Index vplyvu Adela Banášová - Index vplyvu v kultúre

Adela Banášová
 
 

Adela Banášová (* 12. október 1980, Bratislava) je slovenská moderátorka. Vyštudovala Filozofickú fakultu v Bratislave, odbor kulturológia.

Do povedomia verejnosti vstúpila moderovaním vo Fun Rádiu, neskôr sa objavila v humoristickej relácii Sedem s.r.o. na Markíze. Prelomom v jej kariére bol projekt Slovensko hľadá Superstar na STV (tri série – spolu s Martinom Pycom Rauschom), neskôr uvádzala aj Let's Dance na Markíze a Test národa 2006 spolu s českým moderátorom Daliborom Gondíkom. Je dcérou politika a spisovateľa Jozefa Banáša. V novembri 2006 vydala spolu s kolegom – moderátorom z FUN Rádia Matejom „Sajfom“ Cifrom – knižku „Veci, o ktorých viete pomerne málo“. Napriek tomu, že sa kniha predávala len mesiac, stala sa jednou z najpredávanejších kníh roka 2006.

 

V minulosti najväčšie KAMARÁTKY: Verešová a Vinczeová mali k sebe veľmi BLÍZKO a dokonca… Fúú, to vážne?!

BRATISLAVA - Slovenská modelka Andrea Verešová (42) kedysi súťažila v prestížnej súťaži Elite Model Look. Jej konkurentkou v tom čase bola aj moderátorka Adela Vinczeová (42), kedysi Banášová. No a tieto dve krásky mali k sebe naozaj blízko. Bývali spolu na jednej izbe a nielen to...

Adela Banášová aktuálne...

Poradie: 2Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
18.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
 

Ako Adela Banášová vplýva na nás posledný mesiac

Ako Adela Banášová vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Adela Banášová v poslednej dobe

 

30. apríla 2023

V minulosti najväčšie KAMARÁTKY: Verešová a Vinczeová mali k...

Zdroj Topky z dňa 30. 4. 2023  •  Adela Banášová  •  6

BRATISLAVA - Slovenská modelka Andrea Verešová (42) kedysi súťažila v prestížnej súťaži Elite Model Look. Jej konkurentkou v tom čase bola aj moderátorka Adela Vinczeová (42), kedysi Banášová. No a tieto dve krásky mali k sebe naozaj blízko. Bývali spolu na jednej izbe a nielen to...

9. apríla 2023

Tajomstvo z Adelinej svadby: Týmto ju Viktor totálne vytočil!

Zdroj Topky z dňa 9. 4. 2023  •  Adela Banášová  •  5

BRATISLAVA - V júni to bude už 6 rokov, čo si Adela Banášová a Viktor Vincze povedali svoje áno. Odvtedy žijú v harmonickom manželstve a od novembra majú v rámci adopčného procesu vo svojej domácnosti už aj bábätko. Moderátorka ale teraz prezradila, že jej manželovi sa ju podarilo parádne vytočiť už počas svadby!

21. augusta 2022

Mária Banášová slovami o darčeku zaskočila: Na jednej veci...

Zdroj Čas z dňa 21. 8. 2022  •  Adela Banášová  •  10

Manželia Jozef a Mária Banášovci oslávili prednedávnom 50-te výročie svadby, to však nie je zďaleka jediný dôvod na radosť. Vyzerá to tak, že v rodine Banášovcov vzťahom praje, nakoľko staršia dcéra Mária si pripomenie 25-te výročie sobáša a Adela 5-te. Okrem toho ich však čaká oslava 70-tych narodenín Márie Banášovej. K takej veľkolepej udalosti bezpochyby patria aj darčeky a tak sme boli zvedaví, čo by budúcej oslávenkyni urobilo najväčšiu radosť. Tá nás svojimi slovami poriadne prekvapila. A nielen ona.

29. júla 2022

Adelini rodičia sa ľúbia už 50 rokov: Ako sa dá s jedným...

Zdroj Čas z dňa 29. 7. 2022  •  Adela Banášová  •  9

Rodičia talentovanej moderátorky Adely Vinczeovej sú dôkazom toho, že tam, kde je tolerancia a pochopenie, láska môže trvať večne. Spisovateľ Jozef Banáš a výtvarníčka Mária Banášová tvoria nerozlučný pár už 50 rokov. To, že lásku netreba brať ako samozrejmosť, vie i umelkyňa. Spýtali sme sa jej teda, ako sa dá s jedným mužom vydržať tak dlho. Jej odpoveď vás chytí za srdce.

18. mája 2022

Bezdeda už nie je bez baby: Tomáš po rokoch samoty...

Zdroj Topky z dňa 18. 5. 2022  •  Adela Banášová  •  10

BRATISLAVA - Spevák Tomáš Bezdeda sa do povedomia verejnosti zapísal v roku 2004, keď súťažil vo vôbec prvej sérii Slovensko Hľadá Superstar. Tá vyvrcholila v apríli 2005 a odvtedy je spevák súčasťou nášho šoubiznisu. Súťaž mu život zmenila po rôznych smeroch - okrem popularity mu dala aj lásku v podobe moderátorky Adely Banášovej, dnes už Vinczeovej...

30. augusta 2021

Začiatky hviezdnej Adely: Nikto sa s ňou nechcel baviť!

Zdroj Topky z dňa 30. 8. 2021  •  Adela Banášová  •  11

BRATISLAVA - Adela Banášová je považovaná za jednu z najlepších moderátoriek na Slovensku. Aj ona sa však na túto pozíciu musela prepracovať postupne. Na začiatku sa s ňou dokonca v rádiu takmer nikto nebavil...

11. júna 2021

Aj takto vynaliezavo sa podarilo Vinczeovcom pred štyrmi...

Zdroj Pravda.sk - Koktail z dňa 11. 6. 2021  •  Adela Banášová  •  11

V júni 2017 sa najvychytenejšia slovenská moderátorka Adela Banášová vydala za moderátora spravodajstva televízie Markíza, Viktora Vinczeho.

10. marca 2021

TRAPAS u Čechov: Adele úplne skomolili priezvisko… Ehm, čo...

Zdroj Topky z dňa 10. 3. 2021  •  Adela Banášová  •  11

BRATISLAVA/PRAHA - Tak toto mu nevyšlo! Adela Banášová (40) si po svadbe zobrala manželovo priezvisko a už 4 roky vystupuje pod menom Vinczeová. U našich západných susedov však jej nové priezvisko zjavne nie je dostatočne zaužívané. V týchto dňoch sa totiž moderátorovi šoubiznisovej relácie na Prime podarilo Adelino meno poriadne skomoliť. Nazval ju... Ehm, ale veď Viktor nie je Talian!

23. decembra 2020

Banášove drsné slová o nakazenej dcére Adele: Skrotol, až...

Zdroj Topky z dňa 23. 12. 2020  •  Adela Banášová  •  11

BRATISLAVA - Spisovateľ Jozef Banáš patril k tým, ktorí nepovažovali koronavírus za vážnu vec. Dokonca, keď sa nakazila jeho dcéra s manželom, reagoval dosť drsne a tvrdil, že svoj názor nijako neprehodnotil. Po tom, čo Covid-19 sám dostal, ale už zmenil rétoriku.

22. decembra 2020

Po Vinczeovcoch aj Banášovci: Adelini rodičia dostali...

Zdroj Topky z dňa 22. 12. 2020  •  Adela Banášová  •  11

BRATISLAVA - Začiatkom decembra sa na verejnosť dostala informácia, že Adela Vinczeová je pozitívna na koronavírus. O pár dní nato vyšlo najavo, že ochorenie prekonáva aj jej manžel Viktor Vincze, ktorý však mal podstatne horší priebeh. No a teraz...

13. októbra 2020

Adela Vinczeová oslávila okrúhliny: FOTO Vyzerá skvelo! Od...

Zdroj Topky z dňa 13. 10. 2020  •  Adela Banášová  •  12

BRATISLAVA - Moderátorka Adela Vinczeová včera oslávila svoje 40. narodeniny. A vyzerá naozaj skvelo! Už pod svojím dievčenským menom Banášová zaujala divákov nielen slovenských, ale aj českých televízií. Začínala v súkromnom slovenskom rádiu, neskôr sa uchytila

12. októbra 2020

Šialený internetový podvod Germixil a zneužitá Adela...

Zdroj HOAX z dňa 12. 10. 2020  •  Adela Banášová  •  19

Neuveriteľný nehorázny podvod zneužil niekoľkých lekárov, logo Aktuality.sk, ale tiež najmä Adelu Banášovú – Vinczeovú. Podvod s názvom Germixil...
The post Šialený internetový podvod Germixil a zneužitá Adela Banášová Vinczeová appeared first on HOAX.

Vinczeová oslavuje 40! Ako šiel čas s obľúbenou slovenskou...

Zdroj Pravda.sk - Koktail z dňa 12. 10. 2020  •  Adela Banášová  •  12

Patrí medzi najznámejšie a tiež najpopulárnejšie moderátorky na Slovensku. Adela Vinczeová, kedysi Banášová oslavuje okrúhle jubileum.

Bože, Adela má dnes 40: Aha, ako vyzerala ešte pred...

Zdroj Topky z dňa 12. 10. 2020  •  Adela Banášová  •  13

BRATISLAVA - Mnohých sprevádzala pubertou, keď uvádzala spevácku súťaž SuperStar. Adela Vinczeová, vtedy ešte Banášová, mala v tom čase 24 rokov. Od dnes však už patrí do kategórie štyridsiatničiek.

10. júna 2020

Nikdy nezverejnené FOTO z utajenej svadby Vinczeovcov:...

Zdroj Topky z dňa 10. 6. 2020  •  Adela Banášová  •  13

SVÄTÝ JUR - Svadba Adely Banášovej (39) a Viktora Vinczeho (29) pútala pred tromi rokmi pozornosť všetkých. No hoci plánovaný termín slávnostného obradu bol v sobotu, dvojica si svoje oficiálne áno povedala v úplnej tajnosti už v piatok - v kostole vo Svätom Jure. A fotky z tohto momentu uzreli svetlo sveta až teraz!

12. marca 2020

Spomienka na bývalého: Vincezová prezradila, čo si po...

Zdroj Topky z dňa 12. 3. 2020  •  Adela Banášová  •  12

BRATISLAVA - Uplynuli už štyri roky odvtedy, čo si Adela Vinczeová (39), vtedy ešte Banášová, a tanečník Peter Modrovský (29) dali po niekoľkoročnom vzťahu zbohom. Niečo vyše roka po krachu vzťahu si moderátorka povedala áno so svojím markizáckym kolegom Viktorom Vinczem, s ktorým jej to klape až dodnes. Najnovšie však prezradila, že doma stále "šanuje" jednu vec po svojom ex...

30. januára 2020

FOTO Moderátori SuperStar po 11 rokoch: Adela a Leoš opäť...

Zdroj Topky z dňa 30. 1. 2020  •  Adela Banášová  •  11

BRATISLAVA - Roky boli neodmysliteľnou moderátorskou dvojicou SuperStar Adela Banášová (39) a Martin Pyco Rausch (42). S prvým česko-slovenským ročníkom sa však tento tandem zmenil a blondínka sa pred kamery postavila po boku Leoša Mareša (43). Od tohto momentu uplynulo už dlhých 11 rokov. A medzinárodné moderátorské duo sa teraz opäť stretlo na párty k novej sérii speváckej šou. Aha, ako sa odvtedy zmenili!

16. januára 2020

Veľký návrat Adely a Sajfu: Po 7 rokoch opäť spolu vo Fun...

Zdroj Topky z dňa 16. 1. 2020  •  Adela Banášová  •  13

BRATISLAVA - Vracia sa! Už je to viac ako 6 rokov, čo sa Adela Vinczeová (39), vtedy Banášová, rozhodla rozlúčiť so svojím milovaným Fun rádiom. Už vtedy avizovala, že naďalej bude s rádiom spolupracovať na rôznych projektoch. A tá chvíľa nastala práve teraz. Adela a Sajfa sú späť!

9. októbra 2018

VIDEO: Vincze je pre Banášovcov kúzelník. Na Adelu svokor...

Zdroj Pravda.sk - Koktail z dňa 9. 10. 2018  •  Adela Banášová  •  19

Nedávno oslávili dva roky od momentu, čo sa prvýkrát stretli. Za ten čas sa stihla z Adely Banášovej stať pani Vinczeová.

17. septembra 2018

Nová žiarivá farba alebo melír so strihom a maskou

Zdroj Odpadnes.sk - zľavy a akcie na jednom mieste z dňa 17. 9. 2018  •  Adela Banášová  •  17

Cena: 16 €
Nová žiarivá farba alebo melír so strihom a maskouCítite, že to chce zmenu? Čo tak nový, svieži účes, ktorým oslníte svoje okolie a sebe dodáte sebavedomie? Štýlový strih s farbením so značkou AVON, maskou, fúkaním a konečným stylingom v profesionálnom kaderníckom salóne Inzone.

Salón INZONE je otvorený 12 rokov v centre mesta na pešej zóne. Profesionálny tím kaderníkov s dlhodobou praxou na Slovensku, ale aj v zahraničí sa postará o každého zákazníka. Každý z kaderníkov je veľmi individuálny a ma svoj štýl. Servis ktorý ponúknu, je vďaka školeniam, ktoré navštevujú. V salóne nájdete všetky štýly účesov, spoločenské, svadobné, večerné s pridaním príčesku, extravagantné ale aj na bežné nosenie.

Salón INZONE spolupracuje so známou značkou AVON cosmetics na rôznych akciách a spoločenských podujatiach. Taktiež spolupracuje s televíziou MARKÍZA na show ako sú SUPERSTAR, LETS DANCE, SLOVENSKO MÁ TALENT, BAILANDO. Upravuje vlasy známym osobnostiam v showbiznise ako je Adela Banášová, Alena Heribanová, Tomáš Maštalír a veľa ďalších...

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.