Index vplyvu Richard Sulík - Index vplyvu v politike

Richard Sulík
 
 

Sulík a Fico pred kamerami opäť perlili: Čo ste tu, do prčíc, tie tri roky robili? Hlas zvyšoval aj šéf SASKY

BRATISLAVA - Nedostavané nemocnice, konšpirácie, ktorým naša krajina podlieha viac a viac, a tiež konflikt na Ukrajine. To všetko boli mimoriadne búrlivé témy nedeľnej televíznej diskusie dvoch politických súperov. Richard Sulík (SASKA) a Robert Fico (Smer-SSD) sa stretli pred kamerami a viaceré nesúhlasné a konfrontačné stanoviská si vyjasňovali takpovediac hlava nehlava. Došlo aj na expresívnejšie výrazy či zvýšený hlas.

Richard Sulík aktuálne...

Poradie: 10Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
9.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
5.15Vplyv / význam klesá
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
3.391Vplyv / význam klesá
 

Ako Richard Sulík vplýva na nás posledný týždeň


Ako Richard Sulík vplýva na nás posledný mesiac

Ako Richard Sulík vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Richard Sulík v poslednej dobe

 

4. júna 2023

Sulík a Fico pred kamerami opäť perlili: Čo ste tu, do...

Zdroj Topky z dňa 4. 6. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Nedostavané nemocnice, konšpirácie, ktorým naša krajina podlieha viac a viac, a tiež konflikt na Ukrajine. To všetko boli mimoriadne búrlivé témy nedeľnej televíznej diskusie dvoch politických súperov. Richard Sulík (SASKA) a Robert Fico (Smer-SSD) sa stretli pred kamerami a viaceré nesúhlasné a konfrontačné stanoviská si vyjasňovali takpovediac hlava nehlava. Došlo aj na expresívnejšie výrazy či zvýšený hlas.

1. júna 2023

VIDEOROZHOVOR Hlina by bral do koalície radšej Pellegriniho...

Zdroj Topky z dňa 1. 6. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA – Na politickej scéne pôsobí už niekoľko rokov, za ten čas stihol vystriedať viacero politických strán. Bol poslancom parlamentu za stranu OĽaNO, šéfoval KDH a založil aj vlastný subjekt. Hovorí o sebe, že je umiernený konzervatívec, no najnovšie spojil sily s liberálnou SaS a v predčasných parlamentných voľbách bude za stranu kandidovať na 150 mieste. O tom, prečo išiel do takéhoto spojenectva, voči komu je v politike zaujatý, či aké sú jeho vzťahy s Richardom Sulíkom, sme sa rozprávali s Alojzom Hlinom.

30. mája 2023

SaS zahlasuje za vyslovenie dôvery vláde odborníkov. Nedať...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 30. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Programové vyhlásenie vlády Sulík nateraz hodnotiť nechcel, považuje to za predčasné.

22. mája 2023

Parlamentné voľby 2023: Strana SaS predstavila časť...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 22. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0


SaS povedie do volieb opäť Richard Sulík. Posledné miesto na kandidátke bude patriť bývalému šéfov KDH Alojzovi Hlinovi.

18. mája 2023

Sulíkov syn DOURÁŽAL známu Slovenku: Nechutné komentáre o...

Zdroj Topky z dňa 18. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Syn exministra hospodárstva Richarda Sulíka (55), Filip Sulík (27), na seba neraz strhol pozornosť svojim kontroverzným vystupovaním. Aktuálne však prekročil absolútne všetky hranice a nechutne sa pustil do slovenskej komičky Simony Salátovej (29). Najprv ju označil za tučnú svinu a nakoniec si do úst zobral aj jej dieťa (6)!

17. mája 2023

Zrušíme zákaz spaľovacích áut? Overili sme mýty politikov...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 17. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Predvolebná téma Richarda Sulíka, kritika európskeho zákazu predaja nových áut so spaľovacími motormi, ovládla okrem bilbordov po celom Slovensku aj utorkovú schôdzu parlamentu. Strana SaS tam predložila návrh uznesenia, ktorým by parlament zaviazal vládu, aby na pôde Európskej únie vystupovala v prospech spaľovacích motorov. Spochybňovaním logiky novej regulácie sa prezentovali poslanci od Mariána Viskupiča z SaS po […]

16. mája 2023

Robert Fico nedal úradníckej vláde ani deň. Chce ju ovládať...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 16. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Richard Sulík musel dnes vysvetľovať video, v ktorom oslavuje koniec výstavy EXPO Dubaj. Podľa jeho slov museli vypiť zvyšný alkohol.

Uniknuté video z Dubaja: Vy nikdy nič neoslavujete? Spýtal...

Zdroj Topky z dňa 16. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Veľká žúrka v bare, ktorá sa po vyše 180 dňoch výstavy EXPO v Dubaji odohrala, sa dostala až na internet. Reč je o uniknutom videu, na ktorom Richard Sulík vyhlasuje, že je potrebné "vypiť bar". Ako sa ukázalo, Sulík si za slovami o vypití baru stojí až doteraz, čo prišiel vysvetliť aj na tlačovku. Toto je zásadný dôvod, ktorý argumenty šéfa Smeru podľa lídra SaS položí na lopatky.

15. mája 2023

Smer obvinil Sulíka z papalášstva a nevhodného správania sa...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 15. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico sa pridal k exministrovi Karlu Hirmanovi s kritikou na pôsobenie Hirmanovho predchodcu Richarda Sulíka na výstave Expo Dubaj.

ŠOK Smer zverejnil škandalózne video Sulíka z Dubaja: Musíme...

Zdroj Topky z dňa 15. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA/DUBAJ - Vyzerá to tak, že v predvolebnom súboji sa ešte máme na čo tešiť. Už bezí kampaň, no obvyklé býva najostrejšia až v posledných týždňoch pred moratóriom. V tomto prípade to však neplatí a opozičný Smer-SD na čele s Robertom Ficom poriadne pritvrdil. Uverejnili totiž uniknuté video z výstavy v Dubaji, kde sa okrem iného stretol líder SASKY Richard Sulík s Geissovcami. Toto video však nie je vôbec chvályhodné, keďže Sulík sa v ňom prezentuje v naplnenom bare, kde všetkým vyhlasuje úlohu - vypiť ho!

13. mája 2023

Eduard Heger: Zlyhal som, keď som si myslel, že zvládnem...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 13. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Podľa šéfa Demokratov sú Richard Sulík a Igor Matovič ako dvaja chlapci – jeden z nich drží bandasku a druhý zapaľovač. Nebezpečná kombinácia, uviedol Eduard Heger v relácii Sobotné dialógy RTVS.

12. mája 2023

Richard Sulík drží prezidentku ako rukojemníčku, tvrdí...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 12. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Na Špecializovanom trestnom súde vystúpili Marian Kočer aj Alena Zsuzsová. Prípad vraždy Jána Kuciaka sa blíži ku koncu.

Kto je Peter Dovhun, ktorého prezidentka vybrala za ministra...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 12. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  1


Prekvapujúcim výsledkom drámy okolo nového ministra hospodárstva je výber Petra Dovhuna, ktorý dnes šéfuje štátnej firme SEPS. Ešte v stredu prezidentka Zuzana Čaputová počítala do vlády s Petrom Švecom, ktorý je dnes na ministerstve štátnym tajomníkom. Názor zmenila až po stretnutí so šéfmi strán. Sedela aj so šéfom SaS Richardom Sulíkom a predsedom Demokratov Eduardom Hegerom, ktorí sa […]

Prokuratúra koná v prípade slovenskej účasti na Expo Dubaj:...

Zdroj Topky z dňa 12. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0

BRATISLAVA - Prokuratúra sa zaoberá organizáciou a financovaním slovenskej účasti na svetovej výstave Expo Dubaj počas vedenia predchádzajúceho ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS). Na sociálnej sieti to potvrdil generálny prokurátor SR Maroš Žilinka.

9. mája 2023

Ódor je schopný technokrat, Barczi ako minister kultúry...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 9. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  0


Igor Matovič nepredpokladá, že poslanci OĽaNO podporia úradnícku vládu, keďže prezidentka o svojich nomináciách dopredu nerokovala s politickými stranami. Richard Sulík avizuje podporu. Boris Kollár ju nevylučuje.

4. mája 2023

Elektromobilita: Predvolebná zbraň či budúcnosť Slovenska?...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 4. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  1


Na nedávne vyjadrenia bývalého ministra hospodárstva Richarda Sulíka o elektromobilite reaguje riaditeľ Slovenskej asociácie pre elektromobilitu Patrik Križanský.

Geissovci na Slovensku sa u nás dočkali premiéry: Diváci len...

Zdroj Topky z dňa 4. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  1

BRATISLAVA - Dlho očakávaný deň nastal a Slováci sa v stredu mohli prvýkrát v premiére do detailov oboznámiť s tým, ako prebiehala návšteva bohatého páru rodiny Geissovcov na Slovensku. Doteraz sme o tom vedeli len to, že ich sprevádzal ešte vtedy v ministerskej funkcii líder SaS Richard Sulík. Teraz však prišiel šok, keďže už vidíme finálne zostrihaný dokument o tom, ako návšteva prebiehala a to aj v klasickom, dabingovom slovenskom znení. Neuveríte, kto daboval samotného šéfa liberálov.

2. mája 2023

Saska si vymyslela nový euroval. Najväčším nepriateľom Igora...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 2. 5. 2023  •  Richard Sulík  •  1


Richard Sulík stavil na spaľovacie motory. Poslanci majú poslednú šancu presadiť v parlamente svoje nápady.

30. apríla 2023

Možno až do volieb nepovieme, či pôjdeme s Hlasom, tvrdí...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 30. 4. 2023  •  Richard Sulík  •  1


Smer chce zastaviť vojenskú pomoc Ukrajine, predstavuje si pod tým aj zrušenie dodávania munície.

SaS aj Smer-SD chcú vyhrať parlamentné voľby: Sociálni...

Zdroj Topky z dňa 30. 4. 2023  •  Richard Sulík  •  1

BRATISLAVA - Opozičné strany Smer-SD aj SaS majú ambíciu vyhrať septembrové parlamentné voľby. V nedeľnej diskusnej relácii televízie Markíza Na telo to uviedli predseda SaS a poslanec Národnej rady (NR) SR Richard Sulík a podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD).

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.