Kalendár vplyvu Jozef Kollár - Kalendár vplyvu

Jozef Kollár

Vyznačené dni, kedy sa písalo najviac o osobe/subjekte. Čím tmavšia farba, tým viac článkov v daný deň o danej osobe/subjekte.

Apríl 2020

Po: Ut: St: Št: Pi: So: Ne:
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Máj 2020

Po: Ut: St: Št: Pi: So: Ne:
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jún 2020

Po: Ut: St: Št: Pi: So: Ne:
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
 

Legenda:

Najvýznamnejšie dni Veľmi významné dni Významné dni Dôležité dni Nedôležité dni
 

Jozef Kollár: Najvýznamnejšie dni

 

25. júna 2020

Futbalový klub Družstevník Gemerská Poloma v sezóne 2009/2010

Zdroj Spravodajstvo z horného a stredného Gemera z dňa 25. 6. 2020  •  Jozef Kollár  •  0

Futbalový klub FK Družstevník Gemerská Poloma taktiež patrí ku klubom, ktoré už v súčasnosti neexistujú. V súčasnosti tento klub nahradil ŠK Polom, ktorý účinkuje v 7. lige. Náš spolupracovník Ing. Štefan Tomášik napísal o ňom článok, z obdobia kedy klub Družstevník hral 1. triedu. Príspevok obsahuje fotografie, súpisku, tabuľky, výsledky a  niekoľko zostáv.
Súpiska: Štefan Mišina, Jaroslav Chanas – Zdenko Greško, Rastislav Greško, Július Lišuch, Ľubomír Hatvaník, Jozef Gunár, Michal Mihalík, Viktor Mihalík, Matúš Kalina, Tomáš Klement, Peter Lipták, Martin Kollár, Štefan Forgáč, Ladislav Lörinc, Martin Ďuríček, Ľubomír Ďuríček, Marek Kováč, Libor Urban, Marián Ferenc, Tomáš Očkaik, Jakub Breznen, Peter Rogos, Matej Chochol, Július Benedik, Ján Valko. Tréner: Marián Ferenc
TABUĽKA PO JESENNEJ ČASTI 1. Krh. Podhradie 14  9   3   2 33:14 30 2. Dobšiná 14 9 1 4 42:19 28 3. Lipovník 14 8 2 4 40:16 26 4. Honce 14 8 2 4 39:26 26 5. Vyšná Slaná 14 8 2 4 27:23 26 6. Betliar 14 8 1 5 37:32 25 7. Rudná 14 7 2 5 29:22 23 8. Jablonov n/T 14 6 1 7 21:29 19 9. Krh. Dlhá Lúka 14 5 3 6 36:37 18 10. Gemerská Poloma 14 5 2 7 35:31 17 11. Dlhá Ves 14 4 4 6 25:28 16 12. Brzotín 14 5 0 9 20:31 15 13. Plešivec 14 4 1 9 19:38 13 14. Vlachovo 14 3 3 8 23:45 12 15. Dedinky 14 1 1 12 15:56   4   TABUĽKA PO JARNEJ ČASTI 1. Lipovník 14  10  4  0 39:14 34 2. Krh. Podhradie 14 10 3 1 47:14 33 3. Dobšiná 14   8 4 2 39:25 28 4. Gemerská Poloma 14   8 3 3 44:23 27 5. Honce 14   8 2 4 38:21 26 6. Krh. Dlhá Lúka 14   7 3 4 41:323 24 7. Vlachovo 14   5 3 6 28:26 18 8. Rudná 14   5 2 7 42:37 17 9. Jablonov n/T 14   5 2 7 35:39 17 10. Betliar 14   5 2 7 29:33 17 11. Dlhá Ves 14   5 1 8 20:36 16 12. Plešivec 14   5 1 8 20:36 16 13. Vyšná Slaná 14   3 3 8 16:35 12 14. Brzotín 14   2 2 10 15:38   8 15. Dedinky 14   1 1 12 17:67   4   KONEČNÁ TABUĽKA 1. Krh. Podhradie 28 19 6 3 80:28 63 2. Lipovník 28 18 6 4 79:30 60 3. Dobšiná 28 17 5 6 81:44 56 4. Honce 28 16 4 8 77:47 52 5. Gemerská Poloma 28 13 5 10 79:54 44 6. Krh. Dlhá Lúka 28 12 6 10 77:69 42 7. Betliar 28 13 3 12 66:65 42 8. Rudná 28 12 4 12 71:59 40 9. Vyšná Slaná 28 11 5 12 43:58 38 10. Jablonov n/T 28 11 3 14 56:68 36 11. Dlhá Ves 28   9 5 14 46:59 32 12. Vlachovo 28   8 6 14 51:71 30 13. Plešivec 28   7 2 17 39:74 29 14. Brzotín 28   7 2 19 35:69 23 15. Dedinky 28   2 2 12 32:123   8  
TABUĽKA DOMA 1. Lipovník 14 13 0 1 51:9 39 2. Dobšiná 14 11 2 1 51:17 35 3. Krh. Podhradie 14 10 4 0 43:8 34 4. Gem. Poloma 14 10 2 2 52:20 32 5. Honce 14 10 2 2 42:15 32 6. Betliar 14 10 1 3 43:18 31 7. Jablonov n/T 14 10 1 3 37:22 31 8. Rudná 14   9 2 3 55:30 29 9. Krh. Dlhá Lúka 14   8 4 2 45:25 28 10. Plešivec 14   9 0 5 29:21 27 11. Vyšná Slaná 14   7 4 3 27:17 25 12. Vlachovo 14   7 3 4 34:27 24 13. Dlhá Ves 14   6 4 4 31:23 22 14. Brzotín 14   6 1 7 25:20 19 15. Dedinky 14   2 2 10 26:52   8    
TABUĽKA VONKU 1. Krh. Podhradie 14   9 2 3 37:20 29 2. Lipovník 14   5 6 3 28:21 21 3. Dobšiná 14   6 3 5 30:27 21 4. Honce 14   6 2 6 35:32 20 5. Krh. Dlhá Lúka 14   4 2 8 32:44 14 6. Vyšná Slaná 14   4 1 9 16:41 13 7. Gem. Poloma 14   3 3 8 27:34 12 8. Rudná 14   3 2 9 16:29 11 9. Betliar 14   3 2 9 23:47 11 10. Dlhá Ves 14   3 1 10 15:36 10 11. Vlachovo 14   1 3 10 17:44    6 12. Jablonov n/T 14   1 2 11 19:46    5 13. Brzotín 14   1 1 12 10:49    4 14. Plešivec 14   0 2 12 10:53    2 15. Dedinky 14   0 0 14   6:71   0      
Výsledky: 
Letná príprava
Turnaj v G. Polome
Gemerská Poloma - Rožňava 1:6 (1:4),  gól: M. Ferenc ml. 
O 3. miesto: Gemerská Poloma - Gemer 4:1 (3:1) , góly: Z. Greško 2, Mišina (z 11 m), Kardoš 
Gemerská Poloma: Mišina - Kováč, V. Mihalík, Rogos, Forgáč, Urban, Kardoš, Chomiak, Hatvaník, M. Ďuríček, L. Lörinc, Kollár, Ľ. Ďuriček, P. Lipták, M. Ferenc ml., Š. Tomášik
Turnaj v Rakovnici
Rož. Bystré - Gemerská Poloma 2:2 (na pk 4:5) , Rakovnica - Gem. Poloma 2:1
G. Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár – Lipták, Forgáč, Rogos, M. Ďuríček – Urban, Z. Greško
náhradníci: V. Mihalík, Š. Tomášik, striedal: V. Mihalík
Prípravný zápas N. Slaná – Gem. Poloma
G. Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár – Lipták, Forgáč, Rogos, Ďuríček  - L. Lörinc, Urban , náhradníci: Š. Tomášik, striedania: 0
Majstrovské zápasy
Jeseň
Betliar - Gemerská Poloma 3:3 (1:2)
Góly: Hatvaník (z 11 m), Rogos, M. Ďuríček
Gemerská Poloma: Mišina – M. Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár - P. Lipták, Forgáč, Rogos, M. Ďuríček - Mihalík, L. Lörinc, striedali Kalina, Klement
Lipovník – Gemerská Poloma 2:1 (0:0)
Góly: Lörinc
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Kalina – Kollár, Lipták, Forgáč, V. Mihalík -  M. Mihalík, L. Lörinc
Dobšiná – Gem. Poloma 6:0 (5:0)
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Kollár - J. Lišuch, Forgáč, R. Greško, M. Ďuríček - Z. Greško, L. Lörinc, striedali Urban, Chochol, Klement
Vlachovo - Gemerská Poloma 2:1 (1:0)
Gól: P. Rogos
Gem. Poloma: Mišina - M. Kováč, Hatvaník, Gunár, Klement - P. Lipták, P. Rogos Forgáč, M. Ďuríček - Urban, L. Lörinc, striedali Mihalík, Valko
Rudná – Gem. Poloma 4:3 (3:2)Góly: M. Mihalík, P. Rogos, J. Breznen 
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Klement -  Lipták, Forgáč,  M. Ďuríček -  M. Mihalík, Lörinc, Urban,  striedali Breznen, Ľ. Ďuriček
Gem. Poloma – Plešivec 5:2 (3:1)
Góly: Rogos 2, P. Lipták, M. Ďuríček, Lörinc
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Klement - P. Lipták, Forgáč, M. Ďuríček -  L. Lörinc, Urban, Mi. Mihalík

Gem. Poloma – Vyšná Slaná 0:0
Gemerská Poloma:  Mišina – Kováč, Hatvaník, P. Rogos, Klement - Kollár, Lipták, Forgáč, M. Ďuríček -  Lörinc, M. Mihalík, striedal Urban
Gem. Poloma – Krh. Podhradie 1:2 (1:0)
 Gól: Rogos
Gemerská Poloma – Dlhá Ves 2:0 (1:0)
 Góly: Rogos, M. Ďuríček
Gem. Poloma – Jablonov n/T 3:1 (1:0)
Góly: Forgáč, M. Mihalík, Lörinc
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Klement - Chochol, Lipták, Forgáč, Kollár  - Lörinc, Urban, striedali M. Mihalík, M. FerencGemerská Poloma – Vlachovo 5:0 (nedohrané), 3:0 kont.
Góly: R. Greško 3, L. Lörinc, Gunár 
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Rogos - Lipták, R. Greško, Forgáč, M. Ďuríček - Z. Greško, L. Lörinc
Gemerská Poloma - Honce 7:3 (3:1)Góly: M. Ďuríček 2 (1 z 11 m), Urban, Rogos, Hatvaník (z 11 m), Lörinc, Gunár 
Gemerská Poloma: Mišina - M. Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár - P. Lipták, P. Rogos, Forgáč, M. Ďuríček -  Lörinc, Urban, striedali V. Mihalík, M. Mihalík
Krh. Dlhá Lúka – G. Poloma 5:2 (1:1)
Góly: Breznen, Lőrinc
Brzotín - Gem. Poloma 1:0Gem. Poloma – Dedinky 7:0 (5:0)
Góly: L. Lörinc 3 (1 z 11 m), Forgáč, Z. Greško, Rogos, M. Ďuríček
Gemerská Poloma: Chanas – Kováč, Hatvaník, Rogos, Kollár - Chochol, Forgáč, M. Ďuríček -  Z. Greško, Lišuch, L. Lörinc
 
Jarná príprava: prípravný zápas Čoltovo - Gemerská Poloma 6:5 (3:1)
Jar
Gemerská Poloma – Brzotín 4:1 (2:1)
 Góly: Chochol 2, Z. Greško (11 m), R. Greško 
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kalina  - Valko, R. Greško, Rogos, M. Ďuriček -  Chochol, Z. Greško, striedali Kollár, Ferenc
Honce – Gem. Poloma 3:0 (2:0)
Gemerská Poloma: Mišina – Klement, Hatvaník, Gunár, Kollár - Chochol, Lipták, R. Greško, M. Ďuríček - Lišuch, Z. Greško, striedali Kováč, Urban, Kalina
Dlhá Ves – Gemer. Poloma 2:1 (1:1)Góly: M. Ďuríček
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kalina - Valko, Rogos, M. Ďuríček, Kollár - Z. Greško, Chochol
Gemerská Poloma – Betliar 2:1 (1:0)
Góly: P. Rogos 2 
Gem. Poloma – Rudná 6:2 (2:1)
Góly: Z. Greško 2, Valko, Chochol, R. Greško, vlastný

Plešivec – Gemerská Poloma 2:1 (2:0)
Góly: Z. Greško
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kalina -  Chochol, Rogos, M. Ďuriček, Valko -  Z. Greško, Urban, striedal P. Lipták
Gemerská Poloma – Dobšiná 2:2 (0:1)
Góly: M. Ďuríček, Chochol
Gemerská Poloma: Mišina – P. Lipták, Hatvaník, Gunár, Kollár - Chochol, Rogos, V. Mihalík, Valko -  Z. Greško, M. Ďuríček, striedal M. Ferenc
Jablonov n/T – Gemerská Poloma 1:4 (0:1)Góly: Chochol 2, R. Greško, Z. Greško, 
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár - Valko, Rogos, R. Greško, M. Ďuríček -  Z. Greško, Chochol, striedal Klement
Vyšná Slaná – Gemerská Poloma 2:2 (1:1)
Góly: Z. Greško 2
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Gunár, Kollár - Valko, R. Greško, Rogos, M. Ďuríček -  Z. Greško, Chochol, striedal P. Lipták
Krh. Podhradie – Gemerská Poloma 2:2 (1:1)
Góly: Chochol, Rogos 
Gemerská Poloma: Mišina - Kováč, Gunár, Klement, Kollár - Očkaik, Rogos, Lipták, M. Ďuríček - Chochol, Urban, striedal Benedik
Gemerská Poloma – Lipovník 1:4 (1:2)
Góly: Z. Greško
Gemerská Poloma – Krh. Dlhá Lúka 7:2 (4:0)Góly: Chochol 2, Z. Greško 2, Rogos, M. Ďuríček, Valko
Gemerská Poloma: Mišina – Kováč, Hatvaník, Rogos, Klement - Valko, Lipták, Kollár,  M. Ďuríček -  Chochol, Z. Greško, striedal Urban
Dedinky – G. Poloma 1:5 (1:2)
 Góly:  M. Ďuríček 2, Chochol 2, Rogos

Pripravil Ing. Š. Tomášik
 
 

Kollárov školiteľ háji šéfa parlamentu: Jeho záverečná...

Zdroj Topky z dňa 25. 6. 2020  •  Jozef Kollár  •  0

BRATISLAVA – Štátna záverečná skúška predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) vrátane obhajoby záverečnej práce prebehla v zmysle požiadaviek zákona o vysokých školách. Uviedol to Jozef Minďaš v stanovisku Stredoeurópskej vysokej školy v Skalici (SEVŠ), ktoré poskytol. Skúšobná komisia podľa neho rozhodla v súlade so zákonom, čo potvrdila podpismi všetkých členov skúšobnej komisie.

Rektor a Kollárov školiteľ: Všetko prebehlo v súlade so...

Zdroj Pravda.sk - Domáce z dňa 25. 6. 2020  •  Jozef Kollár  •  0

Štátna záverečná skúška Borisa Kollára vrátane obhajoby záverečnej práce prebehla v zmysle požiadaviek zákona o vysokých školách, tvrdí Jozef Minďaš.
 
 
Partneri: Online spravodajstvo Mráčik, RSS katalóg, Instagram na SK i CZ, Twitter katalóg, Kuchárka, Čítanie, Psychológia, Skratky, Geography exam, Hlavolamy, Vtipy, Nákupné centrum,
Centrum krásy a zdravia, Športové centrum, Bankomaty na Slovensku, Bankomaty v České republice, Vyber školu, Tvoj Lekár, Online zdravotná poradňa, Tvůj Lékař, Palivové drevo, Tvoj Notár, Tvůj notář, Sudoku for Kids,
Road for Kids, Pair for Kids, Hanoi for Kids, 15 for Kids, Grid for Kids, Colours for Kids, Pexeso, Logic, Einstein, Snake, 3 Wheels, Find 8
Design downloaded from free website templates.