Index vplyvu Jozef Mihál - Index vplyvu v politike

Jozef Mihál
 
 

Hanbite sa, odkázal Mihál Vážnemu a obvinil kontrolórov Sociálnej poisťovne zo šikanovania otcov

BRATISLAVA 18. októbra (WebNoviny.sk) - Kontrolóri Sociálnej poisťovne podľa nezaradeného poslanca NR SR Jozefa Mihála šikanujú zamestnávateľov, ktorí dajú prácu otcovi počas poberania materskej dávky. Výzva ministrovi Richterovi Ako ďalej uviedol v parlamentnej rozprave k.....

Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
 

Články, kde sa vyskytuje Jozef Mihál v poslednej dobe

 

18. októbra 2018

Hanbite sa, odkázal Mihál Vážnemu a obvinil kontrolórov...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 18. 10. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

BRATISLAVA 18. októbra (WebNoviny.sk) - Kontrolóri Sociálnej poisťovne podľa nezaradeného poslanca NR SR Jozefa Mihála šikanujú zamestnávateľov, ktorí dajú prácu otcovi počas poberania materskej dávky. Výzva ministrovi Richterovi Ako ďalej uviedol v parlamentnej rozprave k.....

17. októbra 2018

Mihál: Nenájdete ekonóma, ktorý by podporoval zastropovanie...

Zdroj 24hod.sk z dňa 17. 10. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

Na archívnej snímke Jozef Mihál.

27. septembra 2018

V Jesenskom si pripomenuli 80. výročie mobilizácie

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 27. 9. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

Obec Jesenské, ktorá leží v južnej časti okresu Rimavská Sobota (predtým FELEDINCE), bola dôležitou železničnou krížovatkou už za Rakúska-Uhorska. Po rozpade „žalára národov“ v roku 1918 pripadla obec o Československa. Po nástupe Hitlera k moci v Nemecku a jeho plánom na dobývanie „životného priestoru“ na úkor východných susedov rozhodla Československá vláda o vybudovaní hraničných opevnení v kritických miestach štátnych hraníc s agresívnymi plánmi Nemecka, Rakúska, Maďarska a Poľska vybudovať systém opevnení po vzore fracúzskej Maginotovej línii. Po mníchovskom diktáte však neboli všetky dokončené, respektíve museli byť opustené a v Čechách padli do Nemcami zabratých Sudet a na južnom Slovensku Horthyho Maďarsku. Maďari väčšinu pevností „ROPÍKOV“ zničili.
V obci Jesenské ostala neporušená vzhľadom k blízkosti železničnej stanici a obytnému domu železničiara – vyhybkára.
Obec bunker odkúpila od armády SR ako nadbytočný objekt so zámerom vybudovania pamätnej izby v v bývalom strážnom domčeku a obnoviť bunker so zámerom jeho vyčistenia a vystrojenia do pôvodného stavu.
Nadšenci vojnovej histórie založili občianske združenie, ktoré vedie Ján Rešetár a títo pred rokom začali s čistiacimi prácami a úpravou okolia bunkra a domčeka.
Tak za podpory starostu obce pána G. Mihályia toto združenie spolu s Klubom vojenskej histórie „Krasnogvardejec“ Košice, pobočka Rimavská Sobota pod vedením Petra Kamenského z Rimavskej Soboty - Vinice dňa 22.9.2018 v dobe od 14.00 do 20.00 priestory pri príležitosti 80. výročia spomínanej mobilizácie otvorili priestory pre verejnosť.
Prehliadku bunkra „ropíka“, ktorý v prípade vojny tvorilo 7 vojakov, zabezpečil spolu s výkladom Matúš Golian. Každých 5-7 minút sa striedalo jeho prehliadkou po 5-6 osôb. Počas celej doby sa prehliadky zúčastnilo takmer 200 záujemcov z blízkeho aj vzdialenejšieho okolia.
Súbežne m strážnom domčeku bol premietaný dokument o mobilizácii z roku 1938 so sprievodným výkladom pána Jána Rešetára.
Vo dvore objektu bola vystavená aj dobová výzbroj, dopravná vojenská technika, ktorá zaujala najmä mladých návštevníkov.
Vojaci z Klubu vojenskej histórie boli v dobovej výstroji a mali vtedajšiu výzbroj československých vojakov.
Po osvietení bunkra, ktorá sa uskutočnilo na všetkých miestach na Slovensku a v Čechách, kde sú opevnenia z tejto doby predviedli vojaci ukážku obrany pevnosti pri jej napadnutí nepriateľom a demonštrovaním streľbou so slepými nábojmi z vojenskej pušky a guľometu. Pred ukončenim spomienkovej akcie návštevníci spolu s organizátormi zaspievali československú hymnu.
Organizátori akcie pripravili k občerstveniu chutný guľáš z diviny, ktorý varili vo vojenskej poľnej kuchyni ešte z prvej svetovej vojny a čaj, ktorý bol pre návštevníkov bezplatný.
Aj touto cestou chcem organizátorom vydarenej akcie vyjadriť v mene všetkých návštevníkov poďakovanie.

JUDr. Jozef Pupala
Foto autor príspevku.


 

23. septembra 2018

„Husákove deti“ čaká zlá budúcnosť, tvrdí Mihál. Dôchodkový...

Zdroj Webnoviny.sk z dňa 23. 9. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

Nezaradený poslanec Jozef Mihál upozornil na to, že sa nenájde ani jeden ekonóm, ktorý by … Čítať ďalej
Príspevok „Husákove deti“ čaká zlá budúcnosť, tvrdí Mihál. Dôchodkový strop má podľa Richtera sociálny rozmer zobrazený najskôr Webnoviny.sk.

11. septembra 2018

Aktualizované: Vyháňate ťahúňov nášho štátu preč, reagoval...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 11. 9. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

BRATISLAVA 11. septembra (WebNoviny.sk) - Podpredseda sociálneho výboru Jozef Mihál reagoval na návrh poslanca Ľubomíra Vážneho zo strany Smer-SD, ktorý podal návrh na zvýšenie maximálneho mesačného vymeriavacieho základu na platenie poistného na sociálne poistenie, ktoré by malo od začiatku budúceho.....

Smer navrhuje zvýšenie maximálneho vymeriavacieho základu

Zdroj Ekonomika.sme.sk - financie, burzy, najvýhodnejšie úvery, vklady - články z dňa 11. 9. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

Jozef Mihál upozornil, že sa výrazne zvýšia odvody lepšie zarábajúcim ľuďom.

4. júna 2018

Úžasný „DEŇ DETÍ„ v ZŠ Jana Amosa Komenského v Revúcej

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 4. 6. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

Sviatok detí sa v Základnej škole J. A. Komenského začal skoro ráno o 5.00 hod., kedy sa autobus plný štvrtákov, piatakov a divadelníkov vybral smerom do Nitry a Bratislavy. Na divadelníkov v Nitre čakalo celoslovenské kolo Jazykový kvet, kam naše dva anglické divadelné súbory postúpili po výhre v krajskom kole. Darilo sa im aj tu. Obidva súbory obsadili zhodne štvrté miesta vo svojich kategóriách. Ďakujeme im za úspešnú reprezentáciu a úspech v celoslovenskom meraní síl. V Bratislave už na nás čakala super výstava – najväčšia európska mobilná výstava modelov LEGO. Videli sme super inváziu gigantických modelov - sedem metrový BATMOBIL postavený z 900 000 kociek, jedenásť metrový TITANIC v mierke 1 : 25, lietadlovú loď a celý rad úžasných modelov.
Na záver našich najmenších čakal kopec kociek, z ktorých stavali vlastné modely.

V tento deň sme mali zastúpenie aj na východe Slovenska, v Košiciach. Po úspešnom krajskom finále sa náš pretekár Dávid Mihál prebojoval do celoslovenského finále najväčšej detskej šprintérskej súťaže Čokoládová tretra, ktoré sa konalo práve tento deň - 1. júna v Košiciach. Dávid sa nezľakol veľkej konkurencie a bojovným výkonom v behu na 200 m došprintoval na úžasnom treťom mieste. Len o vlások mu uniklo medzinárodné finále v Ostrave, do ktorého postúpili prví dvaja súťažiaci. Srdečne mu blahoželáme a prajeme ešte veľa športových úspechov.
A čo sa dialo u nás doma, v našej škole. V tento deň sme sa hrali aj súťažili. Vytiahli sme náš kompletný vozový park – motokáry aj kolobežky a vďaka Nadácii Volkswagen sme jazdili a súťažili na našom vynovenom školskom dopravnom ihrisku. A bola to riadna jazda.
V tento deň sme sa zatúlali aj do Žiaru nad Hronom, kde sa naše úspešné chodkyne zúčastnili chodeckej súťaže O pohár Jozefa Pribilinca. Prišiel ich podporiť aj úspešný športovec – olympijský víťaz – Matej Tóth. Darilo sa im, obsadili krásne štvrté miesto. Ďakujeme. Náš deň detí končil o 21.00 hod., kedy prišli naši výletníci a divadelníci z Bratislavy.
Na záver už iba prianie. Prajeme všetkým našim detičkám, nielen v tento Deň detí, ale po všetky dni, aby mali šťastné a spokojné detstvo a aby boli milované a dostávali od svojich blízkych čo najviac lásky. A od nás jej v tento deň dostali dosť.


 

3. júna 2018

Zastropovanie veku spôsobí podľa Mihála zníženie dôchodkov,...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 3. 6. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

BRATISLAVA 2. júna (WebNoviny.sk) - Zavedenie stropu na vek odchodu do dôchodku podľa nezaradeného poslanca NR SR Jozefa Mihála (Spolu - občianska demokracia) spôsobí, že novopriznávané dôchodky budú nižšie ako doteraz. Ako ďalej uviedol v sobotňajšej diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska.....

25. mája 2018

Fico je zlodejom dôchodkov mladšej a strednej generácie,...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 25. 5. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

BRATISLAVA 25. mája (WebNoviny.sk) - Nezaradení poslanci NR SR okolo Miroslava Beblavého a Jozefa Mihála nepodporia návrh ústavného zákona o zastropovaní dôchodkového veku, ktorý na júnovú schôdzu parlamentu predložia poslanci za stranu Smer-SD. Na piatkovej tlačovej besede to uviedol poslanec NR.....

Nulová daň na investície po vzore Estónska sa na Slovensku...

Zdroj Ekonomika.sme.sk - financie, burzy, najvýhodnejšie úvery, vklady - články z dňa 25. 5. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

Parlament odmietol aj druhú novelu zákona o dani z príjmov, ktorú predložil Beblavý spolu s Jozefom Mihálom

22. mája 2018

2018-05-26 / LIC / Vernisáž výstavy venovanej Lýdii...

Zdroj Pozvánky na podujatia z dňa 22. 5. 2018  •  Jozef Mihál  •  6

Otvorenie výstavy venovanej Lýdii Vadkerti-Gavorníkovej a Jozefovi Mihalkovičovi. Múzeum Ľudovíta Štúra v Modre (SNM) 14:00 – 16.00 – vernisáž výstavy„Jej mesto v jeho svete – venovanej básnikom, ktorých mená sa spájajú s mestom Modra a Malokarpatským regiónom – Lýdia Vadkerti-Gavorníková a Jozef Mihalkovič. Kurátorka výstavy Sylvia Hrdlovičová, uvedie Ján Gavura, beseda básnikom Jozefom Mihalkovičom – moderuje Tina Čorná, autorský prednes básne venovanej Jánovi Ondrušovi – Zbigniew Machej, prednes – Duš...

2. mája 2018

Poslanec Jozef Mihál navrhuje predĺženie materskej na 52...

Zdroj 24hod.sk z dňa 2. 5. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

Na archívnej snímke Jozef Mihál.

14. apríla 2018

Za predsedu strany SPOLU zvolili na ustanovujúcom sneme...

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 14. 4. 2018  •  Jozef Mihál  •  5

Podpredsedami sa stali poslanec NR SR Jozef Mihál, poslankyňa NR SR a primátorka Prievidze Katarína Macháčková a ochranár a filmár Erik Baláž.

26. februára 2018

Poslanci Beblavý a Mihál navrhujú zmierniť podmienky úľav...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 26. 2. 2018  •  Jozef Mihál  •  6

BRATISLAVA 26. februára (WebNoviny.sk) - Nezaradení poslanci NR SR Miroslav Beblavý a Jozef Mihál navrhujú zmierniť tohtoročnú podmienku oslobodenia časti trinástych a štrnástych platov od dane z príjmov a zdravotných odvodov. Podľa návrhu novely zákona o dani z príjmov, ktorý predložili do parlamentu,.....

15. februára 2018

SZCO sa neznizia minimalne socialne odvody

Zdroj oPeniazoch.sk z dňa 15. 2. 2018  •  Jozef Mihál  •  6

Minimalne odvody na socialne poistenie sa neznizia. Parlament odmietol novelu zakona o socialnom poisteni, ktoru na rokovanie predlozila dvojica nezaradenych poslancov Jozef Mihal a Miroslav Beblavy.

14. februára 2018

Podľa Beblavého a Mihála sa 13. a 14. platy dotknú minima...

Zdroj 24hod.sk z dňa 14. 2. 2018  •  Jozef Mihál  •  6

Na archívnej snímke Miroslav Beblavý a Jozef Mihál.

3. januára 2018

Hodnotíme futbalovú jeseň 2017 v 7. lige

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 3. 1. 2018  •  Jozef Mihál  •  6

V príspevku Ing. Štefana Tomášika hodnotíme jesennú časť 7. ligy, podobne ako pred časom 6. ligu ObFZ Rožňava. Uvádzame v ňom komentár, tabuľky, súpisky mužstiev, strelcov, hráčov, ktorí odohrali všetky zápasy a vylúčených hráčov. Text je doplnený fotografiou lídra súťaže.  
 Komentár
Nováčikom v súťaži bolo mužstvo Dobšinej. Klub sa odhlásil z 5. ligy K – G a do 7. ligy bol zaradený dodatočne, rozpis súťaže sa musel prerábať. Rakovnica získala skúseného útočníka Vávru, ktorý je najlepším strelcom 7. ligy po jeseni. Zároveň je aj hrajúcim trénerom. Vlachovo sa po odhlásení zo 6. ligy prihlásilo do 7. ligy, do kádra sa nevrátili hráči M. Pitoňák, Valko a Schvarz, ktorí pôsobia v G. Polome, dvojica Hricko a Marciš v Betliari. Novými hráčmi sa stali Ján Gelda, Štefan Potočný, Lukasz Prodochl, Peter Revay a Vysoký. Gemerská Poloma síce získala brankára Pitoňáka na jar 2016, ten mal však v niektorých zápasoch absencie. Klub zdedil problém po starom vedení s obsadením postu náhradného brankára. Hráči majú slabú dochádzku na tréningy, oslabenie nastalo aj na poste trénera, keď Karol Kováč pre nezhody s hráčmi už nie je trénerom. Ďalším nováčikom je Plešivec, po dvoch rokoch sa vrátil do futbalového diania. Do kádra sa vrátil aj skúsený hráč Adrián Szaniszló, či niektorí hráči, ktorí pôsobili v iných kluboch, ale všetci sa nevrátili. Mužstvo Pače má problémy s úzkym kádrom. Mužstvo Lipovníka má smolnú jeseň, viacerí hráči sa zranili, napriek dobrej dochádzke hráčov na tréningy je mužstvo až na 5. priečke. Mužstvo Čoltova je po jeseni posledné bez zisku bodu.
Tabuľky:
TABUĽKA 7. LIGY PO JESENI 2017

   TABUĽKA 7. LIGY ZO ZÁPASOV VONKU PO JESENI 2017

Súpisky:
Vlachovo: Prodochl – J. Gelda, F. Šivec, M. Šivec, P. Varga, O. Leskovjanský, S. Ogurčák, Š. Potočný, J. Matula, Ľ. Kožár, B. Kožár, D. Ondrejčík, M. Leško, Š. Bronďoš, B. Rupp, Mil. Gál, P. Revay, B. Vysoký, I. Gallo, M. Ondrejčík , Mar. Gál
Dobšiná: J. Plačko – J. Strelka, P. Fabian, M. Barnák, L. Polanecký, Grančák, Gotthardt, Šoltés, Hutník, Langer, Timár, Surovský, T. Turzák, M. Turzák, Repel, Novák, Bašták, Putnocký, Klement, Poliak, Štuller, Dudra, Delano – Baquero, Tököly, Fajdek, Kostka – Zelina
ŠK Polom : Sabadoš, Pitoňák – Harabín, Polyák, Kašai, P. Jasenka, L. Jasenka, Olexa, Bodnár, Švihla, Die, Spišiak, Valko, Mihalík, Ďurán, Dorčák, Arvai, Šimon, Smädo, Šimún, Schvarz, Z. Greško, Fajdek
Plešivec: Ferencz, Vidinszký, Molnár – Szaniszló, Potocký, Lokos, M. Laven, Z. Laven, Čech, Liptai, Szkokan, Volčko, Z. Tomi, K. Horváth, M. Horváth, Zsóri, Fabian, Dusza, Demko, Kubík, Róbert Kováč, Róbert Kováč
Pača: Lenkey – Cmorik, Sústrik, Mat. Zagiba, Mil. Zagiba, Kušnier, Gajdoš, Liška, Genči, Gonos, Šoltés, Adam, Bocko, Köteles, Tóth, Slávik
Rakovnica: Šály, Gažik – Vávra, Gemerský, Karalo, Jágerský, Čižmár, Rabas, Brdár, A. Milko, T. Milko, Volia, Hencel, Tomi, Tolnai, Fabian, Vavrek, Burdiga, Máťaš
Lipovník: Jósza – F. Emödi, A. Korzsinski, Vozár, Bollo, Gyenes, Papcún, A. Luspaj, P. Luspaj, Kardos, Grecmacher, Podraczký, A. Görgei, P. Görgei, Szücs, T. Korszinski
Čoltovo: Jonáš – Tamáš, Molnár, S. Váradi, Horváth, G. Lázok, L. Lázok, Zs. Lázok, Peprík, Lakatoš, K. Karasz, Baláž, Džobák, Kosztúr, Nagy, Berki, Š. Karasz, G. Váradi
Krh. Podhradie B: J. Darvaš – R. Horváth, R. Horváth, K. Horváth, M. Tolvaj, Š. Tolvaj, Jozef Gulykáš, Jozef Gulykáš, Ján Gulykáš, Zubatý, R. Žiga, D. Žiga, L. Darvaš, Š. Darvaš, Gunár, Polyák
Ml. Brzotín: V. Polyák, M. Rusnyák, Ale. Rusnyák - Mišanko, F. Kónya, K. Kónya, R. Kónya, Gaži, Čopák, O. Lázok, E. Lázok, A. Polyák, Szamko, Lovaš, Boldi, Landori, Moro, T. Rusnyák, Alb. Rusnyák.
Strelci
15 gólov: Vávra (Rakovnica)
14 gólov: Laven (Plešivec)
11 gólov: Vysoký (Vlachovo)
10 gólov: Dorčák (ŠK Polom), A. Görgei (Lipovník)
9 gólov: Grančák (Dobšiná)
8 gólov: Leskovjanský (Vlachovo), M. Kónya (Ml. Brzotín)
7 gólov: A. Milko (Rakovnica), Š. Tolvaj (Krh. Podhradie B)
6 gólov: Š. Darvaš (Krh. Podhradie B), P. Fabian (Dobšiná)
5 gólov: Spišiak (ŠK Polom), Gajdoš (Pača)
4 góly: L. Jasenka (ŠK Polom), Bocko (Pača), T. Korszinski (Lipovník), R. Horváth (Krh. Podhradie B), Zsóri (Plešivec)
3 góly: I. Gallo (Vlachovo), R. Gotthardt (Dobšiná), V. Polyák (Ml. Brzotín), Vozár (Lipovník), Kašai (ŠK Polom), Joz. Gulykáš, Zubatý (obaja Krh. Podhradie B), Genči (Pača), Szücs, Gyenes (obaja Lipovník)
2 góly: L. Fabian (Rakovnica), P. Luspaj (Lipovník), J. Gelda, Ľ. Kožár (obaja Vlachovo), Volčko, Lokos (obaja Plešivec), Repel, T. Turzák (obaja Dobšiná), Šimon, R. Polyák (obaja ŠK Polom), Volia (Rakovnica), Moro, R. Kónya (obaja Ml. Brzotín), K. Karasz (Čoltovo)
1 gól: Džobák, Molnár, Tamáš, Váradi (všetci Čoltovo), T. Milko, Vavrek, Gemerský, Burdiga, Tolnai (všetci Rakovnica), Langer, Klement, Tököly, Polanecký, Poliak (všetci Dobšiná), Čopák, Rezmuves, O. Lázok, N. Boldi, T. Rusnyák (všetci Ml. Brzotín)m, Schvarz, Švihla (obaja ŠK Polom), Grecmacher, Podraczký (obaja Lipovník), Szaniszló, J. Fabian, Z. Tomi, Szkokan, Potocký (všetci Plešivec), Žiga, Ján Gulykáš (obaja Krh. Podhradie B), Liška (Pača), Matula, M. Šivec (obaja Vlachovo), Adam (Pača).
Všetky zápasy odohrali:
G. Molnár (Čoltovo)
M. Tolvaj (Krh. Podhradie B)
Š. Tolvaj (Krh. Podhradie B)
Dorčák (ŠK Polom)
Jósza (Lipovník)
Jonáš (Čoltovo)
Schvarz (ŠK Polom)
P. Luspaj (Lipovník)
G. Polyák (Krh. Podhradie B)
R. Kónya (Ml. Brzotín)
F. Emödi (Lipovník)
Vylúčení:
Langer (Dobšiná), Ogurčák (Vlachovo), R. Horváth (Krh. Podhradie B), M. Laven (Plešivec), Kubík (Plešivec), Rezmuves (Ml. Brzotín)
Pripravil: Ing. Štefan Tomášik
 

31. decembra 2017

Odchod jedného člena strany nie je žiadna dráma, tvrdí líder...

Zdroj Spravy.Pozri.sk RSS kanál z dňa 31. 12. 2017  •  Jozef Mihál  •  6

BRATISLAVA 30. decembra (WebNoviny.sk) - Odchod jedného člena strany nie je žiadna dráma. Myslí si to líder strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík, ktorý to uviedol v rozhovore pre agentúru SITA na margo tohtoročného vystúpenia z SaS poslancov Jozefa Mihála a Martina Poliačika. Ako Sulík.....

29. decembra 2017

Sulíka mrzí odchod Mihála zo strany. Spravil chybu, vraví

Zdroj Pravda.sk - Správy z dňa 29. 12. 2017  •  Jozef Mihál  •  6

Tohtoročný odchod Jozefa Mihála zo SaS šéfa liberálov Richarda Sulíka mrzí a myslí si, že Mihál urobil svojím rozhodnutím chybu.

27. decembra 2017

Futbalový klub Slovtranszgas Jablonov n/T. pôsobil v piatej...

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 27. 12. 2017  •  Jozef Mihál  •  6

Futbalový klub pod názvom FK Slovtranszgas Jablonov nad Turňou postúpil do V. ligy JZ v roku 1998. Pôsobil v nej do roku 2003, kedy vypadol. Prežil pád mužstiev: Kunova Teplica, Kružná, G. Poloma a N. Slaná. Náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik napísal príspevok o ňom. Čerpal k nemu informácie z novín, rovnako aj fotografie získal z novín okrem farebnej fotografie Františka Juhásza. Príspevok obsahuje súpisky Jablonova, zostavy, výbor, trénerov, štatistickú tabuľku, informácie o zimných sústredeniach, príčiny vypadnutia a fotografie.
Súpiska Jablonova n/T. 1998 - 1999: Adrián Becze (jesenná časť), Róbert Balázs, Tibor Kardosz, Miroslav Matkobiš (ZVS v jarnej časti) , Štefan Dányi – Štefan Korán, Roman Polyák (jarná časť), Jozef Pacola (ZVS v jarnej časti), Marcel Derján (hosťovanie v jarnej časti), Martin Fifík, Gabriel Bernáth, Jozef Daniel (jesenná časť), Ján Kuchárik (ZVS), Alfonz Viszlay, Erik Poruban, Ľubomír Spišák (jesenná časť), Tibor Bartók, Zsolt Kardosz (jesenná časť), Milan Benco, František Juhász, Peter Hutník, Peter Lengyel, Rastislav Lukáč (ZVS), Štefan Spišák (jarná časť), Peter Zuzčin, Luděk Ragan, Ladislav Ragan, Luděk Václavík, Rastislav Miháľ (jesenná časť), Marián Seleš, Zsolt Strama (obaja jesenná časť), Štefan Pacura (ZVS), Stanislav Kapitančík, Radoslav Marhefka, Vladimír Mašlej (všetci traja ZVS v jesennej časti), Vendelín Baran (ZVS v jarnej časti), Havranko (jarná časť), Arpád Erdélyi (jarná časť), Beňák, Albert Rohály (jesenná časť).
Jesenná časť: Becze / Balázs – Daniel, Ľ. Spišák, Bernáth, Hutník – Marhefka, Z. Kardosz, Fifík, Viszlay – Juhász / Marhefka, Korán
Iná zostava: Becze / Balázs – Bernáth, Ľ. Spišák, Fifík, Hutník – Korán, Z. Kardosz, Juhász, Viszlay – Strama, Seleš
Jarná časť: Becze / Balázs – Bernáth, Derján, Š. Spišák, A. Erdélyi / Bartók – Pacola, Polyák, Fifík, Viszlay – Korán, Juhász
Súpiska Jablonova n/T. 1999 - 2000: Adrián Becze, Miroslav Matkobiš (ZVS v jesennej časti) Zoltán Köteles, Pavol Ungváry – Štefan Korán, Miroslav Gamba, Jozef Daniel (jarná časť, prestup), Zsolt Strama, Róbert Erdélyi (jarná časť), Alfonz Viszlay, Tibor Bartók, Gabriel Bernáth, František Juhász, Róbert Lőrinc, Martin Fifik, Marián Krompaský (na jar prestup), Erik Poruban, Ján Szuvák, Štefan Spišák, Marián Miko (jarná časť), Ján Pástor, Jozef Pacola (obaja ZVS v jesennej časti), Vendelín Baran (ZVS v jesennej časti), Roman Polyák, Ronald Štefan, Beňák.
Zostava na jeseň: Becze – Bernáth / Beňák / Bartók, Š. Spišák, Szuvák, R. Lörinc / Baran – Pacola / Strama / Bartók, Gamba, Krompaský, Fifík – Korán, Juhász / Strama
Zostava na jar: Becze – G. Bernáth / Daniel, Š. Spišák, Szuvák, R. Lörinc - Fifík, Gamba, Krompaský / R. Erdélyi, Viszlay – Korán, Juhász / Krompaský
Súpiska Jablonova 2000 - 2001: Adrián Becze (jesenná časť), Juraj Paperák, Ladislav Spišák – Štefan Korán, Jozef Daniel, Alfonz Viszlay, Tibor Bartók, Gabriel Bernáth, František Mikuš (ZVS), František Juhász, Pavol Orosi (ZVS v jarnej časti), Radoslav Kochan (ZVS), Ján Sivák (jarná časť, hosťovanie z V. Idy), Róbert Lőrinc, Július Balta, Miroslav Mihók (ZVS v jarnej časti), Pavol Bochnovič (ZVS v jarnej časti), Vladimír Cárik (ZVS), Peter Kačeňák (ZVS), Erik Poruban, Štefan Spišák, Ján Szuvák, Ladislav Lőrinc (jarná časť), Miroslav Gamba, Martin Fifik, Marián Krompaský, Róbert Erdélyi, Marián Miko (všetci 5 jesenná časť), Kamil Pitoňák (ZVS v jarnej časti), Pavol Kačeňák (ZVS), Peter Hutník, Tomáš Medvec (ZVS), Štefan Bača (ZVS), Pavol Ungváry, Róbert Mathé, Roman Polyák.
Zo zápasu Jablonov n/T. – Šaca, 1999  Jeseň 1999  Z derby zápasu Jablonov n/T - Štítnik 2002 - 2003  Hráč Jablonova n /T. Miroslav Gamba pri zakladaní akcie, zápas Jablonov n. /T – V. Opátske 3:1 , jeseň 2000    Zo zápasu Jablonov – Kunova Teplica, vpravo František Juhász, jeseň 2000  Zo zápasu Jablonov n/T - Košická Nová Ves 2002   Zo zápasu Jablonov n/T - Košická Nová Ves 2002 Zo zápasu G. Poloma - Jablonov n/T  jeseň 2000 Zostava v jesennej časti: A. Becze – Bernáth / Daniel, Š. Spišák, J. Szuvák, R. Lörinc - Erdélyi / Mikuš, Fifík, Gamba, Viszlay – F. Juhász / Erdélyi, Korán / Krompaský
Zostava v jarnej časti: J. Paperák - Bernáth / Daniel, J. Szuvák, Mathé, R. Lörinc - J. Daniel / Mikuš, Š. Spišák , Orosi, A. Viszlay – F. Juhász, Š. Korán
Súpiska Jablonova n/T. 2001 - 2002: Adrián Becze (jesenná časť), Juraj Paperák, Tibor Kardosz, Stanislav Suchý (ZVS v jesennej časti) – Štefan Korán, Marián Krompaský, Štefan Szciranka (z Hrhova), Alfonz Viszlay, Martin Fifík, Marcel Derján (z Turne), Július Balta, Tibor Bartók, Ján Szuvák (od jarnej časti, návrat z Turne), Pavol Ungváry, Jozef Daniel, František Juhász (jesenná časť), Radoslav Kochan (ZVS), Pavol Orosi (ZVS do 30.9. 2001), Karol Balázs, Róbert Lőrinc, Gabriel Bernáth, Ján Pangrác - Piter (ZVS v jarnej časti), Erik Poruban, Ladislav Miliczký, Pavol Orlej (ZVS v jesennej časti), Štefan Szilasi, Pavol Janoško (ZVS v jesennej časti), Roland Drenko (jesenná časť), Pavol Suchý, Attila Balázs.
Zostava doma so Smižanmi: Paperák – Bernáth , Derján, Balta, Lőrinc – Daniel , Bartók, Fifík, Viszlay - Szuvák, Korán
Zostava v Nálepkove: Paperák – Bernáth, Derján, Balta, Lőrinc (Korán) - Daniel, Bartók, Fifík, Viszlay - Szciranka, Szuvák (Krompaský)
Zostava vonku proti Lokomotíve B: Paperák – Bernáth, Derján, Balta (50. Korán), Lörinc - Daniel, Viszlay (86. Pangrác - Piter), Fifík, Ungváry - Bartók, Szuvák
Základná zostava na jeseň (od sep. 2001): Becze – Bernáth, Derján, Balta, Lőrinc – Daniel, Ungváry, Fifík, Viszlay - Szciranka, Krompaský
Súpiska Jablonova n/T. 2002 - 2003: L. Spišák, J. Paperák, J. Proks, T. Kardosz st. – R. Lörinc, M. Belán, G. Bernáth, A. Viszlay, W. Viszlay, Š. Szilasi, T. Kardosz, P. Juhász, M. Szabó, R. Tamáš, Š. Szciranka, G. Spišák, J. Szuvák (jesenná časť), J. Balta, J. Daniel, F. Juhász, T. Bartók, Š. Korán, Zs. Lipták (jesenná časť), R. Štefan, P. Lipták, P. Ľupták, A. Kovács (jesenná časť), Garguš, E. Stacho, P. Ungváry, T. Kohút, P. Steiner, B. Novický (všetci traja ZVS v jesennej časti), Z. Kardosz, K. Balázs, J. Pangrác – Piter (ZVS do 30.9.2002), P. Orlej (ZVS v jesennej časti).
brankári: L. Spišák, J. Paperák, J. Proks, P. Ungváry, T. Kardosz st.
obrancovia: R. Lörinc, G. Bernáth, M. Szabó, R. Tamáš, J. Balta, Š. Szilasi, A. Kovács, Garguš
záloha: Viszlay, T. Kardoš, T. Bartók, Zs. Lipták (jesenná časť), R. Štefan, P. Lipták, J. Daniel, E. Stacho, P. Ungváry, Z. Kardosz, A. Viszlay
útočníci: P. Juhász, Š. Szciranka, G. Spišák, F. Juhász, J. Szuvák
Doma s Nálepkovom: L. Spišák – Szabó, Bernáth, Kovács, Novický - Bartók, Kardoš, Daniel, Lipták - P. Juhász, F. Juhász, striedali Tamás, Szilasi
Doma so Štítnikom: Ungváry - Lörinc, Tamáš, Bernáth, Szabó, Viszlay, Szilasi, Kardoš, Belán, Juhász, Szciranka (Paperák). 

1998-1999
1. Závadka 26 16 8 2 63:23 53 2. Smižany 16 17 3 6 67:23 54 3. Koš.N. Ves 26 15 4 6 55:29 49 4. Kráľovce 26 15 2 9 52:34 47 5. Šaca 26 13 7 6 55:32 46 6. Žakarovce 26 14 3 9 61:36 45 7. Helcmanovce 26 11 6 9 46:39 39 8. G. Poloma 26 9 6 13 37:39 33 9. Jablonov n/T 26 10 3 13 31:53 33 10. Harichovce 26 10 2 14 50:61 32 11. Ťahanovce 26 8 2 16 36:62 26 12. Teplička 26 7 3 16 30:65 24 13. N. Myšľa 26 8 0 18 42:68 21 14. K. Teplica 26 1 1 24 14:82  1     1999 - 2000 1. Šaca 26 20 4 2 71:15 64 2. Žakarovce 26 16 5 5 55:18 53 3. Smižany 26 14 5 7 53:31 47 4. Koš.N. Ves 26 15 1 10 55:29 46 5. Kráľovce 26 12 6 8 45:37 42 6. Kluknava 26 11 6 9 45:37 39 7. Helcmanovce 26 10 3 13 36:36 33 8. Jablonov n/T 26 10 3 13 40:44 33 9. Teplička 26 10 2 13 31:44 32 10. Harichovce 26 8 7 11 33:50 31 11. Ťahanovce 26 9 4 13 34:46 31 12. Gem.Poloma 26 8 5 13 33:53 29 13. M. Ida 26 7 4 15 30:61 25 14. Kružná 26 2 5 19 19:79 11      2000 - 2001
1. Žakarovce 26 20 3 3 98:33 63 2. Koš. N. Ves 26 18 4 4 78:30 58 3. Rudňany 26 16 3 7 78:40 51 4. Smižany 26 11 7 8 43:33 40 5. Helcmanovce 26 11 4 11 53:45 37 6. Jablonov n/T 26 11 4 11 47:42 37 7. Harichovce 26 12 1 13 44:54 37 8. V. Opátske 26 11 3 12 59:57 36 9. Kluknava 26 10 3 13 38:55 33 10. Kráľovce 26 9 5 12 37:53 32 11. Teplička 26 10 2 14 38:61 32 12. Kunova Teplica 26 9 3 13 45:61 31 13. Ťahanovce 26 9 3 14 51:65 30 14. G. Poloma 26 2 0 24 21:101 3               2001 -2002   1. Koš. N. Ves 26 21 3 2 91:26 66 2. Rudňany 26 17 5 4 62:22 56 3. Smižany 26 13 5 8 47:30 44 4. Nálepkovo 26 11 5 10 51:48 38 5. Harichovce 26 11 4 11 57:49 37 6. Helcmanovce 26 11 3 12 37:49 36 7. Prakovce 26 11 2 13 52:50 35 8. Jablonov n/T 26 10 4 12 29:39 34 9. V. Opátske 26  9 6 11 57:58 33 10. Kráľovce 26 10 2 14 46:46 32 11. Nižná Slaná 26  9 3 14 46:59 30 12. Kluknava 26  9 3 14 34:70 30 13. Teplička 26 10 2 14 37:55 29 14. Lokomotíva B 26  6 1 19 38:83 19 Poznámka: Tepličke po skončení súťaže ŠTK odrátala 3 body
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2002 - 2003
1. Rudňany 26 18 0 8 83:37 54 2. V. Opátske 26 13 5 8 58:44 44 3. Chrasť 26 13 4 9 51:37 43 4. Harichovce 26 13 3 10 42:40 42 5. Sp. Vlachy 26 14 0 12 43:52 42 6. Smižany 26 12 5 9 49:35 41 7. Prakovce 26 12 5 9 49:43 41 8. Nálepkovo 26 13 1 12 44:42 40 9. Krášovce 26 12 3 11 55:55 39 10. Šaca 26 10 6 10 48:43 36 11. Helcmanovce 26 10 6 10 36:34 36 12. Ťahanovce 26 8 6 12 40:61 27 13. Jablonov n/T 26 2 2 22 22:82 8 14. G. Poloma 26 2 0 24 21:101 3     Tréneri
1998/1999 jesenná časť Ľubomír Spišák, jar 1999 Štefan Korán
1999/2000 – Vojtech Köteles
2000/2001 – 2001/2002 Štefan Korán
2002/2003 – Štefan Korán, po 7. kole Dušan Kebíšek
Výbor
Predseda: Ing. František Kusztván
Členovia: Pavol Kardoš, Erik Poruban
Tabuľka - umiestnenia, bodový zisk, najlepší strelec
sezóna jeseň celokove najlepší strelec 1998-1999 9. miesto 17 bodov 9. miesto 33 bodov Marian Seleš 9 gólov 1999-2000 4. miesto 22 bodov 8. miesto 33 bodov Štefan Korán – 9 gólov 2000-2001 5. miesto 24 bodov 6. miesto 37 bodov František Juhász – 10 gólov 2001-2002 6. miesto 20 bodov 8. miesto 34 bodov Marián Krompaský – 10 gólov 2002-2003 14. miesto 4 body 14. miesto 8 bodov Peter Juhász, Štefan Szciranka -3 góly Sústredenie jar 2001
Pred jarnou časťou mužstvo absolvovalo sústredenie na Zemplínskej Šírave, odohralo zápasy s Pavlovcami a Vysokou a neskôr s Betliarom.
Sústredenie jar 2002
Mužstvo absolvovalo sústredenie v Zlatej Idke a odohralo prípravné zápasy so súpermi: Lipovník, Rožňava, Rudná, Buzica, Moldava a Krh. Podhradie.
Príčiny vypadnutia
Už jar 2002 naznačila problémy so streleckou koncovkou a úzkym kádrom. Po sezóne 2001 – 2002 odišli z kádra skúsení hráči: Derján, Fifík, Krompaský, či Balta zanechal aktívnu činnosť. Noví hráči Zs. Lipták z Kružnej, Kovács z Gemerskej Polomy, Kardoš, G. Spišák, P. Juhász z Turne ich nenahradili. V jarnej časti sa naviac káder oslabil o vojakov, Kovácsa či Szuváka.


Pripravil: Ing. Štefan Tomášik
 

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, RSS reader TV, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Trapasy, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Ponuky práce v zdravotníctve, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids, Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.