Index vplyvu Zdenka Predná - Index vplyvu v kultúre

 
 

Intímne priznanie Tomáša Bezdedu: Má OBROVSKÝ... To myslí VÁŽNE?

BRATISLAVA - V sobotu 20. apríla o 20.30 h na Jednotke uvidia diváci ďalšiu premiérovú epizódu obľúbenej súťažno-zábavnej relácie Záhady tela s moderátorom Mariánom Miezgom. Záhady tela oslavujú už svoje 7. narodeniny a tešia sa neutíchajúcej diváckej obľube. V štúdiu si svoje znalosti o ľudskom tele tentokrát preveria speváci: Tomáš Bezdeda s Emmou Drobnou a Zdenka Predná s Adamom Ďuricom.

Zdenka Predná aktuálne...

Poradie: 2Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
16.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
 

Ako Zdenka Predná vplýva na nás posledný mesiac

Ako Zdenka Predná vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Zdenka Predná v poslednej dobe

 

18. apríla 2024

Intímne priznanie Tomáša Bezdedu: Má OBROVSKÝ... To myslí...

Zdroj Topky z dňa 18. 4. 2024  •  Zdenka Predná  •  1

BRATISLAVA - V sobotu 20. apríla o 20.30 h na Jednotke uvidia diváci ďalšiu premiérovú epizódu obľúbenej súťažno-zábavnej relácie Záhady tela s moderátorom Mariánom Miezgom. Záhady tela oslavujú už svoje 7. narodeniny a tešia sa neutíchajúcej diváckej obľube. V štúdiu si svoje znalosti o ľudskom tele tentokrát preveria speváci: Tomáš Bezdeda s Emmou Drobnou a Zdenka Predná s Adamom Ďuricom.

14. júna 2023

Totálne ZMENENÁ miss na premiére, známy Slovák v PAPUČIACH...

Zdroj Topky z dňa 14. 6. 2023  •  Zdenka Predná  •  7

BRATISLAVA - Včera sa jedno z bratislavských kín totálne zaplnilo. Známe tváre zo slovenského i českého šoubiznisu si prišli vychutnať novinku z dielne producentky Michaely Čobejovej a režiséra Samuela Spišáka s názvom Smolu nosíš ty, láska. Do spoločnosti po dlhšom čase, zavítala aj Zdenka Predná, ktorá k tomuto počinu naspievala titulnú pieseň. Kinematografický zážitok si nenechal ujsť ani stylista Jasminy Alagič, ktorý prišiel v papučiach. A pred fotostenu sa postavila aj finalistka Miss Universe. Spoznali by ste ju vôbec?!

20. marca 2023

Požiar v Štiavnici vyčíňal neďaleko bydliska Zdenky Prednej:...

Zdroj Čas z dňa 20. 3. 2023  •  Zdenka Predná  •  7

Oheň ju mohol pripraviť o strechu nad hlavou! Speváčka Zdenka Predná (38) sa v Banskej Štiavnici narodila a práve toto mesto jej učarovalo natoľko, že si tu založila rodinu a s hudobníkom Oskarom Rózsom (48) tu vychováva dvoch synov.

21. februára 2023

Zrekonštruovaný 3izb.byt s vnútornou loggiou na Terase,65...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 21. 2. 2023  •  Zdenka Predná  •  9

Cena: 165.000 EUR
ZDENKA KAŽIMIROVÁ z Cassovia realitas Vám ponúka exkluzívne na predaj krásny 3-izbový byt na Humenskej ulici, v tichej lokalite Terasy, na najvyššom poschodí, čiže s nádhernými výhľadmi a súkromím od ostatných susedov. Je orientovaný na sever - juh, čiže ponúka dostatok denného svetla počas celého dňa. Videoobhliadku k tejto ponuke si pozrite tu: https://youtu.be/-kAMwkC9fGU Tento byt bol zrekonštruovaný pred 8 rokmi, pričom bola veľmi dobre vyriešená dispozícia bytu. Zo vstupnej chodby sa vpravo dostanete do 2 spální, WC a kúpelňa s vaňou sú riešené samostatne, vľavo je rozšírený vstup do priestrannej kuchyne so zabudovanými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu, priestor uzatvára priestranná a vkusne zariadená obývačka. Hlavná spálňa disponuje tiež vnútornou loggiou, pre ktorú máte rôzne využitia, či už na posedenie s výhľadom na mesto, alebo je vhodná aj na pestovanie okrasných kvetov. V byte bol taktiež znížený strop a je zaizolovaný polystyrénom. V bytovom dome bol prednedávnom pridaný nový výťah, lokalita je tichá s dostatkom zelene a nie je tu problém s nedostatkom parkovacích miest. Z bytu máte blízko k supermarketu, pošte, k OC Galérii, v blízkosti sa nachádzajú detské ihriská, škôlka, škola aj gymnázium. Ak máte záujem o viac informácií alebo obhliadku, kontaktujte ma na 0910 984 460 - Zdenka Kažimirová - certifikovaný maklér NARKS

19. februára 2023

Jelšavskí hasiči bilancovali na výročnej členskej schôdzi

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 19. 2. 2023  •  Zdenka Predná  •  8

V sobotu 18. februára 2023 na Hasičskej zbrojnici členovia Dobrovoľného hasičského zboru (DHZ) v Jelšave bilancovali rok 2022. Predseda DHZ Ing. Pavol Zapletal, MBA otvoril výročnú členskú schôdzu a privítal na nej primátora MVDr. Milana Kolesára. Zápisom z výročnej členskej schôdze bola poverená Gabriela Jakubecová. Predseda DHZ podal návrh na nasledovných členov do návrhovej komisie: predseda: Gabriela Jakubecová, členovia: Miroslav Kováč, Lucia Bábelová. Navrhovaní členovia komisie boli jednohlasne zvolení. Predsedníčka návrhovej komisie Gabriela Jakubecová predniesla návrh na prijatie za člena zboru Ladislava Györgya. Členovia jednohlasne schválili návrh na prijatie nového člena. Predsedníčka návrhovej komisie Gabriela Jakubecová predniesla návrh na vyradenie nečinných členov zo zboru: Lukáša Majoroša a Ondreja Chlebuša. Členovia jednohlasne schválili návrh na vyradenie nečinných členov zo zboru.

Vedúca mládeže Gabriela Jakubecová pripravila a prečítala správu o činnosti krúžku PLAMEŇ za rok 2022.

Správu o činnosti strojnej služby za rok 2022 pripravil a prečítal Zdenko Javorčík – vodič – strojník.
Správu o činnosti protiplynovej služby za rok 2022 pripravil a prečítal Zdenko Švejkovský.

Správu spojovacej služby za rok 2022 pripravila Gabriela Jakubecová, prečítal ju Ľudovít Koren.

Hospodár Miroslav Kováč pripravil a predniesol svoju správu o hospodárení za rok 2022.

Správa revíznej komisie nebola pripravená písomne. Člen revíznej komisie Ivan Petro Zachar ústne poskytol informácie o činnosti revíznej komisie.

Správu o činnosti DHZ za rok 2022 a plán činnosti DHZ na rok 2023 predniesol predseda, veliteľ DHZ Ing. Pavol Zapletal, MBA.

V diskusii vystúpil:

MVDr. Milan Kolesár:
– poďakoval za spravovanie techniky, za celoročnú činnosť hasičov – okrem svojich aktivít vykonávajú viac kultúrno-spoločenských aktivít ako kultúrne zariadenie v meste, za nezištnú pomoc na ukrajinskej hranici, za šetrenie energiami na HZ v rámci šetriacich opatrení, za zásahovú činnosť,
– požiadal o pomoc pri plánovaných akciách: DNI MESTA, Kaštieľny deň, stretnutie baníckych miest.
Ing. Pavol Zapletal, MBA:

– informoval o absolvovaní pilčíckeho kurzu, o účasti na polygóne a na Lešti, o vysokej sume za revízie ADP AUER,
– požiadal členov o brigádnickú činnosť pri obnovení šatu PP 20,
– oboznámil so súťažami, ktoré sa plánujú v roku 2023.
Po diskusii Ing. Pavol Zapletal, MBA – predseda ukončil výročnú členskú schôdzu.

Po dlhšom čase to bolo príjemné posedenie a vyhodnotenie činnosti.
 
Gabriela Jakubecová
 

23. augusta 2022

Na predaj veľký pozemok v obci Hertník vhodný aj na...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 23. 8. 2022  •  Zdenka Predná  •  13

Cena: 50.000 EUR
ZDENKA KAŽIMIROVÁ z realitnej kancelárie Cassovia Realitas Vám ponúka exkluzívne na predaj rovinatý pozemok v intraviláne obce Hertník. Rozloha pozemku je 4223 m2, o rozmeroch cca 35 x 136 m2, parcela registra E, v katastri vedený ako orná pôda. Podľa územného plánu je predná polovica pozemku vedená ako plocha výroby a druhá polovica je určená k užívaniu ako záhrada + plocha pre rodinné domy, čo umožňuje výstavbu a pritom zaručuje dokonalé súkromie. Prístup k pozemku je zo staršej asfaltovej cesty. Elektrina je v dosahu, keďže hranicou pozemku prechádza VN el. vedenie. Obec Hertník disponuje plnou občianskou vybavenosťou, nachádza sa 12 km od mesta Bardejov a 32 km od Prešova. Je tiež východiskovou polohou pre turistiku v pohorí Čergov. Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o bližšie informácie a obhliadku, kontaktujte ma na tel. čísle 0910 984 460 - Zdenka Kažimirová, certifikovaný realitný maklér NARKS.

9. júna 2022

Nádherný moment pre Zdenku Prednú a potom... Nesmierna ZLOSŤ!

Zdroj Topky z dňa 9. 6. 2022  •  Zdenka Predná  •  13

BANSKÁ ŠTIAVNICA - Speváčka Zdenka Predná na rozdiel od mnohých kolegov nežije v Bratislave, ale užíva si rodinný život s manželom a dvomi synmi v Banskej Štiavnici. Ako mama aktuálne prežila naozaj dojímavý moment...

19. decembra 2021

Tuček z Marečku, podejte mi pero! a nerozlučný partner...

Zdroj Topky z dňa 19. 12. 2021  •  Zdenka Predná  •  13

PRAHA - K neduhom staroby patria dve poruchy komplementárne spojené. Je to neschopnosť udržať myšlienku a neschopnosť myšlienku opustiť. Ladislav Smoljak túto tézu predniesol s humorom sebe vlastným v hre Švestka, ktorú uviedlo Divadlo Járy Cimrmana – a ktorá sa venuje téme starnutia. Bol nerozlučným tvorivým partnerom Zdeňka Svěráka, s ktorým legendárne divadlo založili.

13. decembra 2021

TRÁPENIE SuperStaristu v priamom prenose: Haberova reakcia...

Zdroj Topky z dňa 13. 12. 2021  •  Zdenka Predná  •  14

PRAHA - Hodiny plné utrpenia! Nedeľný večer patril na obrazovkách Markízy 3. finálovému kolu speváckej šou SuperStar. Tú museli opustiť Marietta Mareková (17) a Petr Jiran (23). Ten na svoje posledné účinkovanie v súťaži nebude spomínať v najlepšom. Príliš sa mu totiž nedarilo...

9. decembra 2021

Vystúpenie 1. Superstaristov bez Zdenky Prednej: Kvôli...

Zdroj Topky z dňa 9. 12. 2021  •  Zdenka Predná  •  14

BRATISLAVA - V uplynulom finálovom kole SuperStar si diváci mohli užiť nielen skvelé výkony súťažiacich, ale aj vystúpenie finalistov úplne prvej série. Tí sa spoločne na jednom pódiu objavili po dlhých 17 rokoch. Chýbal len zosnulý Peťo Konček, Robo Mikla a... Zdenka Predná. Tá sa netajila tým, že účasť odmietla, pretože to mala robiť zadarmo. Do situácie sa teraz zamontoval aj jej manžel, hudobník Oskar Rózsa. A poriadne dourážal Paľa Haberu!

21. októbra 2021

Moderne zrekonštruovaný svetlý 3-izbový byt s lodgiou na...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 21. 10. 2021  •  Zdenka Predná  •  15

Cena: 105.000 EUR
Chcete bývať v moderne zrekonštruovanom, svetlom byte? Presne takýto ponúkame na predaj. Pozrite si video prehliadku bytu skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/yJ6y1vxg4b8 Byt sa nachádza na ulici Arm. gen. L. Svobodu, na 2. poschodí, je to vnútorný byt v bytovom dome s predným aj zadným vchodom a výťahom. Má rozlohu 63m2 a je veľmi zaujímavo riešený. V chodbe a kuchyni je protišmyková dlažba, spálne a obývačka boli zútulnené kobercami, kúpelňa a samostané WC majú tiež nové obklady. Kuchyňa je okrem toho vybavená kvalitnými vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra na pečenie, digestor, chladnička a práčka) , ktoré sú zahrnuté v cene. Unikátnosť kuchyne završuje francúzske okno, ktoré celú miestnosť presvetľuje a je cezeň východ na menšiu lodgiu. Okná sú plastové, má tiež nové interiérové dvere a v oboch spálňach sú umiestnené veľké šatníkové skrine. Bytový dom je zateplený, hneď za ním sa nachádza detské ihrisko ako aj oddychová zóna s množstvom zelene. Ak sa chcete dozvedieť viac, alebo sa naňho chcete prísť pozrieť, kontaktujte ma na 0910 984 460 - Zdenka Kažimirová - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

8. júna 2021

Koščová, Predná a Sisa Fehér zaspievajú piesne Melánie...

Zdroj Topky z dňa 8. 6. 2021  •  Zdenka Predná  •  14

Speváčky Katarína Koščová, Zdenka Predná a Sisa Fehér, v galantnom sprievode herca Juraja Baču, zaspievajú nesmrteľné piesne Melánie Olláryovej v nových aranžmánoch Martina "Majla" Štefánika a Jureša Líšku. Premiéra galakoncertu venovaného rodáčke z Nových Zámkov sa uskutoční za prítomnosti divákov už v piatok 11. júna v miestnom Kine Mier.

28. mája 2021

Melánia Olláryová: prvá dáma zo Zámkov

Zdroj Pravda.sk - Kultúra z dňa 28. 5. 2021  •  Zdenka Predná  •  15

Jej nesmrteľné piesne zo zlatej éry tanečnej hudby zaspievajú naživo Katarína Koščová, Zdenka Predná a Sisa Fehér na koncerte v Nových Zámkoch.

24. mája 2021

Rovinatý slnečný stavebný pozemok priamo v Bardejove pri...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 24. 5. 2021  •  Zdenka Predná  •  14

Cena: 92.000 EUR
Exkluzívne ponúkame na predaj krásny, veľký a slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v nádhernom prostredí rieky Topľa na Kutuzovovej ulici, priamo v rekreačno-oddychovej zóne mesta Bardejov. Leží za už vybudovaným rodinným domom s vlastnou prístupovou cestou. Má rozlohu 1148m2. Podľa územného plánu mesta je predná časť pozemku určená na výstavbu. Všetky IS sú dostupné z cestnej komunikácie. Pozemok je rovinatý, slnečný a svojou rozlohou ponúka viaceré možnosti využitia - dáva vám možnosť vytvoriť si vlastnú záhradku, alebo si pri dome viete vybudovať luxusnú oddychovú zónu v totálnom súkromí. Obrovskou výhodou je určite aj to, že pozemok je v susedstve strednej školy, v pešej vzdialenosti od zimného aj letného štadióna. Deti si prídu na svoje na detskom ihrisku alebo na neďalekom kúpalisku. Ak máte záujem o obhliadku, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0910 984 460, Zdenka Kažimirová - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

16. januára 2021

Exsuperstáristka Zdenka Predná si pochvaľuje bývanie...

Zdroj Nový Čas | Najčítanejší online denník na Slovensku z dňa 16. 1. 2021  •  Zdenka Predná  •  16

„Žiť v Bratislave by som už asi nevedela,“ priznáva speváčka Zdenka Predná (36), ktorá zakotvila spolu s manželom, hudobníkom Oskarom Rózsom (46) vo svojej rodnej Banskej Štiavnici.

14. decembra 2020

Útulný komplet zrekonštruovaný 2-izbový byt, 53 m2, Nábrežná...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 14. 12. 2020  •  Zdenka Predná  •  14

Cena: 81.700 EUR
Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Nábrežnej ulici v Bardejove. Byt je v osobnom vlastníctve a predáva sa komplet zariadený. Je to stredový byt, čo znižuje náklady na vykurovanie. Nachádza sa na 1. poschodí v tehlovom bytovom dome, do ktorého sa dá vojsť predným aj zadným vchodom. Je vybavený elektrickým vrátnikom. Úžitková plocha tohto bytu je 53 m2. K bytu tiež prislúcha pivnica o rozlohe cca 4m2. Byt pozostáva z predsiene s úložným priestorom v hornej časti, veľkej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, spálne, osobitného šatníka a kúpeľne s vaňou a toaletou. V obývačke aj spálni sú veľké francúzske okná, čo ponúka možnosť dobudovania vlastného balkónu. Okná sú plastové, laminátové podlahy, nové vchodové a interiérové dvere, moderná kuchynská linka (nová umývačka riadu, práčka a sušička k dispozícii po dohode s majiteľmi). Kúrenie je ústredné. Lokalita a občianska vybavenosť v okolí: V tesnej blízkosti sa nachádza veľké detské ihrisko a promenáda okolo rieky, v letných mesiacoch je v blízkosti k dispozícii kúpalisko a v zime zimný štadión. Centrum mesta je tiež v pešej vzdialenosti. Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: Zdenka Hamarčáková – 0910 984 460 certifikovaný realitný maklér NARKS

14. novembra 2020

Predná s Rózsom nahrali singel Horí dom: Nemohol prísť v...

Zdroj Pravda.sk - Koktail z dňa 14. 11. 2020  •  Zdenka Predná  •  18

Speváčka Zdenka Rózsa Predná sa po dlhšej odmlke vracia na hudobnú scénu s novým singlom.

13. novembra 2020

Zdenka Rózsa Predná prichádza s novým singlom Horí dom

Zdroj Webmagazín - Všetky správy z dňa 13. 11. 2020  •  Zdenka Predná  •  16

Hudbu k novinke zložili Oskar Rózsa a Zdenka, text napísala speváčka a dvojica raperov Karlo & Separ.

11. novembra 2020

Zdenka Rózsa Predná prichádza s novým singlom Horí dom

Zdroj 24hod.sk z dňa 11. 11. 2020  •  Zdenka Predná  •  15

Speváčka v piesni poukazuje na urgentnosť situácie, kedy väčšina populácie je v panike, keď doslova horí dom, v ktorom žijeme.

Horí dom, spieva Zdenka Predná v skvele načasovanom singli s...

Zdroj Topky z dňa 11. 11. 2020  •  Zdenka Predná  •  15

BANSKÁ ŠTIAVNICA - O speváčke Zdenke Prednej v posledných rokoch nebolo veľmi počuť, no tí, čo ju sledujú, vedia, že s manželom Oskarom Rózsom od začiatku svojho vzťahu okrem dvoch potomkov stvorili aj množstvo hudby, ktorá sa skôr či neskôr dostane na svet. Dnes je jasné, že to bude vo forme albumu s názvom Keď priblížia sa nebesá, ktorý speváčka vydá pod menom Zdenka Rózsa Predná.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.