Index vplyvu Richard Sulík - Index vplyvu v politike

Richard Sulík
 
 

Štefunko z PS: Drucker ma najmenej vyrušuje, naši poslanci sa stiahnu z niektorých pozícií v komunále

BRATISLAVA – Netají sklamanie, že Progresívne Slovensko bude nasledujúce štyri roky v opozícii. Falošná skromnosť nie je namieste a preto priznáva, že chcel byť súčasťou vlády. Sám je zvedavý, ako dopadne Saska po odchode Richarda Sulíka do europarlamentu. Bude mať PS záujem „pohltiť“ liberálnu Sasku? Postavia vlastného kandidáta na prezidenta alebo sa postavia za niekoho iného? V parlamente sa hovorí, že ambície na túto pozíciu by mali mať Igor Matovič či Miriam Lexmann z KDH. Rozprávali sme sa s poslancom NR SR a členom predsedníctva PS Ivanom Štefunkom.

Richard Sulík aktuálne...

Poradie: 6Index vplyvu: 1
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
3.5Vplyv / význam klesá
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
5.11Vplyv / význam rastie
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
6.190Vplyv / význam klesá
 

Ako Richard Sulík vplýva na nás posledný týždeň


Ako Richard Sulík vplýva na nás posledný mesiac

Ako Richard Sulík vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Richard Sulík v poslednej dobe

 

1. decembra 2023

Štefunko z PS: Drucker ma najmenej vyrušuje, naši poslanci...

Zdroj Topky z dňa 1. 12. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA – Netají sklamanie, že Progresívne Slovensko bude nasledujúce štyri roky v opozícii. Falošná skromnosť nie je namieste a preto priznáva, že chcel byť súčasťou vlády. Sám je zvedavý, ako dopadne Saska po odchode Richarda Sulíka do europarlamentu. Bude mať PS záujem „pohltiť“ liberálnu Sasku? Postavia vlastného kandidáta na prezidenta alebo sa postavia za niekoho iného? V parlamente sa hovorí, že ambície na túto pozíciu by mali mať Igor Matovič či Miriam Lexmann z KDH. Rozprávali sme sa s poslancom NR SR a členom predsedníctva PS Ivanom Štefunkom.

29. novembra 2023

Smer podal návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze: Pôjde o...

Zdroj Topky z dňa 29. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Poslanci koaličného Smeru-SD doručili do Národnej rady (NR) SR návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze v súvislosti s pochybeniami okolo výstavy Expo Dubaj 2020. Na schôdzi chcú poslanci požiadať lídra opozičnej SaS a exministra hospodárstva Richarda Sulíka, aby nahradil vzniknutú škodu. Informoval o tom premiér a líder Smeru-SD Robert Fico.

28. novembra 2023

Pochybenia okolo Expo Dubaj sú iba v oblasti účtovníctva,...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 28. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Podľa slov bývalého ministra hospodárstva minul rezort z vyčleneného rozpočtu 8,7 milióna eur na prezentáciu Slovenska na medzinárodnej výstave 7,7 milióna, čím milión eur ušetrilo.

Pochybenia okolo Expo Dubaj sú iba v oblasti účtovníctva,...

Zdroj Topky z dňa 28. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Pochybenia okolo Expo Dubaj 2020 sú podľa predsedu strany Sloboda a Solidarita Richarda Sulíka iba v oblasti účtovníctva. Podľa jeho slov Ministerstvo hospodárstva (MH) SR minulo z vyčleneného rozpočtu 8,7 milióna eur na prezentáciu Slovenska na medzinárodnej výstave 7,7 milióna, čím milión eur ušetrilo. V utorok tak reagoval na minulotýždňové tvrdenia Najvyššieho kontrolného úradu (NKÚ) SR.

25. novembra 2023

VIDEOROZHOVOR B. Gröhling o veľkých plánoch v Saske a je...

Zdroj Topky z dňa 25. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Nevylučuje, že by sa rád postavil na čelo liberálnej Sasky a prevzal žezlo po Richardovi Sulíkovi. Má veľké ambície ako stranu, ktorá je v tomto volebnom období v opozícii, posunúť dopredu. Dôraz chce klásť na regióny, komunálnu politiku. Je presvedčený, že strana sa ďalej štiepiť nebude a v strane sú už ľudia s rovnakou DNA. Nielen o budúcnosti Sasky, ale aj o potrebe zmeny vo viacerých stranách, sme sa rozprávali s poslancom a podpredsedom Sasky Branislavom Gröhlingom.

24. novembra 2023

Kauza Expo Dubaj: Státisíce eur sa za Richarda Sulíka minuli...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 24. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Najvyšší kontrolný úrad zistil pri organizácii svetovej výstavy Expo Dubaj vážne zlyhania. Nehospodárne malo byť použitých minimálne 634-tisíc eur. V prípade je podaných viacero žalôb.

Kontroverzný podnikateľ Zoroslav Kollár sa obul do Sulíka:...

Zdroj Topky z dňa 24. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA – Kontroverzný podnikateľ Zoroslav Kollár pokračuje v útokoch na známe tváre slovenskej politiky. Najnovšie si na mušku zobral lídra SaS Richarda Sulíka, ktorého skritizoval za mnohé kroky, ktoré urobil ešte ako minister hospodárstva. Neostalo však len pri tom. Šéf liberálov to nenechal len tak a voči jednotlivým tvrdeniam sa nielen,ína že ohradil, ale prácne predostrel aj svoju verziu spomenutých udalostí.

15. novembra 2023

SaS kritizuje predstavené riešenie drahých hypoték: Je zlé a...

Zdroj Topky z dňa 15. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Ani niekoľko týždňov po voľbách vládna strana Smer-SD neprišla s reálnym riešením drahých hypoték, ktoré sľubovali ešte pred voľbami. Upozornil na to v stredu na tlačovej konferencii v Národnej rade (NR) SR predseda opozičnej SaS Richard Sulík. Predstavená pomoc pre rok 2023 cez daňový bonus je podľa neho zlá a zaplatia ju samosprávy.

12. novembra 2023

Voliči Hlasu zažijú veľké vytriezvenie, tvrdí Richard Sulík....

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 12. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Šéf SaS tvrdí, že Peter Pellegrini je zodpovedný za ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka. Šéf Hlasu sa vlastného ministra zastáva.

7. novembra 2023

Vláda by mala s bankami riešiť nárast splátok hypoték vyšší...

Zdroj Topky z dňa 7. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Pri absolútnej väčšine hypoték na Slovensku vzrastú splátky aj pri aktuálnom zvyšovaní úrokov menej, ako rástla priemerná nominálna mzda v uplynulých rokoch. Takýto vývoj vedia dlžníci zvládnuť. Vláda sa musí s bankami dohodnúť na riešení 1 až 2 % hypoték, pri ktorých bude nárast vyšší. Na utorkovej tlačovej konferencii to vyhlásil predseda opozičnej SaS Richard Sulík.

4. novembra 2023

Rázny krok ministra Rašiho po voľbách: Výrazná zmena imidžu!...

Zdroj Topky z dňa 4. 11. 2023  •  Richard Sulík  •  1

BRATISLAVA – Nie len Richard Sulík (SASKA) sa po voľbách rozhodol niečo na sebe zmeniť. Rovnako je na tom aj nový minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (Hlas-SD). Ten si povedal, že je na čase siahnuť po žiletke.

23. októbra 2023

SaS zistí, či prežije aj bez Richarda Sulíka, len ak to...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 23. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1


Predstava, že bude sedieť v Národnej rade s Igorom Matovičom šéfa SaS neláka. Náš parlament mu nemá čo ponúknuť. Ako europoslanca ho aspoň budú možno znova volať do nemeckej televízie.

Hlas pomaly zmĺkne a Danko si zvykne na poníženia (politický...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 23. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1


Peter Pellegrini sa tvári, že problém Huliak sa ho netýka, ale prezidentovanie nevylučuje. Robert Fico vie, že všetko bude ako chce on a jedna nepodarená nominácia ho nezastaví. Andrej Danko sa pripravuje na prvé (určite nie posledné) poníženie a Richard Sulík po pätnástich rokoch končí na čele liberálov.

Sulík ako predseda SaS skončí, na jar strana rozhodne o jeho...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 23. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1


Predseda SaS Richard Sulík bude v júni kandidovať do európskeho parlamentu a chce byť čestným predsedom strany. Zdôrazňuje, že v ďalších parlamentných voľbách bude opäť kandidovať.

Sulíkova fitnes jazda pokračuje: Všetko sa vyvíja, ako má,...

Zdroj Topky z dňa 23. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1

BRATISLAVA - Jedálniček značne oklieštil a už si nedopraje ani sladké dobroty či alkohol. Zdá sa, že šéf SASKY Richard Sulík to so záväzkom schudnúť myslí skutočne vážne a jeho výsledky na sociálnej sieti hovoria za všetko. Dokonca sa začiatkom týždňa odvážil obliecť si belasé sako, do ktorého sa, zdá sa, po zhodení viacerých kíl napratal.

21. októbra 2023

Sulíkov syn o kauze dobitej missky: ZÁKERNÁ su*a... KLAME!

Zdroj Topky z dňa 21. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1

BRATISLAVA - Syn Richarda Sulíka už viackrát rozvíril hladinu, aktuálne je jeho témou kauza Ráchel Karnížovej. Kým ona je na markizáckom ostrove lásky, on si do nového podcastu pozval Tomyho Kottyho, ktorého ryšavka obvinila z násilia. Filip Sulík ako hlavné dôvody uvádza to, že Ráchel klame a je zákerná.

19. októbra 2023

Sulík smeruje do europarlamentu: V politickom boji nekončím!...

Zdroj Topky z dňa 19. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1

BRATISLAVA – Richard Sulík je s výsledkami volieb relatívne spokojný, napriek úspechom strany však svoju budúcnosť vidí skôr na pôde europarlamentu. Po svojom boku by chcel vidieť konkrétnych ľudí, tí tomto rozhodnutí však stále nevedeli. Prezradíme vám, aké plány do budúcnosti má predseda liberálov, aj to, kto a či vôbec ho niekto vystrieda na čele SaS.

9. októbra 2023

Danko aj Sulík u Čaputovej: Líder SaS jej priniesol malú...

Zdroj Topky z dňa 9. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1

BRATISLAVA - Konečná. Prezidentka Zuzana Čaputová absolvovala minulý týždeň šnúru stretnutí s predsedami strán, ktoré sa dostali do parlamentu. Po Ficovi, Šimečkovi, Pellegrinim, Majerskom a Matovičovi prišli v pondelok na rad poslední dvaja - Andrej Danko a Richard Sulík. Ako s prvým sa stretla so šéfom národniarov.

Sulík po týždni odopierania si: Vylúčil niektoré nápoje aj...

Zdroj Topky z dňa 9. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1

BRATISLAVA – Voľby sú za nami, no vypýtali si svoju daň. Svoje by o tom vedeli hovoriť hlavne mnohí politici. Otvorene s témou nedávno vyrukoval líder SaS Richard Sulík, ktorý opísal nie veľmi zdravý režim, v akom fungoval a aj následky, ktoré to so sebou prinieslo. Po voľbách sa preto rozhodol k radikálnemu kroku. Ukazuje sa, že ten už začína prinášať prvé výsledky.

4. októbra 2023

Voľby 2023: Prezidentka Čaputová sa v pondelok stretne s...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 4. 10. 2023  •  Richard Sulík  •  1


Zuzanu Čaputovú v pondelok zároveň čaká aj stretnutie s Andrejom Dankom, lídrom strany SNS.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.