Index vplyvu Marian Kotleba - Index vplyvu v politike

 
 

Ing. Mgr. Marian Kotleba (* 7. apríl 1977, Banská Bystrica) je slovenský nacionalistický až neonacistický politik, bývalý predseda Banskobystrického samosprávneho kraja, popredný predstaviteľ (volebný líder) Ľudovej strany Naše Slovensko[5], poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, člen Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť[6] a bývalý pedagóg. V minulosti pôsobil ako vodca nacionalistického politického hnutia Slovenská pospolitosť (2003 – 2007), ktoré bolo v roku 2006 rozpustené Najvyšším súdom Slovenskej republiky pre jeho extrémistické politické tendencie a rozpor s ústavou.

V parlamentných voľbách v roku 2016 kandidoval na čele kandidátky strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Bol zvolený za poslanca NR SR. Kandidoval na 1. mieste. Dostal 156 355 platných prednostných hlasov. Je členom osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti SIS a výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Marian_Kotleba

 

Novým kandidátom ĽSNS na post predsedu Košického samosprávneho kraja je Mizík

KOŠICE - Na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) bude za ĽSNS kandidovať poslanec Národnej rady (NR) SR Stanislav Mizík. Pôvodne strana ohlásila za kandidáta na tento post stredoškolského učiteľa Viliama Púčeka. O zmene v piatok v Košiciach informoval predseda ĽSNS Marian Kotleba.

Marian Kotleba aktuálne...

Poradie: 9Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
10.78Vplyv / význam klesá
 

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný mesiac

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Marian Kotleba v poslednej dobe

 

26. augusta 2022

Novým kandidátom ĽSNS na post predsedu Košického...

Zdroj Topky z dňa 26. 8. 2022  •  Marian Kotleba  •  0

KOŠICE - Na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) bude za ĽSNS kandidovať poslanec Národnej rady (NR) SR Stanislav Mizík. Pôvodne strana ohlásila za kandidáta na tento post stredoškolského učiteľa Viliama Púčeka. O zmene v piatok v Košiciach informoval predseda ĽSNS Marian Kotleba.

18. augusta 2022

Poslanec Filip Kuffa: Nikoho sme nebili, ani sme sa...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 18. 8. 2022  •  Marian Kotleba  •  0


Trestnému stíhaniu čelia dvaja nezaradení poslanci vo farbách politickej strany Život Štefan Kuffa a jeho syn Filip Kuffa, ktorí sa do parlamentu pôvodne prekrúžkovali na kandidátke strany Mariana Kotlebu Ľudová strana Naše Slovensko. Obvinení sú aj ďalší synovia Štefana Kuffu - Gregor, Marek a Rafael.

8. augusta 2022

Žilinka nezakročí proti kotlebovcom, ĽSNS už podľa neho nemá...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 8. 8. 2022  •  Marian Kotleba  •  0

Generálny prokurátor Maroš Žilinka nepodá žalobu na rozpustenie strany ĽSNS. Neurobí to ani po odsúdení Mariana Kotlebu v apríli tohto roku za extrémizmus. Za rozdávanie šekov s neonacistickou symbolikou v hodnote 1488 eur odsúdil Najvyšší súd Kotlebu na podmienku. Kotleba rozdával šeky ešte ako banskobystrický župan, a to na výročie vzniku slovenského štátu 14. marca 2017. Žilinka sa začal […]

16. júla 2022

Spor(t)y Róberta Kotiana: I. M.

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 16. 7. 2022  •  Marian Kotleba  •  0


Vedia čo všetci. Vypovedajú o tom prieskumy verejnej mienky, podľa ktorých je dôveryhodnejší politik aj šéf fašistov Marian Kotleba; aj tie, podľa ktorých jeho kvázistrana prišla za dva roky vládnutia o dve tretiny sympatizantov.

30. júna 2022

ĽSNS predstavila kandidáta na post predsedu Žilinského...

Zdroj Topky z dňa 30. 6. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

ŽILINA – Kandidátom Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) na post predsedu Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) bude v jesenných voľbách František Drozd. Na tlačovej konferencii v Žiline ho vo štvrtok predstavil predseda strany Marian Kotleba.

17. júna 2022

Odmeňuje Kotleba svojich verných? Takto líder ĽSNS ubytoval...

Zdroj Čas z dňa 17. 6. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

Odmeňuje líder ĽSNS Marian Kotleba svojich verných? Podľa výročnej správy si Kotlebovci minulé leto kúpili z príspevku od štátu byt vo vychytenej Banskej Štiavnici.

12. júna 2022

Focus: Pellegrini predbehol Čaputovú, verí mu najviac ľudí....

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 12. 6. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

Prezidentka Zuzana Čaputová už nevedie rebríček dôveryhodnosti, v prieskume Focusu ju tesne pokoril šéf Hlasu. Igor Matovič láme rekordy v nedôvere, je na tom horšie než Marian Kotleba.

28. mája 2022

Gyimesi chce s exkotlebovcom Tarabom zakázať dúhové vlajky...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 28. 5. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

Poslanci OĽaNO zostali zaskočení, keď sa dozvedeli, že ich kolega György Gyimesi do parlamentu predložil návrh o zákaze dúhových vlajok spolu s opozičným poslancom Tomášom Tarabom (Život). Taraba sa do parlamentu dostal na kandidátke ĽSNS Mariana Kotlebu. Gyimesiho stranícka kolegyňa Monika Kozelová tvrdí, že svoj zámer im na klube neoznámil. „Bolo pre nás prekvapujúce, že to podal, […]

23. mája 2022

NAKA obvinila poslanca Miroslava Suju

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 23. 5. 2022  •  Marian Kotleba  •  2


Suja zo strany Republika pôsobil ako podpredseda predstavenstva Banskobystrickej regionálnej správy ciest v čase, keď banskobystrickej župe šéfoval Marian Kotleba.

20. mája 2022

Matovič o inflačnom balíčku rokoval s Beluským od kotlebovcov

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 20. 5. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

Minister financií a predseda OĽaNO v stredu po rokovaní vlády o inflačnom balíčku hovoril s poslancom ĽSNS Martinom Beluským. Potvrdil to Igor Matovič s tým, že nešlo o rokovanie, na ktorom by si pýtal od kotlebovcov podporu pri hlasovaní o balíčku. Martin Beluský je najbližším spolupracovníkom Mariana Kotlebu, ktorý s ním pochodoval ešte v čase, keď v Slovenskej pospolitosti hovorili o tom, že na Slovensku by […]

5. mája 2022

Nečakaná smrť Uhríkovej asistentky (†30): Monika zomrela vo...

Zdroj Topky z dňa 5. 5. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Monika Porubská pôsobila ešte v strane Mariana Kotlebu ĽSNS, neskôr spolu s Milanom Uhríkom odišla do Republiky. Zomrela vo veku 30 rokov, príčina jej smrti je neznáma.

2. mája 2022

Snem potvrdil Mariana Kotlebu vo funkcii šéfa ĽSNS aj...

Zdroj Topky z dňa 2. 5. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Predsedom ĽSNS ostáva Marian Kotleba. Do funkcie ho jednohlasne zvolili na sobotnom (30.4.) sneme strany v Brodzanoch. Informoval o tom hovorca strany a poslanec Martin Beluský.

29. apríla 2022

Nováčik z SaS zdedí poslanecký byt po Kotlebovi: Problém so...

Zdroj Topky z dňa 29. 4. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Politický život nie je ľahký. Hlavne ak sa okolo vás točia veľké kauzy a dostanú vás až pred súd. Svoje o tom vie vodca ĽSNS Marian Kotleba, ktorého vystrnadila z parlamentu kauza šekov so sumou 1488 eur. Tým, že prišiel o poslanecký mandát však prišiel aj o poslanecký byt, keďže pôsobil ako "cezpoľný" poslanec z Banskej Bystrice. Jeho byt nemá zostať len tak a získa ho nový poslanec za SaS Jozef Kanuščák z východu, ktorý však hlási bizarný problém pri sťahovaní. Problém je však na strane šéfa ĽSNS a na vine sú jeho činky!

28. apríla 2022

Sťahuje sa? Pred poslaneckým bytom Kotlebu sa objavila...

Zdroj Topky z dňa 28. 4. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Bývalý poslanec Marian Kotleba stratil mandát po tom, čo ho Najvyšší súd odsúdil za prejavy k extrémizmu. Šéf ĽSNS to však odmieta akceptovať a v utorok sa pokúšal dostať do parlamentu, čo mu však nevyšlo. Zdá sa, že opustiť musí aj poslanecký byt.

27. apríla 2022

PODCAST: Kotlebu v parlamente otočil vrátnik. O zániku jeho...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 27. 4. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

Predsedu ĽSNS Mariana Kotlebu pred tromi týždňami Najvyšší súd odsúdil za prejavy sympatií k neonacizmu, a tak stratil mandát poslanca Národnej rady.

26. apríla 2022

Vorobelová a Kanuščák zložili poslanecký sľub

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 26. 4. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

Vorobelová nahradila šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu. Kanuščák prišiel do poslaneckého klubu SaS po odchode Ondreja Dostála na post štátneho tajomníka rezortu spravodlivosti.

Slavěna Vorobelová a Jozef Kanuščák zložili poslanecký sľub

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 26. 4. 2022  •  Marian Kotleba  •  1


Slavěna Vorobelová nahrádza v parlamente Mariana Kotlebu a Jozef Kanuščák Ondreja Dostála.

Kotleba sa chcel dostať do parlamentu, aj keď stratil...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 26. 4. 2022  •  Marian Kotleba  •  1


Marian Kotleba mohol ísť do parlamentu ako návšteva, to však odmietol.

Začala sa 65. schôdza Národnej rady SR: Vorobelová a...

Zdroj Topky z dňa 26. 4. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - V úvode 65. schôdze Národnej rady (NR) SR zložili poslanecký sľub noví členovia zákonodarného zboru Slavěna Vorobelová a Jozef Kanuščák. Vorobelová si uplatnila mandát ako náhradníčka za šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu. Kanuščák prišiel do poslaneckého klubu SaS po odchode Ondreja Dostála na post štátneho tajomníka Ministerstva spravodlivosti SR.

22. apríla 2022

OĽANO ani Za ľudí nepodporia prípadnú snahu o opätovný vznik...

Zdroj Topky z dňa 22. 4. 2022  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Koaličné hnutie OĽANO ani strana Za ľudí nepodporia v Národnej rade (NR) SR prípadný opätovný vznik klubu ĽSNS. Ten zanikol po tom, ako jeho predsedovi Marianovi Kotlebovi zanikol poslanecký mandát.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.