Index vplyvu František Mikloško - Index vplyvu v politike

František Mikloško
 
 

František Mikloško: Myšlienka poraziť liberalizmus je zhubná, nie je to najväčší nepriateľ kresťanstva


Marián Kuffa svoje názory spája so symbolmi ako modlitba, rúcho či štóla, čím oznamuje, že ich hovorí v mene cirkvi. Na to nemá právo. Zneužíva tým kňazské poslanie. Čo si vlastne myslí? Že ak sa najskôr pomodlí, tak už je neomylný? Veď to je úplné vymetenie, hovorí poslanec KDH.

František Mikloško aktuálne...

Poradie: 7Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
11.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
15.1Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
24.11Vplyv / význam klesá
 

Ako František Mikloško vplýva na nás posledný týždeň


Ako František Mikloško vplýva na nás posledný mesiac

Ako František Mikloško vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje František Mikloško v poslednej dobe

 

15. júla 2024

František Mikloško: Myšlienka poraziť liberalizmus je...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 15. 7. 2024  •  František Mikloško  •  0


Marián Kuffa svoje názory spája so symbolmi ako modlitba, rúcho či štóla, čím oznamuje, že ich hovorí v mene cirkvi. Na to nemá právo. Zneužíva tým kňazské poslanie. Čo si vlastne myslí? Že ak sa najskôr pomodlí, tak už je neomylný? Veď to je úplné vymetenie, hovorí poslanec KDH.

4. júna 2024

Líderka eurokandidátky Miriam Lexmann (KDH): Roky bojuje...

Zdroj Topky z dňa 4. 6. 2024  •  František Mikloško  •  1

BRATISLAVA – Jej život a postoje ovplyvnila rodina. Vyrastala v disidentskej rodine a jej príbuzného pátra Mikuláša Lexmanna OP poslali do pracovného tábora, kde v neľudských podmienkach zomrel. Ako dieťa počúvala príbehy Františka Mikloška a sama sa túžila stať disidentkou. Otvorený rozhovor o rodine, politických postojoch, ale aj o budúcnosti EÚ a Slovenska. Rozprávali sme sa s europoslankyňou a líderkou kandidátky KDH Miriam Lexmann.

13. mája 2024

Hľadanie tváre KDH: V hnutí sa hovorí, že by Holečková ako...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 13. 5. 2024  •  František Mikloško  •  2


Minulý utorok poslanci parlamentu neposunuli do druhého čítania návrh poslancov Anny Záborskej a Richarda Vašečku z Kresťanskej únie o rodných číslach, ktorý mal znemožniť, aby slovenské úrady na ľudí, ktorí prejdú tranzíciou, nazerali podľa ich novej identity. Za hlasovalo len 23 poslancov, prevažne z klubov Slovensko a KDH (z kresťanských demokratov sa zdržal poslanec František Mikloško). Predstavitelia KDH vzápätí na […]

30. apríla 2024

Poslanci KDH vnímajú novelu zákona o mimovládnych...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 30. 4. 2024  •  František Mikloško  •  2


Poslanci za KDH sa postavili proti návrhu zákona o neziskových organizáciách. Argument o zvýšení transparentnosti financovania zahraničných organizácií je podľa Františka Mikloška klamstvo, ktoré zakrýva fakt, že chcú označiť potenciálneho nepriateľa.

24. apríla 2024

VIDEOROZHOVOR Poslanec Mikloško obhajuje KDH: Nelaškujeme s...

Zdroj Topky z dňa 24. 4. 2024  •  František Mikloško  •  2

BRATISLAVA – Poslať list do Bruselu, v ktorom sa píše, že Slovensko je právnym štátom, bolo rozhodnutie vedenia strany, ktoré rešpektuje. Nevníma žiadne rozpory v KDH v tejto otázke. Tvrdí, že kresťanskí demokrati sú naďalej jednotní. „Právny štát tu je, ale smeruje k akémusi autoritatívnemu uchopeniu moci,“ tvrdí najstarší poslanec NR SR. KDH podľa neho nekomunikuje s vládou. Čo si myslí o vykostení strany Robertom Ficom? A prečo takýto list do Bruselu z pera KDH odišiel? Aj tieto otázky pre topky.sk zodpovedal poslanec KDH František Mikloško (76).

19. apríla 2024

NA ROVINU s Františkom Mikloškom: KDH nekolaboruje. Kňaz...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 19. 4. 2024  •  František Mikloško  •  2


Poslanec KDH František Mikloško hovorí, že zákon o medveďoch, ktorý im podporí koalícia, neznamená kolaboráciu. Pri ostatných konzervatívnych témach, ktoré otvára Robert Fico, mu KDH odkazuje, že hovorí nezmysly. Podľa Mikloška sa Ficovi ako komunistovi nedá veriť. Slovenskí biskupi sú podľa neho opatrní vo vyjadreniach aj preto, že majú v cirkvi aj nacionalistických kňazov. Sú voliči KDH odolní voči konšpiráciám?

5. marca 2024

František Mikloško: Opozícia nevie vytvoriť alternatívu,...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 5. 3. 2024  •  František Mikloško  •  4


Poslanec za KDH František Mikloško si myslí, že to Roberta Fica bude ťahať k autokracii. Verí však, že sa Slovensko dokáže na poslednú chvíľu spamätať, ako sa to dialo v minulosti.

30. októbra 2023

Opozícia žiada zvolať výbor k postaveniu vyšetrovateľov mimo...

Zdroj Topky z dňa 30. 10. 2023  •  František Mikloško  •  6

BRATISLAVA - Štvorica opozičných poslancov zo strán SaS, KDH a PS žiada zvolanie mimoriadneho Ústavnoprávneho výboru Národnej rady (NR) SR k rozhodnutiu ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka (Hlas-SD) postaviť policajných vyšetrovateľov, tzv. čurillovcov, mimo služby. Poslanci Ondrej Dostál (SaS), František Mikloško (KDH), Lucia Plaváková (PS) a Branislav Vančo (PS) žiadosť doručili v pondelok do podateľne parlamentu. Informoval o tom Dostál.

20. októbra 2023

Dilema KDH: čo s nápadom Fica na zákaz adopcií detí pármi...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 20. 10. 2023  •  František Mikloško  •  7


Je to nevykonateľný a podľa mojej mienky nezmyselný zákon, ktorým by Fico len odpútaval pozornosť, povedal František Mikloško o ústavnom zákaze adopcií detí pármi rovnakého pohlavia.

26. septembra 2023

NA ROVINU s Františkom Mikloškom: Tieto voľby sú o návrate...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 26. 9. 2023  •  František Mikloško  •  6


Šanca, že by KDH vládlo so Smerom, je menej ako 0,1 percenta, hovorí v rozhovore kandidát František Mikloško. Smer a SNS totiž podľa neho reprezentujú návrat ku korupcii, ktorá je najhoršia v zdravotníctve. Ako sa bude vedieť KDH dohodnúť na prípadnej novej vláde s Progresívnym Slovenskom?

4. septembra 2023

V KDH sa Majerského po výroku o pliage LGBTI zastávajú....

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 4. 9. 2023  •  František Mikloško  •  7


Ivan Šimko hovorí, že prijme vážne politické rozhodnutie. František Mikloško vraví, že Milan Majerský si zrejme pomýlil kontext a aj minulosť podľa neho ukázala, že KDH je schopné vládnuť aj s názorovými oponentmi.

22. júna 2023

VIDEOROZHOVOR František Mikloško (KDH) : Neveriaci a...

Zdroj Topky z dňa 22. 6. 2023  •  František Mikloško  •  6

BRATISLAVA - Myslí si, že po voľbách sa spoja menšie strany napriek výhre Fica a zostavia vládnu koalíciu. A zopakuje sa situácia z roku 1998, kedy bol porazený Mečiar. Priznáva, že by nerád išiel do koalície s Igorom Matovičom. V otázke právneho ukotvenia životných partnerstiev inak orientovaných ľudí nemá tak striktný názor ako KDH. Výrazná a rešpektovaná osobnosť novodobých slovenských dejín František Mikloško, ktorý prijal ponuku byť na kandidátke KDH v rozhovore pre topky.sk prezradil:

20. júna 2023

Predčasne ukončený politický príbeh aj útek z boja...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 20. 6. 2023  •  František Mikloško  •  8


Ľudsky ju úplne chápem a stojím pri nej. Politicky si myslím, že odchádza vo chvíli, keď od nej boli ešte veľké očakávania, a v tomto smere jej príbeh považujem za politicky nedokončený, hovorí František Mikloško.

29. mája 2023

Kandidát KDH František Mikloško: Pellegrini minútu po...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 29. 5. 2023  •  František Mikloško  •  8


Dvadsať rokov bol poslancom parlamentu. Po 13 rokoch, čo nesedí v poslaneckej lavici, sa rozhodol opäť kandidovať. František Mikloško (75) vraví, že chce pomôcť KDH pokoriť hranicu päť percent. Hnutiu dvakrát po sebe tesne ušlo miesto v Národnej rade. Vo voľbách v roku 2016 mali 4,94 percenta, o štyri roky neskôr 4,65 percenta. Mikloško v pondelok po boku predsedu KDH […]

27. marca 2023

Zápas za slušnosť nemôže byť úspešný v izolácii, František...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 27. 3. 2023  •  František Mikloško  •  10


Hoc bola takpovediac za rohom, ešte ju nevideli. No napriek vyhrážkam, obuškom, či vodným delám vystúpili, aby o sebe dali znať. A to práve pre ňu: pre slobodu.

27. decembra 2022

František Mikloško o Slovensku: K moci sa stále dostávajú...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 27. 12. 2022  •  František Mikloško  •  11


Príbeh Slovenskej republiky (SR), ktorá 1. januára 2023 oslávi 30 rokov samostatnosti, je úspešný, tvrdí bývalý politik.

10. septembra 2022

František Mikloško: Matovičovi poslanci stratili zmysel pre...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 10. 9. 2022  •  František Mikloško  •  13


Eduard Heger by mal pre dobro Slovenska v tejto chvíli staviť na spor s Igorom Matovičom. Toho zatiaľ nie je schopný, povedal František Mikloško v podcaste Aktuality.sk Ráno Nahlas.

25. januára 2022

Mikloško o sčítaní: Za úbytkom veriacich môžu byť pedofilné...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 25. 1. 2022  •  František Mikloško  •  13

František Mikloško nevníma úbytok veriacich v minuloročnom sčítaní za definitívny. Veriaci sa podľa neho k cirkvi môžu vrátiť, pretože Slováci sú duchovne založení. Rímskokatolícka cirkev podľa neho postupne stráca svoju pozíciu aj postavenie, ktoré mala počas komunizmu či v deväťdesiatych rokoch v zápase s Vladimírom Mečiarom. „V katolíckej cirkvi ľudia videli oporu nielen pri svojich náboženských právach, ale aj v tom, […]

9. novembra 2021

Miroslav Cipár sa stal súčasťou nášho života, svoj čas...

Zdroj Kultúra – Denník N z dňa 9. 11. 2021  •  František Mikloško  •  15

Prezidentka Zuzana Čaputová, František Mikloško, Shooty, Ľubomír Longauer a ďalší spomínajú na výtvarníka Miroslava Cipára (1935 - 2021).

17. septembra 2021

Mikloško o návšteve pápeža: Takýto prejav nepovedal...

Zdroj Slovensko z dňa 17. 9. 2021  •  František Mikloško  •  15

Bývalý politik a disident František Mikloško tvrdí, že pápež je asi jedinou morálnou autoritou vo svete a jeho vety treba počúvať.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.