Index vplyvu Nora Mojsejová - Index vplyvu v podnikaní

Nora Mojsejová
 
 

Voľby 2023: Vačková s OTCOM, Heribanová v KROJI a Mojsejová volila aj so Šárikou!

BRATISLAVA - Slovensko si dnes v predčasných voľbých volí do Národnej rady Slovenskej republiky svojich zástupcov. Budúcnosť našej krajiny nie je ľahostajná ani známym Slovákom. Herečka Zuzana Vačková (54) odvolila spolu so svojím otcom Júliusom, Nora Mojsejová (64) s fenkou Šárikou a spisovateľka Tamara Heribanová (38) dorazila symbolicky v kroji!

Nora Mojsejová aktuálne...

Poradie: 2Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
9.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
 

Ako Nora Mojsejová vplýva na nás posledný mesiac

Ako Nora Mojsejová vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Nora Mojsejová v poslednej dobe

 

30. septembra 2023

Voľby 2023: Vačková s OTCOM, Heribanová v KROJI a Mojsejová...

Zdroj Topky z dňa 30. 9. 2023  •  Nora Mojsejová  •  6

BRATISLAVA - Slovensko si dnes v predčasných voľbých volí do Národnej rady Slovenskej republiky svojich zástupcov. Budúcnosť našej krajiny nie je ľahostajná ani známym Slovákom. Herečka Zuzana Vačková (54) odvolila spolu so svojím otcom Júliusom, Nora Mojsejová (64) s fenkou Šárikou a spisovateľka Tamara Heribanová (38) dorazila symbolicky v kroji!

23. mája 2023

FACKA z minulosti pre Versačeho: Za súd s Norou musí...

Zdroj Topky z dňa 23. 5. 2023  •  Nora Mojsejová  •  8

BRATISLAVA - Od súdu s Norou Mojsejovou (64) uplynulo síce už niekoľko rokov, no démoni z minulosti Františka Kabrheľa (45) dobiehajú aj teraz. Pred súd ho pohnal jeho právnik Milan Kuzma, ktorý ho v prípade zastupoval. A vyzerá to tak, že Versače bude musieť siahnuť poriadne hlboko do vrecka - musí totiž zaplatiť vyše 50-tisíc eur!

1. septembra 2022

KVÍZ: Čo viete o legendárnej Nore Mojsejovej? Len pozor......

Zdroj Topky z dňa 1. 9. 2022  •  Nora Mojsejová  •  11

BRATISLAVA - Mojsejovci, škandály či kontroverznosť. Aj takto si každý pamätá legendárnu Noru Mojsejovú. Pri príležitosti jej včerajších menín sme si pre vás pripravili kvíz o jej živote a pozor... Nedajte sa OJ*BAŤ!

9. marca 2022

Najprv to trpko oľutovala a teraz... Legendárna NORA...

Zdroj Topky z dňa 9. 3. 2022  •  Nora Mojsejová  •  14

BRATISLAVA - Nora Mojsejová, aktuálne známa ako Kabrheľová, bola pred rokmi jednou z najväčších televíznych hviezd. Svoje účinkovanie v rôznych projektoch však viackrát otvorene oľutovala a neraz sa nechala počuť, že do niečoho podobného by už nešla. Podľa všetkého si však svoj postoj rozmyslela a... Aha, kde bude hviezdiť!

25. februára 2022

Nora Mojsejová po KRVAVOM ÚTOKU: Mám strach... SŤAHUJE sa...

Zdroj Topky z dňa 25. 2. 2022  •  Nora Mojsejová  •  15

BRATISLAVA - V stredu ráno sa na instagramovom profile Nory Kabrheľovej objavil príspevok, z ktorého išiel mráz po chrbte. Temperamentná východniarka pridala video, kde sa jej triasol hlas, bola absolútne vydesená a v slzách. Jej milovanú fenku Šariku totiž dohrýzli dva ďalšie psy. Bývalá televízna hviezda okamžite zalarmovala políciu a vyhlásila, že sa pomstí...

10. februára 2022

Zaľúbený Mojsej s priateľkou oslavujú deviate výročie...

Zdroj Čas z dňa 10. 2. 2022  •  Nora Mojsejová  •  15

Slovenský spevák Braňo Mojsej (53), ktorý sa preslávil po boku už exmanželky Nory Kabrheľovej (63) v ich reality show Mojsejovci, prežíva krásne obdobie.

23. októbra 2021

MOJSEJOVEJ ex VERSAČE: Už by ste ho NESPOZNALI... FOTO To čo...

Zdroj Topky z dňa 23. 10. 2021  •  Nora Mojsejová  •  16

BRATISLAVA - Spoznali sa počas nakrúcania šou Mojsejovci a ich vzťah bol ako hojdačke. Najprv boli priatelia, neskôr sa prekárali za kšefty a napokon skončili ako manželia. Reč je o Nore Mojsejovej, ktorá dnes nosí priezvisko Kabrheľová. Premenoval ju práve František "Versače" Kabrheľ, s ktorým si pred tromi rokmi povedali svoje "áno". A teraz...

26. júla 2021

Radikálny krok nových majiteľov vily Mojsejovcov: Nore...

Zdroj Topky z dňa 26. 7. 2021  •  Nora Mojsejová  •  16

KOŠICE - Je definitívny koniec! Pred dlhými 16 rokmi Slováci spoznali Noru Mojsejovú (62) ako bohatú ženu, ktorá žije v luxusnej vile na Pereši. Nikomu by však v tom období ani len nenapadlo, že o pár rokov bude všetko úplne inak. Mojsejovci sa rozviedli, prestali sa ukazovať v médiách a najnovšie... Noví majitelia vily spravili z Nory bezdomovkyňu!

2. júna 2021

Markíza šokuje: Mojsejová s Mojsejom po rokoch opäť na...

Zdroj Topky z dňa 2. 6. 2021  •  Nora Mojsejová  •  17

BRATISLAVA - Poriadne prekvapenie! Keď sa povie Mojsejovci, hádam každý nám dá za pravdu, že je reč o fenoméne. Kontroverzná dvojica z Pereša sa totiž nezmazateľne vryla nielen do televíznych archívov, ale aj do pamäti mnohých Slovákov. V novembri 2012 sa Nora a Braňo rozviedli. Už čoskoro ich však na obrazovkách Markízy opäť uvidíme ako pár.

26. marca 2021

Súťažiaca z Jojky šokovala domom: Zlatý gýč ako od...

Zdroj Topky z dňa 26. 3. 2021  •  Nora Mojsejová  •  17

BRATISLAVA - Diváci jojkárskej Bez servítky sa aj tento týždeň mali na čo pozerať. V stredu večer sa natáčalo u energickej príležitostnej herečky Emílie Kissovej alias Babuly. A za dverami jej domu na mnohých čakal poriadny šok - vyzeralo to tam totiž ako u Nory Mojsejovej. No a tento zlatý gýč si teraz môžete aj kúpiť. Dom sa totiž objavil na stránkach realitky!

10. februára 2021

Mojsej už roky žije bez Nory: Jeho milostný život? Hotová...

Zdroj Topky z dňa 10. 2. 2021  •  Nora Mojsejová  •  15

TATRANSKÁ LOMNICA - Braňo (52) a Nora (52) Mojsejovci boli rozhodne najkontroverznejšou dvojicou slovenského šoubiznisu. A hoci to mnohí vnímali tak, že tí dvaja sú pre seba stvorení, v novembri 2012 ich súd rozviedol. Netrvalo ale dlho a srdce hudobníka a abstinujúceho alkoholika si získala sympatická Janka, s ktorou v týchto dňoch oslávil 8. výročie vzťahu.

8. januára 2021

Nora Mojsejová prehovorila o tom, čo prežila za mrežami:...

Zdroj Topky z dňa 8. 1. 2021  •  Nora Mojsejová  •  15

BRATISLAVA - Uplynulo už viac ako 6 rokov odvtedy, čo sa Nora Mojsejová mohla opäť konečne zhlboka nadýchnuť. V októbri 2014 sa dočkala a dala zbohom múrom košického väzenia po tom, čo 13 mesiacov strávila vo vyšetrovacej väzbe kvôli obvineniam z viacerých daňových podvodov...

8. decembra 2020

Preskočilo im? Mojsejová opäť hľadala asistentku: Skúšala...

Zdroj Topky z dňa 8. 12. 2020  •  Nora Mojsejová  •  16

BRATISLAVA . Vyzerá to tak, že Nora Mojsejová sa opäť snaží dostať na scénu. Dôkazom tohto tvrdenia je aj nedávny videoklip k rapovému songu s názvom Nedajte sa oj**ať, ktorý nahrala s kontroverzným umelcom pôsobiacim po pseudonymom Slaytiiina. No a ich spolupráca pokračuje - hľadala mu asistentku!

26. novembra 2020

Nora Mojsejová robí modelku: 62 rokov a... pózy ako...

Zdroj Topky z dňa 26. 11. 2020  •  Nora Mojsejová  •  17

BRATISLAVA - Nora Mojsejová mala k móde vždy blízko, veď robila aj vlastnú značku. Neskôr sa však jej život zamotal a jej biznis skončil. Teraz ju však oslovil na spoluprácu istý internetový magazín a... Výsledok je parádny, aj keď má podnikateľka už 62 rokov.

16. novembra 2020

Toto je MEGA! Nora Mojsejová začala rapovať: Klip plný...

Zdroj Topky z dňa 16. 11. 2020  •  Nora Mojsejová  •  15

BRATISLAVA - Nora Mojsejová a jej kultové hlášky sú späť! Kontroverzná podnikateľka z Košíc bola kedysi na úplnom vrchole popularity a vďaka svojim vyjadreniam, pri ktorých si nikdy nebrala servítku pred ústa, je známa až dodnes. A najnovšie sa pripomenula sama. Hviezda šou Mojsejovci či Šéfka nakrútila videoklip!

8. júla 2020

FOTO Je to ešte ona? Nora Mojsejová sa stráca pred očami......

Zdroj Topky z dňa 8. 7. 2020  •  Nora Mojsejová  •  16

BRATISLAVA - Podnikateľka Nora Kabrheľová (61), v minulosti viac známa ako Nora Mojsejová, si získala medzi Slovákmi svojich fanúšikov. K popularite jej iste dopomohli aj jej legendárne výroky a komik Fero Joke, ktorý ju s radosťou paroduje. Teraz potešila svojich priaznivcov fotografiou a krátkym videom v plavkách.

24. marca 2020

Nora Mojsejová zverejnila FOTO z mladosti: Čože? Veď vyzerá...

Zdroj Topky z dňa 24. 3. 2020  •  Nora Mojsejová  •  17

BRATISLAVA – Nora Mojsejová (61) nie je pre Slovensko žiadnou neznámou. Najskôr sa preslávila po boku svojho exmanžela Braňa Mojseja (51), keď na Markíze vysielali reality šou, neskôr vstúpila do politiky, vydala sa za účastníka programu Mojsejovci, s ktorým sa po 2 rokoch manželstva sa rozviedla. Stále má však svoju základňu fanúšikov, ktorých potešila záberom z mladosti. Vyzerá na ňom ako svetová speváčka!

23. septembra 2017

FOTO Vojna Mojsejovcov sa vyostruje: Opilec, zlodej a p*ča z...

Zdroj RSS - Správy z dňa 23. 9. 2017  •  Nora Mojsejová  •  24

Začali ako kontroverzný pár na televíznych obrazovkách, teraz chodia po súdoch a nevedia si prísť na meno. Nora Mojsejová-Kabrheľová a jej bývalý manžel Braňo už niekoľko mesiacov vedú medzi sebou doslova vojnu.

4. mája 2017

Versače o treste pre manželku Noru: Už je to pre mňa...

Zdroj RSS - Správy z dňa 4. 5. 2017  •  Nora Mojsejová  •  26

Mala ísť na 10 rokov do väzenia, ale ostáva na slobode! Krajský súd v Košiciach zrušil trest pre Noru Mojsejovú Kabrheľovú.Pôvodne mala pykať za podvod, pri ktorom podľa obžaloby pripravila svojho vtedajšieho kamaráta a dnes už manžela Františka Versačeho Kabrheľa o vyše 853-tisíc eur.

3. mája 2017

Nora Mojsejová sa sobášom vyhla väzeniu za podvod

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 3. 5. 2017  •  Nora Mojsejová  •  22

Podnikateľka Nora Kabrheľová (predtým Mojsejová) sa vďaka sobášu vyhla väzeniu, ktoré jej hrozilo za podvod.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.