Index vplyvu Marian Kotleba - Index vplyvu v politike

 
 

Ing. Mgr. Marian Kotleba (* 7. apríl 1977, Banská Bystrica) je slovenský nacionalistický až neonacistický politik, bývalý predseda Banskobystrického samosprávneho kraja, popredný predstaviteľ (volebný líder) Ľudovej strany Naše Slovensko[5], poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, člen Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť[6] a bývalý pedagóg. V minulosti pôsobil ako vodca nacionalistického politického hnutia Slovenská pospolitosť (2003 – 2007), ktoré bolo v roku 2006 rozpustené Najvyšším súdom Slovenskej republiky pre jeho extrémistické politické tendencie a rozpor s ústavou.

V parlamentných voľbách v roku 2016 kandidoval na čele kandidátky strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Bol zvolený za poslanca NR SR. Kandidoval na 1. mieste. Dostal 156 355 platných prednostných hlasov. Je členom osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti SIS a výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Marian_Kotleba

 

Fico pohrozil mimovládkam americkým zákonom z roku 1938, hoci reálne by mu poslúžil ten Putinov


Zákon o "zahraničných agentoch" opakovane predkladal Marian Kotleba, potom tento nápad odkopíroval Andrej Danko. Nový zákon namierený proti novinárom-ľavičiarom sa pripravuje aj v Budapešti.

Marian Kotleba aktuálne...

Poradie: 8Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
17.23Vplyv / význam rastie
 

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný mesiac

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Marian Kotleba v poslednej dobe

 

18. októbra 2023

Fico pohrozil mimovládkam americkým zákonom z roku 1938,...

Zdroj Svet – Denník N z dňa 18. 10. 2023  •  Marian Kotleba  •  1


Zákon o "zahraničných agentoch" opakovane predkladal Marian Kotleba, potom tento nápad odkopíroval Andrej Danko. Nový zákon namierený proti novinárom-ľavičiarom sa pripravuje aj v Budapešti.

5. októbra 2023

NAKA sa zaoberá Kotlebovými homofóbnymi bilboardami

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 5. 10. 2023  •  Marian Kotleba  •  1

Na rôznych miestach Slovenska sa totiž objavili reklamné nosiče s tvárou Mariána Kotlebu a textom „Ochránime Slovensko pred LGBT a gender!“

23. septembra 2023

Študentské voľby 2023: PS získalo 48 percent, do parlamentu...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 23. 9. 2023  •  Marian Kotleba  •  1


V minulosti vyhrávali v študentských voľbách Marian Kotleba a Boris Kollár. Progresívne Slovensko potvrdilo víťazstvo spred troch rokov, no teraz je omnoho výraznejšie.

7. septembra 2023

Položila svoj život, aby mu zabránila hovoriť o migrantoch:...

Zdroj Topky z dňa 7. 9. 2023  •  Marian Kotleba  •  1

HUMENNÉ/BRATISLAVA - Vo štvrtok boli na pláne tri mimoriadne schôdze parlamentu, z toho sa nepodarila otvoriť ani jedna. Zvlášť na tú o nelegálnych migrantoch sa pripravoval aj odídenec od Mariana Kotlebu, v súčasnosti člen hnutia Republika, Milan Mazurek. Jeho pripravenú a (určite) vášnivú reč o migrantoch mu prekazila nevinná srnka.

23. augusta 2023

Uhríka opäť dobieha minulosť z ĽSNS: Na hruškách ho nachytal...

Zdroj Topky z dňa 23. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Viacerí politici kritizujú stranu Republika za jej nepríjemnú minulosť. Viacerí na to poukazujú, pretože väčšina jej členov má svoju minulosť v Ľudovej strane Naše Slovensko Mariana Kotlebu (ĽSNS). Ten sa v minulosti stal viackrát kontroverzným aj vďaka medializovaným a podozrivým sumám šekov s nacistickou symbolikou. Posledný prípad sa spomína, keď šéf strany daroval rodine šek so sumou 1488 eur. Teraz sa situácia opakuje pri predsedovi Republiky a bývalom členovi ĽSNS Milanovi Uhríkovi. Upozornil na to kandidát Demokratov.

15. augusta 2023

Kotlebovci to opäť prepískli! Kontroverzná kampaň v...

Zdroj Topky z dňa 15. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA/ TROGIR – Strana pod vedením súdom uznaného extrémistu Mariána Kotlebu to tentokrát naozaj prepískla! Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) sa rozhodla pre netradičnú kampaň. Svoje bilboardy tentokrát vystavili aj v obľúbenej dovolenkovej destinácii- v Chorvátsku. Na pochybné praktiky, ktoré sú súčasťou ich politickej kampane, upozornila čitateľka Monika. Takto to vidí Štátna komisia pre voľby.

11. augusta 2023

ĽSNS tvrdí, že SkyToll je symbolom zlyhania vlád: Mýtny...

Zdroj Topky z dňa 11. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Strana ĽSNS chce zoštátniť mýtny systém, zrealizovať jeho úplný prevod pod Ministerstvo dopravy (MD) SR a zabezpečiť tak výber mýta a jeho prínos do štátneho rozpočtu v celom rozsahu. Zmluva so SkyTollom je podľa strany symbolom zlyhania posledných troch vlád na Slovensku. Strana to uviedla vo štvrtok (10. 8.) na tlačovej konferencii, na ktorej predseda ĽSNS Marian Kotleba zároveň vyzval premiéra Ľudovíta Ódora na to, aby vláda celý mýtny systém previedla priamo pod kontrolu MD.

9. augusta 2023

ĽSNS si nedokáže priznať chybu, aj o novinách rozhodoval...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 9. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  1


Strana ĽSNS si nedokáže priznať chybu a hnutie Republika spolu s predsedom Milanom Uhríkom obviňuje zo všetkého, čo kedy jej predseda Marian Kotleba pokazil. Uviedol to Uhrík v reakcii na rozhodnutie súdu o ospravedlnení Irene Bihariovej z Progresívneho Slovenska.

Uhrík spustil na svoju bývalú stranu vlnu kritiky: ĽSNS si...

Zdroj Topky z dňa 9. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  2

BRATISLAVA - Strana ĽSNS si nedokáže priznať chybu a hnutie Republika spolu s predsedom Milanom Uhríkom obviňuje zo všetkého, čo kedy jej predseda Marian Kotleba pokazil. Uviedol to Uhrík v reakcii na rozhodnutie súdu o ospravedlnení Irene Bihariovej z Progresívneho Slovenska.

8. augusta 2023

Mazurek chce opäť robiť poriadok v osadách. O obce, kde pred...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 8. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  1


Členovia hnutia Republika pokračujú v tom, čo sa naučili u bývalého „vodcu“ Mariana Kotlebu v ĽSNS. Podpredseda hnutia Milan Mazurek v kampani zdôrazňuje, že chce presadiť zákon a poriadok, a to „v mestách aj v osadách“. „Nelegálne osady sa rozširujú ako huby po daždi a všetky vlády do nich nalievali nekonečné miliardy bez akéhokoľvek výsledku,“ tvrdí Mazurek na Facebooku a kritizuje, že vlády tvrdšie nepostihujú […]

Mladí rebeli z fotobanky? Uhríkova Republika si uľahčila...

Zdroj Topky z dňa 8. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Predvolebné kampane s billboardami sú v plnom prúde a nezaostáva ani hnutie Republika pod vedením odídenca od extrémistu Mariana Kotlebu Milana Uhríka. Ten si však prácu s billboardami uľahčil a na tie, ktoré majú cieliť najmä na mladých, dal fotku dievčiny z fotobanky.

4. júla 2023

Kandidátna listina strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 4. 7. 2023  •  Marian Kotleba  •  1


Marian Kotleba je stále v podmienke a nemôže kandidovať za poslanca Národnej rady, kandidátku ĽSNS preto vedie jeho brat Marek. Na piatom mieste je ich matka, za ĽSNS kandiduje aj bývalý predseda Matice slovenskej Marián Tkáč.

Strana ĽSNS predstavila kandidátku do septembrových volieb,...

Zdroj Topky z dňa 4. 7. 2023  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Strana ĽSNS predstavila v utorok zloženie kandidátnej listiny do septembrových parlamentných volieb. Povedie ju poslanec Marek Kotleba. Na druhom mieste kandiduje Rastislav Šlosár. Na tlačovej konferencii o tom informoval predseda strany Marian Kotleba.

15. júna 2023

Mimovládky žiadajú, aby sa prokuratúra zaoberala Kotlebovými...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 15. 6. 2023  •  Marian Kotleba  •  2

Reklamné nosiče s tvárou Mariana Kotlebu majú útočiť na LGBTI+ komunitu.

Návrh OĽaNO na zúženie paragrafu 363 znovu stroskotal na...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 15. 6. 2023  •  Marian Kotleba  •  1


Návrh hnutia OĽaNO na zúženie paragrafu 363 v stredu neprešiel do druhého čítania o jediný hlas. Prítomných bolo 136 zákonodarcov, novelu podporilo 68 z nich – väčšina klubu OĽaNO, ďalej poslanci za SaS, Demokratov, Tomáš Valášek z Progresívneho Slovenska, ale napríklad aj nezaradená Slavěna Vorobelová, teda poslanecká náhradníčka za Mariana Kotlebu. Rozhodujúce napokon bolo to, že na hlasovaní chýbalo […]

Mimovládky žiadajú, aby sa prokuratúra zaoberala Kotlebovými...

Zdroj Topky z dňa 15. 6. 2023  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Mimovládne organizácie Inštitút ľudských práv (IĽP) a Dúhové Slovensko n.o. podali dnes na Generálnej prokuratúre trestné oznámenie na stranu Kotlebovci -ĽSNS za jej predvolebné billboardy. Na rôznych miestach Slovenska sa objavili reklamné nosiče s tvárou Mariána Kotlebu a textom Ochránime Slovensko pred LGBT a gender!.

3. júna 2023

Uhrík popiera, že by mali v strane fašistov! Pravda o...

Zdroj Topky z dňa 3. 6. 2023  •  Marian Kotleba  •  3

BRATISLAVA - Milan Uhrík, Milan Mazurek, Miroslav Suja či Ondrej Ďurica - výrazné postavy, ktoré kedysi kandidovali pod záštitou extrémistickej strany ĽSNS Mariana Kotlebu a neskôr sa odpojili a založili hnutie Republika. Šéf hnutia Milan Uhrík teraz tvrdí, že v jeho strane nie sú žiadni extrémisti.

31. mája 2023

Ako Uhrík a Mazurek vybudovali Republiku a prečo s nimi chce...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 31. 5. 2023  •  Marian Kotleba  •  3


„Zoznámil som sa s novým kamarátom. Krásnu nedeľu prajem všetkým,“ napísal na Facebooku pod svojou fotkou so šteňaťom v náručí poslanec Milan Mazurek. Je to len jeden z množstva prejavov, ako sa strana Republika a jej politici snažia presviedčať, že po odchode od Mariana Kotlebu už nie sú extrémisti, ktorí šíria nenávisť. Zvlášť viditeľná je táto zmena u poslanca Milana […]

25. mája 2023

Skladanie bankovky či sto straníckych tričiek: Aj tieto témy...

Zdroj Topky z dňa 25. 5. 2023  •  Marian Kotleba  •  2

BRATISLAVA - Máme za sebou opäť bohatý týždeň na spoločenské témy. Jeho hlavnou podstatou bol však začiatok, kedy sa Alojz Hlina rozhodol pripojiť ako konzervatívec na kandidátku SASKY. Neskôr ešte viac mútil vody Marian Kotleba, ktorý sa divákom snažil prezentovať diabla na bankovkách pri zrkadle. Nudiť sa teda rozhodne nebudete, pretože aj vtipkári mali čo robiť, aby z tejto výživnej kopy vyťažili čo najviac.

28. januára 2023

Kotlebov megatrapas po zdieľaní hoaxu: Šíril, že Hamran...

Zdroj Topky z dňa 28. 1. 2023  •  Marian Kotleba  •  5

BRATISLAVA - Jeho status na sociálnej sieti už stihlo vidieť niekoľko stoviek ľudí a tí ho aj zdieľali ďalej. Išlo pritom o závažnú správu, kde sa písalo o tom, že policajný prezident Štefan Hamran mal dostať infarkt a že leží v nemocnici. Presne toto v piatok na sociálnej sieti vyvádzal líder ĽSNS Marian Kotleba, ktorého "zaručené informácie" už stihli prevziať aj viacerí dôležití občania republiky. Hamranovi pričom vôbec nič nebolo. Ten dokonca Kotlebove klamstvá s noblesou vyvrátil v najnovšom videu.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.