Index vplyvu J&T - Index vplyvu v podnikaní

 
 

Ekonomický výber: J&T expanduje v poľnohospodárstve. Čo láka boháčov na tomto odvetví?


Farmárčenie sa stalo jedným z obľúbených odvetví, do ktorého v poslednom desaťročí investujú úspešní a bohatí ľudia. A to aj napriek tomu, že tradiční poľnohospodári sa neustále sťažujú.

J&T aktuálne...

Poradie: Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
2.3Vplyv / význam klesá
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
5.30Vplyv / význam rastie
 

Ako J&T vplýva na nás posledný mesiac

Ako J&T vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje J&T v poslednej dobe

 

17. januára 2023

Ekonomický výber: J&T expanduje v poľnohospodárstve. Čo láka...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 17. 1. 2023  •  J&T  •  1


Farmárčenie sa stalo jedným z obľúbených odvetví, do ktorého v poslednom desaťročí investujú úspešní a bohatí ľudia. A to aj napriek tomu, že tradiční poľnohospodári sa neustále sťažujú.

2. januára 2023

Ako dal Glváčov kamarát krídla J&T a dobyl Tatry? Príbeh...

Zdroj Index SME | Ekonomika, správy, biznis, financie a reality - články z dňa 2. 1. 2023  •  J&T  •  1

Príbeh o tom, ako sa z Igora Rattaja stal najvplyvnejší muž slovenského turizmu.

Ako dal Glváčov kamarát krídla J&T a dobyl Tatry? Príbeh...

Zdroj SME.sk | Najčítanejšie správy na Slovensku - titulka z dňa 2. 1. 2023  •  J&T  •  1

Príbeh o tom, ako sa z Igora Rattaja stal najvplyvnejší muž slovenského turizmu.

20. novembra 2022

9000 eur za výhru v Bratislave. Berie ich Chorvátka

Zdroj Pravda - Šport - Futbal - Hokej z dňa 20. 11. 2022  •  J&T  •  2

Ana Konjuhová sa stala víťazkou dvojhry na ITF turnaji J&T Banka Slovak Open v bratislavskom NTC.

J&T Banka Slovak Open: Chorvátka Konjuhová ovládla finálový...

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 20. 11. 2022  •  J&T  •  2


Chorvátska tenistka Ana Konjuhová sa stala víťazkou dvojhry na ITF turnaji J&T Banka Slovak Open v bratislavskom NTC.

19. novembra 2022

J&T Banka Slovak Open: Sestry Kužmové podľahli vo finále...

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 19. 11. 2022  •  J&T  •  2


Slovenské tenistky Viktória a Katarína Kužmové neuspeli vo finále štvorhry na ITF turnaji J&T Banka Slovak Open v bratislavskom NTC.

17. novembra 2022

J&T Banka Slovak Open: Veľká slovenská nádej Jamrichová je...

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 17. 11. 2022  •  J&T  •  2


Talentovaná slovenská tenistka Renáta Jamrichová sa prebojovala už do štvrťfinále dvojhry na ITF turnaji J&T Banka Slovak Open v bratislavskom NTC.

15. novembra 2022

J&T Banka Slovak Open: Kužmová prehrala so 16-ročnou Češkou....

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 15. 11. 2022  •  J&T  •  2


Slovenská tenistka Rebecca Šramková postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji ITF J&T Banka Slovak Open v bratislavskom NTC.

14. novembra 2022

J&T Banka Slovak Open: Talentovaná Renáta Jamrichová prešla...

Zdroj Šport.sk - RSS export správ. z dňa 14. 11. 2022  •  J&T  •  2


Talentovaná slovenská tenistka Renáta Jamrichová postúpila do 2: kola dvojhry na ITF turnaji J&T Banka Slovak Open v bratislavskom NTC. V úvodnom kole zdolala Češku Dominiku Šalkovú 7:5, 6:1.

3. novembra 2022

Gombos dvojkou turnaja PSO, zabojuje o miestenku na...

Zdroj 24hod.sk z dňa 3. 11. 2022  •  J&T  •  2

Týždeň po PSO odštartuje v bratislavskej NTC Aréne aj ženský J&T Bank Slovak Open, na ktorom sa zúčastní päť slovenských tenistiek.

28. októbra 2022

PREDAJ- Slnečný 2-izbový byt s krásnym výhľadom, Stromová

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 28. 10. 2022  •  J&T  •  2

Cena: 259.000 EUR
Realitná kancelária The Home Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt na Stromovej ulici na bratislavských Kramároch. Byt sa nachádza na 7.p. a ponúka krásny výhľad smerom na juhozápad na mesto a zeleň. Celková rozloha bytu je 61,55 m2 = 53,15 m2 (byt) + 3,00 m2 ( balkón) + 5,40 m2 (pivnica). Dispozícia - vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, priestranná spálňa s výstupom na balkón, veľká kúpeľňa (vaňa so zástenou na sprchovanie) s toaletou. Byt sa predáva kompletne vkusne zariadený vrátane elektrospotrebičov - práčka, vstavané kuchynské spotrebiče, elektricky ovládané vonkajšie rolety, nábytok. V byte je aj základné vybavenie ako sú taniere, poháre a pod. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a kolaudáciou v roku 2014 prostredníctvom developera J&T. K bytu patrí aj 1 vonkajšie státie v uzavretom areáli za rampou s možnosťou kúpy za 15 000 eur. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, lekáreň, pošta, zastávka MHD, poliklinika Kramáre. Byt je dlhodobo prenajímaný a je teda vhodný aj pre investičného klienta. Cena bytu je 259 000 eur + 15 000 eur parkovacie státie.

PREDAJ- Útulný 2 izbový byt, Stromová, Bratislava Kramáre

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 28. 10. 2022  •  J&T  •  2

Cena: 189.000 EUR
Realitná kancelária The Home Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 2 izbový byt na Stromovej ulici na bratislavských Kramároch. Byt sa nachádza na 7.p. a ponúka krásny výhľad smerom na juhozápad a Slavín. Celková rozloha bytu je 41,60 m2 = 36,84m2 (byt) + 4,76 m2 (pivnica). Dispozícia - vstupná hala, obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s toaletou. Je kompletne vkusne zariadený vrátane elektrospotrebičov, vonkajších elektricky ovládaných roliet, vstavaných šatníkov a zachovalého nábytku. K bytu je možné zakúpiť aj vonkajšie parkovacie státie za rampou za 15 000 eur. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, lekáreň, pošta, zastávka MHD, poliklinika Kramáre. Bytový dom skolaudoval developer J&T v roku 2014 po kompletnej rekonštrukcii z pôvodnej administratívy na rezidenčnú budovu. Byt je dlhodobo prenajímaný a je tak vhodný aj pre investičného klienta. Cena bytu je 189 000 eur + 15 000 eur parkovacie státie.

13. októbra 2022

Šéf J&T banky sa druhýkrát narodil: Multimilionára Tkáča za...

Zdroj Topky z dňa 13. 10. 2022  •  J&T  •  3

BRATISLAVA - O obrovskom šťastí môže hovoriť šéf známej banky a jeden z najbohatších Slovákov Patrik Tkáč. Počas toho, ako za hranicami bicykloval, ho totiž zrazilo auto. Incident sa stal ešte v stredu na území Rakúska. Nehoda údajne nebola vážna a šéf J&T je mimo ohrozenia života

10. októbra 2022

Dobrá investícia - byt na 13. poschodí v Klingerke

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 10. 10. 2022  •  J&T  •  3

Cena: 279.000 EUR
RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka 2-izbový byt na 13. poschodí v najvyššej rezidenčnej budove v Bratislave v komplexe KLINGERKA. Byt sa nachádza na 13/35 poschodí s výhľadom na východnú časť mesta a jeho novovznikajúce dominanty v lokalite Nív. Disponuje celkovou plochou 63,1 m2, pričom podlahová plocha bytu je 58,2 m2 vrátane pivnice 2,5 m2, balkón má výmeru 4,9 m2. Vybavenie bytu je v štandarde. Pôdorys bytu je príjemný a praktický zároveň. Pozostáva zo vstupnej predsiene s priestorom na úložný systém, ktorou sa prechádza okolo samostatného WC a kúpeľne do spálne, aj do obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchyne a vstupom na balkón. Izby sú nepriechodné. ŠTANDARD NEHNUTEĽNOSTI: Bezpečnostné dvere Interiérové dvere Hliníkové okná s izolačným trojsklom Podtlakové vetranie Predpríprava pre exteriérovú tieniacu techniku Predpríprava pre kuchynskú linku Videovrátnik Projekt KLINGERKA od skúseného a projektmi overeného developera J&T REAL ESTATE má právoplatné kolaudačné rozhodnutie. Energetický certifikát budovy je v triede A0. SPOLOČNÉ PRIESTORY tvorí vstupná lobby s recepciou, security služba 24/7, kamerový systém, 5 rýchlovýťahov s inteligentným systémom riadenia chodu. Klingerka stojí na hranici Starého Mesta a Ružinova a je súčasťou nového Bratislava City Districtu, ktorý sa v urbanistických plánoch postupne zmení na pokračujúcu rezidenčnú zónu tiahnúcu sa od Downtown-u. V pešej dostupnosti sa nachádzajú nákupné centrá Eurovea a Nivy s kompletnou občianskou vybavenosťou. Súčasťou projektu je multifunkčný park, ktorý je prirodzeným prepojením pôvodnej Klingerovej kolónie s rezidenčnou vežou situovanou pri hlavnej ceste. Centrálnym prvkom parku je moderné detské ihrisko, plocha s workoutovými strojmi a menšie ihrisko na loptové hry. Zeleňou je pokrytá aj strecha garážového domu, čo prispieva k obmedzeniu hluku, znižuje prašnosť a teplotu, zadržiava vodu a spolu s parkovou výsadbou prispieva k udržateľnosti klímy v centre Bratislavy. Táto ponuka je vhodná pre klienta, ktorý hľadá nadštandardnejšie štartovacie mestské bývanie s pešou dostupnosťou k centru mesta a je tiež vhodnou investičnou príležitosťou vďaka lokalite. Výhodou tejto ponuky je možnosť kúpiť investičný byt bez zvýšenej investície na parkovacie státie.

21. septembra 2022

J&T BANKA upriamuje pozornosť na ochranu morských ekosystémov

Zdroj Webmagazín - Biznis z dňa 21. 9. 2022  •  J&T  •  3

Využívať súkromné jachty na výskum morských ekosystémov. Táto originálna myšlienka nezávislej iniciatívy Yachts for Science zaujala J&T BANKU. Preto banka spolu s Yachts for Science otvára tému udržateľnosti morských ekosystémov aj pre svojich klientov a inšpiruje ich osobne sa angažovať. Oceán je najväčší ekosystém na Zemi a najdôležitejší stabilizátor klímy, no zároveň najmenej preskúmaná časť planéty.

19. septembra 2022

AXIS REAL: KLINGERKA, 24.p. 2i neobývaný BALKÓN Súkennícka...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 19. 9. 2022  •  J&T  •  3

Cena: 275.990 EUR
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj ÚPLNE NOVÝ, ešte neobývaný SLNEČNÝ 2-izbový byt s BALKÓNOM v NOVOSTAVBE KLINGERKA na ulici Súkennícka v lokalite Bratislava II., Nivy, Ružinov. Cena za tento atraktívny byt s krásnym výhľadom spolu s pivnicou je 275.990,- EUR, cena garážového státia je 30.000,- EUR. Provízia RK je započítaná v cene. Celková výmera je 63 m2 (samotný byt má 55,8 m2, balkón má 4,80 m2 a pivnica má 2,4m2). Tento dômyselne navrhnutý moderný byt sa nachádza 24. poschodí v 35 poschodovom bytovom dome s 5 RÝCHLOVÝŤAHMI s inteligentným systémom riadenia. Byt je orientovaný na východ, izby sú NEPRIECHODNÉ. Dispozične je byt tvorený týmito miestnosťami: vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou a samostatná spálňa. Kúpeľňa s vaňou spolu s WC je prístupná zo vstupnej chodby. Vstup na balkón je z obývačky. Spoločné priestory domu sú zariadené vo vysokom štandarde, na chodbách sú koberce a tapety. Vstup do bytového domu bude monitorovaný bezpečnostným kamerovým systémom, v lobby je 24-hodinová recepcia a sedenie. Pivnica, ako aj podzemná garáž na viacerých podlažiach v suteréne je priamo prístupná „suchou nohou“. Vjazd do podzemnej garáže je monitorovaný a kontrolovaný. STAV BYTU: Štýlový polyfunkčný komplex KLINGERKA z dielne developerskej spoločnosti J&T Real Estate predstavuje momentálne najvyššiu rezidenčnú budovu v Bratislave. Výborne riešený SLNEČNÝ byt sa predáva v plnom štandarde. Použité boli kvalitné materiály a najnovšie technické riešenia. Prívod čerstvého vzduchu je do obytných miestností zabezpečený podtlakovým vetraním. V byte je príprava na inštaláciu chladenia s meraním spotreby chladu. Na balkóne je aj exteriérové svietidlo s exteriérovou zásuvkou. Steny sú vystierkované, sú v nich inštalované všetky rozvody vrátane TV a internetu. V byte sú veľké plastové okná (trojsklo) a biele interiérové dvere. Vchodové dvere sú protipožiarne, bezpečnostnej 3 a sú osadené v oceľovej zárubni. Na podlahe sú drevené parkety s bielymi soklovými lištami, najmodernejšie obklady, dlažby a sanita. V kompletne zariadenej kúpeľni je zrkadlo, vaňa rebríkový radiátor predpríprava na zapojenie práčky. Centrálne vykurovanie je zabezpečené externe cez radiátory regulované termostatickými hlavicami s meračmi. V kuchyni je kompletná predpríprava na zabudovanie kuchynskej linky. V predsieni aj v spálni sa nachádza priestor na umiestnenie vstavaných skríň. V bytovom dome je zavedený optický internet od väčšiny poskytovateľov. LOKALITA: Novovzniknutý komplex na území bývalej Klingerovej továrne neďaleko Dunaja predstavuje nový architektonický príspevok v bratislavskom „Downtowne“. Na hraniciach Starého Mesta a Ružinova vyrastá nové mestské centrum, súčasťou ktorého je aj atraktívna administratívna budova. Dominantou okolia sa stal aj nový verejný priestor - priestranný park s detským ihriskom s inovatívnymi prvkami o celkovej výmere 6000 m2. V tesnej blízkosti budú aj dve ihriská na loptové hry. V pešej dostupnosti sú nákupné centrá Eurovea a Nivy s kompletnou občianskou vybavenosťou. Neďaleké dunajské nábrežie s prepojením až do historického centra mesta poskytuje dostatok zelených plôch a možností športových, kultúrnych a oddychových aktivít. V okolí sú aj školy, škôlky, viaceré biznis centrá. Perspektívna moderná lokalita Klingerka má výbornú dopravnú dostupnosť - zastávky MHD, napojenie na všetky hlavné mestské tepny, ako aj diaľničný obchvat. / 2-IZBOVÝ BYT / PREDAJ / ÚPLNE NOVÝ / BRATISLAVA II. / RUŽINOV / NOVOSTAVBA / PARKOVANIE / SÚKENNÍCKA / VÝŤAH / BALKÓN / PRÍSTAVNÁ / KLINGERKA / GARÁŽOVÉ STÁTIE / NIVY / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

16. septembra 2022

Neuveriteľný pohľad na čerpacie stanice: Rozdiel medzi...

Zdroj Topky z dňa 16. 9. 2022  •  J&T  •  3

BRATISLAVA - Ceny pohonných hmôt opäť raz prekvapili. A opäť sa tešili majitelia benzínových vozidiel. Rozdiel medzi naftou a 95-oktánovým benzínom je na niektorých čerpacích staniciach viac ako 16 centov. Podľa analytika J&T banky Stanislava Pánisa však toto pekné obdobie čoskoro skončí. Ba čo viac, ceny údajne pôjdu nahor.

13. septembra 2022

AXIS REAL:: NOVÝ 2i byt, 24. posch., BALKÓN, KLINGERKA, BA...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 13. 9. 2022  •  J&T  •  3

Cena: 279.990 EUR
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj ÚPLNE NOVÝ, ešte neobývaný SLNEČNÝ 2-izbový byt s BALKÓNOM v NOVOSTAVBE KLINGERKA na ulici Súkennícka v lokalite Bratislava II., Ružinov. Cena za tento atraktívny byt s krásnym výhľadom spolu s pivnicou je 279.990,- EUR, cena garážového státia je 30.000,- EUR. Provízia RK je započítaná v cene. Celková výmera je 63 m2 (samotný byt má 55,8 m2, balkón má 4,80 m2 a pivnica má 2,4m2). Tento dômyselne navrhnutý moderný byt sa nachádza 24. poschodí v 35 poschodovom bytovom dome s 5 RÝCHLOVÝŤAHMI s inteligentným systémom riadenia. Byt je orientovaný na východ, izby sú NEPRIECHODNÉ. Dispozične je byt tvorený týmito miestnosťami: vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou a samostatná spálňa. Kúpeľňa s vaňou spolu s WC je prístupná zo vstupnej chodby. Vstup na balkón je z obývačky. Spoločné priestory domu sú zariadené vo vysokom štandarde, na chodbách sú koberce a tapety. Vstup do bytového domu bude monitorovaný bezpečnostným kamerovým systémom, v lobby je 24-hodinová recepcia a sedenie. Pivnica, ako aj podzemná garáž na viacerých podlažiach v suteréne je priamo prístupná „suchou nohou“. Vjazd do podzemnej garáže je monitorovaný a kontrolovaný. STAV BYTU: Štýlový polyfunkčný komplex KLINGERKA z dielne developerskej spoločnosti J&T Real Estate predstavuje momentálne najvyššiu rezidenčnú budovu v Bratislave. Výborne riešený SLNEČNÝ byt sa predáva v plnom štandarde. Použité boli kvalitné materiály a najnovšie technické riešenia. Prívod čerstvého vzduchu je do obytných miestností zabezpečený podtlakovým vetraním. V byte je príprava na inštaláciu chladenia s meraním spotreby chladu. Na balkóne je aj exteriérové svietidlo s exteriérovou zásuvkou. Steny sú vystierkované, sú v nich inštalované všetky rozvody vrátane TV a internetu. V byte sú veľké plastové okná (trojsklo) a biele interiérové dvere. Vchodové dvere sú protipožiarne, bezpečnostnej 3 a sú osadené v oceľovej zárubni. Na podlahe sú drevené parkety s bielymi soklovými lištami, najmodernejšie obklady, dlažby a sanita. V kompletne zariadenej kúpeľni je zrkadlo, vaňa rebríkový radiátor predpríprava na zapojenie práčky. Centrálne vykurovanie je zabezpečené externe cez radiátory regulované termostatickými hlavicami s meračmi. V kuchyni je kompletná predpríprava na zabudovanie kuchynskej linky. V predsieni aj v spálni sa nachádza priestor na umiestnenie vstavaných skríň. V bytovom dome je zavedený optický internet od väčšiny poskytovateľov. LOKALITA: Novovzniknutý komplex na území bývalej Klingerovej továrne neďaleko Dunaja predstavuje nový architektonický príspevok v bratislavskom „Downtowne“. Na hraniciach Starého Mesta a Ružinova vyrastá nové mestské centrum, súčasťou ktorého je aj atraktívna administratívna budova. Dominantou okolia sa stal aj nový verejný priestor - priestranný park s detským ihriskom s inovatívnymi prvkami o celkovej výmere 6000 m2. V tesnej blízkosti budú aj dve ihriská na loptové hry. V pešej dostupnosti sú nákupné centrá Eurovea a Nivy s kompletnou občianskou vybavenosťou. Neďaleké dunajské nábrežie s prepojením až do historického centra mesta poskytuje dostatok zelených plôch a možností športových, kultúrnych a oddychových aktivít. V okolí sú aj školy, škôlky, viaceré biznis centrá. Perspektívna moderná lokalita Klingerka má výbornú dopravnú dostupnosť - zastávky MHD, napojenie na všetky hlavné mestské tepny, ako aj diaľničný obchvat. / 2-IZBOVÝ BYT / PREDAJ / ÚPLNE NOVÝ / BRATISLAVA II. / RUŽINOV / NOVOSTAVBA / PARKOVANIE / PRÍSTAVNÁ / VÝŤAH / BALKÓN / PRÍSTAVNÁ / KLINGERKA / GARÁŽOVÉ STÁTIE / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

5. septembra 2022

AXIS REAL:: NOVÝ 2i byt, 24. posch., BALKÓN, KLINGERKA, BA...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 5. 9. 2022  •  J&T  •  3

Cena: 280.900 EUR
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj ÚPLNE NOVÝ, ešte neobývaný SLNEČNÝ 2-izbový byt s BALKÓNOM v NOVOSTAVBE KLINGERKA na ulici Súkennícka v lokalite Bratislava II., Ružinov. Cena za tento atraktívny byt s krásnym výhľadom spolu s pivnicou je 280.900,- EUR, cena garážového státia je 30.000,- EUR. Provízia RK je započítaná v cene. Celková výmera je 63 m2 (samotný byt má 55,8 m2, balkón má 4,80 m2 a pivnica má 2,4m2). Tento dômyselne navrhnutý moderný byt sa nachádza 24. poschodí v 35 poschodovom bytovom dome s 5 RÝCHLOVÝŤAHMI s inteligentným systémom riadenia. Byt je orientovaný na východ, izby sú NEPRIECHODNÉ. Dispozične je byt tvorený týmito miestnosťami: vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou a samostatná spálňa. Kúpeľňa s vaňou spolu s WC je prístupná zo vstupnej chodby. Vstup na balkón je z obývačky. Spoločné priestory domu sú zariadené vo vysokom štandarde, na chodbách sú koberce a tapety. Vstup do bytového domu bude monitorovaný bezpečnostným kamerovým systémom, v lobby je 24-hodinová recepcia a sedenie. Pivnica, ako aj podzemná garáž na viacerých podlažiach v suteréne je priamo prístupná „suchou nohou“. Vjazd do podzemnej garáže je monitorovaný a kontrolovaný. STAV BYTU: Štýlový polyfunkčný komplex KLINGERKA z dielne developerskej spoločnosti J&T Real Estate predstavuje momentálne najvyššiu rezidenčnú budovu v Bratislave. Výborne riešený SLNEČNÝ byt sa predáva v plnom štandarde. Použité boli kvalitné materiály a najnovšie technické riešenia. Prívod čerstvého vzduchu je do obytných miestností zabezpečený podtlakovým vetraním. V byte je príprava na inštaláciu chladenia s meraním spotreby chladu. Na balkóne je aj exteriérové svietidlo s exteriérovou zásuvkou. Steny sú vystierkované, sú v nich inštalované všetky rozvody vrátane TV a internetu. V byte sú veľké plastové okná (trojsklo) a biele interiérové dvere. Vchodové dvere sú protipožiarne, bezpečnostnej 3 a sú osadené v oceľovej zárubni. Na podlahe sú drevené parkety s bielymi soklovými lištami, najmodernejšie obklady, dlažby a sanita. V kompletne zariadenej kúpeľni je zrkadlo, vaňa rebríkový radiátor predpríprava na zapojenie práčky. Centrálne vykurovanie je zabezpečené externe cez radiátory regulované termostatickými hlavicami s meračmi. V kuchyni je kompletná predpríprava na zabudovanie kuchynskej linky. V predsieni aj v spálni sa nachádza priestor na umiestnenie vstavaných skríň. V bytovom dome je zavedený optický internet od väčšiny poskytovateľov. LOKALITA: Novovzniknutý komplex na území bývalej Klingerovej továrne neďaleko Dunaja predstavuje nový architektonický príspevok v bratislavskom „Downtowne“. Na hraniciach Starého Mesta a Ružinova vyrastá nové mestské centrum, súčasťou ktorého je aj atraktívna administratívna budova. Dominantou okolia sa stal aj nový verejný priestor - priestranný park s detským ihriskom s inovatívnymi prvkami o celkovej výmere 6000 m2. V tesnej blízkosti budú aj dve ihriská na loptové hry. V pešej dostupnosti sú nákupné centrá Eurovea a Nivy s kompletnou občianskou vybavenosťou. Neďaleké dunajské nábrežie s prepojením až do historického centra mesta poskytuje dostatok zelených plôch a možností športových, kultúrnych a oddychových aktivít. V okolí sú aj školy, škôlky, viaceré biznis centrá. Perspektívna moderná lokalita Klingerka má výbornú dopravnú dostupnosť - zastávky MHD, napojenie na všetky hlavné mestské tepny, ako aj diaľničný obchvat. / 2-IZBOVÝ BYT / PREDAJ / ÚPLNE NOVÝ / BRATISLAVA II. / RUŽINOV / NOVOSTAVBA / PARKOVANIE / PRÍSTAVNÁ / VÝŤAH / BALKÓN / PRÍSTAVNÁ / KLINGERKA / GARÁŽOVÉ STÁTIE / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

20. júla 2022

AXIS REAL:: NOVÝ 2i byt, balkón, 24. posch., KLINGERKA, BA...

Zdroj Novinky realitného trhu za posledné 2 dni z dňa 20. 7. 2022  •  J&T  •  4

Cena: 285.900 EUR
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj ÚPLNE NOVÝ, ešte neobývaný SLNEČNÝ 2-izbový byt s BALKÓNOM v NOVOSTAVBE KLINGERKA na ulici Súkennícka v lokalite Bratislava II., Ružinov. Cena za tento atraktívny byt s krásnym výhľadom spolu s pivnicou je 285.900,- EUR, cena garážového státia je 30.000,- EUR. Provízia RK je započítaná v cene. Celková výmera je 63 m2 (samotný byt má 55,8 m2, balkón má 4,80 m2 a pivnica má 2,4m2). Tento dômyselne navrhnutý moderný byt sa nachádza 24. poschodí v 35 poschodovom bytovom dome s 5 RÝCHLOVÝŤAHMI s inteligentným systémom riadenia. Byt je orientovaný na východ, izby sú NEPRIECHODNÉ. Dispozične je byt tvorený týmito miestnosťami: vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou a samostatná spálňa. Kúpeľňa s vaňou spolu s WC je prístupná zo vstupnej chodby. Vstup na balkón je z obývačky. Spoločné priestory domu sú zariadené vo vysokom štandarde, na chodbách sú koberce a tapety. Vstup do bytového domu bude monitorovaný bezpečnostným kamerovým systémom, v lobby bude 24-hodinová recepcia a sedenie. Pivnica, ako aj podzemná garáž na viacerých podlažiach v suteréne je priamo prístupná „suchou nohou“. Vjazd do podzemnej garáže je monitorovaný a kontrolovaný. STAV BYTU: Štýlový polyfunkčný komplex KLINGERKA z dielne developerskej spoločnosti J&T Real Estate predstavuje momentálne najvyššiu rezidenčnú budovu v Bratislave. Výborne riešený SLNEČNÝ byt sa predáva v plnom štandarde. Použité boli kvalitné materiály a najnovšie technické riešenia. Prívod čerstvého vzduchu je do obytných miestností zabezpečený podtlakovým vetraním. V byte je príprava na inštaláciu chladenia s meraním spotreby chladu. Na balkóne je aj exteriérové svietidlo s exteriérovou zásuvkou. Steny sú vystierkované, sú v nich inštalované všetky rozvody vrátane TV a internetu. V byte sú veľké plastové okná (trojsklo) a biele interiérové dvere. Vchodové dvere sú protipožiarne, bezpečnostnej 3 a sú osadené v oceľovej zárubni. Na podlahe sú drevené parkety s bielymi soklovými lištami, najmodernejšie obklady, dlažby a sanita. V kompletne zariadenej kúpeľni je zrkadlo, vaňa rebríkový radiátor predpríprava na zapojenie práčky. Centrálne vykurovanie je zabezpečené externe cez radiátory regulované termostatickými hlavicami s meračmi. V kuchyni je kompletná predpríprava na zabudovanie kuchynskej linky. V predsieni aj v spálni sa nachádza priestor na umiestnenie vstavaných skríň. V bytovom dome je zavedený optický internet od väčšiny poskytovateľov. LOKALITA: Novovzniknutý komplex na území bývalej Klingerovej továrne neďaleko Dunaja predstavuje nový architektonický príspevok v bratislavskom „Downtowne“. Na hraniciach Starého Mesta a Ružinova vyrastá nové mestské centrum, súčasťou ktorého je aj atraktívna administratívna budova. Dominantou okolia sa stáva aj nový verejný priestor - priestranný park s detským ihriskom s inovatívnymi prvkami o celkovej výmere 6000 m2. V tesnej blízkosti budú aj dve ihriská na loptové hry. V pešej dostupnosti sú nákupné centrá Eurovea a Nivy s kompletnou občianskou vybavenosťou. Neďaleké dunajské nábrežie s prepojením až do historického centra mesta poskytuje dostatok zelených plôch a možností športových, kultúrnych a oddychových aktivít. V okolí sú aj školy, škôlky, viaceré biznis centrá. Perspektívna moderná lokalita Klingerka má výbornú dopravnú dostupnosť - zastávky MHD, napojenie na všetky hlavné mestské tepny, ako aj diaľničný obchvat. / 2-IZBOVÝ BYT / PREDAJ / ÚPLNE NOVÝ / BRATISLAVA II. / RUŽINOV / NOVOSTAVBA / PARKOVANIE / PRÍSTAVNÁ / VÝŤAH / BALKÓN / PRÍSTAVNÁ / KLINGERKA / GARÁŽOVÉ STÁTIE / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.