Index vplyvu Michal Truban - Index vplyvu v politike

 
 

Ing. Michal Truban (* 22. október 1983, Čadca) je slovenský politik, podnikateľ, bývalý spolumajiteľ webhostingovej spoločnosti Websupport, angel investor, zakladateľ viacerých startupov, spoluzakladateľ združenia Slovensko.Digital a predseda politického hnutia Progresívne Slovensko. Člen viacerých mimovládnych združení, bloger a amatérsky športovec.

Viac na Wikipédii: https://sk.wikipedia.org/wiki/Michal_Truban

 

Minister Tomáš: K 13. dôchodku sú pripravené kompenzačné opatrenia


Opozičný poslanec Michal Truban (PS) s 13. dôchodkami nesúhlasí a ako riešenie vidí zvyšovanie dôchodkov o určitú sumu každý mesiac.

Michal Truban aktuálne...

Poradie: 7Index vplyvu:
Týždenný vplyv
PoradieIndexTrend
-0Vplyv / význam zostáva nezmenený
Mesačný vplyv
PoradieIndexTrend
14.2Vplyv / význam zostáva nezmenený
Ročný vplyv
PoradieIndexTrend
22.17Vplyv / význam rastie
 

Ako Michal Truban vplýva na nás posledný mesiac

Ako Michal Truban vplýva na nás posledný rok

Články, kde sa vyskytuje Michal Truban v poslednej dobe

 

18. februára 2024

Minister Tomáš: K 13. dôchodku sú pripravené kompenzačné...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 18. 2. 2024  •  Michal Truban  •  0


Opozičný poslanec Michal Truban (PS) s 13. dôchodkami nesúhlasí a ako riešenie vidí zvyšovanie dôchodkov o určitú sumu každý mesiac.

K trinástemu dôchodku sú pripravené kompenzačné opatrenia:...

Zdroj Topky z dňa 18. 2. 2024  •  Michal Truban  •  0

BRATISLAVA - Trinásty dôchodok je udržateľný a smerom k záväzkom k Európskej komisii (EK) sú už pripravené kompenzačné opatrenia. Uviedol to minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Erik Tomáš (Hlas-SD) v nedeľňajšej diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12. Opozičný poslanec Národnej rady (NR) SR Michal Truban (PS) s 13. dôchodkami nesúhlasí a ako riešenie vidí zvyšovanie dôchodkov o určitú sumu každý mesiac.

14. januára 2024

Michal Truban vidí zmysel v protestoch. Richard Raši má na...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 14. 1. 2024  •  Michal Truban  •  1


Richard Raši tvrdí, že protesty majú politický charakter. Podpredseda Progresívneho Slovenska Michal Truban tvrdí, že ľudia chodia na protesty z vlastnej vôle.

Truban vidí v protestoch význam pre voľby prezidenta: Raši...

Zdroj Topky z dňa 14. 1. 2024  •  Michal Truban  •  1

BRATISLAVA - Protesty v slovenských mestách pomáhajú odďaľovať zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) a prenášať túto tému aj do kampane pred prezidentskými voľbami. Ako reálny praktický význam protestov to v diskusnej relácii TV Markíza Na telo uviedol poslanec Národnej rady SR a podpredseda Progresívneho Slovenska (PS) Michal Truban. Minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richard Raši (Hlas-SD) jeho slová označil za dôkaz, že ide o čisto politické protesty.

5. novembra 2023

Progresívne Slovensko chce Matúša Šutaja Eštoka odvolávať z...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 5. 11. 2023  •  Michal Truban  •  2


Avizoval to poslanec z Progresívneho Slovenska Michal Truban v diskusnej relácii TV Markíza Na telo.

PS chce odvolať Šutaja Eštoka z postu ministra: Truban...

Zdroj Topky z dňa 5. 11. 2023  •  Michal Truban  •  3

BRATISLAVA - Progresívne Slovensko (PS) chce iniciovať mimoriadnu schôdzu Národnej rady (NR) SR na odvolanie Matúša Šutaja Eštoka (Hlas-SD) z pozície ministra vnútra. Avizoval to poslanec z PS Michal Truban v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na telo.

Drucker a Truban sa zhodli na potrebe lepšej odbornosti...

Zdroj Topky z dňa 5. 11. 2023  •  Michal Truban  •  2

BRATISLAVA. -Zlepšenie vysokého školstva na Slovensku nie je o škrtaní škôl, baviť sa treba o kvalifikácii, požiadavkách na vzdelanie i praxi. Skonštatoval to minister školstva Tomáš Drucker (Hlas-SD) v diskusnej relácii TV Markíza Na telo. Súhlasí s ním aj poslanec Národnej rady (NR) SR Michal Truban (PS). Obaja si vedia predstaviť zmenu potrebného dosiahnutého stupňa vzdelania v štátnej a verejnej správe. Zhodli sa tiež, že mimovládne organizácie v školstve nie sú iba o ideológii, ale aj o vzdelávaní a môžu byť užitočné.

15. októbra 2023

Bude mať Progresívne Slovensko podpredsedu v parlamente?...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 15. 10. 2023  •  Michal Truban  •  3


Informáciu potvrdil aj Michal Truban. Ak sa dodrží tradícia, post podpredsedu by mala dostať najsilnejšia strana z opozície.

Je to potvrdené: Šimečka sa bude uchádzať o post podpredsedu...

Zdroj Topky z dňa 15. 10. 2023  •  Michal Truban  •  2

BRATISLAVA - Ak nová koalícia dodrží zvyklosti, líder hnutia Progresívne Slovensko (PS) Michal Šimečka sa bude uchádzať o post podpredsedu parlamentu. V nedeľnej diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to potvrdil poslanec Národnej rady (NR) SR za PS Michal Truban. KDH, SaS aj OĽANO a priatelia to podľa ich zástupcov rešpektujú.

1. októbra 2023

Podpredsedovia Progresívneho Slovenska sú pri hodnotení exit...

Zdroj Topky z dňa 1. 10. 2023  •  Michal Truban  •  3

BRATISLAVA - Bývalí lídri Progresívneho Slovenska (PS) Michal Truban aj Irena Bihariová sú pri hodnotení exit pollov a prvých výsledkov parlamentných volieb opatrní. Truban pripomenul, že exit poll nie je žiaden reálny prieskum. Myslí si, že skutočný výsledok bude "trošku a možno aj veľmi iný". Bihariová tvrdí, že je poučená z výsledkov spred troch rokov. Podpredseda PS Tomáš Valášek si chce počkať, kým bude sčítaných aspoň 20 až 30 percent okrskov.

11. júla 2023

Výboh presvedčil z Emirátov sudcu Trubana, že ho nemôžu súdiť

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 11. 7. 2023  •  Michal Truban  •  3


Najvyšší súd rozhodne, či bolo namieste odmietnuť obžalobu na oligarchu blízkeho Robertovi Ficovi Miroslava Výboha, ktorého podozrievajú z korupcie. Získali sme uznesenie sudcu špecializovaného súdu Michala Trubana, ktorým vrátil obžalobu.

27. júna 2023

Progresívci predstavili kandidátku. Vedú ju Šimečka...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 27. 6. 2023  •  Michal Truban  •  3


Progresívne Slovensko (PS) predstavilo svoju kandidátku do septembrových volieb. Veľké prekvapenia na nej nie sú. Lídrom je predseda strany a podpredseda Európskeho parlamentu Michal Šimečka, dvojkou je podľa očakávania právnička a aktivistka za práva LGBTI ľudí Lucia Plaváková. Trojkou je bývalý predseda Michal Truban. V prvej desiatke sú aj dvaja ďalší bývalí predsedovia Progresívneho Slovenska, Ivan Štefunko s číslom […]

1. júna 2023

NA ROVINU s Michalom Trubanom: Dospeli sme. Témou volieb...

Zdroj Aktuality.sk - aktuálne spravodajstvo z dňa 1. 6. 2023  •  Michal Truban  •  4


Podpredseda Progresívneho Slovenska Michal Truban hovorí, že oproti minulým voľbám sú dospelejší a poučení. Spájanie podľa neho stranám skôr škodí ako pomáha. Čo budú sľubovať pred voľbami a vedeli by vládnuť s konzervatívcami?

10. mája 2023

Súd rozhodol! Truban môže rozhodovať v prípade Miroslava...

Zdroj Topky z dňa 10. 5. 2023  •  Michal Truban  •  4

BRATISLAVA - Samosudca Špecializovaného trestného súdu Michal Truban môže rozhodovať v korupčnom prípade obvineného Miroslava Výboha, stíhaného pre obzvlášť závažný zločin prijímania úplatku. Vyplýva to zo stredajšieho rozhodnutia Najvyššieho súdu (NS) SR.

8. marca 2023

Sudca Truban je vinný. Disciplinárny senát mu siahol na plat

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 8. 3. 2023  •  Michal Truban  •  5


Sudcovi a bývalému predsedovi Špecializovaného trestného súdu Michalovi Trubanovi hrozilo preloženie na okresný súd. Disciplinárny senát skonštatoval jeho pochybenie, no navrhovaný trest mu zmiernil.

AKTUÁLNE Sudca Truban je disciplinárne vinný! Za trest mu...

Zdroj Topky z dňa 8. 3. 2023  •  Michal Truban  •  6

BRATISLAVA - Sudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) Michal Truban je vinný zo závažného disciplinárneho previnenia, keď sa nevylúčil z rozhodovania o väzbe pre nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra. Disciplinárny senát Najvyššieho správneho súdu (NSS) SR ho v stredu potrestal polročným znížením funkčného platu o 50 percent. Rozhodnutie bolo prijaté pomerom hlasov tri ku dvom.

2. marca 2023

Bránil Korčok fyzicky odchodu Radičovej z Bruselu? Baťova...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 2. 3. 2023  •  Michal Truban  •  8


Expremiérka Iveta Radičová, bývalý prezident Andrej Kiska a bývalý volebný líder koalície PS/Spolu Michala Trubana komentujú epizódy, ktoré o nich napísal Rado Baťo v novej knihe.

8. februára 2023

Podpredseda PS Truban: Náš hlavný súper nie je Matovič

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 8. 2. 2023  •  Michal Truban  •  5

Robert Fico tu už dávno nemal byť, vzkriesil ho Matovič, hovorí podpredseda Progresívneho Slovenska Michal Truban. Smer a fašisti sú podľa neho najväčšie ohrozenie. V rozhovore odpovedá aj na to: či je výhoda, že PS nebolo v parlamente, či je pre neho dôležitejšie poraziť Fica alebo Matoviča, čo si myslí o spolupráci s Hlasom. Ako vnímate debatu o spájaní strán, ktoré […]

19. decembra 2022

Sudca Truban kvôli Bödörovi pred súdom. Zo špeciálu môže...

Zdroj Pravda - Domáce z dňa 19. 12. 2022  •  Michal Truban  •  8

Bývalý dlhoročný predseda tohto súdu sa mal previniť pri rozhodovaní o väzbe obvineného Norberta Bödöra.

9. septembra 2022

Kováčik sa smial na kajúcnikovi Slobodníkovi, súd riešil...

Zdroj Slovensko – Denník N z dňa 9. 9. 2022  •  Michal Truban  •  8

Na súde s Dušanom Kováčikom sa rozoberala súkromná nahrávka z auta. Sudca Michal Truban ju pripustil ako dôkaz, Kováčikov obhajca nechcel hovoriť, ako sa k nej dostali. Bernard Slobodník súdu vravel, že za jej vznikom stojí Peter Košč, aktér vojny v polícii.

Viac článkov tu...

 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.