaš
Strelci
5 – Ľubomír Lukáč, 3 - Marcel Lopata, 2 – Štefan Darvaš, 1 - Jozef Gulykáš, Radovan Dlugoš, Ján Bocko
Umiestnenia v tabuľke
Celkovo: 6. miesto
Doma: 5. miesto
Vonku: 9. miesto

Pripravil Ing. Štefan Tomášik
 

8. augusta 2022

Ostrá kritika Markízy: Diváci si podali TOHTO muža......

Zdroj Topky z dňa 8. 8. 2022  •  Mário Kollár  •  13

BRATISLAVA - Už onedlho sa na televízne obrazovky vráti populárna šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa známi Slováci menia na hudobné legendy. A to aj s jedným nečakaným prekvapením. Ku klasickej zostave porotcov, ktorú tvoria Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário Kuly Kollár, si prisadne aj hudobník Marián Čekovský a zápasník Attila Végh. No a práve meno posledného z menovaných vyvolalo u divákov poriadny rozruch.

5. augusta 2022

NOVÁ POROTA markizáckej Tváre: Tak TOHTO človeka by ste tam...

Zdroj Topky z dňa 5. 8. 2022  •  Mário Kollár  •  12

BRATISLAVA - Populárna šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa známi Slováci menia na hudobné legendy je späť. Tentokrát aj s novinkami v porote. Ku klasickej zostave, ktorú tvoria Zuzana Kubovčíková Šebová a Mário Kuly Kollár, si prisadne aj hudobník Marián Čekovský. A POZOR, tohto človeka by ste tam nečakali!

28. júla 2022

Video: Desmod s Kulym vydáva novinku Chcem viac

Zdroj 24hod.sk z dňa 28. 7. 2022  •  Mário Kollár  •  14

Táto skladba vznikla spontánne v štúdiu, každý prispel svojou troškou, tak ako to Desmod robil vždy - je to spoločná tvorba, hovorí líder kapely Mário Kuly Kollár.

26. júna 2022

Po poslednom hvizde rozhodcov rozdávali v 6. futbalovej lige...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 26. 6. 2022  •  Mário Kollár  •  15

D O S P E L Í
6. LIGA ObFZ ROŽŇAVA – 30. KOLO
FK Lipovník - ZK Dlhá Ves 1:1 (1:1). G: A. Szucs – P. Mičinsky. Bez kariet. R: D. Poťmák – J. Molnár, V. Babik. DS: O. Vysoký. Div.: 50.
LIPOVNÍK: Tomáš Józsa - Patrik Luspaj, Zoltán Lipták, Dominik Kardos, Roland Szücs, Roland Szucs, Roderik Szücs, Ladislav Emodi (65´ T. Korsinszki), Florián Emodi (72´ P. Lenkey), Alexander Szűcs, Attila Gorgei (C).
DLHÁ VES: Gabriel Pomaj - Gabriel Beke, Marián Dusza (C), Attila Pomaj, Martin Havrlent, Viktor Kováč, Miloš Kliment, Patrik Mičinsky, Attila Orvos, Attila Balázs (72´ Zs. Mezei), Dávid Novák.
Ani Lipovníku sa nevydarila odveta po jesennom kole, ktoré vtedy pre nich dopadlo pomerne slušne, keď osadili 6. miesto. Starosti nahradiť pozíciu brankára ina jar ch stála viacero bodov a tak ani remiza s Dlhou Vsou im v tomto kole veľmi nepomohla. Patrí im teraz 12-te miesto, hoci za Drnavou zaostali iba o bod. Dlhej Vsi aj bod z ihriska v Lipovníku naopak, veľmi pomohol, keď sa aj vďaka nemu dostali na 3. miesto v tabuľke pred pred Rakovnicou a Betliarom.

TJ Baník Rožňavské Bystré – FK Baník Drnava 3:1 (2:0). G: R. Rochl, V. Gallo, J. Rochl – B. Šoltés (PK), ŽK: F. Čapó) – 0. R: P. Galík – J. Gyenes, DS: J. Kerekeš. Div.: 77.
BYSTRÉ: Tomáš Kandalík - Viliam Gallo, Adam Rochl (C), Peter Minčík, Filip Čapó, Lukáš Hajdu, Ján Rochl, Róbert Rochl, Roman Viola, Filip Znak, Richard Jakab (75´ O. Ujházi).
DRNAVA: Gabriel Józsa - Róbert Kovács, Tibor Kerekeš, Kristián Kovács, Gellért Zsilla (72´ G. Petro), Ján Bernáth, Jakub Maliňák, Brian Šoltés, Peter Búlik (C), Kilián Šoltés, Jozef Rencsok.
Domáci banici mali čo odplácať svojim fanúšikom po nevydarenom jarnom kole, v ktorom získali iba 9 bodov. Chceli si to vynahradiť víťazstvom v poslednom súťažnom kole proti večnému rivalovi z Drnavy, ktorý tiež nemal kto vie akú jar. Bystrania sa pomerne slušne pripravili na posledný majstrák a zámer sa im aj vydaril, keď už v 1. polčase získali dvojgólové vedenie. Neprepadli sa tak hlbšie v tohtoročnej tabuľke, keď im patrí aspoň 8. miesto, hoci už boli i na popredných miestach v ročníku.

TJ Baník Rakovnica – TJ Tatran Betliar 4:1 (0:0). G: Ľ. Karalo 2, T. Gyenes, J. Čižmár (vlastný TB) – M. Marciš. ŽK: J. Tomi, M. Lompart – M. Róth, M. Arvay. R: L. Lorincz – M. Šimčák, E. Kovács. DS: Š. Bodnár. Div.: 50.
RAKOVNICA: Lukasz Prodochl (C) - Marián Gábor, Jozef Sklenár, Caba Koncz, Jozef Lipták – Giba, Denis Koncz, Ondrej Vavrek (63´ T. Gyenes), Lukáš Gábor, Juraj Tomi, Matej Lompart, Samuel Čonka (81´ Ľ. Karalo).
BETLIAR: Samuel Cirbus - Ľubomír Árvay, Ján Pástor, Viktor Mihalík (81´ B. Silárdi), Matej Oravec (61´ D. Poťmák), Martin Arvay (C), Miloš Gallo, Marcel Róth, Marek Kováč, Marián Marciš, Ján Čižmár.
Kto na zápase nebol, ťažko uverí. Zápas dlho nemal víťaza. Obidve mužstvá hrali na istotu, i keď prvý polčas priniesol pre divákov iba tri žlté karty. Keď sa v druhom polčase hra ako tak rozhýbala, vedenia sa ujali v 57 minúte hostia Marcišom a hostia vlastným gólom vyrovnali Čižmárom o 8 minút. Domáci siahli po striedačke a najprv T. Gyenes v 72 minúte pridal za domácih gól a 4 minúty pred záverečným hvizdom pridal dvomi gólmi Ľubomír Karalo, ktorý v 81. minúte vystriedal Samuela Čonku. Domáci tak dosiahli ďalší skvelý výsledok s obávajúcim súperom a v tabuľke skončili dokonca o 1 miesto pred ním na 4. mieste. Nečakaný výsledok pre každého.

FK Hrhov – TJ Sokol Pača 4:0 (1:0). G: A. Ragán a D. Gruylo po 2. Bez kariet. R: M. Uharček – R. Farkaš. DS: F. Drenko. Div.: 100.
HRHOV: Zoltán Halász (60´ P. Bányász) - Sebastián Žiga (74´ M. Rybár), Dalibor Hogya, Roman Grosmann, Attila Herczeg, Peter Ribár, Zoltán Uveges (C), Adrián Ragán, Gabriel Šmajda, Dominik Grulyo, Norvert Képeš.
PAČA: Ľubomír Gajdoš (C) - Radovan Dlugoš, Lukáš Lapoš, Ján Fazekaš, Roman Bubenčík, Michal Tóth, Marek Kollarik, Matej Zagiba, Peter Jágerský, Ondrej Šomšák, Andrej Hupka (46´ M. Cmorík).
Hladké víťazstvo domáceho celku s poza Sorošky s mužstvom spoza Krásnohorského hradu, ktoré navyše prišlo bez typického brankára. Na konte Pačanov sa podpísal nezáujem nielen o víťazstvo, ale pomaly aj o hru. Ich odraz sa prejavil celkom správne na umiestnení. Hrhov skončil na 7.mieste, Pačania na predposlednom 13-tom.

ŠK Polom Gemerská Poloma – FK Gemerská Hôrka 0:2 (0:0). G: Cs. Valaszkay, Á. Gyurán. ŽK: T. Szilágyi – 0. R: L. Gyenes – M. Vávrová, DS: J. Bobrík. Div.: 50.
POLOMA: Michal Ruszó - Jakub Polanecký, Lukáš Jasenka, Miloš Schvarz (C), Luboš Korintuš, Maroš Bakoš, Lukáš Boňko, Tomáš Szilágyi, Igor Harabin, Denis Fajdek.
HORKA: Martin Magos - Csaba Valaszkay (C), Zoltán Halász, Kristián Illés, Róbert Kulik, Roland Volčko, Ján Lokos (60´ D. Szkokan), Ladislav Kovács, Ákos Gyurán, Tomáš Čech (55´ D. Bodnár), Richard Szkokan.
Hostia si povinne prišli po 3 body do Gemerskej Polomy, ale na ich hre bolo cítiť, že sa ich dotklo nesplnené želanie zvíťaziť v tomto ročníku 6. ligy. Chýbal im k tomu iba krôčik, ale Vyšná Slaná sa nepoddala a 1. miesto znovu obhájila. Kto postúpi a či vôbec postúpi do vyššej súťaži uvidíme o pár dní. Gratulujeme však Csabovi Valaszkayovi za víťazstvo v streleckej súťaži.

TJ Jednota Krásnohorská Dlhá Lúka – MFK Dobšiná 2:1 (1:1). G: L. Rigo, T. Hegedus – M. Tokarčík. ČK: P. Pál Baláž – 0, ŽK: A. Máté, P. Klárik, A. Prónyai – B. Kašpar, P. Fabián, M. Tokarčík. R: K. Baczúk – G. Rási, M. Ďuríček. DS: L. Šalamon. Div.: 100.
DLHÁ LÚKA: Marián Manko (C) - Arnold Rigó, Ivan Bošela, Adam Máté, Tamáš Hegedus, Ladislav Rigo (86´ T. Zagiba), Patrik Klárik, Marek Tulej, Attila Prónyai, Patrik Pál Baláž, Nándor Barczi,
DOBŠINÁ: Bohuš Kašpar - Mário Tokarčík, Peter Fabián (C), Matúš Smrek, Ivan Gallo, Adrián Paulík, Peter Revay, Róbert Gotthardt, Marek Ogurčák, Matúš Poliak, Matej Oravec.
Najväčšiu bojovnosť preukázali hráči na ihrisku v Krásnohorskej Dlhej Vsi. Prejavilo sa to najmä udelením množstva žltých kariet a jednej červenej, ktorú si vyslúžil domáci hráč Patrik Pál Baláž. Hostia z Dobšinej svoj záujem prejavili hneď v úvode stretnutia, keď ich najlepší strelec Mário Tokarčík už v 4-ej minúte skóroval. Domáci sa nevzdávali a dvomi gólmi prevzali iniciatívu na svoju stranu. Potom už im stačilo udržať vedenie do konca zápasu aj za cenu 3 žltých a 1 červenej. V tabuľke však nepreskočili hostí, ale zaostali za nimi o 3 body.
KONEČNÁ TABUĽKA 6. LIGY ObFZ ROŽŇAVA 2021-2022 

1. OFK Vyšná Slaná 26  21  3   2    89:22 66 2. FK Gemerská Hôrka 26 20 3 3 87:28 63 3. TJ Zlatý klas Dlhá Ves 26 13 6 7 63:30 45 4. TJ Baník Rakovnica 26 13 5 8 65:59 44 5. TJ Tatran Betliar 26 12 7 7 57:45 43 6. MFK Rožňava B 26 11 6 9 53:53 39 7. FK Hrhov 26 11 5 10 73:65 38 8. TJ Baník Rožňavské Bystré 26 11 1 14 43::60 34 9. MFK Dobšiná 26 9 4 13 47:67 31 10. TJ Jednota Krh. Dlhá Lúka 26 8 4 14 50:63 28 11. FK Baník Drnava 26 8 3 15 66:79 27 12. FK Lipovník 26 8 2 16 62:93 26 13. TJ Sokol Pača 26 7 2 17 40:88 23 14. ŠK Polom Gemerská Poloma 26 3 3 20 29:72 12  
Pripravil Ondrej Doboš
MAJ GEMER

28. apríla 2022

Spevák Kuly je hrdým otcom dvoch synov: Aha, čo sa podarilo...

Zdroj Čas z dňa 28. 4. 2022  •  Mário Kollár  •  14

Idú v otcových šľapajach. Spevák a líder skupiny Desmod Mário Kuly Kollár (50) je otcom dvoch synov.

20. februára 2022

Valentínsky rozhovor s Kulym a jeho manželkou: Ako sa...

Zdroj Čas z dňa 20. 2. 2022  •  Mário Kollár  •  14

Spevák Mário Kuly Kollár (50) sa s manželkou Luciou (30) zoznámil pred 13 rokmi. Očarila ho vraj okamžite, napriek tomu si ju vôbec nevšímal a ona mala pocit, že ju nemusí.

11. februára 2022

Ďalší konflikt v koalícii? Ostrá kritika Kolíkovej: Za...

Zdroj Topky z dňa 11. 2. 2022  •  Mário Kollár  •  14

BRATISLAVA - Nie je to tak dávno, čo sa riešil jeden konflikt v koalícii, zrejme je tu už ďalší. Tentokrát medzi hnutím Sme rodina a ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou (klub SaS). Dôvodom je téma exekúcii a ich riešení, ktoré už dlhodobo požaduje hnutie Borisa Kollára. Podľa slov poslancov nerobí ministerka spravodlivosti v tejto téme dosť. Reakcie na seba nenechali dlho čakať!

22. októbra 2021

Kollár sa chce rozprávať s ministerkou Kolíkovou o reforme...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 22. 10. 2021  •  Mário Kollár  •  14


Predseda Národnej rady (NR) SR Boris Kollár (Sme rodina) sa chce o tretej verzii súdnej mapy ešte rozprávať s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou.

29. júla 2021

Obľúbený spevák spomína na Milana Lasicu: Toto na neho...

Zdroj Topky z dňa 29. 7. 2021  •  Mário Kollár  •  16

BRATISLAVA - Manažér skupiny Desmod Michal Malicher chystal pre Milana Lasicu prekvapenie v podobe špeciálnej knihy o jeho domovskom divadle Štúdio L+S. "Mišo sa s ním poznal osobne, chodieval k nemu domov, veľa s pánom Lasicom spolupracoval," uviedol spevák nitrianskej skupiny Mário "Kuly" Kollár.

23. júla 2021

Milan Lasica často v šatni rozosmial aj členov kapely...

Zdroj Pravda.sk - Koktail z dňa 23. 7. 2021  •  Mário Kollár  •  15

Mám s ním krásne spomienky, Manéž Bolka Polívku sme absolvovali deväťkrát, spomína na Milana Lasicu Mário "Kuly" Kollár.

15. júla 2021

Trpký „darček“ k päťdesiatke pre slovenského speváka:...

Zdroj Topky z dňa 15. 7. 2021  •  Mário Kollár  •  16

NITRA - Spevák Mário Kuly Kollár dnes oslavuje 50 rokov. Jeho narodeniny majú však trpkú príchuť. Nedávno sa s ním totiž rozišli členovia jeho kapely Desmod a nahradili ho známym superstaristom.

14. júla 2021

Gumpov príbeh sprevádza do kín nový videoklip piesne Kométa

Zdroj Webmagazín - Všetky správy z dňa 14. 7. 2021  •  Mário Kollár  •  15

Do slovenských kín mieri rodinný film Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť. Titulnú pieseň naspievali Mário "Kuly" Kollár a reper Majself.

23. júna 2021

VOJNA v Desmode pokračuje: Kuly predstavil NOVÚ kapelu a...

Zdroj Topky z dňa 23. 6. 2021  •  Mário Kollár  •  16

BRATISLAVA - Napätie neutícha! Nie je tajomstvom, že úspešná formácia Desmod sa po dlhých rokoch rozpadla. Vznikli tak dve nové kapely, ktoré sa slávnej značky nemienia vzdať. Tá skupina, v ktorej aj naďalej ostáva frontmanom Mário Kuly Kollár, zavítala v stredu ráno do jojkárskych Ranných novín a v priamom prenose predviedla, ako im to s novými členmi spolu ladí.

13. júna 2021

Národné tenisové centrum bude patriť hitom Karola Duchoňa

Zdroj 24hod.sk z dňa 13. 6. 2021  •  Mário Kollár  •  14

Spevák Mário Kuly Kollár povedal o Duchoňovi, že taký hlas ako mal on sa rodí raz za 100 rokov.

7. júna 2021

Spevák Mário Kuly Kollár si pripravil pre syna prekvapenie:...

Zdroj Čas z dňa 7. 6. 2021  •  Mário Kollár  •  15

Deti rastú ako z vody a stále vymýšľajú nové veci a aktivity, ktorým sa chcú venovať.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.