Index vplyvu Marian Kotleba - Index vplyvu v politike

 
 

Ing. Mgr. Marian Kotleba (* 7. apríl 1977, Banská Bystrica) je slovenský nacionalistický až neonacistický politik, bývalý predseda Banskobystrického samosprávneho kraja, popredný predstaviteľ (volebný líder) Ľudovej strany Naše Slovensko[5], poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, člen Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť[6] a bývalý pedagóg. V minulosti pôsobil ako vodca nacionalistického politického hnutia Slovenská pospolitosť (2003 – 2007), ktoré bolo v roku 2006 rozpustené Najvyšším súdom Slovenskej republiky pre jeho extrémistické politické tendencie a rozpor s ústavou.

V parlamentných voľbách v roku 2016 kandidoval na čele kandidátky strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Bol zvolený za poslanca NR SR. Kandidoval na 1. mieste. Dostal 156 355 platných prednostných hlasov. Je členom osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti SIS a výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Marian_Kotleba

 

Uhrík popiera, že by mali v strane fašistov! Pravda o Republike: Útoky na moslimov aj piesne o bielej rase

BRATISLAVA - Milan Uhrík, Milan Mazurek, Miroslav Suja či Ondrej Ďurica - výrazné postavy, ktoré kedysi kandidovali pod záštitou extrémistickej strany ĽSNS Mariana Kotlebu a neskôr sa odpojili a založili hnutie Republika. Šéf hnutia Milan Uhrík teraz tvrdí, že v jeho strane nie sú žiadni extrémisti.

Marian Kotleba aktuálne...

Poradie: 10Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
16.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
15.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
19.20Vplyv / význam klesá
 

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný týždeň


Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný mesiac

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Marian Kotleba v poslednej dobe

 

3. júna 2023

Uhrík popiera, že by mali v strane fašistov! Pravda o...

Zdroj Topky z dňa 3. 6. 2023  •  Marian Kotleba  •  0

BRATISLAVA - Milan Uhrík, Milan Mazurek, Miroslav Suja či Ondrej Ďurica - výrazné postavy, ktoré kedysi kandidovali pod záštitou extrémistickej strany ĽSNS Mariana Kotlebu a neskôr sa odpojili a založili hnutie Republika. Šéf hnutia Milan Uhrík teraz tvrdí, že v jeho strane nie sú žiadni extrémisti.

31. mája 2023

Ako Uhrík a Mazurek vybudovali Republiku a prečo s nimi chce...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 31. 5. 2023  •  Marian Kotleba  •  0


„Zoznámil som sa s novým kamarátom. Krásnu nedeľu prajem všetkým,“ napísal na Facebooku pod svojou fotkou so šteňaťom v náručí poslanec Milan Mazurek. Je to len jeden z množstva prejavov, ako sa strana Republika a jej politici snažia presviedčať, že po odchode od Mariana Kotlebu už nie sú extrémisti, ktorí šíria nenávisť. Zvlášť viditeľná je táto zmena u poslanca Milana […]

28. januára 2023

Kotlebov megatrapas po zdieľaní hoaxu: Šíril, že Hamran...

Zdroj Topky z dňa 28. 1. 2023  •  Marian Kotleba  •  3

BRATISLAVA - Jeho status na sociálnej sieti už stihlo vidieť niekoľko stoviek ľudí a tí ho aj zdieľali ďalej. Išlo pritom o závažnú správu, kde sa písalo o tom, že policajný prezident Štefan Hamran mal dostať infarkt a že leží v nemocnici. Presne toto v piatok na sociálnej sieti vyvádzal líder ĽSNS Marian Kotleba, ktorého "zaručené informácie" už stihli prevziať aj viacerí dôležití občania republiky. Hamranovi pričom vôbec nič nebolo. Ten dokonca Kotlebove klamstvá s noblesou vyvrátil v najnovšom videu.

9. januára 2023

Kotleba zneužíva vraždu v Michalovciach na šírenie rasizmu:...

Zdroj Topky z dňa 9. 1. 2023  •  Marian Kotleba  •  3

MICHALOVCE - Šéf rozpadajúcej sa strany ĽSNS Marian Kotleba vyzýval ľudí, aby prišli protestovať na námestie v Michalovciach po vražde bývalej zdravotnej sestry Eriky. Robil tak dokonca prostredníctvom megafónov v autách priamo v deň pohrebu mladej ženy. Na protest, ktorý zvolával proti Rómom, prišli nakoniec stovky Rómov.

4. januára 2023

Kotleba je opäť vo svojom živle: Protest proti Rómom v...

Zdroj Topky z dňa 4. 1. 2023  •  Marian Kotleba  •  3

BRATISLAVA/MICHALOVCE - Presne na Nový rok sa v Michalovciach stala obeťou brutálnej vraždy 46-ročná Erika. Dnes už je známe, že ju zavraždil len 18-ročný mladík, ktorý si ju vyhliadol, keď si vyberala peniaze z bankomatu. Mladík pochádza z miestnej osady a je v rukách polície. Ozval sa však odsúdený Marian Kotleba, ktorý chce opäť zobrať spravodlivosť do vlastných rúk.

12. decembra 2022

Prezidentku má za pofidérnu Slovenku, Ukrajincov za...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 12. 12. 2022  •  Marian Kotleba  •  4

Pozná ju len málo voličov a aj mnohí zbehlejší odborníci na slovenskú politiku o Slavěne Vorobelovej vedia málo. Utorkové hlasovanie nezaradenej poslankyne, ktorá sa do parlamentu dostala ako náhradníčka za odsúdeného extrémistu Mariana Kotlebu, môže byť pre existenciu súčasnej vlády rozhodujúce. Po tom, ako sa bývalý koaličný poslanec a predseda Spolu Miroslav Kollár rozhodol, že za pád vlády […]

14. novembra 2022

Kotleba v podmienke prišiel protestovať do Kútov: Vyhrážky...

Zdroj Topky z dňa 14. 11. 2022  •  Marian Kotleba  •  4

KÚTY - Právoplatne odsúdený Marian Kotleba prišiel aj so skupinou svojich prívržencov do Kútov pred stanové mestečko. V ňom sa poskytuje pomoc migrantom, ktorí utekajú pred vojnou. Kotleba chcel "preraziť" koridor, ktorý vytvorili ťažkoodenci, aby sa nedostali priamo do mestečka.

13. novembra 2022

Za hlasovací maratón v parlamente môže obštrukcia opozície,...

Zdroj Topky z dňa 13. 11. 2022  •  Marian Kotleba  •  4

BRATISLAVA - Hlasovací maratón v parlamente bol podľa šéfa poslaneckého klubu OĽANO Michala Šipoša spôsobený aj obštrukciou opozície. Poukázal, že hlasovania sa v parlamente prekladali pre to, že opozícia vyťahovala pri nich kartičky. Nezaradený poslanec pôsobiaci v strane Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok si, naopak, myslí, že vládna koalícia visí pri hlasovaní na "šnúrke gatí Mariana Kotlebu". Vyhlásili to v nedeľnej diskusnej relácii RTVS O päť minút 12.

22. októbra 2022

Kontroverzný rozhovor Kotlebu s otcom vraha zo Zámockej už...

Zdroj Topky z dňa 22. 10. 2022  •  Marian Kotleba  •  5

BRATISLAVA - Kontroverzné video, v ktorom sa Marian Kotleba rozpráva s otcom vraha z bratislavskej Teplárne, už na sociálnej sieti Facebook nenájdete. Stalo sa tak po zásahu Rady pre mediálne služby. Tá sa teraz usiluje aj o to, aby video "zmizlo" zo siete YouTube.

21. októbra 2022

Manuál proti konšpirátorom: zhrnutie dôkazov o teroristickom...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 21. 10. 2022  •  Marian Kotleba  •  5

Marian Kotleba i Daniel Bombic alias Danny Kollár, ktorí priživujú fámy o vražde, majú blízko k rovnakej ideológii, akú vyznával aj samotný vrah.

18. októbra 2022

Denný výber: Po 13 rokoch obvinili troch ľudí v kauze Emisie

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 18. 10. 2022  •  Marian Kotleba  •  5


Odsúdený extrémista Marian Kotleba sa v internetovej relácii rozprával s otcom strelca zo Zámockej a koalícii sa konečne podarila otvoriť schôdza.

Polícia rieši rozhovor s otcom strelca z tragickej streľby v...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 18. 10. 2022  •  Marian Kotleba  •  5


Polícia sa zaoberá rozhovorom lídra ĽSNS Mariana Kotlebu s otcom strelca z tragédie v Bratislave.

Polícia sa zaoberá rozhovorom Kotlebu s otcom strelca z...

Zdroj Topky z dňa 18. 10. 2022  •  Marian Kotleba  •  5

BRATISLAVA - Polícia sa zaoberá rozhovorom lídra ĽSNS Mariana Kotlebu s otcom strelca z tragédie v Bratislave. Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová.

26. augusta 2022

Novým kandidátom ĽSNS na post predsedu Košického...

Zdroj Topky z dňa 26. 8. 2022  •  Marian Kotleba  •  5

KOŠICE - Na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) bude za ĽSNS kandidovať poslanec Národnej rady (NR) SR Stanislav Mizík. Pôvodne strana ohlásila za kandidáta na tento post stredoškolského učiteľa Viliama Púčeka. O zmene v piatok v Košiciach informoval predseda ĽSNS Marian Kotleba.

18. augusta 2022

Poslanec Filip Kuffa: Nikoho sme nebili, ani sme sa...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 18. 8. 2022  •  Marian Kotleba  •  5


Trestnému stíhaniu čelia dvaja nezaradení poslanci vo farbách politickej strany Život Štefan Kuffa a jeho syn Filip Kuffa, ktorí sa do parlamentu pôvodne prekrúžkovali na kandidátke strany Mariana Kotlebu Ľudová strana Naše Slovensko. Obvinení sú aj ďalší synovia Štefana Kuffu - Gregor, Marek a Rafael.

8. augusta 2022

Žilinka nezakročí proti kotlebovcom, ĽSNS už podľa neho nemá...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 8. 8. 2022  •  Marian Kotleba  •  5

Generálny prokurátor Maroš Žilinka nepodá žalobu na rozpustenie strany ĽSNS. Neurobí to ani po odsúdení Mariana Kotlebu v apríli tohto roku za extrémizmus. Za rozdávanie šekov s neonacistickou symbolikou v hodnote 1488 eur odsúdil Najvyšší súd Kotlebu na podmienku. Kotleba rozdával šeky ešte ako banskobystrický župan, a to na výročie vzniku slovenského štátu 14. marca 2017. Žilinka sa začal […]

16. júla 2022

Spor(t)y Róberta Kotiana: I. M.

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 16. 7. 2022  •  Marian Kotleba  •  5


Vedia čo všetci. Vypovedajú o tom prieskumy verejnej mienky, podľa ktorých je dôveryhodnejší politik aj šéf fašistov Marian Kotleba; aj tie, podľa ktorých jeho kvázistrana prišla za dva roky vládnutia o dve tretiny sympatizantov.

30. júna 2022

ĽSNS predstavila kandidáta na post predsedu Žilinského...

Zdroj Topky z dňa 30. 6. 2022  •  Marian Kotleba  •  6

ŽILINA – Kandidátom Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) na post predsedu Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) bude v jesenných voľbách František Drozd. Na tlačovej konferencii v Žiline ho vo štvrtok predstavil predseda strany Marian Kotleba.

17. júna 2022

Odmeňuje Kotleba svojich verných? Takto líder ĽSNS ubytoval...

Zdroj Čas z dňa 17. 6. 2022  •  Marian Kotleba  •  6

Odmeňuje líder ĽSNS Marian Kotleba svojich verných? Podľa výročnej správy si Kotlebovci minulé leto kúpili z príspevku od štátu byt vo vychytenej Banskej Štiavnici.

12. júna 2022

Focus: Pellegrini predbehol Čaputovú, verí mu najviac ľudí....

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 12. 6. 2022  •  Marian Kotleba  •  6

Prezidentka Zuzana Čaputová už nevedie rebríček dôveryhodnosti, v prieskume Focusu ju tesne pokoril šéf Hlasu. Igor Matovič láme rekordy v nedôvere, je na tom horšie než Marian Kotleba.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.