Index vplyvu Marian Kotleba - Index vplyvu v politike

 
 

Ing. Mgr. Marian Kotleba (* 7. apríl 1977, Banská Bystrica) je slovenský nacionalistický až neonacistický politik, bývalý predseda Banskobystrického samosprávneho kraja, popredný predstaviteľ (volebný líder) Ľudovej strany Naše Slovensko[5], poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, člen Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť[6] a bývalý pedagóg. V minulosti pôsobil ako vodca nacionalistického politického hnutia Slovenská pospolitosť (2003 – 2007), ktoré bolo v roku 2006 rozpustené Najvyšším súdom Slovenskej republiky pre jeho extrémistické politické tendencie a rozpor s ústavou.

V parlamentných voľbách v roku 2016 kandidoval na čele kandidátky strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Bol zvolený za poslanca NR SR. Kandidoval na 1. mieste. Dostal 156 355 platných prednostných hlasov. Je členom osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti SIS a výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Marian_Kotleba

 

Kotleba spálil vo VIDEU vlajku EÚ! Iný kandidát do europarlamentu na neho chystá trestné oznámenie

BRATISLAVA - Kotlebovci opäť spôsobili rozruch. Tentokrát ich predseda Marian Kotleba zverejnil video, v ktorom páli vlajku Európskej únie a hovorí, že EÚ Slovensko brutálne oklamala, keďže sľubovala európske platy a máme tu len európske príkazy a zákazy. Kotleba pritom sám kandiduje do europarlamentu. Ďalší kandidát na europoslanca za stranu SaS Miroslav Žiak pripravuje preto na Kotlebu trestné oznámenie.

Marian Kotleba aktuálne...

Poradie: 6Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
20.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
17.27Vplyv / význam klesá
 

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný mesiac

Ako Marian Kotleba vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Marian Kotleba v poslednej dobe

 

3. mája 2024

Kotleba spálil vo VIDEU vlajku EÚ! Iný kandidát do...

Zdroj Topky z dňa 3. 5. 2024  •  Marian Kotleba  •  1

BRATISLAVA - Kotlebovci opäť spôsobili rozruch. Tentokrát ich predseda Marian Kotleba zverejnil video, v ktorom páli vlajku Európskej únie a hovorí, že EÚ Slovensko brutálne oklamala, keďže sľubovala európske platy a máme tu len európske príkazy a zákazy. Kotleba pritom sám kandiduje do europarlamentu. Ďalší kandidát na europoslanca za stranu SaS Miroslav Žiak pripravuje preto na Kotlebu trestné oznámenie.

28. apríla 2024

Kandidátna listina strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 28. 4. 2024  •  Marian Kotleba  •  1


Strana má v eurovoľbách číslo 14. Lídrom je Marian Kotleba, kandiduje aj jeho brat Marek a viacerí bývalí poslanci parlamentu.

7. apríla 2024

Aktivisti z Banskej Bystrice: Aj keby vyhral Korčok, len by...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 7. 4. 2024  •  Marian Kotleba  •  2


Zuzana Janíčková, krajská koordinátorka občianskeho združenia Cesta von a členka platformy Nie v našom meste, sedela na začiatku volebnej noci v takmer prázdnom banskobystrickom jazzovom klube U Francúza. Práve tam sa počas sobotnej noci stretli ľudia, ktorých ďalším zamestnaním na plný úväzok je permanentná pomoc slabším a ochrana demokracie. Janíčková vysvetľuje, že už od zvolenia Mariana Kotlebu za župana majú […]

11. marca 2024

ĽSNS povedie do júnových eurovolieb jej predseda Marian...

Zdroj Topky z dňa 11. 3. 2024  •  Marian Kotleba  •  2

BANSKÁ BYSTRICA - Ľudovú stranu Naše Slovensko (ĽSNS) povedie do júnových eurovolieb predseda strany Marian Kotleba. Z druhého miesta kandiduje do Európskeho parlamentu (EP) manažérka financií Andrea Hudecová a z tretieho predseda programovej komisie, exposlanec Národnej rady SR Martin Beluský. Strana predstavila kandidátnu listinu v pondelok v Banskej Bystrici.

14. februára 2024

Je to oficiálne! TÝCHTO 10 kandidátov zabojuje o...

Zdroj Topky z dňa 14. 2. 2024  •  Marian Kotleba  •  3

BRATISLAVA - O prezidentský palác zabojuje vo voľbách celkovo desať kandidátov. Ich kandidatúru oficiálne prijal predseda parlamentu. Kandidátmi sú Andrej Danko, Patrik Dubovský, Krisztián Forró, Štefan Harabin, Ivan Korčok, Marian Kotleba, Ján Kubiš, Igor Matovič, Milan Náhlik a Peter Pellegrini. TASR to potvrdil odbor komunikácie Národnej rady (NR) SR.

30. januára 2024

Prezidentské voľby 2024: Ján Kubiš aj Marian Kotleba...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 30. 1. 2024  •  Marian Kotleba  •  4


Diplomat Kubiš vyzbieral od občanov vyše 22 000 podpisov a predseda mimoparlamentnej ĽSNS Kotleba viac ako 20 000. Obaja sa zapoja do boja o prezidentské kreslo.

Marian Kotleba odovzdal podpisy potrebné na prezidentskú...

Zdroj Topky z dňa 30. 1. 2024  •  Marian Kotleba  •  3

BRATISLAVA - Predseda mimoparlamentnej ĽSNS Marian Kotleba odovzdal v utorok do Národnej rady (NR) SR podpisy potrebné na prezidentskú kandidatúru. Od občanov ich vyzbieral vyše 20.000.

4. decembra 2023

Kotleba využil vlnu smútku po odchode Haščákovej: Neodpustil...

Zdroj Topky z dňa 4. 12. 2023  •  Marian Kotleba  •  4

BRATISLAVA - Skorý odchod niekdajšej slovenskej popovej hviezdy Barbary Haščákovej sa dotkol viacerých jej kolegov, no zaujímavé je, že jej tvorba mala ešte širší záber, než si možno niektorí mysleli. Jej tvorbu dokonca ocenil aj Marian Kotleba z ĽSNS, ktorý si zaspomínal na vysokoškolské časy. Nebol by to však vodca extrémistickej krajnej pravice, ak by si aj pri tejto smutnej príležitosti nezakonšpiroval na starú známu tému.

18. októbra 2023

Fico pohrozil mimovládkam americkým zákonom z roku 1938,...

Zdroj Svet – Denník N z dňa 18. 10. 2023  •  Marian Kotleba  •  5


Zákon o "zahraničných agentoch" opakovane predkladal Marian Kotleba, potom tento nápad odkopíroval Andrej Danko. Nový zákon namierený proti novinárom-ľavičiarom sa pripravuje aj v Budapešti.

5. októbra 2023

NAKA sa zaoberá Kotlebovými homofóbnymi bilboardami

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 5. 10. 2023  •  Marian Kotleba  •  6

Na rôznych miestach Slovenska sa totiž objavili reklamné nosiče s tvárou Mariána Kotlebu a textom „Ochránime Slovensko pred LGBT a gender!“

23. septembra 2023

Študentské voľby 2023: PS získalo 48 percent, do parlamentu...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 23. 9. 2023  •  Marian Kotleba  •  5


V minulosti vyhrávali v študentských voľbách Marian Kotleba a Boris Kollár. Progresívne Slovensko potvrdilo víťazstvo spred troch rokov, no teraz je omnoho výraznejšie.

7. septembra 2023

Položila svoj život, aby mu zabránila hovoriť o migrantoch:...

Zdroj Topky z dňa 7. 9. 2023  •  Marian Kotleba  •  5

HUMENNÉ/BRATISLAVA - Vo štvrtok boli na pláne tri mimoriadne schôdze parlamentu, z toho sa nepodarila otvoriť ani jedna. Zvlášť na tú o nelegálnych migrantoch sa pripravoval aj odídenec od Mariana Kotlebu, v súčasnosti člen hnutia Republika, Milan Mazurek. Jeho pripravenú a (určite) vášnivú reč o migrantoch mu prekazila nevinná srnka.

23. augusta 2023

Uhríka opäť dobieha minulosť z ĽSNS: Na hruškách ho nachytal...

Zdroj Topky z dňa 23. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  6

BRATISLAVA - Viacerí politici kritizujú stranu Republika za jej nepríjemnú minulosť. Viacerí na to poukazujú, pretože väčšina jej členov má svoju minulosť v Ľudovej strane Naše Slovensko Mariana Kotlebu (ĽSNS). Ten sa v minulosti stal viackrát kontroverzným aj vďaka medializovaným a podozrivým sumám šekov s nacistickou symbolikou. Posledný prípad sa spomína, keď šéf strany daroval rodine šek so sumou 1488 eur. Teraz sa situácia opakuje pri predsedovi Republiky a bývalom členovi ĽSNS Milanovi Uhríkovi. Upozornil na to kandidát Demokratov.

15. augusta 2023

Kotlebovci to opäť prepískli! Kontroverzná kampaň v...

Zdroj Topky z dňa 15. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  6

BRATISLAVA/ TROGIR – Strana pod vedením súdom uznaného extrémistu Mariána Kotlebu to tentokrát naozaj prepískla! Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) sa rozhodla pre netradičnú kampaň. Svoje bilboardy tentokrát vystavili aj v obľúbenej dovolenkovej destinácii- v Chorvátsku. Na pochybné praktiky, ktoré sú súčasťou ich politickej kampane, upozornila čitateľka Monika. Takto to vidí Štátna komisia pre voľby.

11. augusta 2023

ĽSNS tvrdí, že SkyToll je symbolom zlyhania vlád: Mýtny...

Zdroj Topky z dňa 11. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  6

BRATISLAVA - Strana ĽSNS chce zoštátniť mýtny systém, zrealizovať jeho úplný prevod pod Ministerstvo dopravy (MD) SR a zabezpečiť tak výber mýta a jeho prínos do štátneho rozpočtu v celom rozsahu. Zmluva so SkyTollom je podľa strany symbolom zlyhania posledných troch vlád na Slovensku. Strana to uviedla vo štvrtok (10. 8.) na tlačovej konferencii, na ktorej predseda ĽSNS Marian Kotleba zároveň vyzval premiéra Ľudovíta Ódora na to, aby vláda celý mýtny systém previedla priamo pod kontrolu MD.

9. augusta 2023

ĽSNS si nedokáže priznať chybu, aj o novinách rozhodoval...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 9. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  6


Strana ĽSNS si nedokáže priznať chybu a hnutie Republika spolu s predsedom Milanom Uhríkom obviňuje zo všetkého, čo kedy jej predseda Marian Kotleba pokazil. Uviedol to Uhrík v reakcii na rozhodnutie súdu o ospravedlnení Irene Bihariovej z Progresívneho Slovenska.

Uhrík spustil na svoju bývalú stranu vlnu kritiky: ĽSNS si...

Zdroj Topky z dňa 9. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  7

BRATISLAVA - Strana ĽSNS si nedokáže priznať chybu a hnutie Republika spolu s predsedom Milanom Uhríkom obviňuje zo všetkého, čo kedy jej predseda Marian Kotleba pokazil. Uviedol to Uhrík v reakcii na rozhodnutie súdu o ospravedlnení Irene Bihariovej z Progresívneho Slovenska.

8. augusta 2023

Mazurek chce opäť robiť poriadok v osadách. O obce, kde pred...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 8. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  6


Členovia hnutia Republika pokračujú v tom, čo sa naučili u bývalého „vodcu“ Mariana Kotlebu v ĽSNS. Podpredseda hnutia Milan Mazurek v kampani zdôrazňuje, že chce presadiť zákon a poriadok, a to „v mestách aj v osadách“. „Nelegálne osady sa rozširujú ako huby po daždi a všetky vlády do nich nalievali nekonečné miliardy bez akéhokoľvek výsledku,“ tvrdí Mazurek na Facebooku a kritizuje, že vlády tvrdšie nepostihujú […]

Mladí rebeli z fotobanky? Uhríkova Republika si uľahčila...

Zdroj Topky z dňa 8. 8. 2023  •  Marian Kotleba  •  5

BRATISLAVA - Predvolebné kampane s billboardami sú v plnom prúde a nezaostáva ani hnutie Republika pod vedením odídenca od extrémistu Mariana Kotlebu Milana Uhríka. Ten si však prácu s billboardami uľahčil a na tie, ktoré majú cieliť najmä na mladých, dal fotku dievčiny z fotobanky.

4. júla 2023

Kandidátna listina strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 4. 7. 2023  •  Marian Kotleba  •  6


Marian Kotleba je stále v podmienke a nemôže kandidovať za poslanca Národnej rady, kandidátku ĽSNS preto vedie jeho brat Marek. Na piatom mieste je ich matka, za ĽSNS kandiduje aj bývalý predseda Matice slovenskej Marián Tkáč.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.