Index vplyvu Marian Kotleba - Index vplyvu v politike

 
 

Ing. Mgr. Marian Kotleba (* 7. apríl 1977, Banská Bystrica) je slovenský nacionalistický až neonacistický politik, bývalý predseda Banskobystrického samosprávneho kraja, popredný predstaviteľ (volebný líder) Ľudovej strany Naše Slovensko[5], poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, člen Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť[6] a bývalý pedagóg. V minulosti pôsobil ako vodca nacionalistického politického hnutia Slovenská pospolitosť (2003 – 2007), ktoré bolo v roku 2006 rozpustené Najvyšším súdom Slovenskej republiky pre jeho extrémistické politické tendencie a rozpor s ústavou.

V parlamentných voľbách v roku 2016 kandidoval na čele kandidátky strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Bol zvolený za poslanca NR SR. Kandidoval na 1. mieste. Dostal 156 355 platných prednostných hlasov. Je členom osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti SIS a výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Marian_Kotleba

 

Pellegrini, Kiska, Kotleba, Truban, Hlina alebo niekto iný? Kto má najväčšiu šancu stať sa premiérom

27.1.2020 (Webnoviny.sk) - Predseda strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba ani líder hnutia Sme rodina Boris.....

Marian Kotleba aktuálne...

Poradie: 4Index vplyvu: 1
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
13.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
13.10Vplyv / význam rastie
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
13.19Vplyv / význam rastie
 

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný týždeň


Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný mesiac

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Marian Kotleba v poslednej dobe

 

27. januára 2020

Pellegrini, Kiska, Kotleba, Truban, Hlina alebo niekto iný?...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 27. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

27.1.2020 (Webnoviny.sk) - Predseda strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba ani líder hnutia Sme rodina Boris.....

25. januára 2020

ROZHOVOR s premiérom Petrom Pellegrinim: Nikto na Slovensku...

Zdroj Topky z dňa 25. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Premiér Peter Pellegrini sa v rozhovore vyjadril k niekoľkým témam. To, či bude Robert Kaliňák súčasťou nového Smeru bude známe až po personálnom sneme Smeru, ktorý bude po voľbách. Čo sa týka káuz politikov Smeru, nikto podľa premiéra nie je na Slovensku chránenou zverou. Špekulácie o koalícii so stranou Mariana Kotlebu ĽSNS odmietol.

20. januára 2020

Slováci chcú najviac za premiéra Pellegriniho, za ním je...

Zdroj Slovensko z dňa 20. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

Tretí by s výrazným odstupom skončil Marian Kotleba.

Prieskum AKO: Smer vedie pred ĽSNS, najviac ľudí by za...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 20. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

V prieskume o tom, kto je najvhodnejším kandidátom na premiéra, skončil na treťom mieste Marian Kotleba.

17. januára 2020

Čaputová a jej predchodcovia na obede, samé perly! VIDEO...

Zdroj Topky z dňa 17. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Prezidentka Zuzana Čaputová dodržala novoročnú tradíciu a na novoročný obed pozvala bývalých prezidentov. Zdá sa, že na obede bolo naozaj veselo. Exprezidenti prezradili, či boli spokojný s obedom a Kiska dokonca prezradil, čo pokazil. Zhodli sa na tom, že volebný systém je potrebné zmeniť a ešte pred obedom odpovedali, či by poverili Mariana Kotlebu možnosťou zostaviť vládu.

16. januára 2020

Pred voľbami vydávame knihu Kotleba: Od vlažného desatora po...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 16. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

Kniha Kotleba v aktualizovanom vydaní prináša obraz rasistu s nechuťou ku všetkému cudziemu, odporcu demokracie so sklonom k stihomamu a rodinkára neschopného plniť volebné sľuby. Je dôležité pochopiť, odkiaľ Kotleba prišiel, čomu verí, prečo uspel a čo chce so Slovenskom urobiť. To je cieľom tejto knihy Daniela Vraždu. Zoznámte sa. Marian Kotleba zo Sásovej

10. januára 2020

Kotlebovci okradli už aj včelárov! Výsmech zákonu? Chybu...

Zdroj Topky z dňa 10. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Strana Mariana Kotlebu ĽSNS opäť prekročila všetky zásady morálky a autorského zákona. Urobili tak pri svojom propagačnom videu, ktoré v predvolebnom období zverejnili na internete. Video hovorilo o bývalom členovi ĽSNS, ktorý chcel strieľať medvede a pri tejto príležitosti použili zábery, na ktoré vraj nemali právo.

9. januára 2020

Hlinu vonku opľuli, v kultúrnom dome bolo takmer plno. Boli...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 9. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

Marian Kotleba si urobil predvolebný míting v Slovenskej Ľupči, len pár kilometrov od Nemeckej, kde gardisti vraždili a pálili ľudí. Alojz Hlina sa spolu s asi 40 aktivistami platformy Nie v našom meste prišiel opýtať priaznivcov ĽSNS, či im to nie je ľúto a či sa nehanbia. Vynadali mu a opľuli ho.

4. januára 2020

Pellegrini odmieta povolebnú spoluprácu s ĽSNS: Ide o postoj...

Zdroj Topky z dňa 4. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Povolebná spolupráca strany Smer-SD so stranou Kotlebovci-Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) neprichádza do úvahy. Uviedol to v rozhovore premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) a dodal, že podľa neho ide o postoj celej strany. Na otázku, či by v prípade rokovaní so stranou Mariana Kotlebu odišiel zo Smeru, však premiér priamo neodpovedal.

3. januára 2020

Bihariová z progresívcov sa chce súdiť s ĽSNS: Dezinformácie...

Zdroj Topky z dňa 3. 1. 2020  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Predvolebné obdobie beží na plné obrátky a strany využívajú rôzne formy kampane. Strana ĽSNS Mariana Kotlebu už po Slovensku dlhšie šíri svoje vlastné periodikum. V jednom z vydaní sa pustili do Ireny Bihariovej, ktorá je momentálne jednou z hlavných tvári koalície PS/Spolu a Progresívne Slovensko vedie ako podpredsedníčka. Tá celú záležitosť nenecháva len tak.

22. decembra 2019

Exkotlebovec Špánik má problém: Viedol zrejme nezákonnú...

Zdroj Topky z dňa 22. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Bývalý člen strany Mariana Kotlebu ĽSNS a v súčasnosti nezaradený poslanec NR SR Milan Špánik viedol nezákonnú antikampaň za tisíce eur. Uviedla to na svojom oficiálnom účte na sociálnej sieti Facebook mimovládka Transparency International Slovensko.

21. decembra 2019

Kotlebovec z Martina chce strieľať medvede: FOTO Okamžitý...

Zdroj Topky z dňa 21. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Vlny kontroverzie v týchto dňoch na sociálnej sieti rozburcoval martinský poslanec Marek Belák, ktorý sa blížiacich sa parlamentných volieb zúčastňuje za stranu Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko Mariana Kotlebu. Jeho kampaň však vyvolala mnoho otáznikov a slogan na propagačnom materiáli je minimálne poburujúci a ľudia sa pod ním začali búriť.

19. decembra 2019

Kotleba sa zjavil na zastupiteľstve vo Važci: Z bitky si...

Zdroj Topky z dňa 19. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

VAŽEC - Sociálnymi sieťami a verejnosťou zatriaslo video z minulotýždňovej stredy z obce Važec. Skupina desiatich ľudí napadla muža uprostred cesty a celý incident bol zaznamenávaný na mobilný telefón. V týchto dňoch sa zastupiteľstvo obce rozhoduje ako ďalej. Na obecné zastupiteľstvo podľa očakávania prišiel aj predseda ĽSNS Marian Kotleba.

10. decembra 2019

Kandidátna listina strany Kotlebovci ĽSNS pre parlamentné...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 10. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

Lídrom ĽSNS, ktorá si do názvu nechala zaregistrovať aj označenie Kotlebovci, je Marian Kotleba, strana má číslo 24.

9. decembra 2019

Je to partia úchylákov a v parlamente neurobili nič, pustil...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 9. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

8.12.2019 (Webnoviny.sk) - Predseda strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba víta stíhania Roberta F. a Andreja K., ktorých obvinila Národná kriminálna agentúra (NAKA) tento týždeň. Zákon by mal podľa neho platiť pre všetkých rovnako a vo všetkých oblastiach života......

Balkónová prestrelka! Matovič má problém s Hlinovým...

Zdroj Topky z dňa 9. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Líder KDH Alojz Hlina vo včerajšej diskusii poriadne naložil lídrovi ĽSNS Marianovi Kotlebovi. Zdá sa, že Igor Matovič s tým mal problém. Líder OĽaNO v rozsiahlej reakcii na sociálnej sieti uviedol, že ide o „choré výplody štvrtej cenovej skupiny“. Matovič zároveň nechápe, prečo Hlina odmietol, aby ho v diskusii nahradil Heger. Líder KDH má na to jednoznačnú odpoveď.

8. decembra 2019

Za Kotlebu kandiduje aj bývalý šéf Matice Tkáč, Magát...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 8. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

Veľa nových a málo známych tvárí – taká je kandidátna listina ĽSNS. Zo známeho extrémistického jadra sa na kandidátku nedostal Marián Magát či spevák a herec Rastislav Rogel. Väčšina súčasných Kotlebových poslancov opustila prvú desiatku a kandiduje z nižších pozícií: najlepšie miesta majú za predsedom strany Marianom Kotlebom – druhé a tretie miesto – Rastislav Schlosár a Martin Beluský. „Odídeného“ poslanca […]

Kiska a Pellegrini si to povedali rovno do tváre: Už by som...

Zdroj Topky z dňa 8. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Ak by spravodlivosť na Slovensku fungovala, moje obvinenie by nikdy nebolo na stole. V dnešnej diskusnej relácii televízie Markíza Na telo s Michalom Kovačičom to vyhlásil exprezident a predseda strany Za ľudí Andrej Kiska. Reč bola aj o prípadnej povolebnej spolupráci oboch hostí so stranou Mariana Kotlebu. Tú obidvaja razantne odmietli.

Drsný televízny súboj Hlinu a Kotlebu: Ste banda úchylákov,...

Zdroj Topky z dňa 8. 12. 2019  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Predseda strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba víta stíhania Roberta F. a Andreja K., ktorých obvinila Národná kriminálna agentúra (NAKA) tento týždeň. Predseda mimoparlamentnej KDH zas Kotlebovi vyčíta, že síce jeho strana dostala od štátu milióny eur, no v parlamente doteraz neukázala nič.
 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.